PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به همکار جهت ایجاد تصاویر سایت با دستمزد توافقی

farhad61
08-07-2011, 17:20
سلام
من جدیدا یه سایت فروش کاشی راه اندازی کردم و نیاز دارم تا برای تهیه عکس های اون از دوستانی که به مباحث گرافیکی مسلط هستن کمک بگیرم
این آدرس سایت من هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

جند نمونه از سایت هایی که میتونیم به عنوان نمونه مورد استفاده قرار داد این ها هست

من میخام واسه هر طرح کاشی نمونه نصب شده اون هم نمایش داده بشه که باید با فوتوشاپ درست بشه( البته فکر کنم)

اگر دوستان به بحث مدیریت سایت و جوملا آشنا باشن خیلی بهتر هست
در مورد دستمزد افراد میتونیم در پیغام خصوصی صحبت کنیم
امیدوارم دوستانم بهم کمک کنن

Jeff hardy M
08-07-2011, 18:38
سلام
خسته نباشيد
بنده گرافيست هستم و اگه بخوايد سايتم رو هم براتون ارسال ميكنم تا نمونه كار ها (بنر ، هدر ، لوگو ، كارت ويزيت و...) رو ببينيد .
اگه خواستيد بگيد تا اطلاعات تماس و... رو براتون ارسال كنم تا در مورد كار بيشتر توضيح بديد . شايد همكاري خوبي رو داشته باشيم:)
موفق باشيد

pedramh
09-07-2011, 10:09
این کاری که شما میخواید کاره فتوشاپ نیست البته کار نشد نداره ولی کار سختیه
بهتره به انجمن گرافیک سه بعدی سر بزنید

farhad61
10-07-2011, 19:53
سلام
خسته نباشيد
بنده گرافيست هستم و اگه بخوايد سايتم رو هم براتون ارسال ميكنم تا نمونه كار ها (بنر ، هدر ، لوگو ، كارت ويزيت و...) رو ببينيد .
اگه خواستيد بگيد تا اطلاعات تماس و... رو براتون ارسال كنم تا در مورد كار بيشتر توضيح بديد . شايد همكاري خوبي رو داشته باشيم:)
موفق باشيد

سلام خوشحال میشم لینک بدین

من زیاد از نحوه تهیه این نوع عکس ها سر در نمیارم از چند نفر شنیدم با فوتوشاپ تهیه شده واسه همین اینجا پست زدم
خوشحال میشم اگه در این زمینه تجربه ایی دارین با هم صحبت های بعدی رو بکنیم

HEGMATANEH
11-07-2011, 12:46
دوست عزیز میشه بفرمایید چه ربطی به گرافیک سه بعدی داره.
من خودم کارم تبلیغات صنعتی هست البته در اصفهان. ایشون یه سری کاشی دارن که میخوان عکس های از ساختمان هایی که این نوع کاشی ها روش نصبه رو در سایتشون قرار بدن.که اگه بخوان میتونم در پیغام خصوصی بهشون بگم که راهش چیه.

farhad61
13-07-2011, 18:17
ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید

pedramh
14-07-2011, 10:11
دوست عزیز میشه بفرمایید چه ربطی به گرافیک سه بعدی داره.
من خودم کارم تبلیغات صنعتی هست البته در اصفهان. ایشون یه سری کاشی دارن که میخوان عکس های از ساختمان هایی که این نوع کاشی ها روش نصبه رو در سایتشون قرار بدن.که اگه بخوان میتونم در پیغام خصوصی بهشون بگم که راهش چیه.
من منتظرم شما یه کاشی رو روی یه عکس پیاده کنید ببینم چطور میخوای نورپردازی کنی طبیعی بشه
ربطشم هم با گرافیک سه بعدی
مثلا طرف میاد مدل یه قسمت از یه خونه رو درست میکنه بعد هر کاشی جدید فقط کافی تکسچر ور عوض کنه تا اون کاشی کار شده به نظر بیاد