PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای افزایش چسبندگی 207

casper66m
11-07-2011, 10:48
سلام
برای افزایش چسبندگی 207 تو پیچ ها چیکار میشه کرد ؟ خودم تو این فکرم یک خورده بخوابونمش

total_overdose
11-07-2011, 11:17
سلام
برای افزایش چسبندگی 207 تو پیچ ها چیکار میشه کرد ؟ خودم تو این فکرم یک خورده بخوابونمش
لاستیک هات چیه؟

pooria-ir
11-07-2011, 11:47
سلام

دوست عزیز واسه افزایش چسبندگی بدون اینکه استاندارد ماشینت بهم بخوره،مثلا خوابوندن مرکر ثقل ماشین رو بهم میریزه (اگه درست انجامش ندن) یا هر دست کاری دیگه ای که ماشین رو از حالت اصلی خارج کنه،2 تا کار به نظر من عاقلانه و موثره،چون تجربه ی جفتش رو روی ماشین خودمون داشتم و خیلی خیلی خوب جواب داه ، مخصوصا اولی

1- استفاده از این لاستیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این مدل از سری ECSTA چسبندگی فوق العاده ای داره،یعنی خیلی کم پیش میاد که اینها زیر ماشین باشه و آندر ستیر یا اور ستیر بگیره،حواست باشه همین مدل یعنی KU21،بقیه سری هاش تو زمستون خوب جواب نمیده،اما اینا معرکس :40:،تنها ایراد این لاستیک اینه که بافتش خیلی نرمه،یعنی با یه راننگی متعادل میتونی 35 هزارتا روش حساب کنی،اما تو این 35 تا سواریش خیلی خوب،مطمئن و کم صداست

2- دومین کار که کار عاقلانه و مناسبیه استفاده از استرس بار هستش،که هم جلوبندی ماشینت رو سالم تر نگه میداره،هم بازی ماشینت رو تو سرعتای بالا میگیره،هم سر پیچ ها ماشین بهتر جمع میشه،تنها ایرادش اینه که یکم ماشین رو خشک میکنه
برای این که در مورد استرس بار اطلاعات کسب کنی برو به این 2 تا لینک

من رو ماشین خودم مارک HP DESIGN رو گذاشتم،3 ساله که خیلی خوب داره کار میکنه،بدون مشکل،ایرانی هست و پشتیبانی و کیفیت خوبی داره،حدود 60 تومن هم بسته به ماشینتون قیمتشه،به نظرم این کار هم معقول باشه :10:

سوال دیگه بود درخدمتم:46:

casper66m
13-07-2011, 18:51
ممنون از دوستان؛ منظور من از چسبندگی عدم واژگونی بود ، وقتی می پیچم ماشین چپ نکنه

pooria-ir
14-07-2011, 00:23
ممنون از دوستان؛ منظور من از چسبندگی عدم واژگونی بود ، وقتی می پیچم ماشین چپ نکنه

مگه میخوای چجوری بپیچی که چپ کنه :دی ؟
اگه میخوای با ماشین رالی بری،بگو ما هم بدونیم اونجوری راهنماییت کنیم :31:

D r i v e r
14-07-2011, 00:31
سلام
چه میزان میخواین هزینه کنین؟

casper66m
16-07-2011, 00:18
مگه میخوای چجوری بپیچی که چپ کنه :دی ؟
اگه میخوای با ماشین رالی بری،بگو ما هم بدونیم اونجوری راهنماییت کنیم :31:
با سرعت زیاد :31:

سلام
چه میزان میخواین هزینه کنین؟
هر چی کمتر بهتر :31:
قبلا یک پرشیا داشتم خیلی خوب بود هم لایی کشی هم دور زدن تو پیچ ها،ولی با 207 می خوام این کار هارو انجام بدم احساس می کنم ماشین دستم نیست ...

casper66m
20-07-2011, 18:51
آقا کسی نظری نداره در مورد این مسئله!:31:

IRAN_KING
22-07-2011, 10:39
دوست عزیز واسه افزایش چسبندگی بدون اینکه استاندارد ماشینت بهم بخوره،مثلا خوابوندن مرکر ثقل ماشین رو بهم میریزه (اگه درست انجامش ندن) یا هر دست کاری دیگه ای که ماشین رو از حالت اصلی خارج کنه،2 تا کار به نظر من عاقلانه و موثره،چون تجربه ی جفتش رو روی ماشین خودمون داشتم و خیلی خیلی خوب جواب داه ، مخصوصا اولی

1- استفاده از این لاستیک

این مدل از سری ECSTA چسبندگی فوق العاده ای داره،یعنی خیلی کم پیش میاد که اینها زیر ماشین باشه و آندر ستیر یا اور ستیر بگیره،حواست باشه همین مدل یعنی KU21،بقیه سری هاش تو زمستون خوب جواب نمیده،اما اینا معرکس :40:،تنها ایراد این لاستیک اینه که بافتش خیلی نرمه،یعنی با یه راننگی متعادل میتونی 35 هزارتا روش حساب کنی،اما تو این 35 تا سواریش خیلی خوب،مطمئن و کم صداست

