PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن سیستم بعد از نصب برنامه های کمکی و آپدیت

MohamadAshil
15-07-2011, 19:59
سلام به همه:11:
دوستان جدیدا به یک مشکل عجیب برخورد کردم که اگه کسی‌ اطلاع داره در اختیار من بذاره و کمک کنه ممنون میشم

وقتی‌ ویندوز رو نصب می‌کنم هیچ مشکلی‌ نیست ولی‌ وقتی‌ که ویندوز آپدیت می‌شه با این برنامه‌های کمکی‌ مثل : Microsoft visual C++ 2005

و Framework .Net 4

بعد از ریستارت , ویندوز بالا نمیاد و هنگ می‌کنه و در ضمن وارد Safe Mode هم نمی‌شه
حتی اگر آپدیت ویندوز رو کاملا ببندم
باز هم آخر نصب خیلی‌ از بازی‌‌ها و برنامه ها به صورت خودکار برنامهٔ Microsoft visual C++ 2005
نصب میشه که باعث هنگ کردن و بالا نیومدن کامپیوتر می‌شه
دقیقا جایی گیر می‌کنه که مینویسه Starting Windows و ستاره‌های ویندوز دور هم جمع میشن

و در ضمن ۱ ماه پیش همهٔ این عملکرد‌ها بدون مشکل روی کامپیوتر انجام شده و هیچ مشکلی‌ نداشته
ولی‌ الان....

هارد رو تست کردم { هارد دیگری رو گذاشتم روی کامپیوتر و با هارد جدید هم هنگ کرد ولی‌ هارد خودم روی یک کامپیوتر دیگه بدون مشکل کار می‌کنه }
هارد رو هم فرمت کامل کردم.

_________
پاور رو تست کردم

مشخصات :
Cpu : Intel Core 2 duo E4600.
Motherboard : Asus P5LD2 X/1333.
Ram : 2x - 2GIG APacer.
VGA : Gforce 8600 GT.

لطفا اگه راهی‌ هست و کسی‌ مشکل رو میدونه کمک کنه
با تشکر از همه...:11:

MohamadAshil
15-07-2011, 20:19
هیچ کس نیست !!!!!!!!!!!!! ؟

saeed774
15-07-2011, 20:27
شما وقتی ویندوز رو آپدیت میکنی ، آپدیت KB971033 رو نصب میکنی؟ این آپدیت نباید در ویندوز های کرک شده نصب بشه چون باعث ایجاد اختلال در کارکرد ویندوز و در نهایت از کار افتادن جنیون میشه . آپدیت هایی که شما ذکر کردین مشکلی تو سیستم بوجود نمیارن ، منم همین آپدیتها رو اعمال کردم و هیچ مشکلی ندارم.

Rainbow
15-07-2011, 20:31
با ویندوز xp تست کردین ؟

MohamadAshil
15-07-2011, 20:33
نه من اصلا این آپدیت رو نصب نکردم
دقیقا با نصب Microsoft visual C++ 2005 به مشکل بر میخورم

جدیدا اینطور شده وگرنه قبلا اصلا مشکلی‌ نداشته

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

با ویندوز xp تست کردین ؟

خیر فقط با سون تست کردم
مشکل من اینجاست که میگم چرا قبلا همهٔ اینها روی سون بدون مشکل اجرا میشدند ولی‌ الان به مشکل بر خورده
حدود ۲ هفتس