PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت شهر کاشان

صفحه ها : 1 2 [3]

mheidarian
13-01-2014, 15:14
ممنونم برای ارائه ی اطلاعات.
راستش از شانس بد من در بدترین حالت ممکن از مرکز مخابراتی محل قرار دارم.
پیش شماره ی 533 هستم و مرکز مخابراتی امیرکبیر. محل سکونت هم حدود خیابان سلمان(حدود پیتزا پیتزا)
هستش. دست کم حدودا بین 3 تا 4 کیلومتر فاصله ی ما با مرکز امیرکبیر هستش. اصلا کیفیت خط و نویز جالب نیست.
این اطلاعات خط از ورودی سیم مخابرات به منزل:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
---
این هم اطلاعات داخل منزل پشت مودم:
---
با اطلاعات کمی که دارم فکر نمیکنم اصلا خط من توان کشش سرویسهای 8 و یا 9 مگ رو داشته باشه.
آقای حیدریان نظر شما چی هستش؟ بیشترین توان خطم چقدره که مشکل دار نشه؟
و اینم بگم یه خط و سرویس از بایت دارم و به خاطر کیفیت و پینگ دست بهش نزدم.
یه خط دیگه هست میخواستم روی اون شاتل رو تست کنم که نمایندگیش اینطوری گفت به من.
در کل اینطور که دیدم بدترین مرکز مخابراتی امیرکبیر هستش :|
یکی از دوستان بنده هم بایت دارند و بلوار ساحلی تقریبا نزدیک
ورزشگاه پوریا ولی منزلشون هست ولی با اینکه فاصله شون تا مرکز مهماندوست بالای 3 کیلومتر هست ولی
وضعیت خطش خیلی بهتر از منه و توی مودم خطش روی 6 مگ هستش. نمیدونم چرا از اول تا حالا امیرکبیر کیفیت نداره.

در مورد اینکه خط شما تا سقف چه میزان توان دریافت دارد باید به اطلاع شما و سایر دوستان برسانم که در مشخصاتی که شما تصویر آن را هم قرار داده اید، مولفه ای با نام Attainable Rate وجود دارد که همانطور که مشاهده می کنید برای سرخط عدد حدودا 8500 و برای داخل منزل عدد 6500 را نشان می دهد. این یعنی سقف دریافت خط شما بر حسب کیلوبیت بر ثانیه.
اگر شما بتوانید همان کیفیت سر خط را ب داخل منزل نیز منتقل کنید، تمام تلاش بنده و همکاران برای ارائه سرعت 6 و حتی 9 مگابیت (البته با توجه به سرویس خریداری شده!) را خواهید داشت... پس شروع کنید! :n01:

در مورد مرکز مخابراتی نیز آنچه بیشتر تاثیرگذارتر هست، در وهله اول نوع و قدمت سیم کشی هر مرکز تا محل مشترک و سپس فاصله مشترک تا مرکز مخابراتی است.

fastfind
13-01-2014, 17:24
در مورد اینکه خط شما تا سقف چه میزان توان دریافت دارد باید به اطلاع شما و سایر دوستان برسانم که در مشخصاتی که شما تصویر آن را هم قرار داده اید، مولفه ای با نام Attainable Rate وجود دارد که همانطور که مشاهده می کنید برای سرخط عدد حدودا 8500 و برای داخل منزل عدد 6500 را نشان می دهد. این یعنی سقف دریافت خط شما بر حسب کیلوبیت بر ثانیه.
اگر شما بتوانید همان کیفیت سر خط را ب داخل منزل نیز منتقل کنید، تمام تلاش بنده و همکاران برای ارائه سرعت 6 و حتی 9 مگابیت (البته با توجه به سرویس خریداری شده!) را خواهید داشت... پس شروع کنید! :n01:

در مورد مرکز مخابراتی نیز آنچه بیشتر تاثیرگذارتر هست، در وهله اول نوع و قدمت سیم کشی هر مرکز تا محل مشترک و سپس فاصله مشترک تا مرکز مخابراتی است.

تشکر. راستش خیلی تلاش کردم خط رو با همان کیفیت از سر خط به داخل منزل منتقل کنم ولی متاسفانه نشد و همین
افتی که در عکس بود رو داخل داشتم. شما راه حلی برای این موضوع دارید؟
طول سیمی که از ابتدای خط تا پشت مودم میاد حدود 30 متر هستش. سیم هم از نوع سیم مسی با روکش آلومینیوم استفاده میکنم.
(همان سیمهای lan و شبکه ی 8 رشته ایی که روکش آلومینیوم دارد)... در بین راه از سر خط تا مودم هم سیم در 2 جا
قطع شده و برای وصل کردن رشته های مس به هم تابانیده شده و چسب برق خورده.
سوالی که از خدمت شما دارم اینکه به نظرتون با توجه به فاصله ی 30 متری از سر خط تا مودم
آیا نوع سیم (که در حال حاضر سیم شبکه روکشدار) هست جوابگو نیست؟
و یا به خاطر 3 قسمتی بودن سیم از سر تا مودم (که در 2 جا با دست به هم تابانیده شده و چسب برق شده) هستش؟
* یه نکته اینکه اگر بخواهم سیم یک تکه 30 متری از همین کابل شبکه بگیرم هزینه ی نسبتا زیادی داره. (تازه معلوم نیست افت کیفیت بخاطر یک تکه نبودن سیم باشه.)به نظرتون راه دیگری یا سیمی بدون افت کیفیت هست با قیمت مناسب؟
مجدد تشکر میکنم از شما برای شرکت در مباحث و پاسخ سوالات.

mheidarian
13-01-2014, 17:56
مهمترین و اساسی ترین بخش مشکل شما همان سیم کشی چند تکه سیم تلفن می باشد. بهتر است یا نسبت ب تعویض سیم اقدام کنید و یا از دوشاخه و پریز تلفن برای اتصال دو تکه سیم ها استفاده شود.
سیم تلفن معمولی نیز پاسخگو نیاز شما خواهد بود و نگران متراژ چندین متری از پریز اصلی تا پای مودم نباشید

Sent from my Nokia Lumia using Tapatalk

mheidarian
15-01-2014, 19:35
مشترکین محترم بایت، طرح تعویض مودم های فرسوده با مودم بیسیم زایکسل، تنها تا پایان دی ماه ادامه خواهد داشت. جهت هماهنگی با امور مشترکین تماس حاصل فرماييد

mheidarian
23-01-2014, 20:43
قرعه کشی دی ماه بایت انجام شد.

به کلیه 30 برنده خوش شانس این دوره تبریک میگیم و برای هرکدام 5 گیگ ترافیک هدیه به دوره جاری ایشان اضافه گردید.

اطلاعات بیشتر در byteisp.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...

fastfind
25-01-2014, 16:29
آقای حیدریان من مشکل پینگ با سرورهای خارجی دارم.
چند روزی هست بعد از ظهر و همچنین ساعتهای 8 شب تا آخر شب پینگم با سرورهای خارجی خیلی بالا میره.
با پشتیبانی تماس گرفتم گفته ن برای ترافیک بالای شبکه در بعضی از ساعات شبانه روز هست.
آخه قبلا اینطوری نبود و در اکثر ساعات شبانه روز پینگهای 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و کلیه ی سرورهای اروپایی بالاتر از 150 میلی ثانیه نمیرفت.
از نظر خودم حس میکنم از چند روز پیش که درخواست کردم upstream و downstream رو برای من زیاد کنن این
مشکل پینگ به وجود اومده. میشه بگین مشکل پینگ کلی هستش و یا فقط پینگ برای من اینطوری بالا میره؟

نمونه ی پینگم الان ساعت 4 بعداز ظهر:

Microsoft Windows [Version 6.1.7600]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. All rights reserved.

C:\Users\>ping 8.8.8.8

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=339ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=337ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=336ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=433ms TTL=39

Ping statistics for 8.8.8.8:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 336ms, Maximum = 433ms, Average = 361ms

C:\Users\>ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Request timed out.
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=268ms TTL=46
Request timed out.

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 2, Lost = 2 (50% loss),
Minimum = 268ms, Maximum = 268ms, Average = 268ms

این هم مشخصات خطم:

Downstream
Upstream

SNR Margin (dB):
17.1
13.9

Attenuation (dB):
48.0
23.0

Output Power (dBm):
18.7
12.5

Attainable Rate (Kbps):
7780
1290

Rate (Kbps):
4096
509

MSGc (number of bytes in overhead channel message):
59
18

B (number of bytes in Mux Data Frame):
128
14

برای آنلاین بازی کردن خیلی اذیت میکنه پینگ, خواهش میکنم رسیدگی کنید, اگر نیاز هست شماره خطم رو هم پیغام کنم براتون.

mheidarian
25-01-2014, 18:49
آقای حیدریان من مشکل پینگ با سرورهای خارجی دارم.
چند روزی هست بعد از ظهر و همچنین ساعتهای 8 شب تا آخر شب پینگم با سرورهای خارجی خیلی بالا میره.
با پشتیبانی تماس گرفتم گفته ن برای ترافیک بالای شبکه در بعضی از ساعات شبانه روز هست.
آخه قبلا اینطوری نبود و در اکثر ساعات شبانه روز پینگهای 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و کلیه ی سرورهای اروپایی بالاتر از 150 میلی ثانیه نمیرفت.
از نظر خودم حس میکنم از چند روز پیش که درخواست کردم upstream و downstream رو برای من زیاد کنن این
مشکل پینگ به وجود اومده. میشه بگین مشکل پینگ کلی هستش و یا فقط پینگ برای من اینطوری بالا میره؟

نمونه ی پینگم الان ساعت 4 بعداز ظهر:

Microsoft Windows [Version 6.1.7600]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. All rights reserved.

C:\Users\>ping 8.8.8.8

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=339ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=337ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=336ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=433ms TTL=39

Minimum = 336ms, Maximum = 433ms, Average = 361ms

C:\Users\>ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 2, Lost = 2 (50% loss),
Minimum = 268ms, Maximum = 268ms, Average = 268ms

این هم مشخصات خطم:

Downstream
Upstream

SNR Margin (dB):
17.1
13.9

Attenuation (dB):
48.0
23.0

Output Power (dBm):
18.7
12.5

Attainable Rate (Kbps):
7780
1290

Rate (Kbps):
4096
509

MSGc (number of bytes in overhead channel message):
59
18

B (number of bytes in Mux Data Frame):
128
14

برای آنلاین بازی کردن خیلی اذیت میکنه پینگ, خواهش میکنم رسیدگی کنید, اگر نیاز هست شماره خطم رو هم پیغام کنم براتون.

