PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب درایو پرینتر hp laserjet 1006

eng2006
07-07-2011, 18:31
مشکل با نصب درایو پرینتر hp laserjet 1006
وقتی که برنامه درایور رو میخوام نصب کنم اون مرحله که میگه کابل یو اس بی را متصل کنید و پرینتر را روشن کنید من متصل میکنم و روشن میکنم یه پیغامی هم اون پایین میاد که میخواد درایو نصب بشه ولی دیگه از این مرحله جلوتر نمیره
و منتظر میمونه که کابل رو وصل کنم و هیچ اتفاقی نمیفته
مشکل از چیه؟

jafarian
07-07-2011, 22:50
شمادرایوربصورت دستی ازقسمت device manager به سیستم معرفی کنید اول ببینید نصب میشه جای پورت usb رو هم عوض کنید:20:

eng2006
08-07-2011, 00:59
چطوری از اون قسمت میشه نصب کرد؟

jafarian
08-07-2011, 11:33
شماوقتی کابل usb پرینتربه کیس اتصال بدین پرینترروشن کنید تو قسمت device manager آیکن پرینترنمایش داده میشه بعدش روی اون کلیک میکنید مسیردرایورپرینتربه صورت دستی میدین ببینید ازاون طریق تصب میشه.

masood.ashoori789
08-07-2011, 12:35
درایور با سیستم عامل هم خوانی داره ؟ ویندوز شما چیه ؟

eng2006
16-07-2011, 23:06
من اخرین درایو رو از سایت با حجم 162 مگ دانلود کردم بازم همین مشکلو دارم.
از این سایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشکلم حل نشده
وقتی پرینتر رو روشن میکنم هم توی device manager هیج ایکونی اضافه نمیشه!!!

masood.ashoori789
17-07-2011, 00:52
من اخرین درایو رو از سایت با حجم 162 مگ دانلود کردم بازم همین مشکلو دارم.
از این سایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشکلم حل نشده
وقتی پرینتر رو روشن میکنم هم توی device manager هیج ایکونی اضافه نمیشه!!!

خوب یه مشکل سخت افزاری وجود داره دیگه . هرجوری باشه دیگه device manager باید detect کنه . کابل رو عوض کن . از یه پورت دیگه امتحان کن . روی یه کامپیوتر دیگه امتحان کن مطمئن شو اشکال نرم افزاریه . اون وقت یه کاریش میکنیم .

hassanshaikhi
17-07-2011, 02:11
مشکل با نصب درایو پرینتر hp laserjet 1006
وقتی که برنامه درایور رو میخوام نصب کنم اون مرحله که میگه کابل یو اس بی را متصل کنید و پرینتر را روشن کنید من متصل میکنم و روشن میکنم یه پیغامی هم اون پایین میاد که میخواد درایو نصب بشه ولی دیگه از این مرحله جلوتر نمیره
و منتظر میمونه که کابل رو وصل کنم و هیچ اتفاقی نمیفته
مشکل از چیه؟

منم چند ماه پیش خواستم واسه یکی از دوستام همین مدل رو نصب کنیم تو ویندوز7 دقیقا همین مشکل شما رو داشتم جونم در اومد تا نصبش کردم:31:
از تو Device manager اونجا اسم پرینتر نوشته احتمالا یه علامت زرد روش هست راست کلیک کن update... بزن بعد cd درایورش هم داخل باشه بعد که سرچ کرد یه لیست میاد که چندین گزینه داره فکر کنم گزینه اولی بود اونو بزن درایورش نصب میشه اگه نشد گزینه های دیگه رو امتحان کن

amir.h.r.j
13-11-2013, 22:12
نه بابا این همه دردسر نداره البته من جوونیم رو پاش دادم تا فهمیدم ولی :
اول برو از قسمت uninstall a program همه درایور های نصب شده رو حذف کن بعد از سایت hp درایورشو برای مدل ویندوزت سون یا ایکس پی ، 64 یا 32 بیت دانلود کن که 3 مگابایته !!!! بعد نصبش کن و یه ریستارتو تمام .