2- دومین کار که کار عاقلانه و مناسبیه استفاده از استرس بار هستش،که هم جلوبندی ماشینت رو سالم تر نگه میداره،هم بازی ماشینت رو تو سرعتای بالا میگیره،هم سر پیچ ها ماشین بهتر جمع میشه،تنها ایرادش اینه که یکم ماشین رو خشک میکنه
برای این که در مورد استرس بار اطلاعات کسب کنی برو به این 2 تا لینک

من رو ماشین خودم مارک HP DESIGN رو گذاشتم،3 ساله که خیلی خوب داره کار میکنه،بدون مشکل،ایرانی هست و پشتیبانی و کیفیت خوبی داره،حدود 60 تومن هم بسته به ماشینتون قیمتشه،به نظرم این کار هم معقول باشه :10:

سوال دیگه بود درخدمتم:46:

سلام
این دوستمون در بالا راهنمایی خوبی کردن چیز خواصی نمونده...
با سرعت زیاد لایی نکش...!

"ehsan"
22-07-2011, 11:59

همون لاستیک پهن تر که دوستمون راهنمایی کرد بهتره.در ظمن یه چیز:
وقتی رینگ و لاستیک عوض میکنی وقتی الان روی ماشینت رینگ14 اینچ هستش و رینگ 16 یا 15 بزاری سرعت کیلومتر اونی که مینویسه نیست.برای مثال وقتی داری 110 کیلومتر بر ساعت میری با رینگ 16 حدود 120 کیلومتر میری که در کیلومتر ماشین 10 تا کمتر نشون میده دلیلش هم اینه که رینگ 16 از رینگ 14 اینچ بیشتر دور میزنه:thumbsup:

D r i v e r
22-07-2011, 15:42
همون لاستیک پهن تر که دوستمون راهنمایی کرد بهتره.در ظمن یه چیز:
وقتی رینگ و لاستیک عوض میکنی وقتی الان روی ماشینت رینگ14 اینچ هستش و رینگ 16 یا 15 بزاری سرعت کیلومتر اونی که مینویسه نیست.برای مثال وقتی داری 110 کیلومتر بر ساعت میری با رینگ 16 حدود 120 کیلومتر میری که در کیلومتر ماشین 10 تا کمتر نشون میده دلیلش هم اینه که رینگ 16 از رینگ 14 اینچ بیشتر دور میزنه:thumbsup:
2 - 3 تا راه داره
لاستیک با فاق خیلی کم بگیریم که قطر کلی چرخ تغییر نکنه
تغییر کرد؟
عیب نداره
برای ECU تعریفش میکنیم
چون 7.4.5 این قابلیت رو داره
در مورد لاستیک
هرچی پهن تر بشه نشونه چسبندگی بهتر نیست
----------------------------------------------------------
گزینه های بعدی برای افزایش هندلینگ
پایین آوردن مرکز سقل خودرو هست
یا از انواع فنر اسپرت درست حسابی استفاده کنین و یا فنر های جلو رو ببرین یه خورده بیاد پایین تر
نه خیلی که بکوبه و سفت بشه و اذیت کنه
یه چیز معقول و استاندارد
عقب هم که ریگلاژی هست
بستن استرس بار
+ استفاده از انواع لاستیک های خارجی از برند های معروف و مناسب
میشلن
یوکوهاما
هانکوک
و...

casper66m
23-07-2011, 10:51
2 - 3 تا راه داره
لاستیک با فاق خیلی کم بگیریم که قطر کلی چرخ تغییر نکنه
تغییر کرد؟
عیب نداره
برای ECU تعریفش میکنیم
چون 7.4.5 این قابلیت رو داره
در مورد لاستیک
هرچی پهن تر بشه نشونه چسبندگی بهتر نیست
----------------------------------------------------------
گزینه های بعدی برای افزایش هندلینگ
پایین آوردن مرکز سقل خودرو هست
یا از انواع فنر اسپرت درست حسابی استفاده کنین و یا فنر های جلو رو ببرین یه خورده بیاد پایین تر
نه خیلی که بکوبه و سفت بشه و اذیت کنه
یه چیز معقول و استاندارد
عقب هم که ریگلاژی هست
بستن استرس بار
+ استفاده از انواع لاستیک های خارجی از برند های معروف و مناسب
میشلن
یوکوهاما
هانکوک
و...
کیفیت رانندگی هم برام مهمه یعنی نمی خوام خیلی بکوبه
چقدر فنر جلو رو ببرم خوبه؟ که ماشین نکوبه و به قول شما یک چیز استاندارد و معقول باشه
ممنون :20:

roteal2007
09-09-2011, 23:23
کیفیت رانندگی هم برام مهمه یعنی نمی خوام خیلی بکوبه
چقدر فنر جلو رو ببرم خوبه؟ که ماشین نکوبه و به قول شما یک چیز استاندارد و معقول باشه
ممنون :20:

شما ببر پیش یه کمک فنر ساز خوب بده واست کمک هاتو لوازمی کنن و همچنبن دو جفت امید فنر نمره 32 هم بخر بنداز زیر ماشینت و حال کن ...بریدن فنر تنها : نابود کردن جلوبندی با هزینه کم.

ehsan_wwe
19-10-2011, 18:32
يه راه ارزون
با پونزده هزار تومن 4 تا اسپيس بگسر 5 سانت
رينگات ميزنه از بده بيرون ....