PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای tv card

GHAGHALEELEE
11-07-2011, 01:05
سلام. یه نرم افزار میخوام واسه دیدن و ضبط برنامه های تلویزیون تو کامپیوتر با استفاده از tv card.ترجیحا کار باهاش ساده باشه:11:

Penryn
11-07-2011, 04:13
سلام. یه نرم افزار میخوام واسه دیدن و ضبط برنامه های تلویزیون تو کامپیوتر با استفاده از tv card.ترجیحا کار باهاش ساده باشه:11:
عزیزم من خودم در همین زمینه قبلاً چندین جا در همین فروم تاپیک زدم ولی بهترین جواب رو خودم پیدا کردم.
بیشتر برنامه های ضبط از تیونر دیجیتال کامپیوتر صدا رو ضبط نمیکنن و فیلمی که ضبط شده بدون صدا هستش. در موارد نادری که سراغ داشتم تونسته صدا را هم ضبط کنه گذشته از پیچیدگیهای بی مورد خود برنامه حجم فایل ضبط شده زیاد بوده و فشرده سازی چندان مناسبی نداشته.
بهمین دلیل بشما تآکید و توصیه میکنم از خود ویندوز مدیا سنتر داخل ویندوز هفت استفاده کنی.
هم کار باهاش بسیار سادست فقط راه اندازی اولیه اون رو باید بلد باشی و هم از کدک x264 با بهترین کیفیت استفاده میکنه و بسیار با کیفیت تر از هر برنامه ای ضبط میکنه و بهمراه صدا.
شاید عجیب باشه ولی کیفیت ضبط شدش بنظر من از کیفیت پخش زندش بالاتره! عجیبه ولی چون زیاد ضبط کردم بارها متوجه این موضوع شدم! باورکردنش ممکن نیست تا اینکه امتحان کنی.

GHAGHALEELEE
11-07-2011, 12:51
ممنونم از محبتتون.میشه یه برنامه واسه دیدن معرفی کنید؟از خیر ضبط کردن گذشتم:41:

javad2656
11-07-2011, 13:25
سلام.منم جواب penryn عزیز رو تایید می کنم.خودم از مدیا سنتر استفاده می کنم.بهترین گزینه است.ولی چون شما تاکید داریداز نرم افزار خود کارت تی وی استفاده کنید.اگه ندارید اسمشو بگید براتون لینک دانلودشو بزارم.

GHAGHALEELEE
11-07-2011, 13:59
متشکرم از راهنماییتون.خودم نرم افزار شرکت رو دارم ولی اونرو وقتی اجرا میکنم ویندوزم که 7 هست یه خورده مشکل پیدا میکنه.جایی هست که راجع به راه انداختن مدیا سنتر صحبت کرده باشه؟:11:

mili_k
11-07-2011, 14:38
بیشتر برنامه های ضبط از تیونر دیجیتال کامپیوتر صدا رو ضبط نمیکنن و فیلمی که ضبط شده بدون صدا هستش. در موارد نادری که سراغ داشتم تونسته صدا را هم ضبط کنه

یعنی بیشتر گیرنده های دیجیتال تلوزیون برای کامپیوتر ، با برنامه های مخصوص خودشون صدا ضبط نمیکُنن ؟ !

اینطور که شما میگین باید از مدیا سنتر استفاده کرد ، پس کسانی که ویندوز xp دارن باید چیکار کُنن برای ضبط با صدا ؟

jafarian
11-07-2011, 14:44
آموزش تنظیم مدیاسنتربرای تماشای کانلهای تلوزیونی رو بصورت فایل pdf ازلینک پایین میتونید دان کنید:20:

لینک دانلود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Penryn
11-07-2011, 17:41
ممنونم از محبتتون.میشه یه برنامه واسه دیدن معرفی کنید؟از خیر ضبط کردن گذشتم:41:
شما با مدیاسنتر هم تماشا میکنین و هم در صورت تمایل ضبط میکنین.

یعنی بیشتر گیرنده های دیجیتال تلوزیون برای کامپیوتر ، با برنامه های مخصوص خودشون صدا ضبط نمیکُنن ؟ !

