PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی حدود 350 تومان

clickestan
14-07-2011, 11:12
سلام
دنبال یه گوشی لمسی هستم که:
صفحه اش بزرگ باشه
دوربینش خوب باشه
ترجیحا آندروید باشه(حالا به پیشنهاد های غیر آندروید هم میشه فکر کرد)

خلاصه در کل میخوام یه گوشی کارا و موندگار باشه
بودجه هم حدود 350 تومان

لطفا چند تا گوشی خوب تو این رنج قیمت بگید و از نظر خودتون بهرتینش رو هم بگید
کلا میخوام بدونم با این پول چه انتخاب هایی دارم
و خودمم یه مقایسه ای انجام بدم

یک دنیا ممنون :10:

.

unknown47
14-07-2011, 11:30
درود.با این مشخصاتی که گفتین میشه بهتون گالکسی ایس و وایدفایر اس رو پیشنهاد کرد که آندرویدی هستن ولی خب توی ردهی غیر آندرویدی هم میتونید به سری ویواز و ایکس6 نوکیا هم یه نگاهی بندازید.
البته اگه بتونید یکم بیشتر خرج کنید میتونید متورولا دیفای بخرین که از همه ی اونایی که گقتم بهتره!

clickestan
14-07-2011, 11:35
درود.با این مشخصاتی که گفتین میشه بهتون گالکسی ایس و وایدفایر اس رو پیشنهاد کرد که آندرویدی هستن ولی خب توی ردهی غیر آندرویدی هم میتونید به سری ویواز و ایکس6 نوکیا هم یه نگاهی بندازید.
البته اگه بتونید یکم بیشتر خرج کنید میتونید متورولا دیفای بخرین که از همه ی اونایی که گقتم بهتره!

منظورتون از گالکسی ایس این گوشیه؟
Samsung I9000 Galaxy S
نظرتون در مورد گوشی زیر چیه؟
Sony Ericsson Xperia X10

این دیفای دقیقا قیمتش چقدره؟

دوربین عکس برداری و فیلمبرداریش چطورن؟

unknown47
14-07-2011, 11:38
اطلاعی از قیمت دقیقش ندارم ولی بین 380 تا410 هست فکر کنم!
دوربینش 5 هستش و با کیفیت vga هم فیلم میگیره در کل توی این رنج قیمتی و حتی تا 450 هم بی رقیبه!

clickestan
14-07-2011, 11:49
دوربینش 5 هستش و با کیفیت vga هم فیلم میگیره در کل توی این رنج قیمتی و حتی تا 450 هم بی رقیبه!
vga که بده!
حالا من تا یکمی بیشتر رو میتونم جور کنم ولی به شرطی که واقعا تفاوت ایجاد بشه بین گوشی که با 350 میتونستم بخرم و گوشی که با حدود 390 میتونم بخرم

rahimism
14-07-2011, 11:59
گالاکسی ایس ace با گالاکسی اس s فرق داره. دیفای هم تا اونجا که دیدم باطریش خوب نیست، تقریبا نصف ایس هست. فکر کنم تو این قیمت گالاکسی ایس خوب باشه. (363/000 تومن با گارانتی پارس مایکروتل)

clickestan
14-07-2011, 12:02
قیمت این دو تا گوشی چنده؟
Samsung I9000 Galaxy S
Sony Ericsson Xperia X10

unknown47
14-07-2011, 12:14
دوست عزیز همه ی گوشی ها ضعف دارند و شما نمیتونید یه گوشی پیدا کنید که همه چیز رو باهم داشته باشه!
اون گوشی های دیگه ای که گفتم هم ضعف دارند: ایکس6 و ویواز سیمبین اند و با آندروید قابل مقایسه نیستند.
ایس و وایدفایر اس هم از لحاظ فیلمبرداری و همچنین قدرت اصلا قابل مقایسه با دیفای نیستند!
باز توی این رده ی قیمتی میتونید روی ویو 1و2-دیزایر-نکسوس وان هم حساب باز کنید که اونا هم انتخابای خوبین که البته توی اینا نکسوس وان+دیزایر+دیفای به نظر من بهترن.به هر حال انتخاب با شماست!

