PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 450000-500000 // ?htc?galaxy sl?wave?xperia x10

mohammad_87
15-07-2011, 20:48
سلام
من دنبال یه گوشی با مشخصات زیر میگردم.لطفا بهترین گوشی ها رو معرفی کنید و علت انتخاب و قیمت حدودی هم اگه دارید بگید.مرسی...
قیمت:تا 450000 (با گارانتی)-((تا 500 تومن هم در نظر بگیرید))
سرعت عالی در منو و بعد در برنامه و بازی
دوربین عکسبرداری و فیلم برداری خوب حتی در شب
دارای gps , wifi , amo led
سیستم عامل و برند زیاد برام مهم نیست.اما نمی خوام اذیت کنه و برنامه هاش کم باشه.
خودم چندتایی مدنظر دارم.مثلا galaxy sl بود که اولا amo led نبود و مهمتر اینکه فلش نداره و عکسهاش در شب خوب درنمیاد.یا galaxy s که اونهم فلاش نداره و قیمتش هم کمی بالاتره.samsung wave رو فعلا مدنظر دارم چون بجز تفاوت سیستم عامل و حافظه داخلی چیزی از galaxy sl کم نداره و هم فلاش داره و هم 100 تومن کمتره.

نظر شما چیه؟چه گوشی های دیگری تو این قیمت خوبند؟لطفا باذکر دلیل و قیمت بیان کنید.

fire159
16-07-2011, 08:43
به نظر من نوکیا n8 میتونه گزینه بهتری باشه برای شما .

pour-homme
16-07-2011, 12:57
Desire S انتخاب مناسبی هست یک نگاه به ریویو ها بنداز

bttt0
17-07-2011, 03:52
Samsung S8530 Wave II

Arashdn
17-07-2011, 10:37
فلاش ال ای دی عملا هیچه ...
گالاکسی اس عکساش تو شب هم قابل قبوله .....
پیشنهاد من یا گالاکسی اس هست یا اگه دوربین اینقدر براتون مهمه n8

rahimism
17-07-2011, 11:02
اینطوریا هم نیست! جایی که تاریک هست و شما بخواید عکس بگیرید چطوری میخواید با گالاکسی اس عکس بگیرید. تو بیابون دمپایی پاره هم غنیمت هست. همین فلش ال ای دی که میگید هیچ هست هم به عنوان فلش برای عکاسی در جای تاریک هم به عنوان چراغ قوه خیلی مفید هست.

mohammad_87
17-07-2011, 18:05
Desire S انتخاب مناسبی هست یک نگاه به ریویو ها بنداز
قیمتش بالای 500 بود.من نهایتا تا 500 می خوام هزینه کنم.کمتر بشه چه بهتر.desire قیمتش مناسب بود اما کامل نبود.

Samsung S8530 Wave II
wave II که نسبت به wave چیزی نداره.تازه wave دارای amoled هستش.با قیمت برابر.

فلاش ال ای دی عملا هیچه ...
گالاکسی اس عکساش تو شب هم قابل قبوله .....
پیشنهاد من یا گالاکسی اس هست یا اگه دوربین اینقدر براتون مهمه n8
بنظر من کاربر عزیز rahimism معقولانه پاسخ شما رو دادن.در تاریکی عکسهاش جالب نیست وگرنه همون اول s یا s2 گرفته بودم.

اینطوریا هم نیست! جایی که تاریک هست و شما بخواید عکس بگیرید چطوری میخواید با گالاکسی اس عکس بگیرید. تو بیابون دمپایی پاره هم غنیمت هست. همین فلش ال ای دی که میگید هیچ هست هم به عنوان فلش برای عکاسی در جای تاریک هم به عنوان چراغ قوه خیلی مفید هست.

