PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای نصب Micro_XP_Pro_0.91

ساره38
16-07-2011, 18:07
سلام دوستان عیدتون مبارک
من یه نسخه جدید از ویندوز Micro_XP_Pro_0.91 رو دانلود کردم ولی نمی دونم چطور باید نصبش کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
فایل دانلود شده رو که از حالت زیب خارج کردم به شکل زیر درومد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و بعدش پوشه Micro_XP_Pro_0.91 رو باز کردم فولدر زیر باز شد
حالا نمی دونم چطور باید نصبش کنم.لطفا راهنمایم کنید
ممنون

joe_satriani
16-07-2011, 19:52
با سلام
فکر نکنم این فایلها زیاد کارایی داشته باشن
چون هیچ چیزی اجرایی نداره که
و اینکه شاید این ویندوز مثه لایو هست.
یعنی روی سی دی یا چیزی رایت کنید و زمانی که ویندوز بالا میاد توی سی دی رام قرار بدید ببینید چیزی بوت میکنه اصلا

موفق باشید.

MrGee
16-07-2011, 21:33
فایل دانلود شده رو که از حالت زیب خارج کردم به شکل زیر درومد

به حالت زيپ بود يا iso ؟؟
اگه iso بوده باشه بايد اون فايل رو با برنامه هاي رايت روي يه سي دي رايت كنيد و به وسيله اون ويندوز بوت بشه

ساره38
16-07-2011, 23:10
به حالت زيپ بود يا iso ؟؟
اگه iso بوده باشه بايد اون فايل رو با برنامه هاي رايت روي يه سي دي رايت كنيد و به وسيله اون ويندوز بوت بشه

ممنونم دوست عزیز اسم فایلی که دانلود Micro_XP_Pro_0.91_AppzPro.rarهستش
در ضمن ویندوزی که الان نصب کردم سرویس پک 2 هستش می خواستم بدونم میشه پک 3 رو نصب کنم یانه ؟
چون یه سیستم قدیمی دارم دنبال یه ویندوز کم حجم می گردم که راحت و بی درد سر بشه نصبش کرد هر چی سرچ کردم نتونستم چیزی پیدا کنم ممنون می شم اگه کمک کنید

MrGee
17-07-2011, 00:01
در واقع اين ويندوزي كه شما دانلود كرديد يه ويندوز پرتابل و لايو هستش كه بدون نصب شدن اجرا مي شه يعني وقتي كه شما سيستم رو با سي دي بوت مي كني به جاي نصب ويندوز خود ويندوز بالا مياد

و ظاهرا اين ويندوزي كه شما دانلود كرديد در قسمت بوت مشكل داره چون يه سري فايلهاي مورد نياز براي بوت توش نيست
اگر هم دنبال يه ويندوز خوب و سبك مي گرديد فكر كنم اين تاپيكها بتونن كمكتون كنن
سرویس پک 3 ویندوز ایکس پی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Windows Xp ارجینال و دستکاری شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ساره38
17-07-2011, 08:59
ممنونم دوست عزیز اما نمی دونم چرا نمی تونم هیچ کدوم از این ویندوزها رو دانلود کنم با idmدانلودش می کنم اما همش خطای زیر رو میده

MrGee
17-07-2011, 09:18
مثلا كدوم شون رو؟

اون لينكها كه اونجا گذاشته شده مستقيم نيستند و بايد اونها رو تو مرورگر باز كنيد و بعد از طي مراحلي لينك مستقيم براي دانلود رو به شما مي ده كه اون رو مي تونيد با idm دانلود كنيد

ساره38
17-07-2011, 16:49
مثلا كدوم شون رو؟

اون لينكها كه اونجا گذاشته شده مستقيم نيستند و بايد اونها رو تو مرورگر باز كنيد و بعد از طي مراحلي لينك مستقيم براي دانلود رو به شما مي ده كه اون رو مي تونيد با idm دانلود كنيد
ممنون دوست عزیز می دونم لینکها مستقیم نیستند .اما نمی دونم چرا موفق نمیشم دانلودشون کنم تو سایتهای دیگه هم ویندوزهایی دانلود کردم اما همشون یا ناقصند یا بالاخره یه ایرادی دارند.واقعا خسته شدم دیگه نمی خوام ادامه بدم .از شما و بقیه دوستان هم ممنون