هم ترافیک شبکه در برخی ساعات شبانه روز و همچنین تغییراتی که زیرساخت در برخی مسیرها ایجاد میکند باعث این مورد است. خط شما از نظر کیفیت مشکلی ندارد.

mheidarian
31-01-2014, 11:39
بزودی خدمات و محصولات جدید در بایت... منتظر اخبار تکمیلی باشید...

mheidarian
01-02-2014, 21:38
ارائه ضدویروس قدرتمند ند۳۲ نسخه اسمارت سکیوریتی با لایسنس اورجینال و اعتبار یکساله تک کاربره، آغاز شد... مشترکین میتوانند ضمن تماس با امورمشترکین، لذت امنیت را با انتی ویروس ارجینال و قانونی تجربه کنند...
منتظر خبر ویژه بعدی باشید... بزودی همه از رسانه اینترنتی استفاده خواهیم کرد... منتظر بمانید

payam178
07-02-2014, 15:44
سلام دوستان
برای پیش شماره ی 531 از کدام isp ها میشود سرویس گرفت؟
ممنونم

mheidarian
07-02-2014, 20:43
سلام دوستان
ممنونم

دوست عزیز تنها میتوانید از مخابرات منطقتون بشرط وجود پورت خالی در مرکز استفاده کنید...

fastfind
07-02-2014, 21:20
سلام دوستان
ممنونم

سلام. همینطور که دوست عزیز هم اشاره کردند
فقط با این پیش شماره میشه مخابرات اینترنت گرفت تازه اونم شانس اگه پورت خالی باشه.
راه های دیگه هم مثل وایمکس و وایرلس و یا سیمکارتهای به ظاهر(!) نسل سوم هست, که خوب معمولا خرج اولیه مودمش یا آنتن و اینا داره.

fastfind
17-02-2014, 18:00
خوب به سلامتی انگار های وب هم وارد کاشان شد!ا
لبته فعلا با پشتیبانی از پیش شماره های 551 و 542 ...!
15 ماهه 45 گیگ 140ت با مودم وایرلس رایگان....
امیدوارم به سرنوشت پارس آنلاین دچار نشه.
فقط نمیدونم چرا غیر از بایت و شاتل که پورت خالی به اندازه کافی دارند به بقیه ی شرکت ها پورت اختصاص نمیدهند.
های وب خیلی زودتر از اینها باید میومد, الانم فقط ناجی آباد و راوند رو پورت دادند!!
شما فک کن چندتا مشترک داره این مناطق!
آسیاتک و چندتا شرکت دیگه هم که اصلا معلوم نیست که پاشون به کاشون باز بشه.
من فقط امیدوارم شرکتهای جدید و با کیفیت نمایندگی ایجاد کنن که اینترنت کاشون
از یک یا دوقطبی بودن الانش بیاد بیرون! (میدونید که چی میگم.
و جدا از این بحث, یه نکته ی جالب اینکه به نسبت 2 ماه پیش الان در حال حاضر بالای 75 درصد کافی نتهای کاشون رو که آی پی
میگیری آی پی بایت نشون میده :)))) برای مثال 2 تاشون که وایرلس داشتند جمع کردند از اینجا گرفتند. منطقی به نظر میرسه دیگه, درسته؟ :)))))))

اینم واسه رفع koti

یه زمانی زیر 150 بود. یه جمله نوشته SLOWER THAN 90% OF IR این باعث غروره :n09:

mheidarian
17-02-2014, 22:41
خوب به سلامتی انگار های وب هم وارد کاشان شد!ا
لبته فعلا با پشتیبانی از پیش شماره های 551 و 542 ...!
15 ماهه 45 گیگ 140ت با مودم وایرلس رایگان....
امیدوارم به سرنوشت پارس آنلاین دچار نشه.
فقط نمیدونم چرا غیر از بایت و شاتل که پورت خالی به اندازه کافی دارند به بقیه ی شرکت ها پورت اختصاص نمیدهند.
های وب خیلی زودتر از اینها باید میومد, الانم فقط ناجی آباد و راوند رو پورت دادند!!
شما فک کن چندتا مشترک داره این مناطق!
آسیاتک و چندتا شرکت دیگه هم که اصلا معلوم نیست که پاشون به کاشون باز بشه.
من فقط امیدوارم شرکتهای جدید و با کیفیت نمایندگی ایجاد کنن که اینترنت کاشون
از یک یا دوقطبی بودن الانش بیاد بیرون! (میدونید که چی میگم.
و جدا از این بحث, یه نکته ی جالب اینکه به نسبت 2 ماه پیش الان در حال حاضر بالای 75 درصد کافی نتهای کاشون رو که آی پی
میگیری آی پی بایت نشون میده :)))) برای مثال 2 تاشون که وایرلس داشتند جمع کردند از اینجا گرفتند. منطقی به نظر میرسه دیگه, درسته؟ :)))))))

اینم واسه رفع koti

یه زمانی زیر 150 بود. یه جمله نوشته SLOWER THAN 90% OF IR این باعث غروره :n09:

حضور رقبای مختلف در نهایت به نفع مشترک نهایی تمام می شود و ما به سهم خود از ورود رقیبان با کیفیت و نه فقط اسمی استقبال می کنیم.
در نظر داشته باشید که تجربه پارس آنلاین در کاشان نشان می دهد که همیشه رقیب با کیفیت تر، رقیب ضعیف را در خود هضم می کند! اسم ها تا مدتی جذب مشترک می کنند اما در نهایت آنچه مهم می شود و باقی می ماند، کیفیت است.

fastfind
18-02-2014, 20:40
حضور رقبای مختلف در نهایت به نفع مشترک نهایی تمام می شود و ما به سهم خود از ورود رقیبان با کیفیت و نه فقط اسمی استقبال می کنیم.
در نظر داشته باشید که تجربه پارس آنلاین در کاشان نشان می دهد که همیشه رقیب با کیفیت تر، رقیب ضعیف را در خود هضم می کند! اسم ها تا مدتی جذب مشترک می کنند اما در نهایت آنچه مهم می شود و باقی می ماند، کیفیت است.

البته اگر مخابرات همکاری لازم رو داشته باشه با شرکتهای رقیب!
نه اینکه مثل پارس آنلاین فقط چند مرکز مخابراتی رو بهش پورت بدهند اونم با تعداد اندک و خوب بدبختها نمیتونن کار کنن دیگه!
در کاشان وقتی کسانی مثل بنده و امثال بنده کیفیت رو در سرعت روزانه دانلود بالای 700
ولی در شب 1 هفتم همین سرعت و با 4 ساعت رایگان
بهترین اینترنت حتی در ایران میدونه باید یک isp خاص بدون رقیب باشه.
وقتی کاربر کاشانی با سرعت رایگان دانلود 100 تا 120 این شرکت راضیه ؛
بحث فقط یک شرکت نیست, بحث سر وضعیت اسفبار ....
بقیه شهر ها حتی قم که نزدیک کاشان هست با سرعت شبانه 1 مگابایت بر ثانیه
از ساعت 1 تا 8 صبح ساعت رایگان دارند ولی ما کاشونی ها به سرعت شبانه 110 کیلوبیت 4 ساعته.
اصلا همه خوبیم, واقعا راست گفتند هر چی کمتر بدونی راحت تری اعصابت هم راحت تره.
انشاال.. همه باشند, برقرار و سربلند.
با غرور؛ سرویس گیم بایت:
گیم! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BursT
26-02-2014, 04:41
البته اگر مخابرات همکاری لازم رو داشته باشه با شرکتهای رقیب!
نه اینکه مثل پارس آنلاین فقط چند مرکز مخابراتی رو بهش پورت بدهند اونم با تعداد اندک و خوب بدبختها نمیتونن کار کنن دیگه!
در کاشان وقتی کسانی مثل بنده و امثال بنده کیفیت رو در سرعت روزانه دانلود بالای 700
ولی در شب 1 هفتم همین سرعت و با 4 ساعت رایگان
بهترین اینترنت حتی در ایران میدونه باید یک isp خاص بدون رقیب باشه.
وقتی کاربر کاشانی با سرعت رایگان دانلود 100 تا 120 این شرکت راضیه ؛
بحث فقط یک شرکت نیست, بحث سر وضعیت اسفبار ....
بقیه شهر ها حتی قم که نزدیک کاشان هست با سرعت شبانه 1 مگابایت بر ثانیه
از ساعت 1 تا 8 صبح ساعت رایگان دارند ولی ما کاشونی ها به سرعت شبانه 110 کیلوبیت 4 ساعته.
اصلا همه خوبیم, واقعا راست گفتند هر چی کمتر بدونی راحت تری اعصابت هم راحت تره.
انشاال.. همه باشند, برقرار و سربلند.
با غرور؛ سرویس گیم بایت:
گیم! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست من،من اهل اصفهانم و در اصفهان 5 تا آی اس پی شاتل،پرنیان نت،مخابرات و صبا نت و پارس آنلاین و در کاشان از شاتل و بایت استفاده کردم...رشته تحصیلی من هم مهندسی کامپیوتر هست
باور کن باور کن اینترنت بایت عالیه...یعنی فوق العادس...
شما سرعت شبانه بایت را با شرکت های دیگه مقایسه کن:
سرعت شبانه بایت 100 کیلوبایت دانلود،بدون محدودیت...
حالا شرکت های دیگه:
پارس آنلاین:کلا ناپایدار هست...یک روز سرعتت 200 هست فرداش 20 هستش
شاتل:اگر زیاد دانلود کنی محدودت می کنه و توی 2 ماه اخیر افتضاح بود...25% پکت لاست و پینگ بالای 500 و دی سی های مکرر
صبانت:این شرکت علاوه بر امنیت پایین،کاملا خر تو خر هست..یعنی هر شهری هر منطقه ای،یه حالت خاص برات داره...دزدی ترافیک هم توش زیاده و خیلی از کاربران از بقیه کاربرانش دزدی می کنند...سرعت شبانش هم گویا کم شده(من 3 سال پیش مشتری این شرکت بودم)
مخابرات اصفهان هم نه شبانه رایگان داره،نه پشتیبانی،و تازه در محاسبه حجم هم کاربران شهر اصفهان مدعی هستند که ترافیکشون بیش از حد کم میشه(و سامانه ای به اسم پلوتون که به معنای واقعی فاجعه هست)
پرنیان نت هم که ماکسیموم سرعتش 1 مگابیت در روز هست و شبانه اش در بهترین حالت 70-80 میگیره...گیگی 3500 حساب می کنه و سرویس 1 مگابیتش هم با حجم 2 گیگ در ماه 20 هزارتومن هست...
حالا این شرکت هارو مقایسه کن با بایت که سرعت +700 در روز میده+شبانه 90-100 کیلوبایت،پینگ پایین و پشتیبانی خوب(البته قبول دارم که هنوز می توانند بهتر بشن و پینگشون هم نسبت به قبل بدتر شده)
باور کن که کیفیت اینترنت بایت بسیار عالی هست و قدرش را باید بدونید
شما هم اگه پست هایی از افراد میبینی که زیادی دانلود کردند،تعداد اون افراد محدود هست و روش هایی هم که استفاده می کنند نامتعارف هست(مثلا استفاده از وی پی ان داخلی برای دانلود از شاتل که در آخر باعث محدود کردن سرعت های اینترانت توسط شاتل شد)
در مورد های وب هم تا جایی که من در تاپیکشون خوندم اکثر کاربران ادعا می کنند که بیش از حد ترافیک کم می کنه و علاوه بر اون،سرعت دانلود شبانش رو بعد از یک مدت کم می کنه