به نظر من نوکیا n8 میتونه گزینه بهتری باشه برای شما .
کمی قیمتش بالاست.اما اگه دوربینش واقعا عالی باشه و در حد دوربین های دیجیتال باشه میرزه اگه نه که یه گوشی پایینتر میگیرم و دوربین جدا میگیرم.حالا دوتا سوال مم درباره n8 دارم:
1.عکسهای این گوشی توی کامپیوتر بازهم همون کیفیت رو داره؟توی بررسی تخصصی gsm.ir نوشته بود در hdtv کیفیت به 1 مگاپیکسل تنزل پیدا میکنه که حتی نمیشه روش زوم کرد.
2.سیمبین 3 کی آپدیت میشه به windows mobile ؟چون از سیمبین و رابط گرافیکیش همه مینالن.من هم دوست دارم شکیل باشه.
در رنج پایینتر از n8 نوکیا c7 بهتره یا samsung wave ؟
پیشنهاد دیگه ای اگه هست لطفا بگید.

ted1996
17-07-2011, 19:40
کمی قیمتش بالاست.اما اگه دوربینش واقعا عالی باشه و در حد دوربین های دیجیتال باشه میرزه اگه نه که یه گوشی پایینتر میگیرم و دوربین جدا میگیرم.حالا دوتا سوال مم درباره n8 دارم:
1.عکسهای این گوشی توی کامپیوتر بازهم همون کیفیت رو داره؟توی بررسی تخصصی gsm.ir نوشته بود در hdtv کیفیت به 1 مگاپیکسل تنزل پیدا میکنه که حتی نمیشه روش زوم کرد.
2.سیمبین 3 کی آپدیت میشه به windows mobile ؟چون از سیمبین و رابط گرافیکیش همه مینالن.من هم دوست دارم شکیل باشه.
در رنج پایینتر از n8 نوکیا c7 بهتره یا samsung wave ؟
پیشنهاد دیگه ای اگه هست لطفا بگید.

مسلما یه گوشی هیچ وقت کیفیت عکساش به دوربین دیجیتال نمیرسه...چون برای دوربین گوشی محدودیت هایی مثل اندازه ی لنز وجود داره تا گوشی رو قطور و سنگین و...نکنه , n8 هم به دوربین های دیجیتال نمیرسه
به نظر من شما یه گوشی در حد400 بخرید و برای عکاسی یه فکر دیگه بردارید

هیچ وقت s3 به ویندوز موبایل آپدیت نمیشه نهایتن برای n8 بعد از آپدیت آنا , bella خواهد بود

c7 فقط دوربین بهتری داره و صفحه ی یکم بزرگتر

موفق باشید

sAeEd_kHaAn
19-07-2011, 18:58
من desire s رو پیشنهاد میدم گوشی فوق العاده ایست تو این رنج سراغ n8 نرو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_87
19-07-2011, 20:20
مسلما یه گوشی هیچ وقت کیفیت عکساش به دوربین دیجیتال نمیرسه...چون برای دوربین گوشی محدودیت هایی مثل اندازه ی لنز وجود داره تا گوشی رو قطور و سنگین و...نکنه , n8 هم به دوربین های دیجیتال نمیرسه
به نظر من شما یه گوشی در حد400 بخرید و برای عکاسی یه فکر دیگه بردارید

هیچ وقت s3 به ویندوز موبایل آپدیت نمیشه نهایتن برای n8 بعد از آپدیت آنا , bella خواهد بود

c7 فقط دوربین بهتری داره و صفحه ی یکم بزرگتر

موفق باشید
ممون.ولی چندجایی خونده بودم که میگفتن نوکیا تاریخ هم داده که می خواد بجای سیمبین ، ویندوز فون 7.5 رو برای n8 ارایه بده.آنا و بلا چجوری هستن؟اونها هم در حد همون سیمبین 3 هستن؟
از دوربینش هم تعریف میکنن.امکاناتش عالیه.لنزش هم بزرگه نسبتا و کارل زایس هم هست.یعنی باز هم در حد دوربین دیجیتال نیمه حرفه ای نیست؟(من تاکیدی روی این مدل ندارم می خوام واقعیت رو بدونم)