---------- Post added at 01:14 PM ---------- Previous post was at 01:12 PM ----------

گالاکسی ایس ace با گالاکسی اس s فرق داره. دیفای هم تا اونجا که دیدم باطریش خوب نیست، تقریبا نصف ایس هست. فکر کنم تو این قیمت گالاکسی ایس خوب باشه. (363/000 تومن با گارانتی پارس مایکروتل)

درود.دوست عزیز تا اونجا که من دیدم و میدونم باتری دیفای واقعا عالیه حالا من نمیدونم شما از کجا اینو دیدید!
با تشکر.

rahimism
14-07-2011, 12:16
اینجا میتونید سرچ و مقایسه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دیفای حدود 6 ساعت و ایس حدود 11 ساعت!!! 6 ساعت واقعا کمه.

clickestan
14-07-2011, 12:25
حذف/اشتباه نوشتم

lost.hesam
14-07-2011, 12:37
دوست گرامی سلام
تو رنج 350 تومن بهترین انتخاب ویو 1 و 2 هست
Cpu هر دو این ها 1 گیگ هست.
صفحه نمایش ویو آمولد هست و 3.3 اینچ.صفحه نمایش ویو 2 ضد خش SCLCD هست. و 3.7 اینچ
دوربین هر دوتاش 5
رزولیشن صفحشون 800 *480 هست که از ایس بهتره.
X10 هم خوبه ولی هم گرونتره هم اینکه قدیمی شده.
ولی X10 از ایس بهتره

clickestan
14-07-2011, 12:42
قیمت ویو و ویو2 چنده؟

بعد اینا انگار سیتم عاملشون بادا هست!

lost.hesam
14-07-2011, 13:13
قیمتشون بدون گارانتی حدود 310 تومن هست.
از نظر سیستم عامل بادا هستن.که بازی های شاخی داره و گرافیکشون از خیلی از آندرویدی ها بهتره.سخت افزار ویو 1 همون سخت افزار Galaxy S i9000iهستش.
از نظر برنامه هم برنامه کاربردی زیاده براش چون سیستم عاملش تازه هست برنامه هاش یکم کمه.

bttt0
14-07-2011, 14:41
Samsung Galaxy Ace S5830

ted1996
14-07-2011, 16:23
صفحه نمایش 4 اینچ لمسی خازنی

دوربین8.1 مگاپیکسل , فیلم برداری HD

پردازنده 1 گیگ

باتری1500 میلی آمپر

قیمت:385

مشکلش فقط نسخه ی آندرویدش هست, تا آندروید2.3 بیاد میتونید از رام های2.2 پورت شده استفاده کنید که کامل و از رام استوک خیلی بهترن نصبشون هم ساده است+در همین سایت آموزشش هست:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

clickestan
14-07-2011, 17:13
با تشکر از همه دوستانی که تا حالا پاسخ دادند و در آینده پاسخ خوهاند داد

دوستان بودجه رو همون 380 الی 390 در نظر بگیرید!

.

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

صفحه نمایش 4 اینچ لمسی خازنی

دوربین8.1 مگاپیکسل , فیلم برداری HD

پردازنده 1 گیگ

باتری1500 میلی آمپر

قیمت:385

مشکلش فقط نسخه ی آندرویدش هست, تا آندروید2.3 بیاد میتونید از رام های2.2 پورت شده استفاده کنید که کامل و از رام استوک خیلی بهترن نصبشون هم ساده است+در همین سایت آموزشش هست:

اتفاقا خودم هم به فکرش بودم ولی همین نسخه آندرویدش یکم دلم رو زد

تفاوت تو نسخه های آندروید تو چیه ؟
یعنی برنامه ها رو نسخه های پایینش اجرا نمیشن؟

راستش از این روش های رام و... هم سر در نمیارم و میترسم گوشی نو رو اول کار گوشی رو دست کاری کنم

قیمت این ویو 1 و 2 هم بی زحمت بزارید؟ و یکش بهتره یا دو؟

clickestan
14-07-2011, 17:30
این Motorola XT720 قیمتش چنده؟

با این وجود یه defy هم میشه فکر کرد

قیمت Samsung I9003 Galaxy SL چنده؟

ted1996
14-07-2011, 23:52
ببین عزیز من برنامه های آندروید تماما روی2.1اصلی نصب میشن فرقش اینه که سرعت پایین تره امکان نصب برنامه روی مموری نداره و اجرای بازیهای سنگین و خیلی چیزای دیگه.........شاید تاچند هفته دیگه2.3 بیادا...2هفته دیگه دیدی2.3 اومد بعد پشیمون میشیا...........

نترس سردر میاری همه که همون اول عالم نیستن من بلافاصله که ایکس10 گرفتم نشستم تا رام2.2 بریزم اولش سخت بود وسردر نمیاوردم ولی بعد...........

