PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید گوشی تا 300 هزار تومان ( نهایتا 320 )

mehran_pqqp
10-07-2011, 18:55
سلام
من قصد دارم یه گوشی تا 300 هزارتومان بخرم

امکاناتی که مد نظرم هست:

1- دوربین حداقل 3
2-سیستم عامل داشته باشه (فرقی نمی کنه کدوم سیستم عامل باشه)
هر چند نمی دونم سیستم عامل ها چه فرقی با هم دارن و کدوم بهتره:31:
3-اسلات کارت حافظه داشته باشه
4-GPRS و EDGE داشته باشه
5-خوشگل هم بود بهتر :31:

سوالات متفرقه ( به دلیل تجربه ی کم در خرید گوشی)

1-این که میگن گوشی گارانتی اصلی بگیر یعنی چی؟ مثلا گارانتی اصلی گوشی های نوکیا چیه؟ یا سونی اریکسون؟
2-گوشی بهتره Made in .... کجا باشه؟ الان دو تا گوشی نوکیا جلومه یکی ساخت Germany یکی Hungary ، فرقی می کنه ساخت کجا باشه؟
3-هنوز هم مثل قدیم روی جعبه ی گوشی هولوگرام شرکت گارانتی کننده وجود داره؟ یا جعبه باز هم باشه مشکلی نداره؟

4- کلا چه مواردی موقع خرید باید در نظر گرفته بشه؟

ممنون دوستان ، شیرینی هم محفوظه:11:

mehran_pqqp
10-07-2011, 21:39
یه مقدار گشتم این گوشی رو پیدا کردم
Sony Ericsson Vivaz

نظرتون در مورد این گوشی چیه ، تقریبا امکاناتی که می خوام رو داره ، ولی دوربینش یه مقدار زیاده ، یعنی کمتر هم باشه کارم راه میفته
دوستان پیشنهاد دیگه ای ندارن؟
بعد یه سوال:
گوشی های سونی اریکسون اصل ، ساخت چه کشوری هستن ، گارانتی گوشی های سونی اریکسون چیه؟

NIMA.GNI
11-07-2011, 08:46
سلام
سامسونگ جیو با 250 گزینه ی خوبیه اگه یکم بیشتر پول دارین سامسونگ ace بگیر حالشو ببر از هر نظر گوشی کاملیه

softcenter1
11-07-2011, 11:33
یه مقدار گشتم این گوشی رو پیدا کردم
Sony Ericsson Vivaz

نظرتون در مورد این گوشی چیه ، تقریبا امکاناتی که می خوام رو داره ، ولی دوربینش یه مقدار زیاده ، یعنی کمتر هم باشه کارم راه میفته
دوستان پیشنهاد دیگه ای ندارن؟
بعد یه سوال:
گوشی های سونی اریکسون اصل ، ساخت چه کشوری هستن ، گارانتی گوشی های سونی اریکسون چیه؟

vivaz pro

باز این بهتره به نظرم!

به گوشی های آندروید زیر 350 هم اصلا فکر نکن!

mehran_pqqp
11-07-2011, 13:08
سلام
سامسونگ جیو با 250 گزینه ی خوبیه اگه یکم بیشتر پول دارین سامسونگ ace بگیر حالشو ببر از هر نظر گوشی کاملیه

قیمت سامسونگ Gio با ViVaz یکی هستن به نظر شما کدوم بهتره؟
سامسونگ Ace یه مقدار گرونه نمی تونم بگیرم

vivaz pro
باز این بهتره به نظرم!
به گوشی های آندروید زیر 350 هم اصلا فکر نکن!

مزیت vivaz pro نسبت به vivaz چیه؟ چون تقریبا یه قیمت هستن

دو تا گوشی که دوستمون معرفی کردن سامسونگ gio و ace زیر 350 هستن و هر دوتا سیستم عامل Android دارن به نظرتون خوب نیستن؟

HEGMATANEH
11-07-2011, 13:33
دوست عزیز گوشیهای جیو و ایس گوشیهای خوبی هستند مخصوصا ایس که خوب معلومه حدود 90 تومن بیشتره.رزولیشن خوبی دارن و البته سیستم عامل خوبی دارند و جفتشون به آخرین ورژن اندروید یعنی 2.3 آپپدیت شدن .
مزیت خرید با گارانتی اینه که اولا میدونی که گوشی که خریدی اصله و درش باز نشده.دوما سامسونگ گارانتی خوبی داره و اگه عیب و ایرادی داشته باشه واست برطرف میکنند .واسه خودم که تا حالا دوتا گوشی آخریم خراب بودن مجانن درستش کردن.ولی نوکیا و سونی داشتم و خیلی اذیت کردن که درستشون کنند.
ویواز و ویواز پرو گوشیهای خوبی هستند ولی من توصیه نمیکنم چون سیستم عاملشون سیمبین هست.تاچشون مقاومتی هست .
مزیت ویواز به ویواز پرو دوربین اچ دی 8 مگاپیکسلی هست.و ویواز پرو نسبت به ویواز داشتن کیبرد سخت افزاری هست .
بازم میگم آندروید از سامسونگ بگیر.البته میتونی یه گوشی دست 2 تر و تمیز مثل ایکس 10 یر بیاری که هه چیش عالیه

bttt0
11-07-2011, 14:57
سلام دوست عزیز اگر دوربین براتون خیلی مهمه vivaz بگیر در غیر این صورت Samsung Galaxy Gio