PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در تمام زمینه ها!

M_F_GAMER
16-07-2011, 23:20
سلام...
بنده می خواستم 3D MAX یاد بگیرم،می خواستم بدونم برای حرفه ای شدن همین آموزش هایی که حتی خود سایت برا فروش گذاشته خوب هست یا نه!
دوم اینکه چه لوازمی برای حرفه ای شدن نیاز دارم؟

hadi665
17-07-2011, 00:05
علت اینکه جوابت رو ندادن بچه ها فکر کنم بخاطر اینه که بچه های فروم اینجا کمتر تو کار3d معماری هستن و اگه یکم پستهای آموزشیو بخونی دستت میاد خیلی هاشون تجربی یاد گرفتن یا از آموزش های تو اینترنت استفاده کردن.(که البته هر کسی هم بلده اصولاً علاقه داشته و اینطوری با سر و کله زدن با نرم افزارها یاد گرفته)
ببین،این طور که نوشتی cad و max و vray،یعنی منظورت اینه که می خوای از صفر شروع کنی؟
برای کار نما،بلد بودن cad،در حد 2 بعدی کافیه،بهتره مدلینگ با 3dmax باشه،چون قابلیت اتود کردن و اصلاح کردن توش خیلی بالاتره،در ضمن،کسی که مدل کردن با 3dmax بلد باشه،نسبت به cad سه بعدی خیلی خیلی سرعتش بالاتره.
واسه آموزش cad،به نظرم خودت دست به کار بشی سریعتر راه میفتی.
واسه مدلینگ 3dmax،اگه تهران هستی،کلاس خانه عمران خوبه،من چند نفری رو دیدم که اونجا رفتن و مدلینگ دستشون اومده.البته کلاس مدلینگ مجتمع فنی هم خوب بود،چند تا از دوستام اونجا رفتن،و راضی بودن،البته 3 سال پیش،الان احتمالاً استادش عوض شده....
برای vray هم،به نظر من واقعاً خیلی آموزشی تو اینترنت هست،اما اگه واقعاً می خوای کلاس بری،بازم کلاس خانه عمران خوبه،چون تمرکزش فقط رو کار معماریه و چیزیه که تو دنبالشی!استادشم پسر خوبیه.....:46:

یه چیز دیگه که 1000 بار تو این فروم همه گفتن رو تکرار می کنم،اصلی ترین چیز برای یاد گیری تمرینه،بهترین آموزشگاه و استاد هم،نمی تونه جای تمرین و سخت کوشیو بگیره.

در مورد لوازم هم
فقط یه کامپیوتر میخوای و البته یه عالمه علاقه و پشتکار
;)

tatuy
17-07-2011, 11:53
دوست عزیز تمرین بیشتر رو هم فراموش نباید کنی.