PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید و فروش

ASUS POWER
15-07-2011, 08:56
سلام
گوشی های کار کرده ی زیر رو می خواستم بفروشم ، قیمت مناسب برای فروششون چقدر می تونه باشه ؟

1.sonyericsson VIVAZ pro
2. sonyericsson W960
3. sonyericsson K850

1. 9 ماه کار کرده
2. 1 سال و 3 ماه
3. 4 سال (!)

در ضمن ظاهر عالی و کاملا هم سالمند .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حدود 500 - 550 تومن هم پول دارم ، می خواستم HTC desire Z بگیرم ، پیشنهاد بهتری وجود داره ؟

با تشکر

hoha881
15-07-2011, 09:58
سلام
گوشی های کار کرده ی زیر رو می خواستم بفروشم ، قیمت مناسب برای فروششون چقدر می تونه باشه ؟

1.sonyericsson VIVAZ pro
2. sonyericsson W960
3. sonyericsson K850

1. 9 ماه کار کرده
2. 1 سال و 3 ماه
3. 4 سال (!)

در ضمن ظاهر عالی و کاملا هم سالمند .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حدود 500 - 550 تومن هم پول دارم ، می خواستم HTC desire Z بگیرم ، پیشنهاد بهتری وجود داره ؟

با تشکر

به جای دیزایر z بهتر هست به فکر میلستون 2 باشی.
با توجه به صفحه بزرگ گوشی های لمسی فکر نکنم نیاز به کیبورد باشه.ولی بین کیبورد دار ها میلستون 2 از همشون بهتر هست

ASUS POWER
15-07-2011, 14:06
درسته كه lcdش لقي داره htc desire z ؟
از milestone خوشم نيومد ، تا 550$ مورد بهتر از desire z وجود داره ؟

hoha881
15-07-2011, 20:05
لقی که فکر کنم نداشته باشه.
به نظرم شما به فکر دیزایر s یا دیزایر hd باشی بهتر هست.
غیر htc هم سامسونگ گالاکسی 8 گیگ هست.از لحاظ صفحه نمایش و ساپورت و بنچمارک از همشون قویتر هست.
از سونی اریکسونم میگن اکسپریا نئو امده با همون 550 از لحاظ دوربین قویترین هست توی این رنج.

ASUS POWER
15-07-2011, 21:04
لقی که فکر کنم نداشته باشه.
به نظرم شما به فکر دیزایر s یا دیزایر hd باشی بهتر هست.
غیر htc هم سامسونگ گالاکسی 8 گیگ هست.از لحاظ صفحه نمایش و ساپورت و بنچمارک از همشون قویتر هست.
از سونی اریکسونم میگن اکسپریا نئو امده با همون 550 از لحاظ دوربین قویترین هست توی این رنج.

این مدل ها رو که گفتی بیشتر بررسی می کنم ولی کیفیت ساخت HTC یه چیز دیگس