PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسپیکر راستی صدای بسیار ضعیفی داره!

Scary Feelings
11-07-2011, 20:20
سلام , یه مشکل که چند روزه پیدا کردم , اسپیکر سمت راستی صدا نداره, وقتی تست ویندوز برا اسپیکر رو میزنم یه صدای خیلی خفیفی داره , اسپیکر ها سالمه ,حتی با یه اسپیکر دیگه هم تست کردم , فک کنم مشکل از یه تنظیمی , یا کارت صدا هست , میشه یه کمکی راهنمایی چیزی کنید؟ لطفا :(

Scary Feelings
11-07-2011, 21:12
احتمالش هست کارت صدام نیمسوز شده باشه؟

EXTREME
11-07-2011, 21:17
ببینید بالانس صدا روی تنظیمات صدا بهم خورده یا نه؟
برای اینکه بخواین بفهمین اسپیکر ایراد داره یا نه اول از همه اسپیکرتون رو روی یه سیستم دیگه چک کنید
اگه روی یه سیستم دیگه هم همینطور بود ایراد از اسپیکره
باید اسپیکر اصلی باز بشه روی بردش برای باند دوی که صداش ضعیفه تست فون بگیرید در حالت روشنی اسپیکر که مغلوم بشه کدوم قطعه روی برد ایراد داره که اینکار کار یه تعمیرگاره
ولی اگه روی یه سیستم دیگه درست بود این برمیگرده به ویندوز تنظیمات صدا یا درایور صدا که باید به روز بشه

Scary Feelings
11-07-2011, 21:19
تست کردم , از اسپیکر ها مشکلی نیست , بعد وقتی صدا رو زیاد میکنم صدا خیلی ضعیف و خش دار از اسپیکره میاد , اما اون یکیه سالمه
یا ویندوز هست یا کارت صدا 100%
بالانس صدا رو نگاه کردم , برابر بود

EXTREME
11-07-2011, 21:21
یعنی اسپیکرتون رو روی سیستم دیگه چک کردید هردو سالم بود به سیستم خودتون میزنید سمت راستی اینطوری میشه ؟

Scary Feelings
11-07-2011, 21:30
آره :( یه جند روزیه اینطوری شده , اسپیکر های قبلیم چند روز پیش اینطوری بودن , حالا این جدیدا هم اینطوریه

black years
11-07-2011, 21:33
سلام , یه مشکل که چند روزه پیدا کردم , اسپیکر سمت راستی صدا نداره, وقتی تست ویندوز برا اسپیکر رو میزنم یه صدای خیلی خفیفی داره , اسپیکر ها سالمه ,حتی با یه اسپیکر دیگه هم تست کردم , فک کنم مشکل از یه تنظیمی , یا کارت صدا هست , میشه یه کمکی راهنمایی چیزی کنید؟ لطفا :(

شما اول اسپیکرتون با یه موبایل یا mp3 player تست بگیرین اگه درست بود پس مشکل از اسپیکر نیست .
اگه بازم مثل قبل بود احتمالا مشکل از کابل ورودی صدا و یا IC اسپیکره که سوخته و باید عوض شه .

EXTREME
11-07-2011, 21:35
شما ویندوز رو یه دور عوض کنید و درایور های سیستم رو به خصوص کارت صدا رو به روز کنید درست میشه
اگر هم نمیخواین ویندوز عوض کنید و میخواین درستش کنید تنظیمات صدا سیستم رو باید باهاش ور برین اینطوری نمیشه زیاد کمکتون کرد

Scary Feelings
11-07-2011, 21:39
شما اول اسپیکرتون با یه موبایل یا mp3 player تست بگیرین اگه درست بود پس مشکل از اسپیکر نیست .
اگه بازم مثل قبل بود احتمالا مشکل از کابل ورودی صدا و یا IC اسپیکره که سوخته و باید عوض شه .
آره , IC اسپیکر کجاست ؟
نمیدونم بخدا , میدونم تا فیش اسپیکر ساله , از اونر جای فیش و کارت صدا و کامپیوتر و اینا رو نمیدونم , گفتم بیام اینجا 4تا شما بگین 4تا من ببینم حل میشه یا نه :(

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:37 PM ----------

راستی من ویندوزم 7 هست , میخواد realtek نصب کنم از اونجا ور برم ؟

black years
11-07-2011, 22:07
آره , IC اسپیکر کجاست ؟
نمیدونم بخدا , میدونم تا فیش اسپیکر ساله , از اونر جای فیش و کارت صدا و کامپیوتر و اینا رو نمیدونم , گفتم بیام اینجا 4تا شما بگین 4تا من ببینم حل میشه یا نه :(

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:37 PM ----------

راستی من ویندوزم 7 هست , میخواد realtek نصب کنم از اونجا ور برم ؟

IC داخل اسپیکر روی برده و با چشم نمیشه سوختنش رو تشخیص داد . الان شما کارت صدای سیستمتون جدائه یا آمبورده ؟
الان با موبایل یا ... تست میگیرید از هر دو اسپیکر صدا میاد. کابل صدا هم باید به رنگ سبز وصل شه .

EhsanCPU
12-07-2011, 10:56
دوست عزیز چون شما اسپیکرتون رو با یه سیستم دیگه تست کردین
و مشکلی نداشته مشکل از کارت صدای شماست

EXTREME
12-07-2011, 11:30
ایشون اول باید ویندوز رو عوض کنند و درایور صداشو هم آپدیت کنند
ممکنه از تنمظیمات صدا هم باشه اگه باز هم مشکل بود اونموقع میتونیم بگیم کارت صدا ایراد داره