PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك مشكل بزرگ با آفيس 2003 .. كمـــــــــــــك !

eastern
10-06-2006, 12:02
سلام

من يه مشكل بزرگ با ورد 2003 دارم ..

ببينيد .. اول كه ويندوز رو تازه نصب مي كنم و بعدش آفيس 2003 و بعدش فارسي ساز آفيس ( براي چك كردن غلطهاي املايي )

اولش درست كار مي كنه .. اما يكي دو روز كه مي گذره ..به محض اينكه مي خوام فارسي تو ورد تايپ كنم ، پيغام خطا مي ده و مي گه برنامه بايد بسته شه و ..

اگه فارسي ساز رو uninstall كنم مشكل حل ميشه !! ولي من مي خوام غلطهاي املايي فارسي هم چك بشه ..

هر چي آفيس رو uninstall مي كنم و دوباره نصب مي كنم فايده نداره ..

چارش فقط اينه كه كل درايو رو فرمت كنم و دوباره از سر !!!!!

تو رو خدا كمكم كنيد خيلي حياتيه برام :blush:

free_user
10-06-2006, 14:58
سلام
اگر شما Sp2 را نصب کنید مشکل شما حل می شود. اگر حل نشد سی دی آفیس را عوض کنید یعنی 1000 تومان خرج کنید و یک سی دی دیگر بخرید که به احتمال 99% مشکل شما حل خواهد شد.

eastern
11-06-2006, 00:48
مرسي .. سرويس پك 2 رو دانلود و نصب كردم اما نشد !

ببينم .. تو سرويس پك 2 فارسي ساز ( غلط ياب فارسي ) رو نداره؟

eastern
13-06-2006, 16:07
آخه كسي اينجا با word كار نكرده ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

من يه راه حل اساسي مي خوام .. دانشمندان p30world بشتابيد ! :)

free_user
14-06-2006, 18:13
سلام
من کاملا با ورد کار کردم
شما فارسی ساز Office را که خود شرکت مایکروسافت داده را نصب کردی یا نه؟
اگر از فارسی ساز دیگری استفاده می کنی لطفا اسم آن را بگو.
و اگر امکان داره فایل را که می خواهی چک کنی و موقع چک کردن پیام خطا می ده را برای من بفرستی.
در ضمن فونتی را هم که می خواهی با آن فارسی بنویسی به TAHOMA تغییر بده اگر باز هم پیام خطا داشت مرا در جریان قرار بده.
EMAIL: Free_email@gmx.Net
لطفا حتما در Subject ایمیل خودتون بنویسید اشکال WORD چون من ایمیلهایی را که موضوع آن مشخص نباشد یا از افراد ناشناس دریافت کنم بدون خواندن حذف می کنم
به امید رفع کلیه مشکلات

Behzad.master
14-06-2006, 18:29
منم همین مشکل رو داشتم.
بعد فهمیدم مشکل از سیدی هست

eastern
14-06-2006, 21:06
سلام
من کاملا با ورد کار کردم
شما فارسی ساز Office را که خود شرکت مایکروسافت داده را نصب کردی یا نه؟
اگر از فارسی ساز دیگری استفاده می کنی لطفا اسم آن را بگو.
و اگر امکان داره فایل را که می خواهی چک کنی و موقع چک کردن پیام خطا می ده را برای من بفرستی.
در ضمن فونتی را هم که می خواهی با آن فارسی بنویسی به TAHOMA تغییر بده اگر باز هم پیام خطا داشت مرا در جریان قرار بده.
EMAIL: Free_email@gmx.Net
لطفا حتما در Subject ایمیل خودتون بنویسید اشکال WORD چون من ایمیلهایی را که موضوع آن مشخص نباشد یا از افراد ناشناس دریافت کنم بدون خواندن حذف می کنم
به امید رفع کلیه مشکلات

مرسي از شما..

اسم فايل فارسي ساز LIP.exe است.. كافيه يك document فارسي رو باز كنم .. حالا هر چي مي خواد باشه .. بلافاصله خطا مي گيره و مي گه برنامه بايد بسته شه و ..

فونت تاهوما رو هم استفاده كردم بازم خطا مي ده.

حتي رو يه درايو ديگه ویندوز ریختم و آفیس و ..

ولی باز تا یک سند فارسی رو باز می کنم خطا می گیره .. حالا کافیه فارسی سازسش رو uninstall كنم .. ديگه چيزي نميگه ! ولي ديگه نمي تونم از spell check براي كلمات فارسي استفاده كنم ..

اعصابمو حسابي به هم ريخته! :angry:

eastern
14-06-2006, 21:10
منم همین مشکل رو داشتم.
بعد فهمیدم مشکل از سیدی هست

اين سومين سي دي هست كه امتحان مي كنم .. اون دو تاي ديگه كه حتي تو نصب آفيس مسخره بازي درمي آوردن و مي گفتن فلان فايل كمه و ..

نمي دونم چند تا سي دي براي اين آفيس مسخره بايد بگيرم !!!

mahdi_relax
19-06-2006, 13:11
Proplus.msi
اين فايل رو از كجا بيارم؟
وقتي آفيس رو آپديت مي كنم اين فايل رو از من ميخواد - پيداش نمي كنم.

