PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با km player

SHADEL
16-07-2011, 05:35
سلام دوستان
من قبلا با km player مشکلی نداشتم.اما الان windows 7 64 bit ریختم .اولین برنامه هم km player رو نصب کردم.
وقتی برای اجرا یفایلی روش کلیک می کنی.با مکث طولانی میاد و وقتی فایل اجرا میکنه.هیچ دکمه ای کار نمیکنه.هیچ کاریش نمیشه کرد.تا اینکه این ارور میاد بعد که ok کنی درست میشه.
متن ارور:
access violation at address 048f867d in mdule "gen_ml.dll"_'.read of address00000028

این آدرس اولی ارور بعد هر بار نمایش عوض میشه.
لطفا کمک کنید؟

Amir Varasteh
16-07-2011, 06:36
سلام.

جواب این سوالت رو نمیدونم اما پیشنهاد میکنم از VLC استفاده کنی. از همه نظر از KMP بهتر هستش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SHADEL
17-07-2011, 03:59
سلام.

جواب این سوالت رو نمیدونم اما پیشنهاد میکنم از VLC استفاده کنی. از همه نظر از KMP بهتر هستش:

مرسی بابات جواب دادن.
راستی.شما میتونی لینک km player برای seven 64 bit رو به من بدی.

saeed774
17-07-2011, 11:20
راستی.شما میتونی لینک km player برای seven 64 bit رو به من بدی.
KM برای ورژن 64 بیتی ، نسخه ای نداره و همون 32 بیتی هست که روی 64 هم نصب میشه .
Daum PotPlayer پروژه جدید سایت KM هست که سازگاری کامل با 7 داره و برای هر دو نسخه 32 و 64 بیتی موجوده .
این پلیر از جنس km هست ولی از لحاظ کیفیت پخش و ساپورت فرمت های صوتی و تصویری خیلی از km برتره. مخصوصا اینکه در ویندوز 7 از فرمت بهینه شده EVR استفاده میکنه . من مدتی میشه km رو گذاشتم کنار و از این نرم افزار استفاده میکنم . به جرات میتونم بگم کیفیت پخشش از تمام پلیرهای موجود در 7 بهتره . پیشنهاد میکنم شما هم یکبار امتحانش کنین. فقط اگه بخوای دقیقا شکل و شمایلش مثه km بشه باید تو تنظیمات و نوع پحش ، چند مورد رو دستکاری کنی.

PotPlayer 1.5 Build 28888 Beta / 1.5 Build 28025

در صفحه دانلود نسخه پایدار و x64 رو دانلود کن .

SHADEL
17-07-2011, 12:38
سعید جان دمت گرم
به نظر نرم افزار عالی میاد.فقط این ارور رو نده خیلی خوبه
ظاهرش که مهم نیست.

saeed774
17-07-2011, 12:51
خواهش میکنم ، مطمئنا ارور نمیده . فقط این تنظیمی رو که میگم اعمالش کن .
وقتی فایلی در حال پخش هست روی فایل در حال پخش در محیط برنامه همزمان کلیدهای Ctrl+F5 رو دو ، سه بار بزن و وقتی Defualt accepct ratio انتخاب شد بذار رو همین حالت بمونه.
برای اینکه برنامه فایل های تصویری و صوتی رو تحت خودش در بیاره به هنگام نصب از حتما تیکش رو بزن خود برنامه بصورت پیش فرض روی Do Nothng هست . بعد از نصب هم میتونی با F5 وارد تنظیماتش بشی و از پنل سمت چپ روی Association کلیک کنی و در کادر راست Select All رو بزنی یا اگه خواستی فقط فایل های تصویری انتخاب بشه روی Video Only کلیک کن. این برنامه تنظیمات فوق پیشرفته ای داره که بهتره بذاری رو همون پیش فرض باقی بمونند

join me
17-07-2011, 12:58
سلام دوستان
من قبلا با km player مشکلی نداشتم.اما الان windows 7 64 bit ریختم .اولین برنامه هم km player رو نصب کردم.
وقتی برای اجرا یفایلی روش کلیک می کنی.با مکث طولانی میاد و وقتی فایل اجرا میکنه.هیچ دکمه ای کار نمیکنه.هیچ کاریش نمیشه کرد.تا اینکه این ارور میاد بعد که ok کنی درست میشه.
متن ارور:
access violation at address 048f867d in mdule "gen_ml.dll"_'.read of address00000028

لطفا کمک کنید؟

سلام.

