PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن در startup windows

HORROR
11-07-2011, 23:37
سلام:11:

مدتیه کلا ویندوز یا هارد! دچار مشکل شده به طوریکه بعد از پنجره خوشامدگویی نزدیک 5 دقیق کامپیوتر هنگه! البته این رو هم بگم من یه بار دیگه ویندوز نصب کردم ولی درست نشد... کلا پروسس هاردم نسبت به قبل خیلی زیادتر شده و صدای بیشتری هم میده و البته غیر طبیعی هست به نظرم......

لطف کنید بگید مشکل کارم کجاست . ( ویندوز xp sp3 - آنتی ویروس norton smart sicurity بروز شده)

:20:

MrGee
12-07-2011, 09:55
شما با برنامه HDD Regentator هاردتون رو يه فول اسكن كنيد و

اگر بعد از اين كار بازم درست نشد به احتمال زياد ويروس داريد و بايد سيستمتون رو با يه آنتي ويروس ديگه اسكن كنيد البته اين احتمال هم هست كه مشكل سخت افزاري باشه(اگه تازگي ها سخت افزار جديدي نصب كرده باشيد)

HORROR
12-07-2011, 14:03
شما با برنامه HDD Regentator هاردتون رو يه فول اسكن كنيد و

اگر بعد از اين كار بازم درست نشد به احتمال زياد ويروس داريد و بايد سيستمتون رو با يه آنتي ويروس ديگه اسكن كنيد البته اين احتمال هم هست كه مشكل سخت افزاري باشه(اگه تازگي ها سخت افزار جديدي نصب كرده باشيد)

ممنون.. راستش آره درایو xbox360 رو برای لحظاتی وصل کردم که همون موقع سیستم هنگ میکرد ولی کند بودن وهنگ کردن سیستم از قبل وجود داشت..من همیشه هاردم رو defrag میکنم و نمیتونه از اون باشه

jafarian
12-07-2011, 14:37
این مشکل شمابه احتمال خیلی زیادسخت افزاری اول ازهمه با اون برنامه ای که این دوستمون گفتن هارد اسکن کنید که اگربدسکتورداره گرفته بشه درمرحله بعد بایوس مین آپدیت کنید کابلهای هاردچنج کنید جفت اگرکابل هاردتون ide تکی به هارد وصلش کنید به وسیله دیگه وصل نباشه به پاورم این مورد ربط داره صدای هارد با یک پاوردیگه هم بطور موقت تست کنید بعدا جوابش بدین:20:

MrGee
12-07-2011, 15:21
ممنون.. راستش آره درایو xbox360 رو برای لحظاتی وصل کردم که همون موقع سیستم هنگ میکرد ولی کند بودن وهنگ کردن سیستم از قبل وجود داشت..من همیشه هاردم رو defrag میکنم و نمیتونه از اون باشه

بيشتر مواقع وصل كردن يه هارد ديگه به سيستم اين مشكل رو به وجود مياره كه يا بعد از يه مدت خود به خود درست مي شه و يا بايد ويندوزتون رو عوض كنيد
وجود بدسكتور هم ربطي به defrag نداره

HORROR
12-07-2011, 16:24
ممنون امتحان میکنم جوابش رو بهتون میگم

HORROR
13-07-2011, 01:04
من تست کردم با این نرم افزار ولی بدسکتور نداشت.

MrGee
13-07-2011, 09:16
پس مربوط به همون هاردي هستش كه به سيستم وصل كرديد اگه مي تونيد يه مدت اين وضع رو تحمل كنيد و اگه درست نشد ويندوزتون رو عوض كنيد

HORROR
13-07-2011, 12:29
پس مربوط به همون هاردي هستش كه به سيستم وصل كرديد اگه مي تونيد يه مدت اين وضع رو تحمل كنيد و اگه درست نشد ويندوزتون رو عوض كنيد

رفیق هارد وصل نکردم درایو xbox360 بود . درست نمیشه ویندوزم عوض کردم ولی درست نمیشه من خودم بیشتر رو ویروس شک دارم ولی آنتی ویروسم هم خوبه هم آپدیته!

MrGee
13-07-2011, 17:24
رفیق هارد وصل نکردم درایو xbox360 بود .

باشه فرقي نمي كنه من هم هارد وصل كردم اين جوري شده و هم درايو xbox 360 ولي همشون بعد از يه مدت و يا نصب ويندوز جديد درست شدن
اين كارها رو كرديد؟

این مشکل شمابه احتمال خیلی زیادسخت افزاری اول ازهمه با اون برنامه ای که این دوستمون گفتن هارد اسکن کنید که اگربدسکتورداره گرفته بشه درمرحله بعد بایوس مین آپدیت کنید کابلهای هاردچنج کنید جفت اگرکابل هاردتون ide تکی به هارد وصلش کنید به وسیله دیگه وصل نباشه به پاورم این مورد ربط داره صدای هارد با یک پاوردیگه هم بطور موقت تست کنید بعدا جوابش بدین
تازه اين قسمت رو ديدم

آنتی ویروس norton smart sicurity بروز شده
:2:
توصيه اكيد مي كنم همين الان آنتي ويروستون رو عوض كنيد
من نمي دونم دقيقا چيه اين آنتي ويروس خوبه كه اين قدر محبوب شده

کلا پروسس هاردم نسبت به قبل خیلی زیادتر شده و صدای بیشتری هم میده
يعني از هاردتون بيشتر صدا مياد؟
اگه اين طوره به احتمال زياد سيستم تون ويروس گرفته اون هم از اون ويروسهاي ناجور:8:
و داره خودش رو رو كل هارد پخش مي كنه و برا همين بيشتر از هارد صدا مياد
با يه آنتي ويروس آپديت سيستم رو ترجيحا به صورت بوت اسكن كنيد

HORROR
14-07-2011, 00:20
ممنون رفیق من کاسپرسکی رو نصب کردم و الآنم داره آپدیت میشه ... نمیدونم شاید اشتباه میکنم ولی به نظرم سرعت سیستم بهتر شده!

HORROR
14-07-2011, 15:00
آقا اسکن کردم 3 تا ویروس بود اونم ماله کیجن!:31: سرعت سیستم بهتر شده ولی مشکل هنوز درست نشده

MrGee
14-07-2011, 15:31
خب مثل اينكه ديگه راه حل هام دارن ته مي كشه:31:

به عنوان آخرين راه شما سيستمت رو ببر بيرون يه چك سخت افزاري بكنن تا شايد معلوم بشه كه مشكل از كجاست