من desire s رو پیشنهاد میدم گوشی فوق العاده ایست تو این رنج سراغ n8 نرو

عزیزم گفتم که.desire s حدود 550 تومنه.من نهایت تا 500 می خوام هزینه کنم.
-------------------------------
من فعلا نظرم روی wave هست.چون به غیر از سیستم عامل و حافظه داخلی چیزی از galaxy s و sl کم نداره.فلش هم داره قیمتش هم پایینتره.اگه مشکل دوربین نبود s یا sl میگرفتم.
c7 هم بخاطر ovi map رایگان و دوربین خوب و usb on the go در اولویت بعدی هست اما باز مشکل سیستم عامل هست.
xperia 10 هم هست اما در پستهای دیگه دیدم مثل n8 زیاد ازش تعریف نشده.صفحه نمایش هم tft با 256000 رنگ هست که نسبت به amo led خیلی ضعیفتره.
لطفا اگف پیشنهاد خوب دیگه ای هست معرفی کنید.
ممنونم...

sAeEd_kHaAn
20-07-2011, 09:29
من تا 80-470 بدون گارانتیشو قیمت دارم

mohammad_87
22-07-2011, 19:02
من تا 80-470 بدون گارانتیشو قیمت دارم
با گارانتیش چنده؟اصلا گارانتی اصل پیدا میشه؟آخه اعتمادی به فروشنده ها نیست که بخوام بدون گارانتی بگیرم.
درباره desire s خوندم.چیزی که خیلی دوست دارم رابط گرافیکی زیباست که داره.یه سری امکانات خاص هم در gps داره که مخصوص خودشه.یه سری نقاط ضعف مثل صفحه نمایش lcd داره.دوتا سوال:
کیفیت عکاسی و فیلمبرداریش حتی در شب چجوریه؟
سوال مهمتر اینکه مشکلی با متون فارسی در sms و وب نداره یا راه حلی نداره؟
ممنون میشم جواب بدین...

ted1996
22-07-2011, 22:19
با گارانتیش چنده؟اصلا گارانتی اصل پیدا میشه؟آخه اعتمادی به فروشنده ها نیست که بخوام بدون گارانتی بگیرم.
درباره desire s خوندم.چیزی که خیلی دوست دارم رابط گرافیکی زیباست که داره.یه سری امکانات خاص هم در gps داره که مخصوص خودشه.یه سری نقاط ضعف مثل صفحه نمایش lcd داره.دوتا سوال:
کیفیت عکاسی و فیلمبرداریش حتی در شب چجوریه؟
سوال مهمتر اینکه مشکلی با متون فارسی در sms و وب نداره یا راه حلی نداره؟
ممنون میشم جواب بدین...

تا اونجا که من میدونم گارانتی یاس خوب هست....

هیچ گوشی تو شب کیفیت تصویربرداری خوبی نداره , فعلا آرک سونی اریکسون به دلیل داشتن سنسور Exmor بهترین کیفیت رو تو شب داره

مشکل فارسی ندارد

mohammad_87
22-07-2011, 23:17
تا اونجا که من میدونم گارانتی یاس خوب هست....

هیچ گوشی تو شب کیفیت تصویربرداری خوبی نداره , فعلا آرک سونی اریکسون به دلیل داشتن سنسور Exmor بهترین کیفیت رو تو شب داره

