PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انیمیشن های آموزشی فیزیکی کم حجم

famile dur !
09-07-2011, 18:22
سلام به دوستان عزیز، مخصوصأ فیزیکی ها.

تصمیم گرفتم به عنوان پست های اوّلیّه ی خودم توی پی سی ورلد، یه سری فایل های کم حجم انیمیشن آموزشی فیزیکی بذارم. امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره.

Accelerations
Accelerations.swf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

a-t Graph
a-t Graph.swf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dx_d
Dx_d.swf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mechanics energy
E.swf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

famile dur !
11-07-2011, 19:13
یه چند تا دیگه! : (راستی یه نکته: این فایلا اغلب بصورت دستی مقدار دهی میشه و سپس نتایج رو مشاهده میکنید)

توجّه ◄◄◄ :40: یعنی من خیلی دوستش دارم:31: منظورم اینه که عاشقشم. فیزیک خیلی زیباست.:40:

:40:انرژی مکانیکی
E=K+U.swf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:40:اصطکاک جنبشی
F_k.swf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:40:حرکت نوسانی
Harmonic Motion.swf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:40:حرکت پرتابی
Projectale.swf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Projectale 02.swf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Projectale 03.swf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Projectale 04.swf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Projectale 05.gif ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

famile dur !
19-07-2011, 07:33
سلام :20:

جسم سیاه
Black body.swf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تراز های انرژی بوهر
bohr2.swf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حفره ی کاواک _ نمودار تابندگی-بسامد
Cavity.swf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همدوسی و ناهمدوسی امواج الکترومغناطیسی مرئی
Coh.swf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طیف نشری و جذبی
Gasspec.swf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 09:33 AM ---------- Previous post was at 09:31 AM ----------

راستی! برای نمایش این فایل ها باید از فلش پلیر استفاده کنید. البتّه عذر میخوام که دیر گفتم.

taty7
15-08-2012, 23:47
زیبا و خوب بود تشکر:20: