PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه تبدیل 7 پارت دانلودی به یک فایل؟

kases
14-07-2011, 18:45
سلام دوستان من ویندوز xp از سایت رپیدشر در 7 پارت دانلود کردم حالا نمیدونم چجوری باید این هفت پارت که بصورت فایل iso هست رو سر هم کنم می خوام قابلیت بوتیبل اون حفظ بشه و بر روی سی دی رایت کنم ممنون میشم کمک کنید

SHADEL
14-07-2011, 18:53
کلا فایل iso رو باید burn کنید تا از حالت فشردش بیاد بیرون.
میتونید با نرم افزار های مربوطه این کارو انجام دهید مثل nero .

kases
14-07-2011, 19:04
کلا فایل iso رو باید burn کنید تا از حالت فشردش بیاد بیرون.
میتونید با نرم افزار های مربوطه این کارو انجام دهید مثل nero .

دوست من مشکل من اینه که این 7 پارت به صورت iso هست حالا نمیدونم چجوری باید این 7 پارتو به هم بچسبونمش و بعد رایت منکم

Amir Varasteh
14-07-2011, 19:29
سلام.

پسوند فایلهای دانلودی چی هست ؟

kases
15-07-2011, 12:02
دوست عزیز پسوند فایلهای دانلودی فایل های من به این صورت هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
15-07-2011, 14:09
شمابرنامه HJSplit یک تست بزنید احتمالا مشکلتون حل بشه:20:

لینک دانلود HJSplit

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
15-07-2011, 14:25
دوست عزیز شما در تاپیک قبلیتون اشاره کردین که پسوند فایلاتون iso هست در حالیکه پسوند فایلا 001 تا 007 هست و برنامه اش همونی هست که جعفریان عزیز لینک دادند !!
اما ... باز فایل های شما بهم متصل نخواهند شد !!! میدونی چرا؟ میبینی فایل 001 شما در آخر لیست قرار داره در حالیکه باید در اول لیست قرار میگرفت ، چون : اگه دقت کنی همه فایلا هم نام هستند جز فایل 001 که بعد از iso عبارت 2_ هم هست. شما اگه در این شرایط فایلا رو Join کنین فقط فایل 001 توسط HJsplit شناسایی و اعمال میشه که در اینصورت هم فایل iso تولید شده حجم یک پارت رو خواهد داشت.
شما فایل 001 رو Rename کن و فقط 2_ رو از اسمش پاک کن . بعد برنامه HJsplit رو باز کن و Join رو بزن . وقتی فایلا رو خواستی Input کنی برنامه فقط پارت 001 رو شناسایی میکنه و بقیه پارت ها بصورت اتوماتیک وصل خواهند شد.

kases
15-07-2011, 15:51
دوست عزیز شما در تاپیک قبلیتون اشاره کردین که پسوند فایلاتون iso هست در حالیکه پسوند فایلا 001 تا 007 هست و برنامه اش همونی هست که جعفریان عزیز لینک دادند !!
اما ... باز فایل های شما بهم متصل نخواهند شد !!! میدونی چرا؟ میبینی فایل 001 شما در آخر لیست قرار داره در حالیکه باید در اول لیست قرار میگرفت ، چون : اگه دقت کنی همه فایلا هم نام هستند جز فایل 001 که بعد از iso عبارت 2_ هم هست. شما اگه در این شرایط فایلا رو Join کنین فقط فایل 001 توسط HJsplit شناسایی و اعمال میشه که در اینصورت هم فایل iso تولید شده حجم یک پارت رو خواهد داشت.
شما فایل 001 رو Rename کن و فقط 2_ رو از اسمش پاک کن . بعد برنامه HJsplit رو باز کن و Join رو بزن . وقتی فایلا رو خواستی Input کنی برنامه فقط پارت 001 رو شناسایی میکنه و بقیه پارت ها بصورت اتوماتیک وصل خواهند شد.

دوست عزیز واقعا ازتون تشکر میکنم که مشکلمو حل کردین از ته دل ممنون