PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در شارژ کارتریج HP

daneshjooyan
07-07-2011, 20:28
با سلام خدمت اعضای محترم
من یه پرینتر hp2055d دارم که خودم شارژش می کنم. دفعه اول و دوم که شارژش کردم هیچ مشکلی از نظر کیفیت پیش نیومد و مثل روز اولش پرینت می گرفت اما دفعات بعدی وقتی بعد از شارژ مجدد، روی کاغذ رو سیاه و کثیف می کنه و رگه های سیاه می ندازه البته به خاطر درامش نیست چون تعویضش کردم و فرقی نکرد درضمن من از تونر Ikon استفاده می کنم ولی به خاطر تونر هم نیست چون گفتم دفعات اول خیلی خوب بود.... فکر می کنید مشکل از چی می تونه باشه؟؟؟ تاحالا کسی به این مشکل برخورده راحل حلش چیه ؟؟؟
خواهشا اگه کسی می دونه جواب بده که خیلی لنگم!!!

mehran gorji
07-07-2011, 20:45
عزیزم نمونه چاپ را اسکن کنید و در سایت اپلود کنید تا ببینم.
میتونه از 2 قطعه باشه یا مگنت یا فوم.
تا شنبه اماده کن بزار شنبه میام جوابتونو میدم دوست عزیز

daneshjooyan
08-07-2011, 20:24
مرسی که کمک می کنید
فکر می کنید مشکل از چی هست ؟ باید اون قطعشو عوض کنم یا اینکه قابل تعمیر است و چجوری؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببخشید نتونستم آپلودش کنم ولی این لینکش هست

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

mehran gorji
08-07-2011, 21:07
مرسی که کمک می کنید
فکر می کنید مشکل از چی هست ؟ باید اون قطعشو عوض کنم یا اینکه قابل تعمیر است و چجوری؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببخشید نتونستم آپلودش کنم ولی این لینکش هست

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------
لینک کامل بدهید.
up.-------------.com