اینطور که شما میگین باید از مدیا سنتر استفاده کرد ، پس کسانی که ویندوز xp دارن باید چیکار کُنن برای ضبط با صدا ؟
داخل انجمن تلویزیون دیجیتال

در انجمن سخت افزار قبلاً خیلی صحبتها قبلاً گفته شده و متأسفانه این مسأله ی ضبط نکردن صدا در بیشتر برنامه های خود تیونرها و نیز فرمت انحصاری ضبط در مدیاسنتر یعنی wtv که به راحتی قابل کانورت نیست رو دیدم توی فرومهای خارجی به پای سیاستهای انحصارطلبانه ی مایکروسافت گذاشته بودن.
من روی ویندوز xp امتحان نکردم....
من 4 تا تیونر tv دارم که متأسفانه دلیلش نخریدن جنس مرغوب از همون اول بود و باعث شد هی بخرم و هی از خریدم پشیمون شم ولی این آخریه گیگابایت اصله و بهترین تیونر توی سایت دیجیکالاست. گذشته از تیونر قویتر از برنامه ی حرفه ای و خیلی خوبی هم بهره میبره ولی با اینحال استفاده از ویندوز مدیاسنتر بنظر من از جهاتی بهتر از برنامه های خود این تیونرهاست. از جمله چون شبکه ای که دارین میبینین بافر میشه خیلی راحت میتونین برنامه ی تلویزیونی که دارین میبینین رو عقب ببرین یا تا جاییکه داره پخش زنده میشه جلو ببرین یا Pause کنین و ادامش رو بعداً ببینین در حالیکه برنامه های خود این تیونرهای usb که من دارم چنین امکاناتی ندارن. تیونرهای pci هم فرقی نمیکنه فکر نکنم بازم چنین قابلیتی داشته باشند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GHAGHALEELEE
12-07-2011, 16:33
اخه مساله اینه که مدیا سنتر خیلی تنظیمات داره و فایلی هم که دوستمون دادن نتونست کمک کنه بیشتر راجع به تلویزیون اینترنتی بود:41:

aligsm
12-07-2011, 18:55
منxp دارم و از TotalMedia استفاده میکردم
خوبه

javad2656
12-07-2011, 21:15
اخه مساله اینه که مدیا سنتر خیلی تنظیمات داره و فایلی هم که دوستمون دادن نتونست کمک کنه بیشتر راجع به تلویزیون اینترنتی بود:41:
دوست عزیز اتفاقا مدیا سنتر فقط مربوط به تلویزیون دیجیتاله.کار باهاش خیلی راحته.فقط next بزن خودش تنطیم می کنه.کارارو هیج وقت سخت نگیر.موفق باشی:40:

lahij_web
24-10-2011, 10:00
منxp دارم و از TotalMedia استفاده میکردم
خوبه

من total media 3.5 رو که همراه کارت تی وی دیجیتال اسنازیو هست نصب میکنم یه لایسنس میخواد ازم .
نصب نمیشه .
ممکنه برای پخش تلوزینو دیجیتال و آنالوگ نرم افزار معرفی کنید ؟
برای Xp البته

Erfan.B
24-10-2011, 14:49
من total media 3.5 رو که همراه کارت تی وی دیجیتال اسنازیو هست نصب میکنم یه لایسنس میخواد ازم .
نصب نمیشه .
ممکنه برای پخش تلوزینو دیجیتال و آنالوگ نرم افزار معرفی کنید ؟
برای Xp البته

سلام دوست من ، خوبی؟
نرم افزار که زیاده این چند تا خدمت شما :

Cyberlink PowerCinema 6.0.3316

TV Player Classic 6.7

honestech TVR 2.0

Hyper Media Center

من خودم شخصاً خیلی برنامه ی Hyper Media Center رو دوست دارم و به شما دوست عزیزم پیشنهاد می کنم از این برنامه استفاده کنی البته اگه با درایور تیونرت مشکلی نداشته باشه.
موفق باشی:11:

jafarian
24-10-2011, 16:18
برنامه ChrisTV PVR Pro هم برای اینکارهستش.

sabarati
11-06-2012, 10:24
سلام لینک فایل pdf که برای آموزش استفاده از media center windows گذاشتین کار نمیکنه لطفا اصلاح کنین. با تشکر