PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید فلش 16 گیگ وچه مارکی؟

Homayun Khan
12-07-2011, 11:51
سلام دوستان
من یه فلش 16 گیگ میخوام (برای ضبط کردن از -----) میخوام از همه نظر (سرعت ضد ضربه بودن گارانتی مادام العمر و...) عالی باشه قیمت هم تا 40000 تومان باشه. الان یه ترنس 8 گیگ دارم ازش راضی هستم اما نمیخوام دیگه ترنس بگیرم چینی هم نباشه چه مدلی رو پیشنهاد میدین؟

essi4300
12-07-2011, 11:53
به نظر من kingstone بگیر........

از نظر سرعت و دوام و کیفیت واقعا برای من عالی کرده و قابل مقایسه با transcend نبوده.

Homayun Khan
12-07-2011, 11:57
مگه فلش kingstone هنوز تو بازار گیر میاد؟
نظرتون راجع به Adata s102 چیه؟ خیلی تعریفش رو شنیدم. ساخت کجاست؟

essi4300
12-07-2011, 13:47
مگه فلش kingstone هنوز تو بازار گیر میاد؟
نظرتون راجع به Adata s102 چیه؟ خیلی تعریفش رو شنیدم. ساخت کجاست؟

من 2 ماه پیش خریدم،برای چی گیر نیاد؟!!

ضمانتنامه مادام العمر هم دارد.

File not found
12-07-2011, 13:54
منم یدونه adata 8gig دارم اما با اینکه usb 3 هستش سرعت رایتش از 11مگابایت بالاتر نمیره چرا؟ مادربردم 770t-usb3 هستش

Homayun Khan
12-07-2011, 21:07
کسی دیگه نمیخواد نظر بده؟

caca_caca888
13-07-2011, 08:51
یادت باشه پتریوت ریج نخری
فلش خیلی خوبیه .
اما نمیشه از رو ریسیور ضبط کنی...برای من دیشب تو ماشین لباسشویی موند و سالم بیرون اومد!

Homayun Khan
13-07-2011, 09:33
دوستان کسی با فلش kingstone امتحان کرده ببینه از رو ----- ضبط میکنه یا نه؟

caca_caca888
13-07-2011, 09:38
دوستان کسی با فلش kingstone امتحان کرده ببینه از رو ----- ضبط میکنه یا نه؟
میکنه.اگرچه مطمئن نیستم

اون فلشی که گفتم ضبط نمیکنه واسه این بود که وقتی که میخواد فایلو دریافت کنه . اونو از 4 باند موازی دریافت میکنه!
فکر کنم واسه اینه که مشکل داره...عوضش سرعتش نسبت به فلشای دیگه عالیه...

javad1361839
20-07-2011, 18:43
خوب شد گفتين (هر چند كه حالم گرفته شـد! اين فلشو خيلي دوست داشتم بگيرم، حيف شـد) ... .
اتفاقا منم به همين دليل (دريافت فايل از 4 باند موازی) ميخواستم براي رسـيور، پتريوت ريج 16 گيگ بخرم. چون يه سري از دوستان گفتن چون اين فلش از 4 باند موازي براي دريافت فايل استفاده ميكنه سرعتش تو فايلهاي حجيم نسبت به فلشهاي ديگه بهتره ولي براي فايلهاي كم حجم سرعتش معموليه.

شما با چه رسـيـوري تست كردين ؟؟ شايد با رسـيـورتون مشكل داشته! با رسـيور ديگه اي هم تست كردين؟؟ فلشو با رسيـورتون فرمت هم كردين و نشــد ؟؟ چون من يه فلش 8 گيگ hp دارم وقتي بار اول واسه رسـيور ازش استفاده كردم ، چيزي رو ضبط نكرد ولي وقتي با رسـيور فرمتش كردم درست شـد. خلاصه اگه به نتيجه رسيدي ما رو هم در جريان بذار :: ممنون