farzin07
26-02-2014, 17:33
دوست من،من اهل اصفهانم و در اصفهان 5 تا آی اس پی شاتل،پرنیان نت،مخابرات و صبا نت و پارس آنلاین و در کاشان از شاتل و بایت استفاده کردم...رشته تحصیلی من هم مهندسی کامپیوتر هست
باور کن باور کن اینترنت بایت عالیه...یعنی فوق العادس...
شما سرعت شبانه بایت را با شرکت های دیگه مقایسه کن:
سرعت شبانه بایت 100 کیلوبایت دانلود،بدون محدودیت...
حالا شرکت های دیگه:
پارس آنلاین:کلا ناپایدار هست...یک روز سرعتت 200 هست فرداش 20 هستش
شاتل:اگر زیاد دانلود کنی محدودت می کنه و توی 2 ماه اخیر افتضاح بود...25% پکت لاست و پینگ بالای 500 و دی سی های مکرر
صبانت:این شرکت علاوه بر امنیت پایین،کاملا خر تو خر هست..یعنی هر شهری هر منطقه ای،یه حالت خاص برات داره...دزدی ترافیک هم توش زیاده و خیلی از کاربران از بقیه کاربرانش دزدی می کنند...سرعت شبانش هم گویا کم شده(من 3 سال پیش مشتری این شرکت بودم)
مخابرات اصفهان هم نه شبانه رایگان داره،نه پشتیبانی،و تازه در محاسبه حجم هم کاربران شهر اصفهان مدعی هستند که ترافیکشون بیش از حد کم میشه(و سامانه ای به اسم پلوتون که به معنای واقعی فاجعه هست)
پرنیان نت هم که ماکسیموم سرعتش 1 مگابیت در روز هست و شبانه اش در بهترین حالت 70-80 میگیره...گیگی 3500 حساب می کنه و سرویس 1 مگابیتش هم با حجم 2 گیگ در ماه 20 هزارتومن هست...
حالا این شرکت هارو مقایسه کن با بایت که سرعت +700 در روز میده+شبانه 90-100 کیلوبایت،پینگ پایین و پشتیبانی خوب(البته قبول دارم که هنوز می توانند بهتر بشن و پینگشون هم نسبت به قبل بدتر شده)
باور کن که کیفیت اینترنت بایت بسیار عالی هست و قدرش را باید بدونید
شما هم اگه پست هایی از افراد میبینی که زیادی دانلود کردند،تعداد اون افراد محدود هست و روش هایی هم که استفاده می کنند نامتعارف هست(مثلا استفاده از وی پی ان داخلی برای دانلود از شاتل که در آخر باعث محدود کردن سرعت های اینترانت توسط شاتل شد)
در مورد های وب هم تا جایی که من در تاپیکشون خوندم اکثر کاربران ادعا می کنند که بیش از حد ترافیک کم می کنه و علاوه بر اون،سرعت دانلود شبانش رو بعد از یک مدت کم می کنه

فقط دلم میخواد بگم از شرکت بایت تشکر میکنم که با سیاست های جدیدش کاری کرد من از این شرکت جدا بشم برم شاتل و راحت بشم، دوست عزیزی که از بایت شب از ساعت 3 تا 7 با سرعت 100 کیلوبایت دانلود میکنی من با اینترنت شاتل از ساعت 1 شب تا 8 صبح با سرعت 256 کیلوبایت دانلود میکنم و محدودم نشدم و نمیشم کاری به شهرهای دیگه هم ندارم مهم اینه تا اینجا بعد از حدود 5 ماه من از شاتل راضیِ راضیم

mheidarian
27-02-2014, 13:38
فقط دلم میخواد بگم از شرکت بایت تشکر میکنم که با سیاست های جدیدش کاری کرد من از این شرکت جدا بشم برم شاتل و راحت بشم، دوست عزیزی که از بایت شب از ساعت 3 تا 7 با سرعت 100 کیلوبایت دانلود میکنی من با اینترنت شاتل از ساعت 1 شب تا 8 صبح با سرعت 256 کیلوبایت دانلود میکنم و محدودم نشدم و نمیشم کاری به شهرهای دیگه هم ندارم مهم اینه تا اینجا بعد از حدود 5 ماه من از شاتل راضیِ راضیم

دوست عزیز اگر منظور شما این است که با پرداخت هرماه ۳۵۰۰ تومان شبانه شما رایگان هست تصور میکنم مفهوم رایگان را خوب توجیه نشده اید ‎;)‎

ب شما و سایر عزیزان توصیه میکنم ب جای اینکه در مورد یک سرویس دهنده انفرادی قضاوت کنید، سری ب انجمن های مربوطه که نقطه نظر همه مناطق در آن منعکس می شود مراجعه کنید. ضمن اینکه هرکدام از سرویس دهندگان سرویس اینترنت پرسرعت، همواره تعدادی مشترک خ ناراضی دارند که معمولا نباید ب خواسته های زیادطلبانه و ناتمام آنها وقعی گذارند و حتما هم نمیگذارند.
با آرزوی موفقیت برای تمام همکاران حوزه شرکتهای ندا و کاربران منصف آنها... همین

Ballspielverein
27-02-2014, 17:14
8 مگ محدود شاتل کاشان:

پینگ:

Microsoft Windows XP [Version 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\>ping 4.2.2.1

Pinging 4.2.2.1 with 32 bytes of data:

Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=146ms TTL=50
Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=147ms TTL=50
Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=139ms TTL=50
Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=137ms TTL=50

Ping statistics for 4.2.2.1:
Minimum = 137ms, Maximum = 147ms, Average = 142ms

C:\Documents and Settings\>ping 8.8.8.8

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=160ms TTL=42
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=160ms TTL=42
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=152ms TTL=42
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=151ms TTL=42

Minimum = 151ms, Maximum = 160ms, Average = 155ms

C:\Documents and Settings\>ping shatel.ir

Pinging shatel.ir [94.182.197.74] with 32 bytes of data:

Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=54ms TTL=122
Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=55ms TTL=122
Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=55ms TTL=122
Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=54ms TTL=122

Ping statistics for 94.182.197.74:
Minimum = 54ms, Maximum = 55ms, Average = 54ms

سرعت دانلود بین 900 کیلوبایت تا 1024 کیلوبایت.
پینگ داخل حدود 50 تا 60... پینگهای اروپا زیر 160.
پروفایل مخصوص گیم فعلا فعال نشده, بعد از فعال شدن براتون تست میذارم احتمالا پینگهای اروپا حدود 100 میلی ثانیه بشه.
حالا مقایسه کنید با چند پست قبلی که از بایت تست گذاشته شده!
دوست عزیزی که شاتل رو زیر سوال بردی, شاید شهر و منطقه ی شما مشکل داره. تستهای بالا کاملا گویاست.
فراموش نکنید دست بالای دست بسیار است.

farzin07
27-02-2014, 18:00
دوست عزیز اگر منظور شما این است که با پرداخت هرماه ۳۵۰۰ تومان شبانه شما رایگان هست تصور میکنم مفهوم رایگان را خوب توجیه نشده اید ‎;)‎

ب شما و سایر عزیزان توصیه میکنم ب جای اینکه در مورد یک سرویس دهنده انفرادی قضاوت کنید، سری ب انجمن های مربوطه که نقطه نظر همه مناطق در آن منعکس می شود مراجعه کنید. ضمن اینکه هرکدام از سرویس دهندگان سرویس اینترنت پرسرعت، همواره تعدادی مشترک خ ناراضی دارند که معمولا نباید ب خواسته های زیادطلبانه و ناتمام آنها وقعی گذارند و حتما هم نمیگذارند.
با آرزوی موفقیت برای تمام همکاران حوزه شرکتهای ندا و کاربران منصف آنها... همین

دوست عزیز وقتی من پول اینترنت 128 یا 256 کیلوبیت میدم و با سرعت اینترنت 2 مگابایت دانلود میکنم 3500 تومان که هیچی 6000 تومان هم حاضرم بدم. در ضمن از یادم نرفته که اون موقع که کاربر بایت بودم و تازه داشتید زمینه سازی برای اعمال سیاست های جدیدتون میکردید در پاسخ سوالم از پشتیبانی در مورد کاهش سرعت اینترنت 512 کیلوبیت من به زیر 128 کیلوبیت در ساعات رایگان به من گفتید که بعضی کاربران شب ها خیلی دانلود میکنند بخاطر همینه. خب عزیز من ، من دارم ماهانه کلی پول بیشتر نسبت به یه کاربر 128 کیلوبیت میدم که شب دانلود کنم وگرنه عاشق اسم شرکتتون که نیستم که کاربرتون شدم!

mheidarian
28-02-2014, 13:49
قرعه کشی ماهانه بایت برای ماه بهمن انجام شد... به هرکدام از برندگان ۵گیگ ترافیک هدیه که در دوره جاری ایشان قابل استفاده است، اختصاص یافت... اسامی برندگان در سامانه الکترونیک بایت به آدرس:
CRM.byteisp.com

در ضمن ب اطلاع کلیه مشترکین گرامی میرساند تعداد ۱۰۰۰ مشترک خوش شانس، تا انتهای سال در هنگام خرید ترافیک یا تمدید سرویس بطور غیر حضوری، از اکانت یک ماهه سرویس رسانه اینترنتی بایت بهره مند خواهند شد...
با آرزوی سربلندی برای همه ‎‎:)‎

BursT
01-03-2014, 22:34

من از همین شاتل در شهر اصفهان دارم آشغال به تمام معناست...من بیش از 2 سال هست که شاتل دارم ولی کیفیتش بده...متاسفانه سطح ISP های اصفهان اصلا رضایت بخش نیست(پینگ بیشتر ISP ها بالای 300 هست)ولی به دلیل stable بودن شاتل،هنوز مشتریش هستم
در ضمن اگه شما محدود نشدی به خاطر اینه که شاتل دنبال جذب مشتری هست...به محض اینکه به حد نصاب مشتری جذب کرد سیاست های محدودیش شروع میشه...
شما باید تعداد مشترکین شاتل در کاشان را با بایت مقایسه کنی ..تا جایی که من می دونم 70 % ساکنین کاشان مشترک بایت هستند و ارائه خدمات پایدار برای این تعداد کاربر مشکل تر از تعداد کاربر به نسبت کمتر هست
و اما بحث شیرین و جذاب:گویا شرکت زیر ساخت هزینه لینک هارو 35% کاهش داده تا کاربران با تخفیف 20%ای از سرویس های اینترنتی استفاده کنند
آقای حیدری این بحث 20% ارزان شدن اینترنت ها هنوز ابلاغ نشده؟!پارس آنلاین سرویس هاشو ارزان کرد..منتظر خبر های خوش از بایت باشیم یا نه؟!
برنامه ای برای جشنواره جدید به مناسبت عید نوروز ندارید؟
سرویس های شبیه به ART چی؟برنامه ای برای ارائه همچین خدماتی ندارید؟!

