PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در قطعی شبکه

raha.net
16-07-2011, 20:54
با سلام
من یه کامپیوتر و یک لپتاپ دارم که به خوبی با هم شبکه شده بودند و مشغول تبادل اطلاعات بودم که فکر کنم چون حجم دیتا زیاد شده بود شبکم هنگ کرد و پیغامی شبیه به اینکه ادمین اجازه نمیده (یادم نیست) اومد
بعدش با دستور net view توی cmd هر دو سیستم عضو شبکه هستند ولی هنگامی که ip لپتاپ رو توی run کام میزنم این پیغام میاد.:
<< \\ip is not accesible . you might not have permission to use this network resource.contact the administrator of this server to find out if you have access permisions.
the specified server cannot perform the requested poperation. >>
توضیح این که لپتاپ ویندوز 7 و کام xp است.
بر اساس اون پیغام حدس میزنم زمان هنگ مردن شبکه 7 permision شبکشو برداشته باشه ولی این که از کجا باید به حالت قبل برگردونم رو اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.

raha.net
18-07-2011, 13:47
یعنــــــــی واقعأ کسی نظری نداره ؟؟؟!!!!
خــــــــــیلــــــــی ممنــــــــون

hraeissi
20-07-2011, 11:28
برام جالبه که می گید قبلاً کار می کرده حداقل این برداشت رو می کنم که XP از 7 اطلاعات می گرفته چون بر عکسش تا زمانیکه در 7 در Policy آن تغییری نداده باشید این کار صورت نمی گیرد .

برای این مسئله هم یه مقاله در سایتم دارم که اونو یه نگاه بندازید بد نیست شاید مشکلتون رو حل کرد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

raha.net
20-07-2011, 12:28
برام جالبه که می گید قبلاً کار می کرده حداقل این برداشت رو می کنم که XP از 7 اطلاعات می گرفته چون بر عکسش تا زمانیکه در 7 در Policy آن تغییری نداده باشید این کار صورت نمی گیرد .

برای این مسئله هم یه مقاله در سایتم دارم که اونو یه نگاه بندازید بد نیست شاید مشکلتون رو حل کرد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مقاله رو خوندم ، واقعــــــــــأ ممنون ، دقیقأ مشکلم همین بود چون از 7 میخواستم به xp وصل بشم نمیشد و میگفت پسورد اشتباهه
فقط یه سوال اون مشکل و پیامی که میداد بعد از چند روز که مجددأ خواستم شبکه کنم برطرف شده بود و مثل قبل شبکه شدن تا این که مجددأ حجم دیتا زیاد شد و همین ارور رو داد.
سوأل : آیا در policy جایی برای زمان برطرف شدن هست؟؟
مثل اون policyهایی که به فرض اگر کاربر رمز را اشتباه وارد کند تا زمان مشخص حق لاگین نداشته باشد ؟!! فکر میکنم این هم یک پیش فرضی داشته
ممنون اگر راهنمایی کنید.