مشکل فارسی ندارد
مثل قبل کیفیت فیلم برداری و عکس برام مهم نیست.یه دوربین جدا بگیرم خیلی بهتره ولی می خوام گوشیم حداقل یه کیفیت مناسب داشته باشه که اینها هم معمولا دارن.
حالا بین galaxy s و desire s و galaxy sl می خوام انتخاب کنم.
galaxy s صفحه amoled داره ولی قیمتش بالاتره.در رنج قیمت پایینتر هم گوشی پیدا نکردم که amoled باشه و خوشم بیاد.wave بود که از ظاهرش خوشم نیومد.
galaxy sl و desire s هم زیاد تفاوتی با هم ندارن.اگه desire s زیر 500 پیدا کنم اونو میگیرم وگرنه sl تا قیمتها کمی بیاد پایین.
حالا دوتا سوال دیگه:
1.گارانتی رسمی htc کدوم شرکته؟
2.قیمتهای روز بازار رو برای این سه مدل یعنی galaxy s , galaxy SL , htc desire s با گارانتی اصل و بدون گارانتی (تهران) لطف کنید بزارید تا انتخاب نهاییم رو انجام بدم.

sAeEd_kHaAn
23-07-2011, 10:35
مثل قبل کیفیت فیلم برداری و عکس برام مهم نیست.یه دوربین جدا بگیرم خیلی بهتره ولی می خوام گوشیم حداقل یه کیفیت مناسب داشته باشه که اینها هم معمولا دارن.
galaxy s صفحه amoled داره ولی قیمتش بالاتره.در رنج قیمت پایینتر هم گوشی پیدا نکردم که amoled باشه و خوشم بیاد.wave بود که از ظاهرش خوشم نیومد.
galaxy sl و desire s هم زیاد تفاوتی با هم ندارن.اگه desire s زیر 500 پیدا کنم اونو میگیرم وگرنه sl تا قیمتها کمی بیاد پایین.
حالا دوتا سوال دیگه:
2.قیمتهای روز بازار رو برای این سه مدل یعنی galaxy s , galaxy SL , htc desire s با گارانتی اصل و بدون گارانتی (تهران) لطف کنید بزارید تا انتخاب نهاییم رو انجام بدم.
ببین دوست من sl رو که کلا با این 2تا ( desire s - galaxy s ) مقایسه نکن این از این بین این 2 تا هم که من تو چند تا پست راهنماییتون کردم بازم میگم من desire s رو پیشنهاد میده باز شما برو هر 2تارو بگیر دستت اگه میتونی باهاشون کار کن ببین با کدوم حال میکنی کیفیت صفحه desire s هم فوق العاده هست و بسیار شفاف و با کیفیته بهترین صفحه ای هست که تا حالا اچ تی سی تو گوشی هاش زده درسته که کیفیت galaxy بهتره ( البته یکیم رنگها تو galaxy غیر طبیعی و پرنگ هستند اما توی desire s طبیعی ترن )اما صفحه desire s هم فوق العاده هست

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

حالا دوتا سوال دیگه:
ببین دوست من sl رو که کلا با این 2تا ( desire s - galaxy s ) مقایسه نکن این از این بین این 2 تا هم که من تو چند تا پست راهنماییتون کردم بازم میگم من desire s رو پیشنهاد میده باز شما برو هر 2تارو بگیر دستت اگه میتونی باهاشون کار کن ببین با کدوم حال میکنی کیفیت صفحه desire s هم فوق العاده هست و بسیار شفاف و با کیفیته بهترین صفحه ای هست که تا حالا اچ تی سی تو گوشی هاش زده درسته که کیفیت galaxy بهتره ( البته یکیم رنگها تو galaxy غیر طبیعی و پرنگ هستند اما توی desire s طبیعی ترن )اما صفحه desire s هم فوق العاده هست
گارانتی رسمی htc هم شرکت یاس هست

ted1996
23-07-2011, 14:27
دیزایر اس بگیر

mohammad_87
23-07-2011, 23:36
امروز رفتم علائدین این قیمتها رو گرفتم:
گلکسی اس:
گارانتی مایکروتل 8 گیگ 480-510 16 گیگ 530-550

