PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قویترین نرم افزار برای افزایش کارایی سیستم و پاک کردن رد پاهای اینترنتی رو لطفا" معرفی کنید

reza,n
08-07-2011, 22:36
با سلام:
دوستان یه نرم افزار بسیار قوی و در واقع کاملترین نرم افزار برای افزایش کارایی سیستم رو میخوام لطفا" معرفی کنید.
البته از Tune up utility استفاده میکنم یه چیزی قویتر و کاملتر میخوام. خصوصا" قویتر در پاک کردن رد پاهای اینترنتی این قضیه خیلی برام مهمه.
باز هم ممنون

jafarian
09-07-2011, 06:49
اگرواسه حذف هیستوری مزوزگرغیره فقط میخواین میتونید ازبرنامه های CCleaner یا Wise Disk Cleaner Pro که داخل تاپیک پایین هست استفاده کنیداگرهم میخواین Optimizer هم داخلش باشه که ازبرنامه WinUtilities Pro میتونید استفاده کنید:20:

تاپیک دانلود CCleaner

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاپیک دانلود Wise Disk Cleaner Pro

reza,n
09-07-2011, 08:31
اگرواسه حذف هیستوری مزوزگرغیره فقط میخواین میتونید ازبرنامه های CCleaner یا Wise Disk Cleaner Pro که داخل تاپیک پایین هست استفاده کنیداگرهم میخواین Optimizer هم داخلش باشه که ازبرنامه WinUtilities Pro میتونید استفاده کنید:20:

تاپیک دانلود CCleaner

تاپیک دانلود Wise Disk Cleaner Pro

دوست عزیزم یه دنیا ممنون از اینکه راهنمایی کردید.
حقیقتش من از CCleaner استفاده میکنم ولی بارها شده که برخورد کردم مثلا" چند تا کوکی و یا یا ردپای اینترنتی رو پاک نکرده و کاملا" مرورگرم که فایرفاکس هست Clean نشده و چون من در بعضی موارد به سایتهای خاصی مراجعه میکنم که پاک شدن کوکی ها و ... برام خیلی مهمه برای همین این سئوال رو مطرح کردم. آیا نرم افزاری کاملتر و قویتر از CCleaner هم وجود داره؟؟
ممنونم

jafarian
09-07-2011, 13:17
شمابرنامه History Killer Pro روهم تست بزنید.

لینک دانلود History Killer Pro+Serial

saeed774
09-07-2011, 16:41
خوب اگه میخوای کوچکترین اثری از رد اینترنت باقی نمونه به هنگام وب گردی با Firefox از قابلیت Private Browsing اون استفاده کن .
در منوی Firefox میتونی روی Start Private Browsing کلیک کنی و سوال رو هم تایید کنی. یا همزمان کلید های ترکیبی Ctrl+Shift+P رو فشار بده .