PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل reset شدن کامپیوتر

ted1996
18-07-2011, 10:34
سلام, من وین7 میریزم کامپیوترم ریست میشه نظم خاصی نداره ولی در طول روز 5-6 بار ریست میشه

یا میزنم بره دانلود و خودم میرم بخوابم بعد یک ساعت وسط دان , خاموش میشه!:13:راه حلش چیه؟(با xp مشکل ندارم)

چند بار وین7 ریختم و همین مشکل رو داشتم(با cd های مختلف)
ویندوزم نسخه ی 32 بیتی هست و مشخصات کامپیوترم: رم2 گیگ , cpu: dual core E5200 , گرافیک:512 مگ
هم وین هم آنتی ویروسم آپدیت اند و ویروس نداره ویندوزم

jafarian
18-07-2011, 14:08
اگراین مشکل داخل xp ندارین اول ازهمه وقتی که ویندوزچنج کردین کلیه درایورهای سیستم آپدیت کنید به همراه بایوس مین بعدش هیچ برنامه ای نصب نکنید ببینید بازم ریست میشه سیستم شما اگرریست شد بطورموقت بایک رم دیگه هم تست بزنید:20:

Dew Drop
18-07-2011, 16:23
سلام, من وین7 میریزم کامپیوترم ریست میشه نظم خاصی نداره ولی در طول روز 5-6 بار ریست میشه

یا میزنم بره دانلود و خودم میرم بخوابم بعد یک ساعت وسط دان , خاموش میشه!:13:راه حلش چیه؟(با xp مشکل ندارم)

چند بار وین7 ریختم و همین مشکل رو داشتم(با cd های مختلف)
ویندوزم نسخه ی 32 بیتی هست و مشخصات کامپیوترم: رم2 گیگ , cpu: dual core E5200 , گرافیک:512 مگ
هم وین هم آنتی ویروسم آپدیت اند و ویروس نداره ویندوزم

سلام
شما از یه کرک دیگه استفاده کنید ببینید باز مشکل ریستارت رو دارید؟ درضمن دمای قطعات رو هم چک کنید.

در مورد خاموش شدن بعد یک ساعت این کار رو انجام بدید.از کنترل پنل برید به power option بعد تو ستون سمت چپ change when the computer sleep رو بزنید,
sleep رو never قرار بدید و save changes رو بزنید.

ted1996
18-07-2011, 20:05
اگراین مشکل داخل xp ندارین اول ازهمه وقتی که ویندوزچنج کردین کلیه درایورهای سیستم آپدیت کنید به همراه بایوس مین بعدش هیچ برنامه ای نصب نکنید ببینید بازم ریست میشه سیستم شما اگرریست شد بطورموقت بایک رم دیگه هم تست بزنید:20:

میشه مختصر درباره ی بایوس مین برد توضیح بدید, و چه خوبی هایی داره آپدیتش؟

Hamid.dzh
18-07-2011, 22:28
اينم ميشه كه پايين بودن قطعات يا شايد ويروسي شدن سيستم حالا اساتيد هستن ما هم شاگرديم :40:

sourena
18-07-2011, 22:34
شما چک کن ببین اسلیپ تایم اینا نداره؟؟‌!

ted1996
25-07-2011, 00:15
سلام

مشکل من پابرجاست درایورای کامپیوترم آپدیتن و نود32 هم دارم آپدیته و ویندوزم هم 7enterprise هست , قبلا ultimate داشتم ولی

گفتم این یکی رو هم امتحان کنم ولی هنوز همون آش و همون کاسه البته دیگه به حالت اسلیپ نمیره تنظیماتش رو درست کردم
ولی

بعضی وقتا ریست میشه یا خیلی موقع ها تو درایو ها که میگردم explorer ریست میشه یا بعضی وقت ها opera ریست میشه و صفحه ها رو دوباره باز میکنه

jax2
25-07-2011, 11:20
این مشکل ربطی به درایور ها و مخصوصا بایوس نداره به نظرم
به نظر من مشکل از کرک ویندوز شما هست
شاید شاید شاید دمای cpu هم باشه که با بالا رفتن دما مادر بورد سیستم رو ریستارت می کنه

Puneh.A
26-07-2011, 19:56
سلام من هم دقیقأ همین مشکل رو با 7 ultimate داشتم با این تفاوت که هر دو ساعت یک بار ریست می شد
در طول این مدت فقط یک بار صفح آبی قبل از ریست شدن دیده شد که فهمیدم مشکل از رمه
رم من 2 گیگ هست ولی مجبورم دو تا برنامه نسبتأ سنگین رو نصب کنم
الان xp نصب کردم مشکل ریست شدن ندارم ولی بعضی وقتا هنگ می کنه
فکر می کنید حدس من درست بوده و رمم مشکل داره ؟؟؟