دوست عزیز چرا صورت مساله رو پاک میکنید / جواب مشکل : برو به پوشه محل نصب کا ام پلیر داخل پوشه پلاگین فکر کنم اسم فایل رو که دادی اون فایل رو پاک کن مشکلت حل میشه /

Dariushtanha
17-07-2011, 13:39
در تائيد فرمايش دوست عزيز join me بايد عرض كنم كه
فایل gen_ml.dll رو از پوشه plugin موجود در محل نصب برنامه KM Player حذف کنید. این فایل یکی از افزونه های winamp ـه که با ویندوز 7 مشکل داره.
اينطوري ديگه اين ارور را نخواهيد داشت و مشكلتون بطور كامل حل ميشه.

MZ_Love17
17-07-2011, 13:44
سلام دوستان
متن ارور:

لطفا کمک کنید؟

واسه منم همین اررو رو می ده
علتش رو هم نمی دونم

SHADEL
18-07-2011, 09:21
مرسی از همه ی دوستان
لطف کردن جواب دادن.
راه کار ها رو تست می کنم همین جا میگم.
ممنون.

gorbesia
18-07-2011, 09:38
سلام عزیز

شما نسخه 32 بیتی را نصب کردید و این پیام هم مربوط به این مسئله است .

ولی اینکه از کجا میتوانید نسخه 64 بیتی را پیدا و نصب کنید . بنده جز در سری DVD های کینگ جایی ندیدم و انچه هم در ساینها

از ان بعنوان 64 بیتی یاد میکنند چیزی نیست جز همان 32 بیتی .

حالا یا این پک را باید بخرید یا اگر دوستانتان دارند قرض بگیرید و کلا KMPLYER را پاک کنید و حتی اگر قادر به حذف جزئیات ان

در ریچیستری هم باشید که نور علی نور است و بعد از یک ری استارت . KM 64 بیتی WIN7 پک کینگ را نصب کنید.

موفق باشید

Dariushtanha
18-07-2011, 13:31
سلام عزیز

شما نسخه 32 بیتی را نصب کردید و این پیام هم مربوط به این مسئله است .
ولی اینکه از کجا میتوانید نسخه 64 بیتی را پیدا و نصب کنید . بنده جز در سری DVD های کینگ جایی ندیدم و انچه هم در ساینها
از ان بعنوان 64 بیتی یاد میکنند چیزی نیست جز همان 32 بیتی .
حالا یا این پک را باید بخرید یا اگر دوستانتان دارند قرض بگیرید و کلا KMPLYER را پاک کنید و حتی اگر قادر به حذف جزئیات ان
در ریچیستری هم باشید که نور علی نور است و بعد از یک ری استارت . KM 64 بیتی WIN7 پک کینگ را نصب کنید.
موفق باشید

باید به عرضتان برسانم که این ارور هیچ ربطی به نسخه 32 بیتی یا 64 بیتی بودن برنامه ندارد
و این فقط مربوط به ناسازگاری پلاگین winamp موجود در برنامه با ویندوز 7 است که برنامه نویسان تولیدکننده KM player درحال رفع این نقیصه هستند و احتمال زیاد در نسخه‌های بعدی این ناسازگاری وجود نخواهد داشت.

SHADEL
20-07-2011, 12:22
باید به عرضتان برسانم که این ارور هیچ ربطی به نسخه 32 بیتی یا 64 بیتی بودن برنامه ندارد
و این فقط مربوط به ناسازگاری پلاگین winamp موجود در برنامه با ویندوز 7 است که برنامه نویسان تولیدکننده KM player درحال رفع این نقیصه هستند و احتمال زیاد در نسخه‌های بعدی این ناسازگاری وجود نخواهد داشت.

