PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرگیجه و کمی فراموشی!

Mehran-King
14-07-2011, 13:00
سلام - دوستان من امروزا دچار سرگیجه و کمی هم فراموشی میشم! یعنی اینجوریه که دیشب و چند روز پیش سرم به زمین خورد وحشتناک! بعدش خون اومد! دیشبم کنار چشمم زخمی شد! سرم گیج میره ! و فراموش میکنم!
یعنی ممکنه که با کسی دعوا کنم یا صمیمی بشم! لطفا کمکم کنین من چیکار کنم :( در ضمن نمیدونم چرا کسی منو درک نمیکنه! لطفا کمکم کنین که چطور به خودم برگردم و منو هم درک کنن ممنون میشم:37::45:

Hamid Reza
14-07-2011, 17:24
سلام
فراموش ميكنيد؟
يعني چي؟
يعني بعد از ضربه يه سري چيزها رو فراموش كرديد؟
اگه اينطوري باشه حتما بايد بريد پيش متخصص تا از سرتون عكس برداري كنه

Mehran-King
14-07-2011, 17:32
سلام
فراموش ميكنيد؟
يعني چي؟
يعني بعد از ضربه يه سري چيزها رو فراموش كرديد؟
اگه اينطوري باشه حتما بايد بريد پيش متخصص تا از سرتون عكس برداري كنه

سلام حمیدجان- فراموش کلی که نه! سرم گیج میره!( درد هم میکنه ) منظورم از فراموشی اینه که مثلا به یکی قولی داده بودم و از اینجور حرفا که قبل اون اتفاق بود اونا بعضی هاشون از یادم رفتن! خدا رو شکر الان کمی بهترم اما الان بیشتر سرم گیج میره و سرم درد میکنه!:41:

Hamid Reza
14-07-2011, 17:36
والا مهران جان من دكتر نيستم ولي فكر نميكنم هيچ دكتري هم تو اين موارد بياد بگه " نگران نباش مشكلي نيست "
به هر حال سر شما ضربه ي شديد خورده و خون ريزي هم كرده و الانم كه ميگيد بعضي چيزها رو فراموش كرديد
به نظر من حتما بريد پيش يه متخصص تا خيال خودتون راحت بشه
ايشالا كه چيزي نيست

morsadr
16-07-2011, 14:11
دوست عزیز ضربه به سر یکسری پیگیری را نیاز دارد که با مراجعه به پزشک ایشون براتون درخواست می کنند . یکی از مهم ترین این کارها بررسی آناتومیک مغز با اسکن و ام آر آی می باشد . حتما این بررسی ها را انجام بدهید تا خیالتان راحت بشود . البته باید بدانید که بعد از ضربه های سر حتی اگر مغز آسیب ظاهری ندیده باشد حالات و علائمی غیر طبیعی ممکن است که بروز کند که می تواند به مرور زمان بهتر شود . در هر صورت معاینه و یررسی توسط پزشک متخصص مغز و اعصاب حتما توصیه می شود .

ArashMiniStar
16-07-2011, 14:28
منم پیشنهاد میکنم حتما حتما به یک دکتر مغز و اعصاب مراجعه کنید.
خود من هفته ی پیش تو راه سرم گیج رفت و بیهوش شدم در حال راه رفتن!!
با کله رفتم تو زمین دندونام شکست و هزار تا بدبختی دیگه.
نمیخوام ناراحتت کنم ولی حتما برو.رفتم دکتر بهم دارو داد گفت از همین الان شروع کن.نوار مغز هم نوشت که باید برم.خلاصه این چیزا رو ساده نگیرید وگرنه مثل من به این روز میفتید.:46: