PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Folder Lock

mili_k
14-07-2011, 19:46
دوستان من چند تا فولدر رو با فولدر لاک ، لاک کرده بودم. بعد از اینکه فولدری رو با این برنامه لاک میکُنیم گویا یه فایلی ساخته میشه که میخوام بدونم چرا اون فایل ساخته میشه ؟ و اگه این فایل رو پاک کُنیم یا بر اثر تعویض ویندوز پاک بشه ، دیگه باید با اون فولدری که با این برنامه لاکـ ـش کردیم خداحافظی کُنیم ؟ ! الان اصلاً اثری از اون فولدر که با این برنامه لاکـ ـش کرده بودم نیست ! بعد از تعویض ویندوز دوباره فوادر لاک رو نصب کردم ولی اصلاً تو لیست قسمت های لاک شده هیچ آدرسی وجود نداره از جمله آدرس اون فولدری که قبل از تعویض ویندوز لاکـ ـش کرده بودم.

Havbb
14-07-2011, 19:50
بعد از تعویض ویندوز اصلا نیازی به نصب دوباره ی این برنامه نیست چون بازم کار میکنه (من امتحان کردم)
اون فایل که به وجود میاد همون چیزاییه که لاک کردی

mili_k
14-07-2011, 19:54
بعد از تعویض ویندوز اصلا نیازی به نصب دوباره ی این برنامه نیست چون بازم کار میکنه (من امتحان کردم)
اون فایل که به وجود میاد همون چیزاییه که لاک کردی

خُب الان اون فایل حذف شده ؛ اون فایل تو "My Documents " ذخیره میشه و الآن بعد از تعویض ویندوز پاک شده.

mili_k
14-07-2011, 21:15
کسی بلد نیست ؟

MrGee
14-07-2011, 21:45
شما پوشه رو lock كردي يا encrypt ?
من اين روش رو يه بار امتحان كردم جواب داد شما هم بكن شايد درست شد

تو برنامه winHex كليك f9 رو بزن و درايوي رو كه اون فايل يا پوشه توش هست رو باز كن و برو به جايي كه فايل يا پوشه مخفي توش هست روش راست كليك كن و گزينه Recover/Copy... رو بزن و مسيري رو كه مي خواي فايلها توش ذخيره بشن رو بده

mili_k
14-07-2011, 22:01
شما پوشه رو lock كردي يا encrypt ?
من اين روش رو يه بار امتحان كردم جواب داد شما هم بكن شايد درست شد

تو برنامه winHex كليك f9 رو بزن و درايوي رو كه اون فايل يا پوشه توش هست رو باز كن و برو به جايي كه فايل يا پوشه مخفي توش هست روش راست كليك كن و گزينه Recover/Copy... رو بزن و مسيري رو كه مي خواي فايلها توش ذخيره بشن رو بده

میخوام با خود فولدر لاک بیارم ـش.

مسیر فولدر رو به فولدر لاک دادم که میشه همون encrypt کردن ؛ حالا بعد از تعویض ویندوز و نصب مجدد فولدر لاک ، اون مسیر دیگه تو برنامه نیست که بخوام unlock ـش کنم. اون فایل هم که ساخته میشه و گویا به همین باز کردن مجدد مسیر مربوط میشه ، پاک شده. :41:

MrGee
14-07-2011, 22:08
والا من خودم الان برنامه رو نصب كردم ببينم اين روش كار مي كنه يا نه

بعد كه پوشه رو لاك كردم و برنامه رو دوباره اجرا كردم ديدم اصلا اثري از اون پوشه لاك شده نيست و اصلا نمي شه اون رو برگردوند:27:
ولي وقتي winHex رو اجرا كردم به راحتي فايلها رو شناخت و كپي كرد جاي ديگه

3D.ARCHITECTURE
08-12-2011, 01:36
سلام
ببخشید من تو این تاپیک قدیمی پست میدم
اما منم دقیقا این مشکلو دارم.با این روشی که شما گفتید هم کار کردم یعنی با winhex اما فایل ها بعد از کپی باز نمیشن.

MrGee
08-12-2011, 06:39
احتمالا فايلها رمزنگاري شدن براي همين باز نمي شن چون اين روش براي من هميشه جواب داده

3D.ARCHITECTURE
08-12-2011, 14:54
احتمالا فايلها رمزنگاري شدن براي همين باز نمي شن چون اين روش براي من هميشه جواب داده
سلام دوست من آره همینطوره.طبق تضیحی که تو مجومه لرد واسه فولدر لاک نوشته این برنامه فایلارو جوری رمز نگاری میکنه اکه اگه کاربر تونست بهشون دسترسی پیدا کنه نتونه استفاده کنه.
من چجوری میتونم بازشون کنم.لطفا راهنماییم کنید

mili_k
08-12-2011, 22:02
سلام دوست من آره همینطوره.طبق تضیحی که تو مجومه لرد واسه فولدر لاک نوشته این برنامه فایلارو جوری رمز نگاری میکنه اکه اگه کاربر تونست بهشون دسترسی پیدا کنه نتونه استفاده کنه.
من چجوری میتونم بازشون کنم.لطفا راهنماییم کنید

دوست عزیز اصلاً چیزی از فولدر شما باقی مونده ؟ یعنی شما فولدر رو میبینید ولی نمیتونید واردش بشید ؟ یا اینکه اصلاً هیچی نمی بینید ؟

3D.ARCHITECTURE
09-12-2011, 00:22
دوست عزیز اصلاً چیزی از فولدر شما باقی مونده ؟ یعنی شما فولدر رو میبینید ولی نمیتونید واردش بشید ؟ یا اینکه اصلاً هیچی نمی بینید ؟
سلام
بله من فولدرمو با تمام اطلاعاتش که 10GB هست دارم و تمام فایلاش کامله اما چون اطلاعاتش رمز نگاری شده نمیتونم بازشون کنم.تمام اطلاعات مثلا عکس یا فیلمام به همون شکل ایکون خودشون نشون داده میشن اما هیچ کدوم باز نمیشن.مرسی