دیفای cpu ضعیف تری داره همچنین دوربین ضعیف تر
ایکس10 تو این قیمت خیلی خوبه اگه میتونی سفیدش رو بگیر خیلی خیلی خوشگل تره

reza bi del
15-07-2011, 08:41
سلام دوست عزیز تو ابن قیمت اگه اندروید مبخواین htc sumsung motorola گوشی های خوبی دارن مثلا گالکسی s2 htmini ht2 و نوکبا هم هست که اندروید نیست n97 x6 n8 c7 ' گوشیهای خوبی هستن با سیستم عامل سیمبین9.4 و دوربینهای خوبی دارن

ted1996
16-07-2011, 18:34
[/QUOTE]حالا چند تا سوال داشتم:
سیستم عامل گوشی رو تو سایتا سرچ کردم این زده:
Android OS, v1.6 (Donut), upgradable to v2.1
بعد تو پست بالا شما ورژنهای بالاتر رو نوشتید یعنی میشه ورژنهای بالاتر از 2.1 رو ریخت رو گوشی؟

بعد منظور شما از 2.3 چیه که میگید پشیمون میشید؟ سیستم عامل گوشی رو نوشته تا 2.1 یعنی میشه 2.3 هم ریخت؟

بعد منظور از ریختن رام چیه؟اگه یه تاپیک توضیح در این باره هم معرفی کنی ممنون میشم

اصلا این رام تو گوشیها چیه ؟یه چیز سخت افزاری هست یا نرم افزاری؟

یعنی تو حالت عادی بدون هیچ آپگرید و... نرمافزارها رو مموری نصب نمیشند؟

ببخشید سوال زیاد پرسیدم شرمندم میکنی جواب بدی:11:[/QUOTE]

طبق اعلام رسمی خود سونی اریکسون نسخه ی 2.3 سیستم عامل آندروید برای ایکس10 طرفای مرداد میده

ببین همین گلکسی هیچ چیز خاصی نسبت به ایکس10 نداره فقط صفحه نمایش S Amoled داره که کیفیتش یه کم از ایکس10 بهتر هست و میزان رم بیشتر که 384 مگابایت در ایکس10 اصلا اذیت نمیکنه و مایش یه تسک کیلره.......
ولی قیمتش خیلی بالاتره چون آپدیت های زیادی سامسونگ میده وچون ایکس10 مدت ها در1.6 و 2.1 موند قیمتش افت کرد اما گلکسی همیشه آپدیت بوده.

رام هم فریمور یا همون نسخه ی سیستم عامله(مثل2.3.3 یا 2.2.1 یا..........)

خیر برنامه ها در مموری نصب نمیشند که در2.2 به بالا با یک نرمافزار میشه اونها رو به مموری انتقال داد

ببین رام2.2 و 2.3 رو همین الان هم میشه رو ایکس10 ریخت ولی مال هکر ها هستش که برای ایکس10 کوک کردن که مشکلاتی داره مثلا کیفیت دوربینش مثل رام اصلی نیست یا......... ولی رام های2.2 عالی اند و هیچ مشکلی ندارند حتی کیفیت دوربین آنها هم بهتر از رام اصلی است منتها امکاناتی مثل تشخیص لبخند و....رو ندارن ریختنش هم آسونه یه کم حوصله میخواد وبعدش حالشو میبری خیلی خوشگل تر از رام اصلی هم هستند.......

clickestan
16-07-2011, 19:00
ببین همین گلکسی هیچ چیز خاصی نسبت به ایکس10 نداره فقط صفحه نمایش S Amoled داره که کیفیتش یه کم از ایکس10 بهتر هست و میزان رم بیشتر که 384 مگابایت در ایکس10 اصلا اذیت نمیکنه و مایش یه تسک کیلره.......
ولی قیمتش خیلی بالاتره چون آپدیت های زیادی سامسونگ میده وچون ایکس10 مدت ها در1.6 و 2.1 موند قیمتش افت کرد اما گلکسی همیشه آپدیت بوده.
دستتون درد نکنه بابت پاسخ
الان این گالکسی قیمتش چنده؟

mehran_pqqp
17-07-2011, 12:46
سامسونگ کلا 3 تا نمایندگی رسمی فروش تو تهران داره:

فروشگاه شماره 1: خیابان حافظ پایین تر از جمهوری ، بازار موبایل ایران ، طبقه همکف ، شماره 228
تلفن: 66727579 - 66347231

فروشگاه شماره2: شهرک غرب ، مجتمع تجاری گلستان شماره 172 غربی
تلفن: 88088070 - 88083833

فروشگاه شماره 3: خیابان ولیعصر ، روبروی پارک ملت برج ملت ، طبقه همکف ، شماره 93
تلفن:22021301-22021302

بقیه فروشگاهها که خودشون رو نمایندگی رسمی فروش می دونن (تو تهران) همه الکی هستن

اگه تهران هستید زنگ بزنید ببینید گوشی مورد نظرتون رو دارن ؟ بعد برید بخرید چون من Gio می خواستم بخرم گفتن 3 هفتس این گوشی برامون نیومده !