پ.ن:فرزین جان شما چند گیگ دانلود کردی که محدود نشدی؟

mheidarian
02-03-2014, 09:31
آقای حیدری این بحث 20% ارزان شدن اینترنت ها هنوز ابلاغ نشده؟!پارس آنلاین سرویس هاشو ارزان کرد..منتظر خبر های خوش از بایت باشیم یا نه؟!
با ابلاغ رسمی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شرکت های PAP، قیمت ترافیک اضافه به میزان 20% کاهش خواهد داشت. توجه داشته باشید که مصوبه 181 سازمان تنظیم تنها قیمت ترافیک اضافه را کاهش داده و نه قیمت پایه هر سرویس. بنابراین کاربران از کلیه سرویس دهندها نباید توقع کاهش شدید متوقع باشند ضمن اینکه مالیات ارزش افزوده برای سال 93 به میزان 2% افزایش یافته و به 8% می رسد.
ضمن اینکه بزودی یک اتفاق فوق العاده در سرویس های بایت اتفاق خواهد افتاد. این تغییر در راستای مقررات و مصوبات قبلی سازمان تنظیم می باشد که تاکنون تنها یک سرویس دهنده نسبت به اجرای آن اقدام کرده است.

برنامه ای برای جشنواره جدید به مناسبت عید نوروز ندارید؟
درحال حاضر به دلیل تکمیل ظرفیت مراکز و جلوگیری از کاهش کیفیت سرویس ها برنامه ای برای جذب گسترده مشترک با ابزار جشنواره نیست. اما برای مشترکین فعلی فروش ویزه پیش بینی شده است که اطلاع رسانی خواهد شد

در کل مشترکین از بابت تخفیف 35% ای به شرکت های PAP برای پهنای باند اینترنت، می بایست توقع افزایش کیفیت را داشته باشند تا کاهش هزینه ها. چون قیمت های اینترنت چند سالی است با وجود تورم بالا و افزایش هزینه های جانبی مثل نیروی انسانی، برق و ... افزایش نیافته است و باید واقع بیباننه به مسئله نگاه شود.

mheidarian
05-03-2014, 18:03
:. جشنواره بهاره بايت آغاز شد .:

به اطلاع می رساند جشنواره بهاره بایت از تاریخ 15 الی 21 اسفند با شرایط ویژه آغاز شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه فرمائید.

لازم به ذکر است زمان جشنواره براي مشترکين فعلي از تاريخ پنجشنبه 15 اسفند تا پايان روز چهارشنبه 21 اسفند ماه (ساعت 24) خواهد بود.

BursT
08-03-2014, 14:45
آقای حیدری شرکت شاتل و پارس آنلاین قیمت گیگ اضافه سرویس هاشونو کاهش دادن
شرکت بایت برنامه ای برای کاهش قیمت گیگ فروشی نداره؟:n03:

mheidarian
09-03-2014, 11:42
آقای حیدری شرکت شاتل و پارس آنلاین قیمت گیگ اضافه سرویس هاشونو کاهش دادن
شرکت بایت برنامه ای برای کاهش قیمت گیگ فروشی نداره؟:n03:

بزودی تغییرات نرم افزاری لازم انجام خواهد شد و خبرهای خوبی علاوه بر این مورد، به مشترکین اعلام می شود.

fastfind
10-03-2014, 19:59
بزودی تغییرات نرم افزاری لازم انجام خواهد شد و خبرهای خوبی علاوه بر این مورد، به مشترکین اعلام می شود.

امیدوارم انشاال... تغییراتی برای سرویس های نامحدود هم اعمال بشه.

mheidarian
11-03-2014, 14:26
امیدوارم انشاال... تغییراتی برای سرویس های نامحدود هم اعمال بشه.

در سرویسهای نامحدود با توجه به محدودیتهای سازمان تنظیم مقررات جهت ارائه، هرگونه تغییر می بایست ناقض مصوبات قانونی نباشد بنابراین فعلا تغییر خاصی در این سرویس ها وجود نخواهد داشت جز این نکته که کیفیت سرویس های نامحدود به سمت ضریب اشتراک پایین تر حرکت کند.
بزودی هزینه ترافیک اضافی کاهشی بیست درصدی خواهد داشت و ضمنا در میزان ترافیک پایه سرویس ها تغییرات زیادی رخ خواهد داد...
در نحوه محاسبه ترافیک نیز طبق مصوبه اخیرسازمان تنظیم مقررات تغییراتی اتفاق خواهد افتاد

Ballspielverein
11-03-2014, 14:34
در سرویسهای نامحدود با توجه به محدودیتهای سازمان تنظیم مقررات جهت ارائه، هرگونه تغییر می بایست ناقض مصوبات قانونی نباشد بنابراین فعلا تغییر خاصی در این سرویس ها وجود نخواهد داشت جز این نکته که کیفیت سرویس های نامحدود به سمت ضریب اشتراک پایین تر حرکت کند.
بزودی هزینه ترافیک اضافی کاهشی بیست درصدی خواهد داشت و ضمنا در میزان ترافیک پایه سرویس ها تغییرات زیادی رخ خواهد داد...
در نحوه محاسبه ترافیک نیز طبق مصوبه اخیرسازمان تنظیم مقررات تغییراتی اتفاق خواهد افتاد

بسیار عالی. پس صبانت و شاتل و پارس آنلاین که 128 نامحدودش برای مصرف منصفانه سرعت رو حتی روی 1 مگ یا 2 مگ میبندند
کلا قانون سازمان رادیویی رو نقض میکنن؟ پس باید در این شرکتها رو ببندند دیگه؟
باید قبول کرد خیر بایت به مشترکین نمیرسه. واقعا متاسفم.

mheidarian
12-03-2014, 11:29
بسیار عالی. پس صبانت و شاتل و پارس آنلاین که 128 نامحدودش برای مصرف منصفانه سرعت رو حتی روی 1 مگ یا 2 مگ میبندند
کلا قانون سازمان رادیویی رو نقض میکنن؟ پس باید در این شرکتها رو ببندند دیگه؟
باید قبول کرد خیر بایت به مشترکین نمیرسه. واقعا متاسفم.

واقعا متوجه نمی شوم از کدام جمله توضیحات بنده این استنباط را داشتید که سرویس های شرکت های همکار ناقض مقررات سازمان تنظیم مقررات است!!؟؟
هر سرویس دهنده بر اساس منافع خود میتواند در چارچوب مقررات قانونی تغییراتی را در ارائه سرویس ها اعمال کند. در جریان باشید طبق مصوبات سازمان تنظیم، چیزی به عنوان سرویس نامحدود وجود خارجی ندارد ولی با تعیین کف دریافت توسط سرویس دهنده ها، این خلع قابل رفع می باشد. شما می توانید هم اکنون به سایت سازمان تنظیم به آدرس cra.ir مراجعه و مصوبه آخر یعنی مصوبه شماره 181 را دانلود کنید و در صورت وجود سرویسی به عنوان سرویس نامحدود (حتی یک کلمه ضمنی یا صریح!) ، یک جایزه خیلی خوب از مجموعه شرکت بایت و پیشگامان دریافت فرمائید ;)
لطفا با آگاهی کامل از قوانین و مقررات صحبت فرمائید. ضمنا بد نیست این محاسبه را به صورت سرانگشتی داشته باشید که آیا سرویس نامحدود با سرعت واقعی به چه میزان دریافت دارد و سرویس دارای سرعت 128 که مثلا تا 1 مگابیت باز است و مصرف منصفانه نیز چاشنی کار خود دارد، به چه میزان دریافت اطلاعات خواهد داشت!؟؟

همواره به این نکته توجه کنید که تمام همکاران سرویس دهنده، به رضایت حداکثری توجه دارند... با آرزوی موفقیت

Ballspielverein
12-03-2014, 12:25
مهندس شما فعلا قیمت ترافیک اضافه رو طبق همون سازمانی که الان دفتر مشقش رو برامون ورق زدی
تو شرکتت کم کن تا به نامحدود هم برسیم.
لینک خبر کاهش قیمت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-20-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF%DB%8C-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA)
در صحبتم اشاره کردم خِیر, خیرش نمیرسه. اگه خیرش میرسید سرویس همون سرویسی که تو روز سرعت تا 900 کیلوبایت در شب هم میداد. ساعات رایگان رو کم نمیکرد.
خیرش میرسید حداقل تبادل ترافیکی برای سرویس نامحدود رو 10 گیگ با سرعت بالاتر میذاشت. منم میدونم هر سرویس دهنده بر اساس منافع خودش
عمل میکنه, چیزه واضحیه. فقط درصد داره, یکی آی سود میبره یکی در کنار سود یه حالی هم به مشترکینش میده.
اون که سرویس نامحدود رو سرعت واقعی میدید که وظیفه تونه. لطف نیست.
فعلا قیمت ترافیک رو اصلاح کنید تا کار به شکایت به سازمان مقرارت رادیویی نکشیده.

alireza12827
14-03-2014, 20:02
من حدود 2 سال از این شرکت بایت تو کاشون adsl داشتم واقعا شرکت مزخرفی است هر کاری بخواهد سر مشتری در میاره هر موقع دلش میخواد سرعت دانلود رو تغییر میده
هر موقع دلش میخواد ساعت رایگان شبانه اش رو تغییر میده
بسته های حجمی اشون رو هر جور دلش میخواد تغییر میده
هدف کلی همه این کارها هم چیزی نیست جز جیب مشتری و زدن و پول زور از مردم گرفتن ودزدی کردن
شما ببنید همین الان تعرفه های مصوبه 181 رو اجرا کرده میگه یک ماهه برنزی 4 گیگ 18500حالا یک کسی یه جا 4 گیگ 2 گیگ استفاه کرد اون 2 گیگ باقیمانده حذف میشه جیب مردم رو زدن از این بهتر
من الان از مخابرات گرفتم واقعا راضیم downstream روی 3 مگ گذاشته مخابرات و خیلی هم خوبه و هر مقدار بخوام حجم استفاده میکنم بهتر از این هستش که پول زور به شرکتی چپاولگر مثل بایت بدم و اونم برای مصرف ام تعیین تکلیف کنه

alireza12827
14-03-2014, 20:03
بیسبزطرزطرطزرزطرطزرزطرزطر ط

fastfind
01-04-2014, 09:34
من رفتم art1 نامحدود شاتل رو گرفتم با 28ت در ماه سرعتم به نسبت نامحدود بایت خیلی عالیه و بهتره
قبلا سرعت دانلود نهایت 20 بود الان سرعت بین 90 تا 120 هست کم هم نمیشه
شاتل پینگ هم درخواست دادم سرویس گیم فعال کردند
ایمیل میدی به مرکز اصلی تهران چند ساعت نگذشته برات اوکی میکنن.صفا میکنی, ببینید

