PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن سون 64 بیت هنگام کانکت شدن به اینترنت

bahmaniq
15-07-2011, 10:42
اگه کسی راه حل رو میدونه کمک کنه.قبلا وایو سری f13 داشتم.با وایرلس که کانکت میشدم به صورت رندوم هنگ میکرد.البته با کابل هم هنگ میکرد اما کمتر. بردمش گارانتی اما اشکالش رو نفهمیدن.تا اونجا که بعد یک سال پسش دادم! بعد یک اچ پی خریدم.تا یک مدت درست بود اما اونم هنگ کرد.بعد از تحقیقات متوجه شدم خیلی ها توی دانشگامون این مشکل رو دارن.البته با تغییرات جزیی.کسی میتونه کمک کنه؟ اخیرا مایکروسافت اطلاعیه نداده در این مورد؟ فقط لطف کنین دوستانی که میخوان بگن رم و گرافیک و سی پی یو و .... روچک کن نگن! چون من 6 ماهه دنبال این قضیه ام و بعد این مدت مطمئن شدم ایراد از ویندوز سون 64 بیته!
همه چیز رو چک کردم
تمام درایورهارو آپدیت کردم
رجیستری ویندوز رو مرتب کردم
بایوس رو آپدیت کردم

saeed774
15-07-2011, 14:44
با چه سیستم رمزی در مودمت برای رمزگذاری استفاده میکنی ؟ ویندوز 7 با سیستم WEP/WPA سازگاری داره . تو مودمت چک کن و اگه مغایرت داشت به این سیستم تغییر بده.
شما اینکارو هم انجام بده : همه لوازم از جمله مودم و لپ تابت رو خاموش کن و به ترتیب اول مودمت رو روشن کن و بعد لپ تاپ رو ، بعد حدود 1 دقیقه صبر کن ببین مشکل هنگ بوجود میاد؟ تو این یه دقیقه با لپ تاپ کاری نداشته باش.

bahmaniq
15-07-2011, 18:51
ممنون از جوابت اما با چندتا مودم امتحان کردم.هم توی گارانتی، هم دانشگاه ، هو خونه دوستام...

bahmaniq
24-07-2011, 11:31
آقا کسی نبود که بتونه کمک کنه؟ یه نکته جدید که فهمیدم اینه که توی safe mode هنگ نمیکنه

saeed774
24-07-2011, 13:36
شما مودم رو بصورت Bridge تنظیم کن و امتحان کن . بلدی که ؟ باید تو ویندوز هم بعد از بریج کردن مودم ، کانکشن بسازی

bahmaniq
24-07-2011, 19:09
یعنی به جای اینکه مودم خودش کانکت شه من یوزر و پس رو خودم از اینجا وارد کنم؟ بعد اگه بخوام هم با pc هم با لپتاپ کانکت شم چطوریه؟

saeed774
25-07-2011, 16:44
بعد اگه بخوام هم با pc هم با لپتاپ کانکت شم چطوریه؟
نه دیگه این مورد رو باید بیخیال شد . چون اتصال WLan نیازه به کانکشن PPPoE داره . البته من فقط بخاطر تست ، پیشنهاد دادم که ببین در حالت بریج هم ویندوز هنگ میکنه یا نه ؟

bahmaniq
27-07-2011, 15:53
آره هنگ کرد.فکر میکنم مهم نحوه اتصال نیست.خود اتصال مهمه! ممکنه یک روز کلا هنگ نکنه.اما 4 5 بار پشت سر هم هنگ کنه.یه نکته هم اینکه 20 ثانیه قبل از هنگ مشخص میشه میخواد هنگ کنه.send & receive قطع میشه.حتی اگه به موقع وایراس رو خاموش کنم بعد از 5 دقیقه فریز بودن دوباره راه میفته.با process lasso چک کردم توی اون 5 دقیقه ای که فریز بوده هم هیچ تغییر غیر عادی نبود.واقعا دیگه کم آوردم

bahmaniq
28-10-2011, 21:07
کسی که جواب منو نداد بالاخره.اما برای دوسستانی که این مشکل رو دارن : راه حلش اینه که IP و subnet mask & Default Gateway & Preferred DNS & Alternate DNS رو به صورت دستی وارد کنید و روی حالت اتوماتیک نذارین. یه دلیل دیگش هم یاهو مسنجره. روی 64 بیتی مسنجر هنگ میکنه.برای چت از نرم افزارهای دیگه یا وب مسنجر استفاده کنید

imjava
21-08-2012, 19:08
کسی که جواب منو نداد بالاخره.اما برای دوسستانی که این مشکل رو دارن : راه حلش اینه که IP و subnet mask & Default Gateway & Preferred DNS & Alternate DNS رو به صورت دستی وارد کنید و روی حالت اتوماتیک نذارین. یه دلیل دیگش هم یاهو مسنجره. روی 64 بیتی مسنجر هنگ میکنه.برای چت از نرم افزارهای دیگه یا وب مسنجر استفاده کنید

سلام . منم این مشکل رو دارم واقعا اعصابمو خورد کرده
میشه بگید این IP و subnet mask & Default Gateway & Preferred DNS & Alternate DNS رو کجا باید پیدا کنیم؟
ممنون

BoBo_6600
26-08-2012, 00:38
سلام
میشه توضیحات بیشتری بدید لطفا؟