PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست آنتی ویروس شید

shabnam1986
06-07-2011, 23:27
آنتی ویروس ایرانی شید رو میخوام

ممنون

Dreamland
07-07-2011, 00:00
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shabnam1986
07-07-2011, 10:17
رایگانه؟

آپدیتش سخته؟

befermatooo
07-07-2011, 10:38
رایگانه؟

آپدیتش سخته؟

رایگان که نیست . باید پول بپردازی .

به نظر بنده به ریسکش نمی ارزه که بخوای استفاده کنی . شاید من اشتباه کنم و مرغ همسایه ، غازه رو اثبات کنم با حرفام !

Dew Drop
08-07-2011, 00:47
رایگانه؟

آپدیتش سخته؟

تاپیک اختصاصی آنتی ویروس ایرانی < شید >

amd>intel
08-07-2011, 01:39
به نظر من آنتي ويروس ايمن يك آنتي ويروس كاملا ايراني هست نه اين كه دو موتور آنتي ويروس رو كش رفته
به استحضار می‌رساند آزمایشگاه تحلیل ویروس‌های رایانه‌ای ایمن زیرمجموعه شرکت مهندسی مهران رایانه با سابقه ۱۷ ساله در تولید ضدویروس ایمن بدلیل عدم وجود بازار فروش و همینطور عدم حمایت توسط مراکز دولتی متولی امنیت اطلاعات که وعده آن را از ۹ ماه گذشته با ظهور ویروس استاکس‌نت داده بودند کلیه فعالیت‌های تحقیقی و توسعه‌ای خود را متوقف نمود.

متاسفانه در سال جهاد اقتصادی و علیرغم تشویق این شرکت در جشنواره فناوری اطلاعات توسط وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه امنیت اطلاعات و با وجود تهدیدهای موجود که مشخصا می‌توان به دستور آقای اوباما مبنی بر حمله سایبری به کشورهای متخاصم اشاره کرد، ظاهرا ضدویروس‌های خارجی خیلی بهتر از محصول داخلی در حال سرویس دادن به سرورهای سازمان‌های دولتی هستند و این شرکت در پیچ و خم قوانین دست و پاگیر و غیرکارشناسی متولیان امر محکوم به توقف فعالیت‌های خود است.

وقتی حضور ضدویروس‌های قفل شکسته رایگان در بازار نرم‌افزار کشور و عدم همت مدیران امنیت اطلاعات در کشور دست به دست یکدیگر می‌دهند، نتیجه‌ای بهتر از این سرگشتگی بوجود نمی‌آورد؛ و صحبت از تولید و صادرات نرم‌افزار، رویائی بیش نیست.

در پایان امیدواریم هیچ وقت شاهد ویروس استاکس‌نت ۲ و یا هر بدافزار دیگری بر علیه زیرساخت‌های کشورمان نباشیم زیرا به یقین سامانه دفاعی داخلی برای آن وجود نداشته و ندارد و مدیران متولی نیز همواره از پاسخ صریح در این حوزه طفره رفته‌اند