PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان اين عكس به چه طريقي اين طوري شده؟

manli7
14-07-2011, 10:33
سلام..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان اين عكس به چه طريقي اين طوري شده؟ از نظر رنگ و غيره يه حالت خاصي داره..

famile dur !
14-07-2011, 11:45
سلام. اینطور اصلاحات توی رنگ رو میتونی از منوی Image و زیر منوی Adjustments و گزینه ی Curves انجام بدی. البتّه باید با کانال های رنگ، بازی کنی. مثلأ توی این عکسی که گذاشتی، شدّت رنگ قرمز زیاد شده و شدّت رنگ سبز و آبی کم شده.

ATA FARZADI
14-07-2011, 15:25
اگه نمیتونید با قسمت ادجاستمنت کار کنید هم بگردید و یه اکشن افکت مناسب پیدا کنید

manli7
14-07-2011, 15:46
ولي من مي خوام يه عكس قديمي به نظر بياد بايد چي كار كنم؟

famile dur !
14-07-2011, 17:47
اگه میخوای قدیمی هم بنظر بیاد باید علاوه بر توضیحات قبلی من و دوستان، از منوی فیلتر ها، فیلتر noise رو انتخاب کنی(البتّه روی یه لایه ی جدید) و مد اون رو روی Overlay قرار بدی.

Ali Delkhosh
14-07-2011, 19:16
پیشنهاد می کنم از این نرم افزار استفاده کنی ، به عنوان پلاگین در فوتوشاپ اجرا میشه ، من خودم از همین پلاگین خیلی استفاده می کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک کمکی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم محیطی از برنامه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

manli7
18-07-2011, 20:25
ممنون حالا من بايد چه طوري اينو نصب كنم؟

اصلا پلاگين كارش چيه؟ چرا تو خود فتو شاپ از اول نبود؟

Ali Delkhosh
18-07-2011, 20:43
ممنون حالا من بايد چه طوري اينو نصب كنم؟

اصلا پلاگين كارش چيه؟ چرا تو خود فتو شاپ از اول نبود؟
شما عادی این نرم افزارو نصب کنید خودش اتوماتیک در انتهای منوی Filter در فوتوشاپ اضافه میشه

در کل پلاگین ها برای راحتی کاربر مورد استفاده قرار می گیره
مثلاً همین عکسی که شما گذاشتی هم بدون پلاگین میشه درست کرد اما ممکنه یه خورده بیشتر طول بکشه در حالی که با نصب پلاگین شما با یک دکمه می تونید به نتیجه دلخواهتون برسید
اینکه چرا از اول نصب نبود باید از خود سازنده های فوتوشاپ بپرسید ، به جون بچه م من بی گناهم

taman67
18-07-2011, 22:49
در تکمیل صحبتای دوستم اینارم بگم که فتوشاپ پلاگینای زیادی داره مثل تری دی مکس و چند برنامه دیگه پلاگین ها به کمک نرم افزارا میان تا کارارو ساده تر کنن اگه قرار باشه فتوشاپ همه پلاگیناشو داشته باشه باید یه هارده جدا واسش در نظر میگرفتن:18: چون زیاده و هر روز پلاگینای جدید ساخته میشه