من قبلا ویندوزم نسخه ی خانگی ویندوز 7 بود.مشکلی نداشت .
ولی بعدا که ultimate ریختم مشکل پیدا کردم.

Dariushtanha
20-07-2011, 13:48
خب احتمالا فقط با این نوع از ویندوز 7 مشکل داره
بهرحال مشکل خیلی راحت با با حذف فایلی که گفتم حل میشه.

SHADEL
20-07-2011, 14:01
خب احتمالا فقط با این نوع از ویندوز 7 مشکل داره
بهرحال مشکل خیلی راحت با با حذف فایلی که گفتم حل میشه.

بله من همون کارو کردم مشکلم حل شد.
فقط وقتی اونو پاک میکنی.کیفیت صدا یا زیادی صدا پایین نمیاد.؟

Dariushtanha
20-07-2011, 19:15
نه تاثیری نداره چون فقط این فایل مربوط به پلاگين Winamp است.

hamidrezaberton
23-12-2011, 16:57
سلام دوستان من رو لپ تابم و یندوز 64 بی تی نصبه واسه خودشه
حالا یه کی ام پلیرنصب کردم در آخری نصب تنظیمات برنامهرو وقتی میخوام انجام بدم پنجرش کوچیکه اصلا جوری هم نمیشه که
از لول 1 تا 10 رو بگذرونم نمیدونم چیکار کنم.
البته رو کامپیوترم که ویندوز سون 32 بی تی نصبه هیچ مشکلی نداره به راحتی میتونم اخر نصب سفارشی تنظیماتو انجام بدم !

اینم عکس از فایل ستاپ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم بعده اجرا !

join me
24-12-2011, 23:01
برو از منوی استارت / آل پروگرام / از پوشه نصب کا ام پلیر ستاپ ویزارد داره ... انجام بده ... ببین میشه یا نه ؟!

hamidrezaberton
25-12-2011, 02:10
ممنون دوست من ولی اینکه فرقی نداره با خودی فایل این یه میان بره دیگه که ادرس داده تو منو استارت
من منظورم اینه که کالا چه وقتی که دفعه اول در آخر نصب برنامه که این اجرا میشه باشه جه من برم بدها از داخل پوشه خودش یا
به قول شما منو استارت که اینم یه مسیره شرت کات ماننده اینکارو انجام بدم اصلا فرقی نمیکنه
اندازه پنجره بزرگتر نمشه مثل این که الان از ویندوز 32 بیت گرفتم بزرگ نیست که بتونم تنظیمات دلخواه رو انجام بدم من الان فقط به خاطره تغییر فونت و هرتز پردازش تصویر به این منو احتیاج دارم که تو 64 بیت نمیشه حالا چیکاتر کنم تنظیمه خاصی داره یا نسخه خاصی:-؟
همه ویندوز 64 بی تی ها رو هم تست کردم بازم کوچیکه:(

join me
26-12-2011, 00:40

erfanyz
01-02-2012, 16:50
در تائيد فرمايش دوست عزيز join me بايد عرض كنم كه
فایل gen_ml.dll رو از پوشه plugin موجود در محل نصب برنامه KM Player حذف کنید. این فایل یکی از افزونه های winamp ـه که با ویندوز 7 مشکل داره.
اينطوري ديگه اين ارور را نخواهيد داشت و مشكلتون بطور كامل حل ميشه.
با اجازه
به عنوان ایــن تاپیکـــ
برای حل مشکل
این متن بالاس
مرســــی:40:

scope82
17-08-2012, 10:25
خیر دوست عزیز
با این روش مشکل حل نمیشه

majidnewman
02-12-2013, 14:44
برای منم حل نشد چوم همچین اسمی(gen_ml.dll) در پوشه دایرکتورین نصب برنامه وجو نداره فقط فایل تکستی شبیه این فایل هست یعنی gen_ml.txt