arash2050
17-07-2011, 15:03
چند ماه پیش دوستان از من گوشی در این رنج قیمت پرسیدن گفتم c7 نوکیا (البته اندرود نیست) را پیشنهاد دادم اون موقع همه می گفتم ویو سامسونگ که بالای 420 تومن بود و c7 حدودا 370 تومن الان c7 بازم 370 تومنه ولی مدل بالاتر ویو یعنی ویو تو 350 تومن....خلاصه من تو این رنج فیمت c7 رو هر چند خودم گوشی اندرودی دوست دارم پیشنهاد می کنم به خاطر فیلمبرداری واقعا شاهکارش صفحه لمسی عالی قابلیت وصل کردن فلش مموری به گوشی (و حتی وصل کردن و باز کردن سایر گوشی های نوکیا) .شارژ خوب باطری (در یک مصرف معمولی خداقل سه روز جواب می ده ..امکان شارژ کردن با یو اس پی (می تونی با یو اس پی به لپ تابت وصل کنی یا حتی اگه دستگاه پخش آهنگ ماشسنت فلش خور بود بزنی بهش شارژ می کنه حتی تلویزیون یا ----- فلش خور هم شارژش می کنه )...جی پی اس ش هم خوب کار می کنه ....اگه ماشینت فقط رادیو داشت می تونی با فرستنده اف ام گوشی آهنگات رو به رادیو روی فرکانس خواصی بفرستی ...............ولی واسه گیم شاید بازی زیادی نداره ....اکثر فرمت های پخش فیلم رو خودش. پشتسبانی می کنه ولی اونایی که پشنیبانی نمی کنه هیچ نرم افزاری براش وجود نداره ...

rahimism
17-07-2011, 15:37
بله، کیفیت دوربینش واقعا عالی هست. فلشش هم خیلی خوبه. در تاریکی مطلق تو اتاق عکس گرفتم با فلش و نتیجه واقعا عالی بود. از نظر نقشه هم به نظر من کلی همین نقشه کاملی که داره ارزش داره. در مورد بازی هم بازی های سه بعدی و سنگین رو نمیدونم ولی تا دلتون بخواد بازی های خوب داره. همین بازی پرندگان خشمگین معروف رو به خوبی اجرا میکنه. خیلی ها الان فقط دنبال اندروید هستن ولی به نظر من اگر کسی نخواد که سیستم عامل لزوما اندروید باشه، C7 یکی از بهترین انتخاب ها تو این حدود قیمت ها هست.

clickestan
18-07-2011, 10:32
چند ماه پیش دوستان از من گوشی در این رنج قیمت پرسیدن گفتم c7 نوکیا (البته اندرود نیست) را پیشنهاد دادم اون موقع همه می گفتم ویو سامسونگ که بالای 420 تومن بود و c7 حدودا 370 تومن الان c7 بازم 370 تومنه ولی مدل بالاتر ویو یعنی ویو تو 350 تومن....خلاصه من تو این رنج فیمت c7 رو هر چند خودم گوشی اندرودی دوست دارم پیشنهاد می کنم به خاطر فیلمبرداری واقعا شاهکارش صفحه لمسی عالی قابلیت وصل کردن فلش مموری به گوشی (و حتی وصل کردن و باز کردن سایر گوشی های نوکیا) .شارژ خوب باطری (در یک مصرف معمولی خداقل سه روز جواب می ده ..امکان شارژ کردن با یو اس پی (می تونی با یو اس پی به لپ تابت وصل کنی یا حتی اگه دستگاه پخش آهنگ ماشسنت فلش خور بود بزنی بهش شارژ می کنه حتی تلویزیون یا ----- فلش خور هم شارژش می کنه )...جی پی اس ش هم خوب کار می کنه ....اگه ماشینت فقط رادیو داشت می تونی با فرستنده اف ام گوشی آهنگات رو به رادیو روی فرکانس خواصی بفرستی ...............ولی واسه گیم شاید بازی زیادی نداره ....اکثر فرمت های پخش فیلم رو خودش. پشتسبانی می کنه ولی اونایی که پشنیبانی نمی کنه هیچ نرم افزاری براش وجود نداره ...

یعنی کیفیت دورین c7 از X10 بهتر هستش؟
نوکیا تا 400 گوشیه دیگه ای نداره؟ (آندروید بودن مهم نیست)

ted1996
18-07-2011, 11:19
یعنی کیفیت دورین c7 از X10 بهتر هستش؟
نوکیا تا 400 گوشیه دیگه ای نداره؟ (آندروید بودن مهم نیست)

بله کیفیت دوربینc7 خیلی از ایکس10 بهتره!ولی فقط همین برتری رو داره...

pour-homme
18-07-2011, 11:48
اگر انروید بودن مهم نیست C7 انتخاب خوبیه (بعضی از ویژگی هاش ادم را وسوسه میکنه) گوشی گلکسی ایس هم هست عکس برداری خوب فیلم برداری افتضاح در کل گوشی خوبیه این دیگه بستگی به سلیقه تون هم داره تا حدی
من خودم به ایکس 10 ترجیح میدم حالا هر چیز ببیشتری هم ایکس 10 میخواد داشته باشه