PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری میتونم از win 7- 32-bit نسخه پشتیبان بگیرم؟

jooya_63
18-07-2011, 15:34
سلام دوستان
راهی برای بک آپ گرفتن از win 7یا فریز کردن آن هست؟ به من برنامه acronic رو معرفی کردن؛ اما شنیدم این برنامه به سختی بک آپ می گیره و فایل های بک آپش لود نمیشن. آیا میشه از قسمتback up and restore خود win 7 استفاده کرد؟ (لازمه توضیح بدم؛ چون از سیستمم به عنوان سرور کافی نت استفاده می کنم و زیادتر از حد معمول نیاز به عوض کردن ویندوز پیدا می کنم؛ جواب این سوال برام خیلی ضروریه ضمنا ویندوزم اوریجیناله)

Amir Varasteh
18-07-2011, 17:19
سلام.

بله با خود Backup ویتدوز هم میتونی این کارو انجام بدی.

برای انجام این کار این راهنما رو بخون :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سوالی داشتی بپرس.

موفق باشی.

jooya_63
18-07-2011, 23:09
دوست عزیز؛ اگر ویندوز به کلی بپره، فکر میکنم دیگه امکان استفاده از این قابلیت وجود نداشته باشه! در سیستم عامل xp میشد با نرم افزاری مثل Norton Ghost بک آپی گرفت که اگر ویندوز حتی می پرید، می شد توی محیط dos، فایل بک آپ رو لود کرد.
واقعا چنین امکانی برای win 7 وجود نداره؟!

Dariushtanha
19-07-2011, 00:14
من اینکار را با اکرونیس براحتی و بدون مشکل انجام دادم توصیه می‌کنم از این برنامه استفاده کنید.

Amir Varasteh
19-07-2011, 00:40
دوست عزیز؛ اگر ویندوز به کلی بپره، فکر میکنم دیگه امکان استفاده از این قابلیت وجود نداشته باشه! در سیستم عامل xp میشد با نرم افزاری مثل Norton Ghost بک آپی گرفت که اگر ویندوز حتی می پرید، می شد توی محیط dos، فایل بک آپ رو لود کرد.
واقعا چنین امکانی برای win 7 وجود نداره؟!
خب اگه ویندوز بپره شما DVD ویندوز رو بوت میکنی و از قسمت Repair میتونی Backup رو Restore کنی.