PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل sleep سیستم...

mehdy.z
11-07-2011, 18:45
با سلام
دوستان من مشخصات سیستتمم اینه:
motherboard 770e3 biostar
windows 7 32bit
keyboard ps2
ولی مشکلم اینه که وقتی ویندوز رو sleep میکنم دیگه دوباره نمیتونم با کیبورد بالا بیارم چون کلا برق کیبورد قطع میشه و حتما باید کلید power کیس رو بزنم البته من توی ویندور تیک allow wake up رو برای کیبورد زدم ولی توی setup مادربود چیزی برای اینکه بتونم با کیبورد wake up کنم وجود نداره!!
میخواستم بدونم کسی میدونه که مشکل از کجاست؟
ممنون...

pooche
11-07-2011, 20:02
با سلام
دوستان من مشخصات سیستتمم اینه:
motherboard 770e3 biostar
windows 7 32bit
keyboard ps2
ولی مشکلم اینه که وقتی ویندوز رو sleep میکنم دیگه دوباره نمیتونم با کیبورد بالا بیارم چون کلا برق کیبورد قطع میشه و حتما باید کلید power کیس رو بزنم البته من توی ویندور تیک allow wake up رو برای کیبورد زدم ولی توی setup مادربود چیزی برای اینکه بتونم با کیبورد wake up کنم وجود نداره!!
میخواستم بدونم کسی میدونه که مشکل از کجاست؟
ممنون...

کیبوردت usb هستش یا ps2
چون در حالت sleep کارایی فرق میکنه

mehdy.z
12-07-2011, 00:02
کیبوردت usb هستش یا ps2
چون در حالت sleep کارایی فرق میکنه
ps2 هستش...

payan_zaman
12-07-2011, 09:06
منم این مشکل رو دارم مشکل از کارت گرافیک ودرایورش هست چون با کارت گرافیک قبلیم این مشکل نبود از زمانی که کارت گرافیکمو عوض کردم ویندوز این مشکل ایجاد شده

mehdy.z
12-07-2011, 12:58
منم این مشکل رو دارم مشکل از کارت گرافیک ودرایورش هست چون با کارت گرافیک قبلیم این مشکل نبود از زمانی که کارت گرافیکمو عوض کردم ویندوز این مشکل ایجاد شده
درسته منم تازه گرافیک و بوردم رو عوض کردم ولی گرافیکم GTX275 هست فکر کنم اینقدر کارت جدیدی باشه که بتونه sleep رو ساپورت کنه!!

mehdy.z
12-07-2011, 19:26
با تعویض درایور هم کارم راه نیفتاد....والا من سیستم رو زیاد sleep میکنم و این مشکل برام بد دردسر شده!! دوستان کسی نظری نداره؟؟!!

kiak22
14-07-2011, 01:16
داداش خوب والا اون که با دکمه کیبورد کامپیوتر میاد بالا یادم نیست چی بود توی ویندوزای قدیمی بود که بهش فک کنم به فاسی حالت اماده به کار می گفتن اما الان اسلیپه داداش موقع اسلیپ انگارکامپوتر خاموشه باید با دکمه پاور روشنش کنی اما از همونجا که بودی میاره حتی برق فن و ....... فطع میشه داداش اگه بازم سوال داشتی پیام خصوصی بده بیام سر بزنم