PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استعلام خلافي خودرو + پرداخت اینترنتی جریمه ماشین

mohammadflash2006
13-07-2011, 16:27
با سلام
ميخواستم بپرسم كه ميشه خلافي خودرو رو اينترنتي استعلام و پرداخت كرد؟
خيلي ممنون

masooumi
15-07-2011, 11:46
با سلام
ميخواستم بپرسم كه ميشه خلافي خودرو رو اينترنتي استعلام و پرداخت كرد؟
خيلي ممنون

متاسفانه خیر !

البته طبق قانون جدید راهنمایی و رانندگی موظف شده که سامانه الکترونیکی برای استعلام و پرداخت و مشاهده سوابق راه اندازی کنه که هنوز اتفاقی نیافتاده

hamed malekpour
15-07-2011, 13:30
فعلا نمی شه ولی تا دو سه ماه آینده این سامانه راه اندازی می شود.

mohammadflash2006
29-07-2011, 12:26
سلام يه چي پيدا كردم بد نيست
دريافت خلافي
مالكان خودرو مي توانند در 24 ساعت شبانه روز شماره عمومي پشت كارت خودرو VIN را به شماره ... ____________________________
دريافت خلافي
مالكان خودرو مي توانند در 24 ساعت شبانه روز شماره عمومي پشت كارت خودرو VIN را به شماره 30005151 ارسال و ميزان خلافي خود را در مدت 40 ثانيه دريافت كنند.

تلفن گوياي 88288888 از ساعت 30/7 تا 21 ميزان خلافي خودروها را اعلام مي كند.

هزينه دريافت پيام كوتاه برعهده متقاضيان مي باشد.

Sina
19-01-2013, 11:51
سلام
با توجه به اینکه امروز از طریق sms خلافی خودرو گرفتم ، روش صحیحش رو بر اساس مطلبی که در سایت بانک ملی مطرح شده بود اینجا قرار میدم برای استفاده سایر دوستان :

چگونه خلافی خودرو را غیر حضوری دریافت و پرداخت کنیم؟

مرحله اول: ابتدا کد vin یا همان شماره ۱۷ رقمی که پشت کارت اتومبیلتان به صورت عمودی نوشته شده است را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵۱ پیامک کنید.
وقتی شماره ۱۷ رقمی را به شماره ۳۰۰۰۵۱۵۱ پیامک کردید صبر کنید تا به شما پاسخ بدهد. معمولا همان لحظه برایتان جواب را می‌فرستد اما ممکن است به خاطر شلوغی خط‌ها کمی طول بکشد. پیامکی که برای شما فرستاده می‌شود، تعداد جریمه‌هایتان و مقدار کل آن را برایتان می‌فرستد.

مرحله دوم: خب حالا اگر نسبت به تعداد و مقدار مبلغ خلافی خود اعتراضی ندارید، یک بار دیگر کار بالا را تکرار کنید با این تفاوت که یک ستاره (*) هم به آخر شماره ۱۷ رقمی خود اضافه کنید. این بار شناسه قبض، شناسه پرداخت و مقدار مبلغ برایتان ارسال خواهد شد.

مرحله سوم: حالا شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض خلافی خود را دارید. حالا دو راه دارید.

راه اول این است که به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک ملی مراجعه کنید و پس از وارد کرد شناسه پرداخت و شناسه قبض، قبض خود را پرداخت کنید.

راه دوم که خیلی هم بهتر و راحت تر است است که اینترنتی آن را پرداخت کنید.
برای پرداخت اینترنتی باید وارد اینترنت بانک خود بشوید و از بخش پرداخت قبوض اقدام کنید یا از طریق پرداخت دسته ای قبوض که در صفحه اول وب سایت بانک ملی موجود است نیز میتوانید اقدام کنید :
پرداخت دسته ای قبوض
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالا می‌توانید با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود و شناسه قبض و شناسه پرداخت، قبض خلافی خود را از خانه در حالی که روی کاناپه گرم و نرم خود لم داده‌اید پرداخت کنید. بله به همین راحتی و بدون اینکه هیچ هزینه یا اتلاف وقتی داشته باشید.

