PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اپدیت IE 9

مجید4
09-07-2011, 18:34
سلام
ممکنه راهنمایی کنید در کدام قسمت ویندوز 7 من باید وارد شوم و Internet Explorer 9 رو اپدیت کنم
ممنونم

madadnoki
09-07-2011, 18:50
سلام
ممکنه راهنمایی کنید در کدام قسمت ویندوز 7 من باید وارد شوم و Internet Explorer 9 رو اپدیت کنم
ممنونم

یا باید به صورت مستقیم internet explorer 9 رو نصب کنی یا موقعی که به اینترنت وصل هستی به مرور زمان پک جدید و آپدیت ها رو دریافت میکنه

مجید4
09-07-2011, 19:03
دوست عزیز من به اینترنت همیشه وصل میشم فایلی برای دریافت اپدیت نمیبینم حتما گزینه ای وجود دارد که باید ان را فعال کرد تا از اینترنت اپدیت شود
باز هم ممنونم

Dew Drop
09-07-2011, 23:23
سلام
آپدیت ویندوز شامل اپدیتهای محصولات مابکروسافت من جمله IE هم هست...
اگه اپدیتی برای IE9 باشه با آپدیت ویندوز,آپدیت مربوط به اکسپلورر هم نصب میشه.

ufhs1369
10-07-2011, 08:14
دوست عزیز من به اینترنت همیشه وصل میشم فایلی برای دریافت اپدیت نمیبینم حتما گزینه ای وجود دارد که باید ان را فعال کرد تا از اینترنت اپدیت شود
باز هم ممنونم

سلام دوست عزیز
چرا چونه میزینی
این توی ویندوز پیش بینی نشده که نرم افزار های خودش مثل ویندوز مدیا پلیر یا اینترنت اکسپلورر رو آپگرید کنه
در چنین مواقعی ماکرو سافت فایلی رو برای دانلود میذاره تا اون فایل بتونه این کار رو انجام بده
شما توی این آدرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
میتونید این فایل رو برای اینترنت اکسپلورر برای هر زبانی که خواستید از جمله زبان شیرین فارسی دانلود کنید
این فایل حدود 17 مگابایت هستش
بعد از دانلود شما به اینترنت باید وصل باشید تا از طریق این نرم افزار اینترنت اکسپلورر شما آپگرید بشه
( با ADSL 128kb) حدوداً 5 دقیقه طول میکشه