PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید htc یا samsung

hadi357
08-07-2011, 14:51
سلام من بعد کلی تحقیق با سقف بودجه حدود 600 به این نتیجه رسیدم که یکی از این دوتا رو بگیرم:
samsung galaxy s i9000
htc incredible s

حالا اگه گوشی دیگه هم پیشنهاد دارین با دلیل بگین. در مورد معیار هام هم هر دو گوشی تقریبا دارن معیار هامو هر کدوم یه چیز جزیی شون کمه. فقط من اصلا گوشی باز نیستم عادت دارم یه چیز خوب میخرم تا چند سال محض اطلاعتون من الان 4 ساله که nokia 6681 دارم و از همون زمان تا حالا هم کاملا حرفه ای از گوشی استفاده کردم.
برای همین تا چندین سال نمیخوام عوض کنم.

یه سوال دیگه هم داشتم که گوشی اولی رو الان میتونم با گارانتی اصلی بخرم ؟ اصلا به نظرتون لازمه پول گارانتی بدم؟ و پشتیبانی فلش در مرور گر گالاکسی درست شد یا نه؟

دوستان لطفا کامل منو راهنمایی کنید دستتون درد نکنه. :11:

bttt0
08-07-2011, 14:58
سلام دوست عزیز اگر دوربین براتون خیلی مهمه htc incredible s در غیر این صورت samsung galaxy s i9000 ... در مورد گارانتی هم من که همیشه بدون گارانتی میخرم و مشکلی نداشتم :31:ولی با گارانتی بگیرید خیالتون راحتتره ... موفق باشید

hadi357
08-07-2011, 15:20
سلام دوست عزیز اگر دوربین براتون خیلی مهمه htc incredible s در غیر این صورت samsung galaxy s i9000 ... در مورد گارانتی هم من که همیشه بدون گارانتی میخرم و مشکلی نداشتم :31:ولی با گارانتی بگیرید خیالتون راحتتره ... موفق باشید

یعنی این دو تا که خودم گفتم تو این رنج ها بهترین هست پیشنهاد دیگه ای نداری؟
من دوربین برام مهم هست ولی نمیخوام به خاطر دوربین خیلی چیزای دیگه رو از دست بدم دوربین رو میخواستم از نوشته که عکس میگیرم خوب بیوفته توی galaxy SL دوربینش مود خاص تکست داشت.
حالا شما نمیدونین دوبین galaxy S با galaxy SL چقدر تفاوت داره ؟ اصلا کدوم بهتره؟
در ضمن به هر حال گوشی هر چی باشه هم که جای دوربین عکاسی رو نمیتونه بگیره حتی N8 هم نمیتونه جای یه دوربین عکاسی کامپکت خوب رو بگیره.

armin_punisher6
08-07-2011, 15:20
با سیمبیان کار حرفه ای میکردین؟:31:
در کل به نظر من اگه کیفیت ال سی دی خیلی براتون مهم نیست incredible s بگیرین.اگه هم میتونین کمی بودجتونو بیشتر کنین بدون شک galaxy s II بگیرین.

bttt0
08-07-2011, 15:28
یعنی این دو تا که خودم گفتم تو این رنج ها بهترین هست پیشنهاد دیگه ای نداری؟
من دوربین برام مهم هست ولی نمیخوام به خاطر دوربین خیلی چیزای دیگه رو از دست بدم دوربین رو میخواستم از نوشته که عکس میگیرم خوب بیوفته توی galaxy SL دوربینش مود خاص تکست داشت.
حالا شما نمیدونین دوبین galaxy S با galaxy SL چقدر تفاوت داره ؟ اصلا کدوم بهتره؟
در ضمن به هر حال گوشی هر چی باشه هم که جای دوربین عکاسی رو نمیتونه بگیره حتی N8 هم نمیتونه جای یه دوربین عکاسی کامپکت خوب رو بگیره.

در مورد بهترین که باید بگم یکم هزینه ی بیشتر لازم داره :31: ... آهان تا جاییکه من اطلاع دارم دوربین جفتشون یکیه :5:..

hadi357
08-07-2011, 16:07
با سیمبیان کار حرفه ای میکردین؟:31:
در کل به نظر من اگه کیفیت ال سی دی خیلی براتون مهم نیست incredible s بگیرین.اگه هم میتونین کمی بودجتونو بیشتر کنین بدون شک galaxy s II بگیرین.

انتظار داشتین من اون موقع با android 2.4 کار حرفه ای بکنم؟؟ 4 سال پیش بهترین گوشی های هوشمند مال نوکیا بود ولی الان وضع فرق کرده.

incredible S چه چیزی از گالاکسی اس بیشتر داره که ارزش داشته باشه؟

softcenter1
08-07-2011, 18:37
انتظار داشتین من اون موقع با android 2.4 کار حرفه ای بکنم؟؟ 4 سال پیش بهترین گوشی های هوشمند مال نوکیا بود ولی الان وضع فرق کرده.

incredible S چه چیزی از گالاکسی اس بیشتر داره که ارزش داشته باشه؟

شما که خودت معادله طرح کردی خودتم حل کردی!

پس چرا نظر میخوای دیگه؟

اگه دلت با سامسونگه برو بگیرَش!

hadi357
08-07-2011, 23:00
گالاکسی اس رو با گارانتی میشه پیدا کرد هنوز؟

hadi357
08-07-2011, 23:09
چطور به این نتیجه رسیدین که من دلم با سامسونگه ؟ شاید لحن صحبت کردنم اینطوریه به هر حال من دوست دارم نظریات افراد با تجربه رو بدونم و خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم.:11: