PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مهـم : ویندوز 7 و پخش زیرنویس ها در KMP ! مربوط یا نامربوط ؟

fasen
12-07-2011, 15:43
سلام
چند وقتیه kmp ام دیگه زیرنویس هارو پخش نمی کنه ! قبلا بدون مشکل پخش میکرد ولی فکر می کنم از وقتی ویندوزم رو به 7 تغییر دادم اینطوری شده !
Alt+x رو زدم ، زیرنویس هام مخفی نیست!
و وقتی load subtitle رو میزنم اون بالا می نویسه که زیرنویس لود شد اما نشونش نمیده !
Alt+Q رو هم زدم ، جدول زیرنویس هارو نشون میده پس یعنی زیرنویس ها هست فقط یه مشکلی نمیذاره نشون داده بشن ! ممنون میشم راهنمائیم کنید ! :11:

svb93
12-07-2011, 16:26
سلام
به نظر من مشکل از فایل زیر نویسه یا اگه همه ی فیلمها اینطوری میشه اخرین نسخه ی km نصب کنید حتما مشکلتون حل میشه :20:

shabnam1986
12-07-2011, 18:35
سلام
چند وقتیه kmp ام دیگه زیرنویس هارو پخش نمی کنه ! قبلا بدون مشکل پخش میکرد ولی فکر می کنم از وقتی ویندوزم رو به 7 تغییر دادم اینطوری شده !
Alt+x رو زدم ، زیرنویس هام مخفی نیست!
و وقتی load subtitle رو میزنم اون بالا می نویسه که زیرنویس لود شد اما نشونش نمیده !
Alt+Q رو هم زدم ، جدول زیرنویس هارو نشون میده پس یعنی زیرنویس ها هست فقط یه مشکلی نمیذاره نشون داده بشن ! ممنون میشم راهنمائیم کنید ! :11:

منم یه مشکلی دارم حرفو زیرنویس رو عجیب غریب نشون میده

Dew Drop
12-07-2011, 21:49

سلام
برید به control panel,تو قسمت clock,language
اونجا change dispy language رو انتخاب کنید تو تب adminstertrative رو change system location
کلیک کنید وتوlocal system location بین گزینه ها persian رو انتخاب کنید وok.سیستم رو ریستارت کنید.

shabnam1986
12-07-2011, 21:55
سلام
برید به control panel,تو قسمت clock,language
اونجا change dispy language رو انتخاب کنید تو تب adminstertrative رو change system location
کلیک کنید وتوlocal system location بین گزینه ها persian رو انتخاب کنید وok.سیستم رو ریستارت کنید.

مرسی اما حل نشد

MrGee
12-07-2011, 22:49
شما اگه با نصب آخرين نسخه برنامه مشكلت حل نشد به قسمت تنظيمات برنامه برو و گزينه Rest Current Preset رو بزن ببين درست مي شه يا نه
اينجا هم مي تونه مفيد باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fasen
13-07-2011, 14:53
سلام
به نظر من مشکل از فایل زیر نویسه یا اگه همه ی فیلمها اینطوری میشه اخرین نسخه ی km نصب کنید حتما مشکلتون حل میشه :20:

آخرین نسخه رو هم نصب کردم ولی بازهم زیرنویس هیچ فیلمی رو نشون نمیده !:41: :45:

شما اگه با نصب آخرين نسخه برنامه مشكلت حل نشد به قسمت تنظيمات برنامه برو و گزينه Rest Current Preset رو بزن ببين درست مي شه يا نه
اينجا هم مي تونه مفيد باشه

ممنون ولی زدن این گزینه هم مشکلو حل نکرد !!:37:
عجیب اینکه وقتی زیرنویس رو لود می کنم قشنگ اون بالا می نویسه لود شد ! مشخصه که زیرنویس رو میاره اما فقط نشونش نمیده ! alt+x رو هم که میزنم نمایش زیرنویس ها مخفی نیست !! نمیدونم دردش چیه؟ :9::9:

MrGee
13-07-2011, 17:11
دقيقا از كي اين جوري شد؟ با همه زيرنويس ها مشكل داره يا با بعضي از اونها؟ حتي با اونهايي كه قبلا درست بودن يا تو سيستم هاي ديگه درست نشون داده مي شن؟

شما alt+Q رو بزن و از صفحه اي كه نشون مي ده عكس بگير و اينجا بزار

fasen
19-07-2011, 15:35
دقيقا از كي اين جوري شد؟ با همه زيرنويس ها مشكل داره يا با بعضي از اونها؟ حتي با اونهايي كه قبلا درست بودن يا تو سيستم هاي ديگه درست نشون داده مي شن؟

شما alt+Q رو بزن و از صفحه اي كه نشون مي ده عكس بگير و اينجا بزار

سلام میبخشید که با تاخیر جواب میدم.
از وقتی ویندوزم رو به 7 تغییر دادم اینجوری شد . بله با همه زیرنویس ها مشکل داره حتی اونهایی که توی سیستم های دیگه نشون داده میشن :13:

اینهم عکس ِ alt+Q :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]