دیزایر اس:
گارانتی یاس:550-580
گارانتی کامتل: 500-520

فروشنده ها که میگفتن هردو گارانتی برای دیزایر رسمی هستن! پس چرا اینقدر اختلاف قیمت دارن؟گارانتی کامتل چجوریه؟
قیمت گلکسی 8 گیگ مناسبترین گزینه هست.بیشتر بخاطر اختلاف amoled و lcd .
با هردو کمی کار کردم.دیزایر کمی سنگینتر بود و کوچکتر که البته راحتتر هم میشد باهاش کار کرد.
نظرتون درباره قیمتها و گارانتی ها چیه؟بالای 500 نمی خوام هزینه کنم.تا 500 میشه گلکسی 8 گیگ گارانتی اصل گرفت و یا میشه دیزایر گارانتی کامتل گرفت...

h!tman
23-07-2011, 23:41
گلکسی اس:

دیزایر اس:

فروشنده ها که میگفتن هردو گارانتی برای دیزایر رسمی هستن! پس چرا اینقدر اختلاف قیمت دارن؟گارانتی کامتل چجوریه؟
با هردو کمی کار کردم.دیزایر کمی سنگینتر بود و کوچکتر که البته راحتتر هم میشد باهاش کار کرد.
نظرتون درباره قیمتها و گارانتی ها چیه؟بالای 500 نمی خوام هزینه کنم.تا 500 میشه گلکسی 8 گیگ گارانتی اصل گرفت و یا میشه دیزایر گارانتی کامتل گرفت...
من چیزایی از این کامتل دیدم اسمشو نمیزارم گارانتی..کلاس کار میاد پایین
برای یک گوشی نوکیا بود بردم میگم اسپیکرش خراب شده ال سی دیش هم مشکل پیدا کرده میگه اینا جزو خدمات پس از فروش نیس میتونی بزاری اینجا 1هفته باشه بعدش هزینشم باید بدی :18::18::27::27: بیچاره رفیقم کف کرد :31: گفتم از این بعد با گارانتی هم باشه بدون گارانتی میگیرم

sAeEd_kHaAn
24-07-2011, 08:53
گلکسی اس:

دیزایر اس:

واسه اچ تی سی که فقط گارانتی رسمی یاس هست در غیر اینصورت بدون گارانتی بگیر در مورد سنگینتر بودنم به خاطر بدنه فلزی مقاومشه که سنگینتره یکی 2بار که گوشی از دستت بیوفته تفاووتش با بدنه پلاستیکی معلوم میشه
در مورد انتخاب بین این 2تا هم دیگه خودت تصمیم بگیر من و بقیه بچه ها حرفامونو زدیم

mohammad_87
24-07-2011, 11:33
تا آخر هفته از دوستام میگیرم کمی باهاشون بیشتر کارکنم بعد انتخاب میکنم.
راستی پشت جعبه دیزایر زده بود made in china ‎همشون چینی هستن دیگه.چون htc ‎برا تایوانه.برا سامسونگ چی باید نوشته باشه پشتش که بدونم اصله؟
سرویس gps ‎رو(هر دو گوشی) اگه بدون گارانتی بگیرم خودم باید بریزم؟
با گارانتی باشه رایگانه دیگه

mohammad_87
27-07-2011, 00:42
تا آخر هفته از دوستام میگیرم کمی باهاشون بیشتر کارکنم بعد انتخاب میکنم.
راستی پشت جعبه دیزایر زده بود made in china ‎همشون چینی هستن دیگه.چون htc ‎برا تایوانه.برا سامسونگ چی باید نوشته باشه پشتش که بدونم اصله؟
سرویس gps ‎رو(هر دو گوشی) اگه بدون گارانتی بگیرم خودم باید بریزم؟
با گارانتی باشه رایگانه دیگه
اینارو هم توضیح بدبد راحت خرید کنیم.
سوال دیگه اینکه گارانتی یاس با بیمه دانا عرضه میشه که میگن گوشی بترکه هم گارانتی میشه؟کسانی که استفاده کردن درباره این بیمه توضیح بدن.چون 50 تا 70 تومن تفاوت قیمتشونه.
ممون...