HORROR
20-07-2011, 18:49
دوست عزیز بهتره کینگ استون بگیری .تمام اون مشخصاتی که میخوای رو داره... هم سرعتش عالیه و هم کیفیت ساخت بهتری داره... منم یه v90 آشغال دارم از ترنسند وقتی اینا رو تست میکنم کاملا یه سرو گردن از ترنسند قویتر و سرعتیتره! حتما همینو بگیر

caca_caca888
20-07-2011, 21:24
خوب شد گفتين (هر چند كه حالم گرفته شـد! اين فلشو خيلي دوست داشتم بگيرم، حيف شـد) ... .
اتفاقا منم به همين دليل (دريافت فايل از 4 باند موازی) ميخواستم براي رسـيور، پتريوت ريج 16 گيگ بخرم. چون يه سري از دوستان گفتن چون اين فلش از 4 باند موازي براي دريافت فايل استفاده ميكنه سرعتش تو فايلهاي حجيم نسبت به فلشهاي ديگه بهتره ولي براي فايلهاي كم حجم سرعتش معموليه.

شما با چه رسـيـوري تست كردين ؟؟ شايد با رسـيـورتون مشكل داشته! با رسـيور ديگه اي هم تست كردين؟؟ فلشو با رسيـورتون فرمت هم كردين و نشــد ؟؟ چون من يه فلش 8 گيگ hp دارم وقتي بار اول واسه رسـيور ازش استفاده كردم ، چيزي رو ضبط نكرد ولي وقتي با رسـيور فرمتش كردم درست شـد. خلاصه اگه به نتيجه رسيدي ما رو هم در جريان بذار :: ممنون

ببخشید
پستتونو الان دیدم

راستش فکر کنم مشکل ضبط از ریسیورش همین 4 بانده بودنشه!
به این ترتیب که وقتی دکمه ضبط رو میزنیم برای چند ثانیه ضبط میکنه و بعدش هنگ میکنه!
بازم از اونایی که دارن بپرس...ولی با عقل جور در میاد که نتونه در حالت معمولی ضبط کنه.این که با ضبط ماشین مشکل داره یا نه رو نمیدونم...اما باهاش میشه از روی کامپیوتر فیلم دید!(اگه اون با عقل جور دراد این درنمیاد:دی)

h!tman
20-07-2011, 21:44
من یک دونه TDK دارم سرعتش واقعا عالیه و همه جوره سرش بلا اوردم چیزیش نشده

javad1361839
26-07-2011, 10:36
ببخشید
پستتونو الان دیدم

راستش فکر کنم مشکل ضبط از ریسیورش همین 4 بانده بودنشه!
به این ترتیب که وقتی دکمه ضبط رو میزنیم برای چند ثانیه ضبط میکنه و بعدش هنگ میکنه!
بازم از اونایی که دارن بپرس...ولی با عقل جور در میاد که نتونه در حالت معمولی ضبط کنه.این که با ضبط ماشین مشکل داره یا نه رو نمیدونم...اما باهاش میشه از روی کامپیوتر فیلم دید!(اگه اون با عقل جور دراد این درنمیاد:دی)

من رفتم يه 8 گيگ ريج گرفتم و بدون هيچ مشكلي روش ضبط كردم (رســيـور اســتارسـت 7100) امروز هم اگه شد با اسـترانــگ 4622xii يه تست ميكنم ببينم چجوريه ....

xmixx
12-08-2011, 09:43
کسی مرجعی برای ارائه ی سرعت خوندن نوشتن فلش های مختلف سراغ داره؟

منم میخام 16 بگیرم اما میخام خیلی خیلی سریع باشه بین سونی و پاتریوت و سیلیکون پاور موندم
کسی سرعت سونی، سیلیکون پاور و آدیتا رو میدونه؟

dianakhashi
05-10-2011, 20:07
منم دنبال یه فلش میگردم فعلا این یکی نظرمو جلب کرده
Adata c905
میخرمش
خواستی یه سر به سایت دیجی کالا بزن
تو قسمت سرچ بنویس c905
تا ببینیم چی میشه[COLOR="Silver"]