منبع : وب سایت بانک ملی ایران

Lady parisa
12-02-2013, 15:12
سلام دوستان من. اس ام اسی با مضمون پایین دریافت کردم
"اکه خلافی ماشین داری شماره سریال کارت رو به شماره ٣٠٠٠٥١٥١بفرست بابت ۲۲بهمن تاساعت ۱۲ امشب کلأ بخشوده میشه به دوستات هم خبر بده"
من خودم فرستادن هنوز جواب نیومده با اینکه هر بار خلافی میگرفتم،درجا می یومد.
دوستان اگه اطلاعات بیشتر دارن،ممنونم میشم خبر بدن

Amir..H
12-02-2013, 16:04
سلام دوستان من. اس ام اسی با مضمون پایین دریافت کردم
"اکه خلافی ماشین داری شماره سریال کارت رو به شماره ٣٠٠٠٥١٥١بفرست بابت ۲۲بهمن تاساعت ۱۲ امشب کلأ بخشوده میشه به دوستات هم خبر بده"
من خودم فرستادن هنوز جواب نیومده با اینکه هر بار خلافی میگرفتم،درجا می یومد.
دوستان اگه اطلاعات بیشتر دارن،ممنونم میشم خبر بدن

اره به منم همچین اسی دادن رفقا که همون موقع فرستادم اتفاقی نیوفتاد!!
فکر کنم سرکاری باشه:n02:
راهنمایی رانندگی و حاتم بازی..!!!

rami_hemi
12-02-2013, 17:37
منم امتحان کردک ولی حتی خلافی ماشین رو هم هنوز نفرستاده
معلومه شدیدا سامانه مشغول شده و نمیتونه جواب بده

shabe.saket
12-02-2013, 23:07
گزارش خلاف واقع

معاون فرهنگ و ترافیک پلیس راهور هرگونه بخشودگی جرایم رانندگی به مناسبت ۲۲ بهمن را تکذیب کرد.سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۲۱:۰۴

مهر: سرهنگ محمد کریم خسروی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اخیرا پیامک هایی در میان شهروندان رد و بدل می شود که اگر شماره وین (پشت کارت خودرو) خودرو خود را تا ساعت ۲۴ امشب به شماره ۳۰۰۰۵۱۵۱ پیامک کنید به مناسبت ۲۲ بهمن تخلفات رانندگی شما حذف و جریمه هایتان نیز بخشیده می شود را کذب دانست و گفت: چنین موضوعی وجود ندارد و هرگونه بخشودگی جرایم رانندگی باید در قالب قانون به پلیس ابلاغ شود.

وی ادامه داد: شهروندان با ارسال شماره پشت کارت خودرو به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۵۱۵۱ تنها می توانند از میزان تخلفات رانندگی خود مطلع شوند این در حالی است که به منظور سهولت در پرداخت جریمه و جلوگیری از افزایش سفرهای شهری اگر در پایان شماره‌های پشت کارت علامت ستاره گذاشته شود شناسه قبض و پرداخت نیز برای راننده ارسال می شود.

:n21:
منم شک کردم
چون راهنمایی رانندگی اجازه این کارو نداره
فقط میتونه دوبل رو به اصلیش برگردونه

فقط یه لحظه سادم رفته بود اینجا ایرانه
کنام شیرانه.....

ツツツ
13-02-2013, 01:17
گزارش خلاف واقع

معاون فرهنگ و ترافیک پلیس راهور هرگونه بخشودگی جرایم رانندگی به مناسبت ۲۲ بهمن را تکذیب کرد.سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۲۱:۰۴

مهر: سرهنگ محمد کریم خسروی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اخیرا پیامک هایی در میان شهروندان رد و بدل می شود که اگر شماره وین (پشت کارت خودرو) خودرو خود را تا ساعت ۲۴ امشب به شماره ۳۰۰۰۵۱۵۱ پیامک کنید به مناسبت ۲۲ بهمن تخلفات رانندگی شما حذف و جریمه هایتان نیز بخشیده می شود را کذب دانست و گفت: چنین موضوعی وجود ندارد و هرگونه بخشودگی جرایم رانندگی باید در قالب قانون به پلیس ابلاغ شود.

