PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با زیرنویس انگلیسی مجموعه ی English Today

ArashMiniStar
13-07-2011, 21:25
با سلام دوستان.با اینکه K-Lite_Codec_Pack_710_Mega رو دوباره نصب کردم (با کانفیگ دقیق در حین نصب!)
ولی در اجرای subtitle مشکل دارم و اینگونه نمایش داده میشود.لازم به ذکر هست با ویندوز مدیا پلایر کار میکنم و قبلا این مشکل رو نداشتم.در کل از دوستان راهنمایی برای حل این مشکل می طلبم!:31:
نرم افزار های دیگه هم امتحان کردم ولی هر کدوم به نوعی مشکل دارند!
بازهم اگه کاری هست بفرمایید.:46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر فراوان و به امید ریشه کن کردن این مشکل در خیلی موارد! :31: :40:

wanted_boy_2010
15-07-2011, 10:01
سلام دوست عزیز. زیرنویسی که شما دارید می بینید به یه زبان دیگه غیر از فارسی هستش. اکثر برنامه های پخش، گزینه ای دارند که می تونید انتخاب کنید زیرنویس به چه زبانی باشد.باید دنبال فارسی بگردید :8:

ArashMiniStar
15-07-2011, 10:05
سلام دوست عزیز. زیرنویسی که شما دارید می بینید به یه زبان دیگه غیر از فارسی هستش. اکثر برنامه های پخش، گزینه ای دارند که می تونید انتخاب کنید زیرنویس به چه زبانی باشد.باید دنبال فارسی بگردید :8:
مرسی دوست عزیز.چک میکنم.ولی قبلا این مشکل رو نداشتم و زیر نویس انگلیسیش بالا میومد.
در ضمن در بعضی از فیلم ها و سریال ها میبینم مشکل اینجوری پیش میاد.ولی باز تو یک کامپیوتر دیگه درست هست!!! :13:

---------- Post added at 11:05 AM ---------- Previous post was at 11:04 AM ----------

در ضمن زیر نویسش باید انگلیسی باشه نه فارسی ! :دی

lvl@ster
20-09-2011, 01:55
زیرنویس این مجموعه را میشه بزارید دانلود یا بگین و طریقهی استفادشو بگین

Masоud
20-09-2011, 10:26
سلام

دوستان لطفا از بحث های حاشیه ای خودداری کنند .

لطفا" عکس رو یجای دیگه آپلود کنید . مشکل داره لود نمیشه .

موفق باشید :40:

str.iran
14-08-2012, 15:11
سلام دوستان

باید زیرنویس رو انتخاب کنید به تصویر زیر نگاه کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ArashMiniStar
14-08-2012, 17:23
راه حل مشکل اینه که در ویندوز سون در کنترل پنل در تنظیمات region ... برید تو سربرگ آخری change system locate رو به پرشین تغییر بدید.:40: