PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای این تصویر

am2
14-07-2011, 20:11
سلام
راستش من شنبه عصر تحویل دارم باید دتا شیت تحویل بدم...من پس زمینه شیتهام رو زرشکی زدم ولی خب خیلی سادست و میخوام توی پس زمینشون یه سری ایفکت (حالا خط و خطوطی محو) یا هر طور دیگه بدم که از سادگی و یک دستی در بیاد
درخواستم این بود که عزیزانی که در زمینه فتوشاپ تجربه دارن بهترین کار برای زیباتر شدن پس زمینه ساده این طرح چیه؟؟؟خط و خطوط بدم چیکار کنم...اگه روش انجامش هم تا حدودی بگین انجامش میدم

راستی بگم سایزش 100 در 70 سانتی متر هست

درخواست دومم هم اینه که میخواستم ببینم برای عنوان اصلی شیت چه کاری بکنم که هم توی چشم باشه و هم یکم هنری و ... باشه...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیشا پیش ممنون از لطفتون :11::40::11:
البته لازمه بگم که این شیت هنو کامل نیست و رنگ نوشته ها رو میخوام تغییر بدم و اون پایینش هم یه ردیف میاد عکسه...:31::31:
راستی نخندین به شیته :31:

far2009
14-07-2011, 22:02
بهترین کار استفاده از وکتور هست مخصوصا استفاده از وکتور های گل و گیاه با وکتور های دیگه هم می توانید تزیینش کنید. فقط زیاده روی نکنید و در جاهای مناسب ازشون استفاده کنید

ATA FARZADI
14-07-2011, 22:04
ببین این پترن ها بدردت میخورن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

am2
14-07-2011, 22:19
بچه ها مرسی از لطفتون
در مورد عنوان به نظرتون چیکار کنم...
راستی با این پس زمینه چه طیف رنگی خوب روی اون میشینه؟قهوه ای میشینه؟

part gah
15-07-2011, 10:44
به نظر من یه طرحی با رنگ طلاییو اکر و قهوه ای مناسب تره.یه نمونه میزارم زیاد جالب نشده فقط میخواستم تن رنگی و نمونه ببینی.سعی کن طرحی که استفاده میکنی زیاد شلوغ نباشه و opacity رو هم بیار پایین تا کارت سنگین نشه و همه نگاه بیننده به طرح تزیینی نره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

am2
15-07-2011, 21:09
مرسی دوست من اقا فقط یه مشکلی دارم..این پس زمینه ها که استفاده کردین رو از کجا میتونم گیر بیارم...؟؟یه سری میخوام حدودا طرح رو به معماری و اینها نزدیک کنه..دی:

مرسیییییییی