وی ادامه داد: شهروندان با ارسال شماره پشت کارت خودرو به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۵۱۵۱ تنها می توانند از میزان تخلفات رانندگی خود مطلع شوند این در حالی است که به منظور سهولت در پرداخت جریمه و جلوگیری از افزایش سفرهای شهری اگر در پایان شماره‌های پشت کارت علامت ستاره گذاشته شود شناسه قبض و پرداخت نیز برای راننده ارسال می شود.

منم شک کردم
چون راهنمایی رانندگی اجازه این کارو نداره
فقط میتونه دوبل رو به اصلیش برگردونه

فقط یه لحظه سادم رفته بود اینجا ایرانه
کنام شیرانه.....

جالبه دقیقا این پیام امروز برای من از طرف دوستان اومد.
حالا کیه که باور کنه هر روز یه داستانی میزارن مردم رو جریمه کنن حالا بخوان ببخشن.
چند روز پیش ماشین مارو به خاطر پرده آفتاب گیر شیشه عقب جریمه کردن :-|

mInI_ClockEr
04-04-2013, 01:36
با سلام
من شماره رو اس ام اس کردم ولی خلافی ها رو تا سر ماه میگه
مگه سامانه شون به روز نیست؟؟؟
چند روز چند روز آپدیت میکنن خلافی ماشین رو :n13:

+WarriorKing
03-06-2013, 00:19
به روز نیست. دلت خوش رفیق. خلافی من 20 روز بعد اومد تو سیستم

Mo5tafa
19-06-2013, 11:26
سلام
لطفا نقشه زیر رو از تهران ببینید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قسمت قرمز رنگ طرح ترافیکه، که از خیابان 17 شهریور هست به سمت غرب، میخواستم ببینم اگر کسی روی خود خیابان 17 شهریور حرکت کنه هم وارد طرح شده؟
من امروز میخواستم وارد اتوبان امام علی شم، ورودی اش رو رد کردم مجبور شدم برم از داخل 17 شهریور دور بزنم، نمیدونم حالا جریمه میشم یا نه! چون روی مرز طرح ترافیک بودم!

Mahdi/s
19-06-2013, 13:59
قسمت قرمز رنگ طرح ترافیکه، که از خیابان 17 شهریور هست به سمت غرب، میخواستم ببینم اگر کسی روی خود خیابان 17 شهریور حرکت کنه هم وارد طرح شده؟
من امروز میخواستم وارد اتوبان امام علی شم، ورودی اش رو رد کردم مجبور شدم برم از داخل 17 شهریور دور بزنم، نمیدونم حالا جریمه میشم یا نه! چون روی مرز طرح ترافیک بودم!
ســلام..
نه 17 شهریور طرح ترافیک نیست..اگه دقت کنید از بالا به پایین تمامی ورودی های سمت راست تابلو ی ورود به طرح رو دارن + دوربین.
البته طرح زوج وفرد هست../

Mo5tafa
20-06-2013, 16:22
ســلام..
نه 17 شهریور طرح ترافیک نیست..اگه دقت کنید از بالا به پایین تمامی ورودی های سمت راست تابلو ی ورود به طرح رو دارن + دوربین.
البته طرح زوج وفرد هست../
پلاکم به طرح زوج و فرد میخورد، ممنون خیالم راحت شد!
به نظرم طرح زوج و فرد درست اما طرح ترافیک بی عدالتیه! یعنی کسایی وارد بعضی خیابون ها بشن که بابت اش پول دادند!

hosseinf722
20-12-2013, 01:55
سلام
راهی هست که جریمه سرعت نیاد دم در خونه
اگه بیاد بدبخت میشم
باید برم پلیس+10؟
چن روزه آپدیت میشن جریمه ها؟
دیروز خلاف کرده باشم امروز میاد تو سیستم شون؟
اگه برگه خلافی رو از اونجا بگیرم پرداخت کنم بازم عکسم میاد دم در؟