نمیخوام از شاتل تعریف کنم چون همه isp ها عین هم هستند و به فکر سودشون ولی
این با اینکه art 1 نامحدود هست ولی سرعت 100 حالشو میبرم بخدا. دم شاتل گرم :n12:
مخصوصا اینکه پینگ در کل روز یه ذره هم نوسان نداره. اون بایت صبح خوب بود پینگ زیر 130 بود بعد از ظهر تا آخر شب
میرفت روی 250... الان شاتل پینگ لندن گذاشتم براتون 125 اونایی که بازی آنلاین میکنن میفهمن چقدر خوبه این ( راحت سرور خارجی بازی میکنم) الان همزمان هم دانلود میکنم (روی حدی محدود میکنم که لگ نشه) هم بازی میکنم, باید زودتر از اینا میرفتم سمت شاتل/
سیستم مدیریت کاربریش هم خیلی پیشرفته و با کلاسه. من توی همین عید دوشنبه 5 ام عید رفتم ثبت نام پنجشنبه ظهر وصل شد.
خیلی جالب بود با اینکه توی عید بود, به من که خیلی حال داد. هر لحظه هم روندش اس ام اس میشد. نمیدونم ماه بعد برم art4 بگیرم سرعتش 200 باید باشه نامحدود فکر میکنم.

mheidarian
03-04-2014, 09:57

mheidarian
03-04-2014, 09:58
قرعه کشی ماهانه بایت برای ماه اسفند انجام شد... به هرکدام از برندگان ۵گیگ ترافیک هدیه که در دوره جاری ایشان قابل استفاده است، اختصاص یافت... اسامی برندگان در سایت بایت به آدرس:

Byteisp.com

BursT
03-04-2014, 19:55
آقای حیدری لطف می کنید یک پینگ از این ایپی برای من بگیرید؟
146.66.152.1
این آیپی سرور های شرکت valve در اروپای غربی هست...قبل از عید پینگ بایت با این سرور ها نزدیک به 130-140 بود ولی در حال حاضر بیشتر از 300 هستش.مشکل خاصی در پهنای باند بایت به وجود اومده؟

نمیخوام از شاتل تعریف کنم چون همه isp ها عین هم هستند و به فکر سودشون ولی
این با اینکه art 1 نامحدود هست ولی سرعت 100 حالشو میبرم بخدا. دم شاتل گرم :n12:
مخصوصا اینکه پینگ در کل روز یه ذره هم نوسان نداره. اون بایت صبح خوب بود پینگ زیر 130 بود بعد از ظهر تا آخر شب
آره...آرت1 من در اصفهان هم خیلی خوب شده و چند روز اول عید،سرعتمو روی 3 مگابیت بسته بود(حالا نمی دونم عیدی بود یا از بس زنگ زده بودم ازشون شکایت کرده بودم اینکارو کرده بودن)الانم روی 140 کیلوبایت فیکس بود..پینگمم خیلی خوب شده(130-150)در صورتی که تا 2 ماه پیش پینگم زیر 350-300- نمیومد

من حدود 2 سال از این شرکت بایت تو کاشون adsl داشتم واقعا شرکت مزخرفی است هر کاری بخواهد سر مشتری در میاره هر موقع دلش میخواد سرعت دانلود رو تغییر میده
هر موقع دلش میخواد ساعت رایگان شبانه اش رو تغییر میده
بسته های حجمی اشون رو هر جور دلش میخواد تغییر میده
هدف کلی همه این کارها هم چیزی نیست جز جیب مشتری و زدن و پول زور از مردم گرفتن ودزدی کردن
شما ببنید همین الان تعرفه های مصوبه 181 رو اجرا کرده میگه یک ماهه برنزی 4 گیگ 18500حالا یک کسی یه جا 4 گیگ 2 گیگ استفاه کرد اون 2 گیگ باقیمانده حذف میشه جیب مردم رو زدن از این بهتر
آفر های هر شرکتی به یک صورت متفاوت هست...حالا 4 گیگ بایت برای شما زیاده دلیل نمیشه شما بهشون بگی چپاولگر...همین طرح زرین مخابراتی که میگی،برو توی تاپیکش ببین چه قدر مخالف داره
اینکه 2 ساعت شبانه را کم کنند و 25% حجم بیشتری به کاربران اختصاص بدن از نظر منطقی خیلی هم خوبه...چون کاربرانی که بیشتر مصرف دارن، از خدمات بیشتری نسبت به کاربر کم مصرف استفاده می کنند که عین عدل هست

Ping statistics for 4.2.2.2:
Packets: Sent = 385, Received = 214, Lost = 171 (44% loss),
Minimum = 221ms, Maximum = 531ms, Average = 245ms

alireza12827
05-04-2014, 15:50
آقای حیدری لطف می کنید یک پینگ از این ایپی برای من بگیرید؟
146.66.152.1
این آیپی سرور های شرکت valve در اروپای غربی هست...قبل از عید پینگ بایت با این سرور ها نزدیک به 130-140 بود ولی در حال حاضر بیشتر از 300 هستش.مشکل خاصی در پهنای باند بایت به وجود اومده؟

آره...آرت1 من در اصفهان هم خیلی خوب شده و چند روز اول عید،سرعتمو روی 3 مگابیت بسته بود(حالا نمی دونم عیدی بود یا از بس زنگ زده بودم ازشون شکایت کرده بودم اینکارو کرده بودن)الانم روی 140 کیلوبایت فیکس بود..پینگمم خیلی خوب شده(130-150)در صورتی که تا 2 ماه پیش پینگم زیر 350-300- نمیومد

آفر های هر شرکتی به یک صورت متفاوت هست...حالا 4 گیگ بایت برای شما زیاده دلیل نمیشه شما بهشون بگی چپاولگر...همین طرح زرین مخابراتی که میگی،برو توی تاپیکش ببین چه قدر مخالف داره
اینکه 2 ساعت شبانه را کم کنند و 25% حجم بیشتری به کاربران اختصاص بدن از نظر منطقی خیلی هم خوبه...چون کاربرانی که بیشتر مصرف دارن، از خدمات بیشتری نسبت به کاربر کم مصرف استفاده می کنند که عین عدل هست

Ping statistics for 4.2.2.2:
Packets: Sent = 385, Received = 214, Lost = 171 (44% loss),
Minimum = 221ms, Maximum = 531ms, Average = 245ms

همین شرکت بایتی که شما سنگش رو به سینه میزنی من 6 ماه آخری که باهاش قرارداد داشتم به خاطر پایین آوردن سرعت شکایت کردم به پیشگامان بعدش از خود همین شرکت بایت زنگ زدن سرعتم رو بالا بردن
اگه بخواهی بشینی و نگاه کنی این شرکت ها کلاهی سرت میگذارن بیاو تماشا کن
در ضمن وقتی شرکت بایت ساعت شبانه رایگان رو ساعت 3 میکنه فکر میکنی دنبال رضای مشتری هستش؟؟؟؟؟؟ نخیر دوست من شرکت دنبال مطلب دیگری هستش پول و......

BursT
05-04-2014, 19:51
همین شرکت بایتی که شما سنگش رو به سینه میزنی من 6 ماه آخری که باهاش قرارداد داشتم به خاطر پایین آوردن سرعت شکایت کردم به پیشگامان بعدش از خود همین شرکت بایت زنگ زدن سرعتم رو بالا بردن
اگه بخواهی بشینی و نگاه کنی این شرکت ها کلاهی سرت میگذارن بیاو تماشا کن
در ضمن وقتی شرکت بایت ساعت شبانه رایگان رو ساعت 3 میکنه فکر میکنی دنبال رضای مشتری هستش؟؟؟؟؟؟ نخیر دوست من شرکت دنبال مطلب دیگری هستش پول و......
معلومه که دنبال پول هستند...کدام آدم عاقلی دنبال پول نیست؟چه برسه به یک شرکت با اهداف اقتصادی...
در اون زمان که ساعات شبانه را کم کردند بقیه شرکت ها هم هزینه سرویس هاشونو بالا بردند...شاتل برای سرویس های ارزانش 3500 تومان شبانه در نظر گرفت
مخابرات اصفهان هزینه هر گیگ را 1000 تومان افزایش داد(=که برابر با 40% افزایش قیمت هست)
و بقیه شرکت ها هم به طرق مختلف قیمت هاشونو افزایش دادند...
حالا این شرکت بایت هم با کم کردن ساعات شبانه ،سعی در افزایش قیمت هاش داشته...به نظرت این عیب داره؟مطمئنا هر شرکتی نواقص خودشو داره و این شرکت هم ممکنه سرعت شما را عمدا یا سهوا کاهش داده باشه...همین که با شکایت حقتونو بهتون دادن نشان دهنده رسیدگیشون نیست؟!
ولی اینکه ندانسته و یک طرفه قاضی بشیم و در مورد افراد قضاوت کنیم اصلا رفتار خوبی نیست

alireza12827
05-04-2014, 23:58
معلومه که دنبال پول هستند...کدام آدم عاقلی دنبال پول نیست؟چه برسه به یک شرکت با اهداف اقتصادی...
در اون زمان که ساعات شبانه را کم کردند بقیه شرکت ها هم هزینه سرویس هاشونو بالا بردند...شاتل برای سرویس های ارزانش 3500 تومان شبانه در نظر گرفت
مخابرات اصفهان هزینه هر گیگ را 1000 تومان افزایش داد(=که برابر با 40% افزایش قیمت هست)
و بقیه شرکت ها هم به طرق مختلف قیمت هاشونو افزایش دادند...
حالا این شرکت بایت هم با کم کردن ساعات شبانه ،سعی در افزایش قیمت هاش داشته...به نظرت این عیب داره؟مطمئنا هر شرکتی نواقص خودشو داره و این شرکت هم ممکنه سرعت شما را عمدا یا سهوا کاهش داده باشه...همین که با شکایت حقتونو بهتون دادن نشان دهنده رسیدگیشون نیست؟!
ولی اینکه ندانسته و یک طرفه قاضی بشیم و در مورد افراد قضاوت کنیم اصلا رفتار خوبی نیست
من در مورد فرد قضاوت نکردم بلکه در مورد سیاست های غلط یک شرکت انحصاری گفتم
باشه اصلا هر چی شما میگید درسته!!!
اصلا شرکت بایت نه تنها تو کاشون وکشور ایران بلکه در کل جهان بهترین هستش!!!!!
من باور کردم!!!!!

fastfind
26-04-2014, 05:10
سرویس برنزی بایت (128) - ساعات رایگان شبانه.

