PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این انتظارات رو از یه گوشی دارم

Havbb
10-07-2011, 16:41
سلام
یه گوشی میخوام اولا از نوع پاکت پی سی ها و ترجیحا HTC

میخوام دوربینش خیلی خوب باشه و همچنین امکانات دوربینش مثل دکمه دوربین و نرم افزار دوربین داشته باشه
حد اقل دو تا بلند گو داشته باشه
سوکت شارژرش میکرو usb نباشه

خودم این گوشی Wildfire رو میخواستم ولی دقیقا مشکلاتش همیناییه که بالا نوشتم
خیلی ممنون

Mahdi_Co_1368
10-07-2011, 20:08
فک نکنم تو این رنج با این مشخصات پیدا کنی.

htc تو این رنج یکی دو تا گوشی بیشتر نداره. به نظر من x6 برای شما مناسبتره دو تا بلندگو داره

که کیفیت خیلی خوبی هم دارن البته بلندیش یه خورده کمه دوربینش هم خوبه سوکت شارژرش هم

micro usb نیست. قیمت 8 گیگش حدود 270 تومنه.

Havbb
11-07-2011, 00:49
فک نکنم تو این رنج با این مشخصات پیدا کنی.
تو کدوم رنج؟ HTC ؟ خوب فرقی نمیکنه مهم اینه که پاکت پی سی باشه و این امکانات رو داشته باشه.

اون X6 رو هم مشخصاتش رو خوندم خیلی خیلی به اون چیزی که من میخوام نزدیکه فقط یه عیب داره اونم پردازنده CPU هست که خیلی پایینه.

گوشی HTC Desire به نظر شما میتونه این انتظارات منو براورده کنه؟

اصلا یه سوالی دارم مشکل خاصی پیش میاد اگه یه گوشی با میکرو usb شارژ بشه؟

Mahdi_Co_1368
11-07-2011, 20:10
تو کدوم رنج؟ HTC ؟

اره دیگه htc تو رنج وایلد فایر (250 تومن ) رو میگم. htc اونم با دو بلندگو خیلی کمه اما گوشی هایی زده که صدای خوبی داشته

باشن مثل gratia البته در کل انتخاب خوبی نیست. desire هم انتخاب خوبیه صداش در حد متوسطه زیاد بلند نیست ولی گوشی

خیلی میزانیه. اگه تا 400 میتونی خرج کنی defy به نظرم انتخاب بهتریه ولی در مورد صداش نمیدونم. میتونی تو تاپیکش تو همین

فروم بپرسی.

سوکت micro usb واسه شارژ هیچ مشکلی نداره الان 90 درصد گوشی های گرون قیمت با همین سوکت شارژ میشن

ehsan_update
11-07-2011, 21:04
سلام من دیفای دارم با نصب برنامه Power AMP صداش در حد قابل قبولیه ( مخصوصا تو هندسفری غوغا میکنه :8:) ولی بدون اون برنامه زیاد جالب نیست.

Havbb
11-07-2011, 23:22
. htc اونم با دو بلندگو خیلی کمه اما گوشی هایی زده که صدای خوبی داشته
منظور من از صدای خوب فقط و فقط کیفیت صداست ، بلندی صدا اصلا اهمیت نداره. چیزی که باعث شد این گوشی رو بپسندم فقط سی پی یو قدرتمندش بود به علاوه ی فضای رم بالاش

هم انتخاب خوبیه صداش در حد متوسطه زیاد بلند نیست ولی گوشی

خیلی میزانیه
یه چند تا عیب داره ، به نظر شما این عیب ها قابل تحمله؟ یعنی می ارزه که این گوشی رو بگیری با این عیبها؟ :
-دوربین جلو نداره
-کیفیت فیلمبرداری خوب نیست
-کلا دوربینش خیلی خوب نیست از فلاشش هم خوشم نیومد
-یه جا دیدم نوشته بود فقط 100 مگابایت فضا برای نصب برنامه در اختیار کاربر میگذاره
-گفته میشه به نسخه 2,3 آندروید آپدیت نمیشه

شما چیزی از کیفیت عکسهای این گوشی میدونید؟

سلام من دیفای دارم
دیفای چیه؟

پ.ن: الان Wildfire s رو دیدم که دوربین ثانویه هم داره بلوتوث نسخه 3 و اندروید 2,3 هم داره. فقط سی پی یو پایین تری داره رم هم کمتر داره (دارم دیوونه میشم :31: هر گوشی رو دست میذارم یه جاش لنگ میزنه)

lost.hesam
12-07-2011, 10:44
خوب می تونی به ویو 1و 2 هم فکر کنی.کیفیت عالی صدا و دوربین.یک گیگ سی پی یو.از هر نظر عالیه.

Havbb
12-07-2011, 12:05
خوب می تونی به ویو 1و 2 هم فکر کنی
سیستم عاملش خوب نیست. سیستم عامل محصول مایکروسافت میخوام باشه.

lost.hesam
12-07-2011, 12:28
مگه آندروید محصول مایکروسافته؟
در ضمن بادا از وینفون و سیمبین بهتره.

Mahdi_Co_1368
12-07-2011, 21:07
یه چند تا عیب داره ، به نظر شما این عیب ها قابل تحمله؟ یعنی می ارزه که این گوشی رو بگیری با این عیبها؟ :
-دوربین جلو نداره
-کیفیت فیلمبرداری خوب نیست
-کلا دوربینش خیلی خوب نیست از فلاشش هم خوشم نیومد
-یه جا دیدم نوشته بود فقط 100 مگابایت فضا برای نصب برنامه در اختیار کاربر میگذاره
-گفته میشه به نسخه 2,3 آندروید آپدیت نمیشه

دوربین جلو اصلا مهم نیست.

