PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید مودم wireless

mj13
12-07-2011, 22:49
سلام من می خوام یک مودم بگیرم بین دو تای زیر موندم کودومش بهتره اگه بشه راهنمایی کنید ممنون!!!!!!!!:3:!!!!!!!
tplink td-w8901g یا smc 7901wbra4

excessive
18-07-2011, 00:25
دوست عزیز به نظرم شما مودم TP-Link TD-W8950ND

رو تهیه کنید بهتره. درسته یکم گرونتره ولی بهتره. من خودم دارم و ازش راضیم.1 سال گارانتی تعویض داره و 2 سال خدمات. قیمتش حدود 58تومن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

EXTREME
18-07-2011, 07:27
سلام من می خوام یک مودم بگیرم بین دو تای زیر موندم کودومش بهتره اگه بشه راهنمایی کنید ممنون!!!!!!!!:3:!!!!!!!
tplink td-w8901g یا smc 7901wbra4
بهترین انتخاب smc هست
smc گارانتی بهتری نسبت به tplink داره و کیفیت بهتری داره

reza_3722
18-07-2011, 07:53
به نظر من هم smc برند بهتریه
اما بهترینش نیست :46:
اگه میتونید مقداری بیشتر هزینه کنید، یه مدل از linksys بردارید

Netw0rks
18-07-2011, 08:36
به نظر منم TP-Link TD-W8950ND خوبه !
من هم این مدل رو دارم و ازش راضیم !

البته مدل های linksys بهترن اما خب یه مقدار هم گرون ترن ! :10:

Lord_theOne
25-07-2011, 22:31
باورکنید بردی که tp-link داره اونها ندارند مودهمای لینکسیس مزخرف هستند
SMC هم آنت دهی خوبی ندارند حداقل اون دو مدلی که باهاشون کار کردم خیلی ضعیف بودند این مدل رو نمی دونم

sourena
25-07-2011, 22:44
باورکنید بردی که tp-link داره اونها ندارند مودهمای لینکسیس مزخرف هستند
SMC هم آنت دهی خوبی ندارند حداقل اون دو مدلی که باهاشون کار کردم خیلی ضعیف بودند این مدل رو نمی دونم

بیخیــــال! شما چرا میگی لینک سیس خوب نیست؟! من 2 ساله دارم ... آخ نگفته! اکثر دوستان هم دارن این مودم رو! تا حالا از این مارک بد نشنیدم من :)

sinaxex
25-07-2011, 22:45
من هم نظر رو تی پی لینک هست تجربه خوبی از SMC ندارم اما تا حالا هر چه تی پی لینک کار کردم بدون مشکل کار کرده تی پی لینک از لینک سیس ارزان تر هست اما واقعا تو همون کیفیت هست لینک سیس فقط به خاطر برند تجاری سیسکو یکم گران هست البته نافته نمانه خوب حرفه ایی تر هم هست اما خوب تا دلتون بخواد تو ایران لینک سیس و اس ام سی تقلبی هست اما خدار وشکر تی پی لینک تقلبی ایش کم هست

sorat_net
04-08-2011, 13:59
لینکسیس برند خوبی بود جدیدا آشغال شده
مدل wag120n و wag160n را تست کردم ، توی آپارتمان 90 متری آنتن نمیداد
مدل wag120n داشتم مشکل آنتن داشت فرستادم گارانتی ( ساخت سیستم ) گفتن هیچ مشکلی نداره. یه دونه آک دیگه تست کردم همون مشکل را داشت
توی مشخصات فنی این مودم قدرت آنتن 1.8 dBi هست یعنی از هر مودم دیگه که من چک کردم کمتره
هر کی از لینکسیس راضی بوده از قبل داشته
اگه الان بخرید واقعا مثل من ضرر میکنید ، با پولی که این مودم را خریدم میشد بالاترین مدل برند های دیگه را خرید
توی فروم های خارجی هم سرچ کنید همه شاکی هستن.

omidbooter
04-08-2011, 16:24
بنده خدا رو گیج کردین نمیدونه کدومو بگیره دیگه هم رفت و نیومد نظرشو بگه:27:

مدوم وایرلس من که نانو استیشن 2 گرفتم.این مدل هایی که میگید چه فرقی با مال من داره؟
حدود3 کیلومتر هوایی برد داره و ازش راضی بودم/
نانو5 بردش بیشتره و کیفیتشم بهتره.
البته من نانو 2 رو 140 گرفتم که الان شده حدود100

sinaxex
04-08-2011, 16:38
لینکسیس برند خوبی بود جدیدا آشغال شده
مدل wag120n و wag160n را تست کردم ، توی آپارتمان 90 متری آنتن نمیداد
مدل wag120n داشتم مشکل آنتن داشت فرستادم گارانتی ( ساخت سیستم ) گفتن هیچ مشکلی نداره. یه دونه آک دیگه تست کردم همون مشکل را داشت
توی مشخصات فنی این مودم قدرت آنتن 1.8 dBi هست یعنی از هر مودم دیگه که من چک کردم کمتره
هر کی از لینکسیس راضی بوده از قبل داشته
اگه الان بخرید واقعا مثل من ضرر میکنید ، با پولی که این مودم را خریدم میشد بالاترین مدل برند های دیگه را خرید
توی فروم های خارجی هم سرچ کنید همه شاکی هستن.

به دلیل نداشتن انتن خارجی (امنی) برد انتن های داخلی ایش کمتر هست اما خوب کارایی و روت دهی خوده مودم بی نظیر هست. اگر اکسس پونت ایی میخواهید که قدرت فرستندگی بالایی داشته باشه باید انتن امنی داشته باشه

بنده خدا رو گیج کردین نمیدونه کدومو بگیره دیگه هم رفت و نیومد نظرشو بگه:27:

مدوم وایرلس من که نانو استیشن 2 گرفتم.این مدل هایی که میگید چه فرقی با مال من داره؟
حدود3 کیلومتر هوایی برد داره و ازش راضی بودم/
نانو5 بردش بیشتره و کیفیتشم بهتره.
البته من نانو 2 رو 140 گرفتم که الان شده حدود100
دوست عزیز ایشون مودم ADSL میخواهند نه Stationٌ Wifi! نانو 2 فقط به درد دریافت(رو مد station) و فرستادن امواج وایرلس رو مد access point میخوره و الا به درد کسی که خط adsl داره نمیخوره.
ضمنا حتی اگر بر فرض کسی مودم adsl خالی داشته باشه و بخواد با نانو 2 رو حالت اکسس پوینت داخل منزل کار کنه کار بسیار اشتباهی هست چون انتن ننون اوت دور هست نه ایندور!