سرعت دانلود بین 25 تا 30 کیلوبایت. فقط پینگش و ثبات خوبه از نظر دیگه ایی چیزی نداره.(تک کانکش و لود)
/
دوستان کسی از وضعیت پارس آنلاین در کاشان خبری نداره؟
کلاً جمع شد شرکتش؟ به فرض کسی خواست پارس آنلاین بگیره دیگه سروس نمیدهند؟
/
و اگر کسی هست که مخابرات طرح 5 مگ رو فعال کرده لطفا سرعت و کیفیتش رو بگه.

fastfind
27-04-2014, 21:00
اینم اون خطه که شاتل روشه;

128نامحدود شاتل. مصرفم هم زیاد بود ولی هنوز سرعت بالاست.پن جا ه گیگ سرور ایرانی و خارجی ولی ناموسا آخ نگفت.
فقط متاسفانه برای مشکل خط مجبور شدم سرویس گیم رو غیر فعال کنم.
نوسان پینگ بایت از شاتل بهتره و در کل پینگ و ثباتش ولی سرعت دانلود و وبگردی شاتل بهتره. (هرکدوم یه کم و کسری دارند.)
فقط یه زحمتی برای دوستانی که شاتل دارند اگر کسی میاد اینجا و شاتل داره یه پینگ با سرور ایرانی با تعداد دفعه ی بالای 30 بگیره
مثلا cmd وارد کنید:
ping tct.ir -n 50
ببنید تایم اوت میده بینش یا نه؟
من خودم حدودا هر 30 تا پینگ یه تایم اوت میده میخوام ببینم شاتل منطقه ما اینطوره یا نه کل کاشون اینطوره؟

BursT
04-05-2014, 14:09
اینم اون خطه که شاتل روشه;

128نامحدود شاتل. مصرفم هم زیاد بود ولی هنوز سرعت بالاست.پن جا ه گیگ سرور ایرانی و خارجی ولی ناموسا آخ نگفت.
فقط متاسفانه برای مشکل خط مجبور شدم سرویس گیم رو غیر فعال کنم.
نوسان پینگ بایت از شاتل بهتره و در کل پینگ و ثباتش ولی سرعت دانلود و وبگردی شاتل بهتره. (هرکدوم یه کم و کسری دارند.)
فقط یه زحمتی برای دوستانی که شاتل دارند اگر کسی میاد اینجا و شاتل داره یه پینگ با سرور ایرانی با تعداد دفعه ی بالای 30 بگیره
مثلا cmd وارد کنید:
ping tct.ir -n 50
ببنید تایم اوت میده بینش یا نه؟
من خودم حدودا هر 30 تا پینگ یه تایم اوت میده میخوام ببینم شاتل منطقه ما اینطوره یا نه کل کاشون اینطوره؟
به نظر من کیفیت بایت خیلی بهتر از شاتل هست ولی به قول شما شاتل ترافیک بیشتری در اختیارتون میزاره
من در حال حاضر با بحث UDP مشکل دارم...کسی هست بایت داشته باشه و dota 2 بازی کنه؟
کسی از وضعیت آقای حیدری خبری داره؟کم پیدا شده اند:n16:

fastfind
04-05-2014, 20:48
از وقتی جای تایپکها رو تغییر دادند بازدید و اینا خیلی کمتر شده.
درسته, خدایی مثلا با اکانتهای بازی مثل xfire یا gameranger بایت خیلی بهتر جواب میده. برای بازی حتما بایت بهتره.
بحث udp چی هست؟ حدود یه ماهی میشه اصلا نمیشه درست آنلاین بازی کرد مخصوصا با سرورهای خارجی. وسط بازی میپره بیرون
یا گاهی بعد از چند دقیق دیسکانکت میشه. خدایی یه جوری شده نت , یه جوری dely داره به کل. همه جا هم همینه مثل اینکه.
ببین مثلا پینگ شاید با سرور 120 باشه ولی لگ و dely داره. قبلا یادمه حتی با پینگ 200 با همین بایت فیفا بازی میکردم خارجی ولی اصلا
بگ نبود, شاید یه کم dely داشت ولی خوب بود. الان کامل لگ داره.
به این udp مربوط میشه؟ درستش نمیکنن؟
راستی یه سوال وایرلس که آنتن و اینا میخواد هم بگیرم همین مشکل لگ و اینا رو داره یا نه؟

mheidarian
05-05-2014, 08:43
دوستان عزیز در حال حاضر سرور گیم بازی WOW در دیتاسنتر بایت مراحل تست و توسعه را طی می کند. به محض پایداری سرور و امکان ارائه عمومی، کلیه عزیزان با هر سرویسی که از دیگر سرویس دهندگان دارند می توانند از خدمات آن بهره مند شوند.

BursT
06-05-2014, 14:28
دوستان عزیز در حال حاضر سرور گیم بازی WOW در دیتاسنتر بایت مراحل تست و توسعه را طی می کند. به محض پایداری سرور و امکان ارائه عمومی، کلیه عزیزان با هر سرویسی که از دیگر سرویس دهندگان دارند می توانند از خدمات آن بهره مند شوند.
با عرض سلام و تشکر بابت این خبر خوب،
بنده به عنوان یکی از طرفداران ISP بایت و با توجه به اینکه چند وقتی wow در blizzard بازی می کردم و شناخت نسبی از server های ایرانی دارم.به شما توصیه می کنم که اگر سرور شما همان Coreارائه و گسترش داده شده توسط آقای محسن نسیم سبحان که صاحب سرور گیم پیشگامان یزد هست،اصلا رویش سرمایه گذاری نکنید،چون ایشان نه از شناخت کافی نسبت به بازی wow برخوردار هستند و نه رفتار و گفتار و عمل درستی دارند(بنده حدود 1 سال در فروم این سرور فعالیت کرده ام و از اخلاقیات ایشان کاملا مطلع هستم)

BursT
06-05-2014, 14:29
از وقتی جای تایپکها رو تغییر دادند بازدید و اینا خیلی کمتر شده.
درسته, خدایی مثلا با اکانتهای بازی مثل xfire یا gameranger بایت خیلی بهتر جواب میده. برای بازی حتما بایت بهتره.
بحث udp چی هست؟ حدود یه ماهی میشه اصلا نمیشه درست آنلاین بازی کرد مخصوصا با سرورهای خارجی. وسط بازی میپره بیرون
یا گاهی بعد از چند دقیق دیسکانکت میشه. خدایی یه جوری شده نت , یه جوری dely داره به کل. همه جا هم همینه مثل اینکه.
ببین مثلا پینگ شاید با سرور 120 باشه ولی لگ و dely داره. قبلا یادمه حتی با پینگ 200 با همین بایت فیفا بازی میکردم خارجی ولی اصلا
بگ نبود, شاید یه کم dely داشت ولی خوب بود. الان کامل لگ داره.
به این udp مربوط میشه؟ درستش نمیکنن؟
راستی یه سوال وایرلس که آنتن و اینا میخواد هم بگیرم همین مشکل لگ و اینا رو داره یا نه؟
مشکلاتی که پیش اومده فراگیر هست و با استفاده وایرلس و آنتن و... هم حل نمیشه...در تمام ISP ها این مشکل هست و تقصیر هیچ کدام از ISP ها نیست(حتی شرکت پیشگامان که به عنوان بزرگترین وارد کننده پهنای باند ایران شناخته میشه)
تمام این مشکل زیر سر شرکت زیرساخت هست...در مورد UDP بنده توضیح مختصری میدم و با توجه به اینکه 2-3 سال از زمان مطالعه مباحث شبکه بنده گذشته کم و کاست ها و مشکلات متن را به بزرگی خودتون ببخشید...
برای انتقال اطلاعات در شبکه های کامپیوتری از روش های مختلفی استفاده میشه که به اونها پروتکل(یا قانون)گفته میشه...اطلاعاتی که ارسال میشه به بسته(packet) ها تقسیم شده و اونها ارسال میشن...فرض کنید یه کیک بزرگ را تکه تکه کنید و هر تکه را در یک بسته قرار بدید و بسته ها را ارسال کنید به مقصد و مقصد تکه ها را به هم بچسبونه و کیک در مقصد به شکل اول دربیاد
بعضی از این پروتکل ها،مقصد، به محض دریافت هر کدام از بسته پیغامی مبنی بر کامل و درست دریافت کردن بسته(که اصطلاحا ack نامیده میشه)به مبدا ارسال میکنه که به مبدا می فهمونه بسته را دریافت کردم و بسته بعدی را ارسال کن
UDP ها یکی از پروتکل ها هست ولی در UDP پیامی مبنی را دریافت درست بسته ارسال نمیشه(یعنی ack نداریم)...حسن این روش این هست که سرعت ارسال بسته ها بسیار زیاده هست و به همین دلیل برای برنامه هایی که زمان دریافت بسته ها با اهمیت هست استفاده میشه(مثل وایبر،وی چت،یاهومسنجر و تمام بازی های آنلاین،فیل_تر شکن ها و برنامه های نمایش فیلم و موسیقی آنلاین و ...)
به احتمال بسیار،به دلیل اینکه جکومت روی استفاده از برنامه هایی نظیر وایبر وی چت و هیت-لر شکن ها... حساس شده(-که بعضی ها میگن به خاطر محتوای مجرمانه ای هست که در اون انتقال داده میشه و بعضی کم شدن درآمد مخابرات را دلیلش میدونند-)و دستور فیلترینگ این برنامه ها صادر شده..اما از اونجایی که اگر هر کدام از این برنامه ها را که ببندند جاش برنامه دیگری جایگزین میشه،تصمیم به رفع مشکل از پایه کردند:n02: و زدن کل پروتکل را با اختلال مواجه کردند(چگونگیش را من نمی دونم)...در حال حاضر بعد از چند ثانیه ارتباط با سرور روی این پروتکل،دی سی رخ میده و همین دی سی باعث میشه بازی های آنلاین با مشکل اساسی رو به رو بشند...
به همین دلیل تمام برنامه هایی که در بالا ذکر کردم با مشکل مواجه شدند
بابت توضیحات جسته گریخته ام و نگرش ضعیفم عذرخواهی می کنم...کلا در زمینه ارائه اطلاعات خیلی ضعیف هستم

