PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه همزمان دو کامپیوتر یکی با lan یکی با وایرلس را به اینترنت وصل کنم ؟

far2009
16-07-2011, 14:52
من به کمک مودم td-w8901G لپ تاپم را به اینترنت وصل می کنم . الان تصمیم گرفتم که pc خودم را با lan و به صورت همزمان با لپ تاپ به اینترنت وصل کنم.

کابل lan را وصل کردم و از طریق 198.162.1.1 و با PPPoE و Connection Type : PPPoE LLC تنظیمات را انجام دادم ولی در پایان آیکنی برای کانکت شدن پیدا نکردم . و نمی دانم چرا با این کار الان لپ تاپ هم به اینترنت وصل نمیشه

دوستان من برای اتصال همزمان این 2 به اینترنت چه باید بکنم ؟

Amir Varasteh
16-07-2011, 17:15
سلام.

شما نودم رو باید PPPOE کنی و با کابل وصل کنی به کارت شبکه ی سیستم Desktop و از اون ور با Wireless ش هم لپتاپ رو بهش وصل کنی.

الان این کارا رو اگه انجام دادی مشکل چیه ؟

far2009
17-07-2011, 08:47
سلام.

شما نودم رو باید PPPOE کنی و با کابل وصل کنی به کارت شبکه ی سیستم Desktop و از اون ور با Wireless ش هم لپتاپ رو بهش وصل کنی.

الان این کارا رو اگه انجام دادی مشکل چیه ؟
الان بیشتر توضیح می دهم . قبلش بگم که آن مشکل وصل نشدن لپ تاپ بعد از این تنظیمات حل شد.

من از 2 راه برای اتصال به اینترنت اقدام کردم. اول از طریق همان ip که تو مرورگر وارد می کنیم و وارد تنظیمات می شویم.

تو این راه من مشکلی در حین تنظیمات نداشتم ولی الان کانکشنی ازش ندارم تا باهاش وصل بشوم. وقتی هم خودم کانکشن را دستی ایجاد می کنم وصل نمیشه .

راه دوم هم از طریق cd بود که تو آخرین مرحله یعنی verifying router settings این ارور را میده :

1)Please check the wan connection type and parameters.
2)Please check your network connectivity and retry

دو نکته را هم بگم :
1- کارت شبکه ندارم و نمی دانم چی هست
2- من قبلا با lan تنظیمات را برای لپ تاپ انجام دادم و الان می خواهم با pc هم وصل بشم.