PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریست کردن مودم D-link

toseyyedali
12-07-2011, 16:04
با سلام من مودم D-link 2500U دارم قبلا adsl فن اوا داشتم و اونا خودشون تنظیم کرده بودن حالا adsl مخابرات گرفتم می خوام ریستش کنم نمیشه راستش من این کارا رو کردم
1.در هنگامی که روشن مودم روشن است پوب کبریت رو به به سوراخ ریست در پشت مودم وارد کردم و 10 ثانیه واستادم و ول کردم اما فرقی نکرد
2. همین کار رو وقتی خاموش بود کردم ولی بعد روشن کردن هیچ فرقی نکرد
3. وقتی مودم خاموش بود چوب کبریت رو وارد کردم مودم رو روشن کردم 10 ثانیه صبر کردم چوب کبریت رو در اوردم فرقی نکرد

چجوری میشه این مودم رو ریست کرد

kiak22
14-07-2011, 17:59
داداش من اول صبانت داشتم بعد مخابراط ولی هیچ تغییری ایجاد نکردم فقط یوزر و پسوردشو تغییر دادم دادا تو ویندوزت چیه بهم پیام خصوصی بده تا کامل بهت بگم

قله بلند
18-08-2011, 07:30
سلام
من مودم d-link مدل 2520u رو خریدم و سرویس دهنده هم مخابرات هست. می خوام مودم رو ریست کنم تا دوباره پیکربندی اش کنم. می خوام اینبار PPPoE رو به جای Bridge انتخاب کنم. در حال حاضر، اصلاً با مودم ADSL نمی تونم به اینترنت وصل بشم چون چراغ DSL، چشمک می زنه و دائم، روشن نیست و چراغ status هم چشمک نمی زنه و روشن دائم هست. مخابرات می گه که خط وصله ولی خبری از اتصال نیست.
طبق جمله زیر که از سی دی این مودم، استخراج کردم، باید 5 تا 8 ثانیه، صبر کنم تا مودم، ریست بشه ولی نمی دونم که مودم رو خاموش کنم و 5 تا 8 ثانیه صبر کنم و بعد مودم رو روشن کنم یا باید کار دیگه ای بکنم. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

Press and hold the reset button about 5 to 8 seconds while the device is powered off.

r00t
17-09-2011, 03:34
سلام
من مودم d-link مدل 2520u رو خریدم و سرویس دهنده هم مخابرات هست. می خوام مودم رو ریست کنم تا دوباره پیکربندی اش کنم. می خوام اینبار PPPoE رو به جای Bridge انتخاب کنم. در حال حاضر، اصلاً با مودم ADSL نمی تونم به اینترنت وصل بشم چون چراغ DSL، چشمک می زنه و دائم، روشن نیست و چراغ status هم چشمک نمی زنه و روشن دائم هست. مخابرات می گه که خط وصله ولی خبری از اتصال نیست.
طبق جمله زیر که از سی دی این مودم، استخراج کردم، باید 5 تا 8 ثانیه، صبر کنم تا مودم، ریست بشه ولی نمی دونم که مودم رو خاموش کنم و 5 تا 8 ثانیه صبر کنم و بعد مودم رو روشن کنم یا باید کار دیگه ای بکنم. ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

Press and hold the reset button about 5 to 8 seconds while the device is powered off.

شما یه سوزن یا چوب کبریت یا چیزی شبیه این رو وارد سوراخ پشت مودم بکن و یه ده ثانیه ای نگهش دار .
بعد از اون یه بار مودم رو خاموش و روشن کن .
اینجوری مودمت ریست می شه .

IVAN
17-09-2011, 10:51
این ده ثانیه رو کی استاندارد کرده؟!
سوزن فرو نکنید! فقط از اشیای که نوکشون تیز نیست استفاده کنید ( مثلا چوب کبریت )
شما یکبار وقتی مودم روشن هست چوب کبریت رو وارد حفره پشت مودم کنید تا 30 ثانیه صبر کنید و کبریت رو دربیارید( اگه مابین این زمان مودم ریست شد دیگه لازم نیست کبریت رو نگه دارید و خارجش کنید)