PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مغازه مطمئن برای خرید بدون گارانتی

softcenter1
09-07-2011, 10:16
دوستان من تصمیم گرفتم..که گوشیمو بدون گارنتی بگیرم...

از اونجا بازار موبایل دزد بازاره! و افراد توش از کابوی های فیلم های وسترن هم خلاف تر هستن..

لطفا اگه جایی رو میشناسید که فرونشدش مطمئنید که دزد نیست معرفی کنید ما از اونجا خرید کنیم..چون گوشی بدون گارانتی هر اتفاقی ممکنه براش افتاده باشه..

اولویتم هم پاساژ ایران هست..که دزدی توش کمتره!

جایی میشناسید؟

گوشی که میخوام بخرم هم گلکسی سامسونگ هست..

لطفا اگه نمیشناسید ..نکاتی رو برای این مطمئن بشم طرف قصد دزدی نداره رو بفرمایید دقت کنیم!

softcenter1
09-07-2011, 15:06
عجب فروم بیحالیه بابا!

اه!

cd3
09-07-2011, 18:21
من یک که بچه تهران نیستم
نمی تونم راهنمایی کنم...:11:

softcenter1
09-07-2011, 20:51
کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

e.khafan!
09-07-2011, 21:02
من همین امروز از گوشی شاپ بدون گارانتی گرفتم ، اچ تی سی سنسیشن ، با 24 ساعت محلت تستش

softcenter1
09-07-2011, 21:04
خسته نباشید!

من بمیرم از سایت ها گوشی نمیگیرم!

یه نگاه به اینجا بندازید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من گفتم مغازه آشنا کسی داره که میدونه طرف حروم خور نیست معرفی کنه..سایت نخواستم که

e.khafan!
09-07-2011, 21:38
مغازه ها همه اکثرا بیغیرت دزدن، دیروز با اجازتون علایدین بودم، داستان علائدین رو توی کگلوپ سنسیشن نوشتم، مشتی نکبت ریختن رو بازار ایران .
من گوشی رو از دفتر گوشی شاپ گرفتم نه تلفنی، روی سایت آدرسش هست، قبل رفتن باید زنگ بزنی، اونجا هم اجازه داد هرچقدر میخواستم از گوشی استفاده کنم + چایی و اینا هم میارن ما نخوردیم .
کارشون خیلی تمیزه.
در ضمن توی بازار فقط علائدین بدون گارانتی پیدا میشه، اونم اگر پیدا بشه و تعمیری و ... نباشه . ( گوشی بدون گارانتی فروشش در مغازه ها ممنوعه از طرف صنف ارتباط و اینا ... )

softcenter1
09-07-2011, 22:02
یعنی موبایل ایران..اون زیرزمینش دیگه بدون گارانتی نمیفروشن؟

anathema-m
09-07-2011, 22:02
منم بچه تهران نیستم.:11:
از این کاره هش بپرس.:27:

e.khafan!
10-07-2011, 07:34
یعنی موبایل ایران..اون زیرزمینش دیگه بدون گارانتی نمیفروشن؟
ببین من که پیدا نکردم، حتی گوشی رو هم دیدم که گارانتی نبود ولی برچسب خدمات کامتل زده بودن به اسم گارانتی میفروختن، کاملا معلوم بود بدون گارانتیه. اگر پیدا کنی تو علائدینه، بازار موبایل خیلی گرونه .
ببین اگر قیمت گوشی شاپ مناسبه، زنگ بزن برو دفترش، دفترشون خیلی شلوغه، یعنی اون چیزی که فکر میکنی نیست، خیلی خوب کار میکنن و آدمای منطقیین.