fastfind
06-05-2014, 18:24
مشکلاتی که پیش اومده فراگیر هست و با استفاده وایرلس و آنتن و... هم حل نمیشه...در تمام ISP ها این مشکل هست و تقصیر هیچ کدام از ISP ها نیست(حتی شرکت پیشگامان که به عنوان بزرگترین وارد کننده پهنای باند ایران شناخته میشه)
تمام این مشکل زیر سر شرکت زیرساخت هست...در مورد UDP بنده توضیح مختصری میدم و با توجه به اینکه 2-3 سال از زمان مطالعه مباحث شبکه بنده گذشته کم و کاست ها و مشکلات متن را به بزرگی خودتون ببخشید...
برای انتقال اطلاعات در شبکه های کامپیوتری از روش های مختلفی استفاده میشه که به اونها پروتکل(یا قانون)گفته میشه...اطلاعاتی که ارسال میشه به بسته(packet) ها تقسیم شده و اونها ارسال میشن...فرض کنید یه کیک بزرگ را تکه تکه کنید و هر تکه را در یک بسته قرار بدید و بسته ها را ارسال کنید به مقصد و مقصد تکه ها را به هم بچسبونه و کیک در مقصد به شکل اول دربیاد
بعضی از این پروتکل ها،مقصد، به محض دریافت هر کدام از بسته پیغامی مبنی بر کامل و درست دریافت کردن بسته(که اصطلاحا ack نامیده میشه)به مبدا ارسال میکنه که به مبدا می فهمونه بسته را دریافت کردم و بسته بعدی را ارسال کن
UDP ها یکی از پروتکل ها هست ولی در UDP پیامی مبنی را دریافت درست بسته ارسال نمیشه(یعنی ack نداریم)...حسن این روش این هست که سرعت ارسال بسته ها بسیار زیاده هست و به همین دلیل برای برنامه هایی که زمان دریافت بسته ها با اهمیت هست استفاده میشه(مثل وایبر،وی چت،یاهومسنجر و تمام بازی های آنلاین،فیل_تر شکن ها و برنامه های نمایش فیلم و موسیقی آنلاین و ...)
به احتمال بسیار،به دلیل اینکه جکومت روی استفاده از برنامه هایی نظیر وایبر وی چت و هیت-لر شکن ها... حساس شده(-که بعضی ها میگن به خاطر محتوای مجرمانه ای هست که در اون انتقال داده میشه و بعضی کم شدن درآمد مخابرات را دلیلش میدونند-)و دستور فیلترینگ این برنامه ها صادر شده..اما از اونجایی که اگر هر کدام از این برنامه ها را که ببندند جاش برنامه دیگری جایگزین میشه،تصمیم به رفع مشکل از پایه کردند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و زدن کل پروتکل را با اختلال مواجه کردند(چگونگیش را من نمی دونم)...در حال حاضر بعد از چند ثانیه ارتباط با سرور روی این پروتکل،دی سی رخ میده و همین دی سی باعث میشه بازی های آنلاین با مشکل اساسی رو به رو بشند...
به همین دلیل تمام برنامه هایی که در بالا ذکر کردم با مشکل مواجه شدند
بابت توضیحات جسته گریخته ام و نگرش ضعیفم عذرخواهی می کنم...کلا در زمینه ارائه اطلاعات خیلی ضعیف هستم

برای وقتی که گذاشتید و توضیح کامل ممنون عزیز. شما که اطلاعات خوبی دارین بنده زیاد تخصصی نیستم در این موارد. دی
انشاال... مشکلات حل بشه. همینطور که گفتم قبل از این مشکلات با سرویس بایت به راحتی با سرورهای خارجی
و افرادی که خودشون هاست میشدند و خارجی بودند بدون ذره ایی مشکل بازی میکردم , الان نمیشه متاسفانه.
مشکل هم واقعا وسیع هستش و طبق صحبت شما در تمام isp ها با اختلال مواجه هستند. در فروم همسایه ba.zi..cen...
تاپیکهای زیادی کاربرا و گیمرها کاملا با مشکل روبه رو هستند.

ahlekashanamm
17-05-2014, 00:42
سلام دوستان . من یک آنتن وایرلس نانو استیشن 2 دارم . کسی خریدار هست ؟ 160 میدم

fastfind
18-05-2014, 22:41
--------------------

BursT
23-05-2014, 00:07
شکر خدا چند روزه مثل اینکه مشکلات حل شده.
از بازی نمیپره بیرون , لگ ها بر طرف شده و پینگ به شرایط آرمانی برگشته. جای شما خالی فیفا بازی کردیم و لذت بردیم بدون ذره ایی
مشکل. ایشاال... وضعیت پایدار باشه. ممنونم از دست اندرکاران.

C:\Users\ >ping 4.2.2.3

Pinging 4.2.2.3 with 32 bytes of data:

Reply from 4.2.2.3: bytes=32 time=133ms TTL=44
Reply from 4.2.2.3: bytes=32 time=135ms TTL=44
Reply from 4.2.2.3: bytes=32 time=134ms TTL=44
Reply from 4.2.2.3: bytes=32 time=134ms TTL=44

Ping statistics for 4.2.2.3:
Minimum = 133ms, Maximum = 135ms, Average = 134ms

C:\Users\ >ping 8.8.8.8

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=111ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=110ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=110ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=206ms TTL=39

Minimum = 110ms, Maximum = 206ms, Average = 134ms

C:\Users\ >ping tct.ir

Pinging tct.ir [79.175.160.246] with 32 bytes of data:

Reply from 79.175.160.246: bytes=32 time=45ms TTL=48
Reply from 79.175.160.246: bytes=32 time=55ms TTL=48
Reply from 79.175.160.246: bytes=32 time=42ms TTL=48
Reply from 79.175.160.246: bytes=32 time=41ms TTL=48

من با dota2 مشکل داشتم
پینگم هم بالا رفته بود:n03:

fastfind
04-06-2014, 18:05
-----------------------------------

ahlekashanamm
04-06-2014, 18:24
دوستان تو کاشون فقط فرا ارتباط وایرلس میده؟ یا شرکتی دیگه هم هست؟
اگر کسی هست که وایرلس داره یه ندا بده لطفا.
هر چی میکشیم از کیفیت خط واموندمونه. ورداشتن مخابرات امیرکبیر رو بردن ته فین مارو به فنا دادن.
بریم سمت وایرلس این ای دی اس ال برای ما خیری توش نیست حضرت عباسی

آنتن وایرلس داری . من یک دسته دوم نانواستیشن تو دارم اگه خاستی همینجا بگو شمارمو برات پخ کنم .

fastfind
04-06-2014, 18:33
آنتن وایرلس داری . من یک دسته دوم نانواستیشن تو دارم اگه خاستی همینجا بگو شمارمو برات پخ کنم .

ممنون عزیز. پ.خ دادم.

fastfind
04-06-2014, 19:05
----------------

farshid2002002
06-06-2014, 00:03
سلام به همه ی بچه های گل کاشان. :n16:

من میخوام تابستون امسال ADSL بگیرم.به نظرتون بایت بگیرم یا شاتل؟ ( تا اینجای تاپیک نظرم روی بایت هستش )

به علاوه من میخوام با لپتاپم وصل بشم چه مودمی بگیرم مناسبه؟ کدوم مدل و نوع مودم ADSL رو بگیرم به نظرتون؟

ممنون میشم پاسخ بدن دوستان.

* مساله ی دیگه اینکه من اگر از بایت بگیرم به نظرتون کدوم سرویسش رو بگیرم بهتره؟ دانلود های سنگین مثلا فایل های و فیلم های چند گیگی ندارم ولی دانلود های خرد خرد و حداکثر 200 یا 300 مگی دارم.

payam178
08-06-2014, 22:22
سلام دوستان
همون طور که یادتونه شاتل پهنای باند را محدود کرده بود
ولی بعد از سه ماه پهنای باند را به حالت قبل برگردونده!
من که 128 دارم پهنای باندم تا 2 مگ بازه :n02:

fastfind
11-06-2014, 17:34
--------------------------------

fastfind
11-06-2014, 17:59

BursT
13-06-2014, 07:51
پ.ن 1: البته شاتل مصرف منصفانه داره. زیاد بزنی دانلود سرعت 1 دوازدهم این میشه تقریبا یه چیزی هم بدهکار میشی. lol.
پ.ن 2: جون حاجی چه پستی زدم.
پ.ن 3: هر دو مفت گرونه.
شما شاتل کاشان محدود شدی بلاخره؟!:n02:بعد از چه قدر دانلود محدود شدی؟

fastfind
13-06-2014, 10:38
شما شاتل کاشان محدود شدی بلاخره؟!:n02:بعد از چه قدر دانلود محدود شدی؟

سرورهای خارجی حدودا 20 گیگ سرعت نصف حتی کمتر شد.

salar79
14-06-2014, 14:54
:n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05: :n05::n05::n05::n05:

طرح زرین مخابرات

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و

:n09::n09::n09::n09::n09::n09::n09::n09::n09::n09: :n09::n09::n09::n09::n09::n09:

fastfind
15-06-2014, 23:03
داداش چه کیفیت خط خوبی داری... استفاده کن ازش :n02: جداً گفتما... برو تو کار ده مگ حالشو ببر :n09:

fastfind
18-06-2014, 11:57

fastfind
25-06-2014, 13:59

salar79
12-07-2014, 21:32
سلام دوستان
من سرویس زرین مخابرات دارم
از سرعتش راضیم(250 تا 350 کیلو بایت بهم میده) ولی حس خیلی بدی نسبت بهش دارم چون من خیلی دانلود ندارم ولی توی ماه تا 13 گیگ برام میندازه:n15: که میشه حدودا 52 تومن

با این پولسرویس دیگه ای با همین سرعت توی مخابرات (فک کنم طرح ولادت تا ولایت باشه) چیز بهتری میتونم پیدا کنم ک با خیال رراحت دانلود داشته باشم حداقل؟ یا حتی نامحدود؟

توی شرکت های دیگه چی؟ وضعیت بهتر از این میتونم داشته باشم؟

BursT
14-07-2014, 08:48
سلام دوستان
من سرویس زرین مخابرات دارم
از سرعتش راضیم(250 تا 350 کیلو بایت بهم میده) ولی حس خیلی بدی نسبت بهش دارم چون من خیلی دانلود ندارم ولی توی ماه تا 13 گیگ برام میندازه:n15: که میشه حدودا 52 تومن

با این پولسرویس دیگه ای با همین سرعت توی مخابرات (فک کنم طرح ولادت تا ولایت باشه) چیز بهتری میتونم پیدا کنم ک با خیال رراحت دانلود داشته باشم حداقل؟ یا حتی نامحدود؟