کفیت فیلمبرداری خودش خوبه میتونی رزولوشن رو دستکاری کنی تا fps بالا بره البته

اگه اپدیتش کنی بهتر هم میشه.

فلاش اکپر گوشیا همینجورین تو شب دوربین گوشی رو بیخیال شو فلاشش به نظرم بیشتر

برای عکس برداری از متن تو نور کمه

اون 100 مگ هم احتمال زیاد با اپدیت حل میشه در ضمن شما میتونی خیلی چیزا رو تو حافظه جانبی بنصبی

به صورت رسمی اپدیت نمیشه ولی رام های کوک شده ی خیلی زیادی از 2.3 براش هست شما هم اگه بخری

همون رام های کوک شده رو نصب میکنی

wave II هم انتخاب خیلی خوبیه صدای با کیفیتی داره دوربینش هم خوبه سخت cpuش هم مثه desire هست

Havbb
12-07-2011, 22:27
حالا بین desire و wave II کدومش بهتره از نظر سیستم عامل؟ همچنین از نظر کیفیت سخت افزاری؟ چون من کلا ذهنیت خوبی از محصولات سامسونگ ندارم ، تصورم از سامسونگ یه جنس ارزون قیمت با امکانات بالاست که کیفیت سخت افزاری نداره

wildfire s که جدید اومده نسبت به desire چطوره؟ منظورم بیشتر از نظر دوربینه
اینطور که من میخوندم مشخصاتش رو ، خیلی امکاناتش بیشتر از desire شده

Mahdi_Co_1368
13-07-2011, 19:38
اندروید فعلا خیلی بهتره ولی بادا هم به اندازه کافی برنامه و بازی داره. سخت افزار wave II قوی تره

ولی چون سیستم عاملشون با هم فرق میکنه نمیشه مقایسشون کرد. قدیما اکثر گوشیای سامسونگ

مشکل داشتن مخصوصا تو باتری ولی الان دیگه گوشی های گرون قیمتش واقعا فرق کردن. بهترین گوشیش

galaxy s II هست که تا حالا گوشی رو دستش نیومده.

wildfire s همه جوره از desire ضعیفتره.

شما تا چه قدر میخوای هزینه کنی ؟

Havbb
14-07-2011, 00:03
wildfire s همه جوره از desire ضعیفتره.
چرا؟ امکاناتش که بیشتره. اینطور که من مشخصاتش رو خوندم فقط توی CPU و RAM کمتره ولی بقیه موارد حتی بهتر هم هست

شما تا چه قدر میخوای هزینه کنی ؟
فعلا مهم نیست. الان مونده تا انتخاب کنم ولی خوب مسلمه که هرچی قیمتش کمتر باشه بهتره. خیلی هم عجله ندارم اگه یه گوشی مناسب پیدا کردم صبر میکنم یک سال صبر میکنم تا قیمتش بیاد پایین :46:
الان با توجه به این چیزایی که شما گفتید بیشتر نظرم روی DESIRE هست

Hamid..God
14-07-2011, 01:43
مگه آندروید محصول مایکروسافته؟
در ضمن بادا از وینفون و سیمبین بهتره.

چييييي!!!!!!!!!!بادا از ويندوز بهتره رو چه حساب اين حرف رو ميزنيد ديگه همينمون مونده بود اين رو بشنويم!!!!!!!!!!!!!ويندوز كدوم پروتوكل رو ساپرت نميكنه كه اين باداي شما ساپرت ميكنه؟
من خودم يه ويو ١ دارم خيلي گوشي خوبيه هيچ چي هم براي يك كاربر عادي كم نداره(ولي باز دليل نميشه از ويندوز بهتر باشه) مي توني همين رو بيري سرعت خوب پايداري مناسب دوربين خوب فيلم برداري عالي كه حتما به خاطرش بايد يه رم ١٦ بگيري اما باز ميگم بادا هيچ وقت به پاي ويندوز فون ٧ نميرسه
اگه پولش رو داري يه ويندوز فون بگير همشون به منگو آپ ديت ميشن كه كلي از مشكلاش رو حل كرده البته بازم بلوتوث نداري باز براي محكم كاري يكيرو بگير كه براي اپديت منگو تاييد شده باشه

ويندوز فون عاليه من كه منتظرو نسخه ي نوكيايش بياد برم بيرم فكر كن يهwp7 با اون اينترفيس فوق العادش و ظاهر عاليه n9
چه شود!!!!!!!

Mahdi_Co_1368
15-07-2011, 12:33
چرا؟ امکاناتش که بیشتره. اینطور که من مشخصاتش رو خوندم فقط توی CPU و RAM کمتره ولی بقیه موارد حتی بهتر هم هست

cpu خیلی تو پخش فیلم یا بازی کردن مهمه. wildfire s پردازنده گرافیکی نداره صفحه نمایشش خیلی کوچیکتره

کیفیت و رزولوشنش هم پایینتره. با این حال بازم میگم desire تو این رنج بهترین نیست

mad-defy
18-07-2011, 07:15
به نظر منم بادا رو باید ترجیح داد به وین7 آخه ویندوز موبایل خیلی دست و پای آدم رو توی انگولک گوشی میبنده و اونم به خاطر سیاست های خود مایکروسافت هست. به سادگی برنامه براش گیر نمیاد و شخصی سازی هاش محدود هست..
در مقابل اندروید گوگل! کلا بازه این سیستم عامل، یعنی هرجاشو بخوای به سلیقه خودت چکش میزنی

البته پیشنهاد میگنم اگر راجع به موتورولا دیفای فکر میکنی که احسان جان گفتن، یه تجدید نظر توی کیفیت دوربین داشته باش (الان با رام cm7 فیلمبرداری رفته به HD ولی عکاسی هنوز قبلی مونده)