PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این فایل با چه نرم افزاری ساخته شده؟

Three Star
14-07-2011, 11:59
با سلام
میخواستم بدونم فایلی که در زیر توضیح دادم با چه نرم افزاری ساخته میشه؟
فرمت فایل exe اما با نرم افزار winrar هم اجرا میشه پس میشه گفت SFX ارشیو شده.
فقط وقتی با winrar فایل اجرا می کنی، اجرا میشه محتویات داخل فایل هم میشه دید اما extract نمیشه یعنی برای استخراج فایل ها پسورد میخواد.
معمولآ هم برای اتوران ها استفاده میشه که اگه بدون winrar اجرا کنی یه منوی اتوران اجرا میشه.
ممنون.

kiak22
14-07-2011, 18:41
داداش من اون با win rar ساخته شده که بعد از ادرس دادن پسورد می خواد و بعد اکسترکت میشه نه؟ بهم پیام خصوصی بده تا کامل توضیح بدم

Three Star
15-07-2011, 10:57
داداش من اون با win rar ساخته شده که بعد از ادرس دادن پسورد می خواد و بعد اکسترکت میشه نه؟ بهم پیام خصوصی بده تا کامل توضیح بدم

نه دیگه وقتی یه فایل exe با winrar میسازیم اگه پسورد بزاریم روش موقع اجرای فایل هم باید پسورد وارد کنی اما این اینجوری نیست فایل اتوران بدون مشکل اجرا میشه اما وقتی که میخوای فایل های توش استخراج کنی پسورد میخواد!

kiak22
15-07-2011, 13:54
خوب وین رار هم اینجوریه دیگه بازش می کنی ادرس و میدی بعد پسورد می خواد داداش
مطمئنم این با وین رار

Three Star
15-07-2011, 23:26
خوب وین رار هم اینجوریه دیگه بازش می کنی ادرس و میدی بعد پسورد می خواد داداش
مطمئنم این با وین رار

دوست عزیز بزارین سوال اینطور مطرح کنم.
من به نرم افزاری احتیاج دارم که تعدادی فایل درون یک فایل با فرمت exe ذخیره کنه که وقتی فایل exe اجرا میکی یکی از فایل های درون فایل exe اجرا بشه.
حالا اگه بخوایم فایل های درون فایل exe استخراج کنیم مثلآ با winrar از ما درخواست پسورد کنه.
فایلی که من از اون صحبت می کنم دقیقآ دارای چنین ویژگی و من فکر نمیکنم که winrar دارای چنین امکانی باشه آیا هست؟