PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روی safe boot سیستم تنظیم کردم ولی با هیچ روشی ویندوز boot نمیشه

nimanimaoo
10-07-2011, 18:57
سلام :40:
ویندوزم دچار مشکل شد تصمیم گرفتم از طریق msconfig و استفاده از سر برگ boot .ini حالت boot safe تنظیم کنم
اما بعد از ریستارت وارد صفحه boot ها که میاد که شامل safe mode و normally و best config هست با هیچ گزینه ای نمیتونم وارد ویندوز بشم و سیستم مرتب reset میشه

چطور میشه از این حالت خارج شد یعنی یک جوری تیک لامسب در msconfig برداشت یا به یک صورتی وارد ویندوز شد

در ضمن من چند تا ویندوز دارم که این ویندوز اصلیمه

بسیار سپاسگزارم

joe_satriani
10-07-2011, 21:36
با سلام
با گزینه ی last known good configuration هم نمیتونید بیاید بالا؟

موفق باشید.

MrGee
11-07-2011, 21:27
سیستم مرتب reset میشه

موقع بوت f8 رو بزنيد و از اونجا گزينه Disable automatic restart on system... رو بزنيد و شماره اروري رو كه ميده رو اينجا بزاريد

nimanimaoo
12-07-2011, 18:03
با سلام
با گزینه ی last known good configuration هم نمیتونید بیاید بالا؟

موفق باشید.

با هیچ گزینه ای بالا نمیاد ...نه best , نه بقیش ...
ممنون از توجهتون :5:

موقع بوت f8 رو بزنيد و از اونجا گزينه Disable automatic restart on system... رو بزنيد و شماره اروري رو كه ميده رو اينجا بزاريد

مرسی من f8 زدم ...اما بعدش راستش جرات نکردم این گزینه رو بزنم ...بقیه رو چک کردم ...اما میترسم یک دفعه کل ویندوزهام بالا نیاد ...میدونید من یکدونه سون دارم دو تا xp که الان فقط یک xp و seven کار میکنه ...این یکی که الات توضیحش دادم نصف برنامه هام روش هست ...حالا میترسم یکهو این seven از کار بندازه یا boot loader دچار مشکل بشه ...

بهر حال خیلی ممنون سعی میکنم انجامش بدم ولی ممکنه توضیح بدید این گزینه چه اتفاقاتی میفته و چه مسالی disable میشه

مرسی و ممنون از همه دوستان :46:

MrGee
12-07-2011, 21:52
...اما بعدش راستش جرات نکردم این گزینه رو بزنم ...بقیه رو چک کردم ...اما میترسم یک دفعه کل ویندوزهام بالا نیاد ...

نگران نباشيد مشكلي پيش نمياد

بهر حال خیلی ممنون سعی میکنم انجامش بدم ولی ممکنه توضیح بدید این گزینه چه اتفاقاتی میفته و چه مسالی disable میشه
اونجا خودش نوشته ديگه
اين گزينه ريستارت اتوماتيك براي وقتي كه سيستم دچار مشكل مي شه رو غير فعال مي كنه
يعني به جاي ريست شدن مرتب يه صفحه مياد كه توش يه ارور رو نوشته و شما هم بايد اون ارور رو اينجا بزاريد