PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در Msconfig

alone_boy
14-07-2011, 13:24
سلام
وقتی msconfig رو باز میکنم این ارور رو میده و سمت راست هم هیچ گزینه ای نشون داده نمیشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
14-07-2011, 14:19
سلام
شما تغییراتی در سیستم خودتون دادید که این ارور رو مشاهده کردید ؟
نرم افزار امنیتی روی سیستم نصب کردید که احتمال داره مانع دسترسی به این قسمت شده باشه
آنتی ویروس خودتون رو Disable کنید و مجدد امتحان کنید
روی دسکتاپ روی start بزنید و در قسمت search perogram and files تایپ کنید msconfig و Enter بزنید ببینید چه پیغامی مشاهده میکنید
احتمالا یک پنجره باز میشه که از شما پسورد ادمین رو میخواد و باید تایپ کنید و رودی دکمه Continue بزنید و مراحل رو پیگیری کنید

alone_boy
14-07-2011, 14:42
سلام
شما تغییراتی در سیستم خودتون دادید که این ارور رو مشاهده کردید ؟
نرم افزار امنیتی روی سیستم نصب کردید که احتمال داره مانع دسترسی به این قسمت شده باشه
آنتی ویروس خودتون رو Disable کنید و مجدد امتحان کنید
روی دسکتاپ روی start بزنید و در قسمت search perogram and files تایپ کنید msconfig و Enter بزنید ببینید چه پیغامی مشاهده میکنید
احتمالا یک پنجره باز میشه که از شما پسورد ادمین رو میخواد و باید تایپ کنید و رودی دکمه Continue بزنید و مراحل رو پیگیری کنید

تغییر خاصی ندادم!
فقط امروز میخواستم وارد gpedit.msc بشم که این ارور رو داد!
آنتی ویروس هم کومودو نصب کردم.آنتی ویروس رو به کل بستم ولی بازم همون ارور رو داد.
بدون مشکل هم وارد msconfig شدم.اصلا یوزر و پسورد نخواست

Amir Varasteh
14-07-2011, 17:48
سلام.

این مشکل MMC هست. شما الان Services.msc رو هم اگه اجرا کنی ، باز هم با این ارور مواجه خواهی شد.

شما پچ زیر رو دانلود و نصب کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو همچنین اینجا رو بخون و راه حل ها رو ببین و انجام بده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی.

Ship Storm
14-07-2011, 20:43
شما تو پست اول ذکر کردی وقتی msconfig رو میزنی این ارور میاد و در پست سوم نوشتید بدون هیچ مشکلی باز میشه ؟؟؟ !!!

alone_boy
14-07-2011, 21:32
ببخشيد اشتباه از من بود
منظورم gpedit.msc بود
بازم عذر ميخوام

Dew Drop
14-07-2011, 21:36
سلام
به خاطر آنتی ویروسه ... منم این مشکل رو با گروپ پالیسی داشتم که تو انجمن تاپیکش هم هست ...
آنتی ویروس رو حذف کردم,مشکلم حل شد!!!

alone_boy
14-07-2011, 22:03
ولي همين gpedit.msc رو توي XP در حاليكه اونم COMODO روش نصبه اجرا كردم و مشكلي نداشت . . .

alone_boy
15-07-2011, 09:30
سلام.

این مشکل MMC هست. شما الان Services.msc رو هم اگه اجرا کنی ، باز هم با این ارور مواجه خواهی شد.

شما پچ زیر رو دانلود و نصب کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو همچنین اینجا رو بخون و راه حل ها رو ببین و انجام بده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی.
متاسفانه جواب نداد
هم روش دستی رو امتحان کردم و هم پچ رو نصب کردم ولی بازم همونطوریه

alone_boy
16-07-2011, 14:02
کسانیکه مشکل من رو دارند این پچ رو نصب کنن مشکلشون حل میشه
من با همین پچ مشکلم حل شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amir Varasteh
16-07-2011, 17:10
کسانیکه مشکل من رو دارند این پچ رو نصب کنن مشکلشون حل میشه
من با همین پچ مشکلم حل شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این Link همونی هست که توی لینکی که من دادم به نام Fixit2 بهش اشاره شده بود.

اگه مطالبی که داده میشه رو با دقت بیشتری نگاه کنین ،هم زودتر به جواب میرسین و هم اینکه به بقیه احترام میزاری و میفهمن جوابی که دادن رو حداقل 1 بار نگاش کردی ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alone_boy
16-07-2011, 17:45
دوست من چرا ناراحت میشین؟!
لینکی که شما دادین رو امتحان کردم.نه پچش مشکل رو حل کرد و نه روش دستی ای که گفته بود
تا این که امروز گشتم و اینو پیدا کردم و درست شد

Amir Varasteh
16-07-2011, 22:31
نه من ناراحت نشدم.

فقط گفتم این Patch به نام Microsoft Fixit 50618 که شما گذاشتی ، دقیقا توی لینکی که داده بودم واسه ی دانلود بهش اشاره شده بود.

بیخیال موفق باشی :)