همكاري كنيد؟ :blink: :sad:

saamz
19-06-2006, 14:11
eastern جان منظورت از LIP كدوم هستش؟ اوني كه آفيس رو همشو فارسي ميكنه يا اونكه ويندوز رو فارسي ميكنه؟ بعد اينكه اون LIP كه همه ويندوز رو فارسي ميكنه رو نصب كردي يا نه؟

eastern
20-06-2006, 00:15
eastern جان منظورت از LIP كدوم هستش؟ اوني كه آفيس رو همشو فارسي ميكنه يا اونكه ويندوز رو فارسي ميكنه؟ بعد اينكه اون LIP كه همه ويندوز رو فارسي ميكنه رو نصب كردي يا نه؟

saamz عزيز.

منظورم همون LIP هست كه به عنوان فارسي ساز آفيس رو سي دي هاي آفيسي كه داخل ايران مي زنن، هست..

اين يكي فقط آفيس رو فارسي مي كنه ..

saamz
21-06-2006, 10:11
استرن جان من هم عين مشكل تو رو داشتم يعني يه برگه كه توي ورد باز ميكرده برنامه هنگ ميكرد و ميگفت بايد بسته بشه و بارها اين كار تكرار شد. اين برنامه ها رو دانلود كردم و نصبش كردم مشكلم حل شد:
ضمنا يه بار ديگه كل آفيستو پاك كن اگه تونستي فارسي ساز اون رو هم پاك كن اگه نشد كه هيچي و بعد برنامه ها رو نصب كن ببينيم چي ميشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پايين برگه دو تا لنك هست براي دانلود يكي اسمش
LIP2003SP2-KB887617-Client-FAR.exe
هست كه حجمش 974 كيلو بايت هست
يكي ديگه هم هست كه پايين اونه و حجمش 6 مگ هست . نصب كن اگه خدا بخواد آفيست درست ميشه. :happy:

eastern
21-06-2006, 20:09
سامز عزيز .. يه سوال قبل از اينكه آفيس رو uninstall كنم !

من از طريق اينترنت بعد دو روز سرويس پك 2 آفيس 2003 رو دانلود كردم..

حالا اگه uninstall كنم اونم مي پره !

لازمه براي فايلهايي كه گفتي سرويس پك 2 باشه يا با 1 كافيه؟

saamz
21-06-2006, 20:30
سامز عزيز .. يه سوال قبل از اينكه آفيس رو uninstall كنم !

من از طريق اينترنت بعد دو روز سرويس پك 2 آفيس 2003 رو دانلود كردم..

حالا اگه uninstall كنم اونم مي پره !

لازمه براي فايلهايي كه گفتي سرويس پك 2 باشه يا با 1 كافيه؟

استرن جان! فكر نكنم ربطي داشته باشه دوما مگه سرويس پك 2 رو توي هاردت سيو نكردي كه حالا بپره؟ بعدش هم اگه پايين همون صفحه مايكروسافت رو كه بهت دادم نگاه مي كردي مي بيني كه نوشته:

نماي كلي:
Office 2003 Service Pack 2 (SP2) برای Language Interface Pack تضمین می نماید که زمانی که از Office 2003 Language Interface Pack استفاده می نمایید، Office 2003 با کارآیی کامل عمل خواهد کرد

يعني اين پك اصلا براي آفيس سرويس پك 2 هستش...

eastern
21-06-2006, 22:36
ايييييييي خدااااااااااااااااااااااا ا !!!

نميشه :( امتحان كردم بازم همون ارور مسخره رو مي ده ..

saamz
22-06-2006, 10:10
استرن جان يه كار ديگه كه فكر كنم آخرين كار باشه.. پروفايلتو تو ويندوز پاك كن و يه كاربر جديد بساز و از اونجا وارد شو و كارهاي قبلي رو تكرار كن... مي خواستم قبلا اينو هم بهت بگم ولي گفتم شايد با همون كار آفيست درست بشه...
'ببين من اين كارها رو كردم و مشكلم حل شد:
اول كل آفيس رو پاك كردم با هر چي متعلقاتش غير از اونهايي كه نمي‌شد پاك كرد... بعد سيستم رو با يوتيليتي ها تر و تميز كردم خصوصا رجيستري رو... بعد پروفايل تازه اي ساختم و از دون اون، پروفيل قبليم رو پاك كردم... دوباره آفيس رو نصب كردم و اون پكها رو كه بهت گفتم هم نصب كردم درست شد... الان هم دارم با ورد كار مي كنم... خدا كنه با اين كار درست بشه وگرنه چاره‌اي نيست جز نصب دوباره ويندوز و ....

eastern
22-06-2006, 12:19
saamz عزيزم..

نمي دونم چطوري ازت تشكر كنم ..

مشكل از همين پروفايل بود..

مرسي مرسي مرسي

انشاا.. خدا يك در دنيا 1500 تا در آخرت بهت عوض بده ! ;)

اينم يه گل براي قدرداني از اين همه حوصله و محبت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشي هميشه

saamz
23-06-2006, 11:43
استرن جان خوشحالم كه مشكت حل شد... مي دونم چي مي كشيدي...