PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار انجام اتوماتيك كار

C0OPeR
13-07-2011, 11:30
سلام دوستان
آيا نرم افزاري هستش كه به صورت اتوماتيك كار خاصي رو انجام بده ؟
مثلا روي يك دكمه كليك كنه و بعدش توي يك باكس چيزي رو كپي كنه و ... و اين عمل به صورت متوالي و در يك بازه زماني انجام شه
ممنونم

davood41444
14-07-2011, 10:49
این نرم افزار ایرانی هست برای مدیریت زمان و اجرای برنامه ها حجمش کمه امتحانش ضرری نداره

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رمز: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed774
14-07-2011, 13:28
برای انجام اینکار نیاز به Macro هست همانند ماکروهای موجود در اکسل ،
یکی از نرم افزارهای مفید و با سرعت کار قابل تنظیم برنامه زیر هست : کافیه برنامه رو اجراش کنی و رکورد رو بزنی و یکبار تمام کارهای لازمه رو انجام بدین و بعد ماکرو رو سیو کنین . بعد با اجرای ماکروی ذخیره شده تمام کارها بدون دخالت شما انجام خواهد شد .
( یادش بخیر ، زمانی از این نرم افزار برای گرفتن کارت شارژ همراه اول از سایتش استفاده میکردم !!!! )

Easy Macro Recorder 4.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حجم : 2 mb

ya abbas
14-07-2011, 17:01
اگر برای کارهای اینترنتی بخواید
روبوفرم هم برنامه خوبیه

C0OPeR
19-07-2011, 17:33
برای انجام اینکار نیاز به Macro هست همانند ماکروهای موجود در اکسل ،
یکی از نرم افزارهای مفید و با سرعت کار قابل تنظیم برنامه زیر هست : کافیه برنامه رو اجراش کنی و رکورد رو بزنی و یکبار تمام کارهای لازمه رو انجام بدین و بعد ماکرو رو سیو کنین . بعد با اجرای ماکروی ذخیره شده تمام کارها بدون دخالت شما انجام خواهد شد .
( یادش بخیر ، زمانی از این نرم افزار برای گرفتن کارت شارژ همراه اول از سایتش استفاده میکردم !!!! )

Easy Macro Recorder 4.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم : 2 mb

واقعاً دستت درد نکنه - 6 نفر آدم که باید یک ماه یه کار روتین رو انجام میدادن نجات دادی :10:
نرم افزار کم خجم و فوق العاده هستش و بسیار کاربردی . تنها مشکلش اینه که دوتا ماکرو رو نمیتونه هم زمان اجرا کنه امیدوارم توی نسخه های بعدی اضافه کنن چون واقعا لازمه .

ebrahimjan
20-07-2011, 07:08
واقعاً دستت درد نکنه - 6 نفر آدم که باید یک ماه یه کار روتین رو انجام میدادن نجات دادی :10:
نرم افزار کم خجم و فوق العاده هستش و بسیار کاربردی . تنها مشکلش اینه که دوتا ماکرو رو نمیتونه هم زمان اجرا کنه امیدوارم توی نسخه های بعدی اضافه کنن چون واقعا لازمه .

دوست عزیز یه نرم افزار خوب در این زمینه برنامه Auto Power-on & Shut-down هست که قابلیت ضبط ماکرو ها رو داره و میتونه اون ها رو سر زمان مشخصی برات اجرا کنه برای دانلود ماکرو میتونید به پست 46 این تاپیک مراجعه کنید

C0OPeR
20-07-2011, 13:38
دوست عزیز یه نرم افزار خوب در این زمینه برنامه Auto Power-on & Shut-down هست که قابلیت ضبط ماکرو ها رو داره و میتونه اون ها رو سر زمان مشخصی برات اجرا کنه برای دانلود ماکرو میتونید به پست 46 این تاپیک مراجعه کنید

ممنون دوست عزیز :10:
این برنامه خوب کار میکنه ولی متاسفانه تایمر و قابلیت تکرار نداره !

در حقیقت دارم یه دیتابیس با حدود 30 هزار رکورد که هر رکورد خودش کلی اطلاعات داره رو پر میکنم .
متاسفانه هر 10 دقیقه یکبار ارتباط با دیتابیس قطع میشه و نیاز هستش که دوباره لاگین کنم و ادامه کار ...
اگه این نرم افزار قابلیت این رو داشت به فرض هر 10 دقیقه یک ماکرو رو اجرا میکنه خیلی عالی میشد !
چیزی که میخوام اینه :
با نرم افزار easy macro recorder کار پر کردن دیتابیس انجام شه و با یه نرم افزار دیگه هر 10 دقیقه لاگین کنم :31:

boy1367
21-07-2011, 12:13
سلام من نرم افزاری دارم که اول همه چیز رو تنظیم میکنی و بعد از سیو دوباره اجرا کردن رو خودش انجام میده و دکمه رو خودش فشار میده مثلا برای پر کردن فرم های اینترنتی به صورت حرفه ای برای سایت های نیازمندی بیشتر استقاده میشه که آگهی ر به صورت اتوماتیک درج میکنه

C0OPeR
21-07-2011, 18:22
سلام من نرم افزاری دارم که اول همه چیز رو تنظیم میکنی و بعد از سیو دوباره اجرا کردن رو خودش انجام میده و دکمه رو خودش فشار میده مثلا برای پر کردن فرم های اینترنتی به صورت حرفه ای برای سایت های نیازمندی بیشتر استقاده میشه که آگهی ر به صورت اتوماتیک درج میکنه

میشه معرفی کنید این نرم افزار رو ؟