PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه برای شکستن قفل فایل زیپ

HESAM_5700
15-07-2011, 11:10
ســلام ....

یه فایل زیپ دانلود کردم از مدیافایر ( البوم آهنگ ) حدود 300 مگ !!

حالا میخوام اکسترکت کنم میبینم رمز داره !!!

خواهشاً یه راهی برای باز کردنش بگید ...

ممنون ! :40:

Ship Storm
15-07-2011, 11:48
اگر ازنرم افزارهای یافتن پسورد بخواهید استفاده کنید نتیجه نمیگیرید مگر اینکه طول کاراکترهای رمز خیلی کوتاه در حد 3 الی 4 کاراکتر ساده باشه والا نمیشه یداش کرد
در مورد آسونترین راه پیدا کردن پسورد اینه که لینک اون فایل رو تو گوگل جستجو کنید و در ادامه لینک یک Space زده و عبارت password رو تایپ و Enter بزنید تا سایت هایی که در زمینه پسورد این لینک مطالبی رو در بر دارند مشاهده بشه

HESAM_5700
15-07-2011, 11:56
خب من سرچ کردم ... اما چیری پیدا نشد !

+ یه بار دیگه هم فایل رو از جای دیگه دانلود کردم اما بازم پسوورد داشت !!!! !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:41:

Ship Storm
15-07-2011, 12:43
خیلی گشتم دنبال پسورد چیزی دستگیرم نشد
حدود 20 تا سایت رو زیرو رو کردم ولی چیزی یافت نشد

نرم افزار زیر رو امتحان کنید :

RAR Password Recovery | بازيابي پسورد فايل هاي RAR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
RAR Password Recovery Magic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

kiak22
15-07-2011, 13:49
برادر فایلی که توی این نوع سرور هابا سرچ کرردن بیدا می کنید دانلود نکنید سعی کنید فایل ها رو ابتدا در سایت ها پیدا کنید ( سایت های میوزیک) که اگر ادرس دانلود از این نوع سایت ها (سایت های اپلود) بود عیبی ندارد چون رمز را نیز می گویند
این کار شما ریسک بوده است