توی شرکت های دیگه چی؟ وضعیت بهتر از این میتونم داشته باشم؟

اگه می تونی کمی پول جمع کنی،سرویس یک ساله از بایت بگیر با 150 گیگ ترافیک هزینه اش ماکسیموم میشه 400 هزارتومن...تازه شبانه رایگان هم داری و سرعت دانلود روزانت بیشتر هم میشه
علاوه بر فواید بالا،تقریبا 100-200 هزار تومن هم صرفه جویی میکنی:n18:
الان هم باید جشنواره داره و مودم و آنتی ویروس رایگان هم بهت میده:n01:

payam178
16-07-2014, 00:51
سلام به همشهریای گل
همونطور که میدونید ، ISP های خصوصی روی خطوط فیبر نوری نمیتوانند سرویس بدهند .
با جستجویی که کردم پیشماره ی 531 هم از این قائده مستثنا نیست.
حالا سوالم :
چه ISP هایی غیر از مخابرات روی این گونه خطوط می توانند سرویس بدهند؟

ali_mohandes
17-07-2014, 14:27
اگه می تونی کمی پول جمع کنی،سرویس یک ساله از بایت بگیر با 150 گیگ ترافیک هزینه اش ماکسیموم میشه 400 هزارتومن...تازه شبانه رایگان هم داری و سرعت دانلود روزانت بیشتر هم میشه
علاوه بر فواید بالا،تقریبا 100-200 هزار تومن هم صرفه جویی میکنی:n18:
الان هم باید جشنواره داره و مودم و آنتی ویروس رایگان هم بهت میده:n01:

اره راست میگه من بایت دارم شبانه که رایگانه میشه3گیگ دانلودکرد

ali_mohandes
17-07-2014, 16:39
:n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05::n05: :n05::n05::n05::n05:

طرح زرین مخابرات

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و

:n09::n09::n09::n09::n09::n09::n09::n09::n09::n09: :n09::n09::n09::n09::n09::n09:

می بخشید خودمن اول طرح ذرین مخابرات رو داشتم بیشتر300کیلو بایت نرفت حالا چرا اینجا اینقدر زیاده؟؟؟؟؟؟

farshid2002002
25-07-2014, 15:58
با سلام به دوستان

من طرح عید تا عید مخابرات رو دارم که 20 گیگ هم ترافیک اولیه داره.میخواستم ببینم این شبانه 2 تا 7 که گفتن 90 درصد تخفیف داره چه طوری اعمال میشه توی این طرح؟! یعنی مثلا بعد از اتمام 20 گیگ اعمال میکنن؟ یا اینکه همین الان هم که ترافیک 20 گیگ هنوز موجود هست اعمال میشه؟ چه طوری اعمال میشه؟

ممنون

farzin07
07-09-2014, 00:25
سلام
آقا من امروز از یکی شنیدم که بایت هم رفته تو کار محدود کردن اگه اینطوره بگید من واسه دوستام سمت این آی اس پی نرم
ممنون

payam178
07-09-2014, 00:59
سلام
آقا من امروز از یکی شنیدم که بایت هم رفته تو کار محدود کردن اگه اینطوره بگید من واسه دوستام سمت این آی اس پی نرم
ممنون
سلام همشهری :n02:
اگر در تاپیک خود بایت بپرسی زود تر به جواب میرسی!

farzin07
07-09-2014, 12:47
سلام همشهری :n02:
اگر در تاپیک خود بایت بپرسی زود تر به جواب میرسی!

سلام
میشه لینک تاپیکش رو لطف کنید، من چیزی پیدا نکردم

mheidarian
07-09-2014, 14:06
سلام
ممنون

دوست عزیز هیچگونه سیاست محدودکننده تحت عنوان مصرف منصفانه یا طرح های مشابه سایر سرویس دهندگان، در بایت اجرا نمی شود و اجرا نخواهد شد.
از اساس اجرای طرح هایی که جزو قوانین موجود در کشور نباشد، خلاف قانون بوده و با روح مشتری مداری در تضاد است.
با آرزوی موفقیت

farzin07
07-09-2014, 18:12
دوست عزیز هیچگونه سیاست محدودکننده تحت عنوان مصرف منصفانه یا طرح های مشابه سایر سرویس دهندگان، در بایت اجرا نمی شود و اجرا نخواهد شد.
از اساس اجرای طرح هایی که جزو قوانین موجود در کشور نباشد، خلاف قانون بوده و با روح مشتری مداری در تضاد است.
با آرزوی موفقیت
آقای حیدریان ممنون از پاسخگویی تون
راستش دیشب دوست من گفت من دانلود شب زیاد ندارم و فقط چند شب پیش برای خواهرزاده ام چند تا کارتون دانلود کردم (در حد 500 مگابایت) و چند شبی است سرعت شبانه ام روی 5 کیلوبایت است و محدود شده ام، حالا علتش چیه تا به ایشون بگم تا حلش کنه و خودمم مطمئن بشم و واسه ثبت نام اقدام کنم

mheidarian
08-09-2014, 11:25
آقای حیدریان ممنون از پاسخگویی تون
راستش دیشب دوست من گفت من دانلود شب زیاد ندارم و فقط چند شب پیش برای خواهرزاده ام چند تا کارتون دانلود کردم (در حد 500 مگابایت) و چند شبی است سرعت شبانه ام روی 5 کیلوبایت است و محدود شده ام، حالا علتش چیه تا به ایشون بگم تا حلش کنه و خودمم مطمئن بشم و واسه ثبت نام اقدام کنم

حتما با بخش فنی تماس داشته باشند تا موردشان دقیق بررسی شود

prodoctornuke
14-09-2014, 10:59
سایت شرکت بایت چیه که بتونم تعرفه های اینترنت رو ببینم ؟
های وب اینجا نیست تو کاشان؟

amirkhan_0o0
31-10-2014, 10:25
سلام دوستان متأسفانه یاهو در بخش آب و هوا اسم کاشان رو به درستی نمایش نمی ده. و به جای Kashan نشون می ده: Kachan
من توی بخش اشتباهات نگارشی این مسأله رو به یاهو گوشزد کرده ام و خودم هم بهش سه رأی داده ام. با 50 تا شدن رآی ها (votes) یاهو مشکل رو بررسی می کنه. ممنون می شم توی اصلاح نام شهرمون توی اپلیکیشن آب و هوای یاهو به من کمک کنید. برای این کار:
1- توی یاهو لاگین کنید
2- به این لینک برید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- در سمت چپ روی vote‌کلیک کنید
4- و 3votes را انتخاب کتید.

خیلی ممنون:n16:

fastfind
02-12-2014, 20:40
سلام. جدا از اینکه چند وقتی هست بیشتر از 6 ماهه که وضعیت پینگ و روتینگ به سرورهای خارجی
دچار مشکل شده , حدود یکی دوماه هست که شرکت بایت مخصوصا چند هفته اخیر به طرز افتضاحی دچار تایم اوت و
پینگ بالا شده... طبق عکسهای مسیر نسبتا خوبی هست و مسیر آلمان هست ولی بنده نمیدونم چرا اینقدر بد و دارای تایم اوت هست و پینگ بی خود هست. متاسفانه هم بنده و هم دوست بنده که بایت داریم دچار قطعی ای لحظه ای در بازی lol میشیم (جدا از اینکه پینگ هم بالاست.) بنابر این به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه در حال حاضر برای بازی آنلاین سرویسهای بایت رو انتخاب کنید. شکر خدا جایگزینش رو پیدا کردم و میتونم بگم مثل باقلوا دارم در سرورهای اروپایی بدون کوچکترین لگ و dely بازی میکنم. نتیجه تستش در زیر ملاحضه کنید.
والا ما هم خوشحال میشیم پینگ و تایم اوتهای بایت در بازی حل بشه و واقعا اعتراف میکنم حدود 1 سال پیش بایت تو پینگ و سرویس بازی عالی بود و رغیب نداشت ولی متاسفانه چند ماه خیر و بلاخص چند هفته اخیر کلا بازی آنلاین با این شرکت تعطیله, امیدوارم مسئولینش این پیغام رو ببینند و یه فکری به این این وضعیت کنند (در ضمن حساب مارو با اونایی که تو روز با سرعت 900 دانلود میکنند و در شب با 100 کیلوبایت دانلود تو آسمونها سیر میکنند جدا کنید برای ما پینگ و لگ نداشتن مهمتره همینطور که با سرعت نامحدودش دانلود 16 کیلوبایت ماهی 30ت سر میکردم ولی الان دلیلی برای تمدید سرویس نمیبینم.)
وضعیت پینگ و مسیر و تایم اوت با بایت:

--------------
و این هم جایگزینش که واقعا خوشحالم چنین سرویسی در کاشون پیدا کردم:

به تعداد ردیفها و تعداد ستاره ها و اعداد توجه کنید. طبیعتا هر چی کمتر باشه بازی روانتره. کاملا واضحه. قضاوت با گیمرها.
اینطور که پیداست روز به روز داره به کاربرای این شرکت اضافه میشه و اگر وضعیت و پهنای باند و ... ش به همین منوال باشه قطعا این شرکت برای مشتریان گیمرش به مشکل بر میخوره (چیزی که الان داریم میبنیم.)

mheidarian
06-12-2014, 10:22
خبر مهم برای دارندگان سرویس‌های اکو ۱Mbps و ۲Mbps و ۴Mbps شاتلاز تاریخ 10 آذر 1393، کلیه سرویس های فوق دارای شبانه رایگان نخواهند بود مگر با پرداخت ماهانه 3500 ت!

لینک اصلی خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pharm
16-12-2014, 00:31
کسی اینجا از مخابرات داره؟ شبانه سرعت چنده؟

maniya12
18-01-2015, 01:57
با سلام
چند تا سوال در مورد نت صبانت دارم من آبادان زندگی میکنم تازه صبانت اومده آبادان
میخواستم بدونم سرعت دانلود 128 نامحدود و 256 نامحدود چنده و بعد از تمام شدن حجم ترافیک منصفانه سرعت دانلودش به چند میرسه؟!!
پینگ صبانت چنده ؟!!
128 نامحدود یا 256 نامحدود صبانت به درد گیم آنلاین میخوره؟!
من اینترنت صبانت رو برای گیم میخوام پینگش چطوره؟!
اولویت من برای گیم و زیاد سرعت دانلود برام مهم نیست
با تشکر

fastfind
25-02-2015, 22:33
تا حالا تو کاشون کسی سرعت دانلود بالاتر از 900 یا 1مگ رو تجربه کرده؟ مثلا کسی هست سرعت دانلودش 1.5 مگ باشه؟
میخوام ببینم شدنی هست تو کاشون این سرعت یا نه؟

mheidarian
28-02-2015, 23:09
تا حالا تو کاشون کسی سرعت دانلود بالاتر از 900 یا 1مگ رو تجربه کرده؟ مثلا کسی هست سرعت دانلودش 1.5 مگ باشه؟
میخوام ببینم شدنی هست تو کاشون این سرعت یا نه؟

در حال حاضر اکثرمراکز مخایراتی در کاشان به صورت عملی توان ارائه سرویس های بالاتر از 9 یا 10 مگابیت را ندارند.
بله در همه سرویس دهنده ها هستند افرادی که دائم کیفیت سرویس ها را بر اساس سرعت های مختلف در مراکز مختلف تست می کنند. برای مثال شرکت بایت در تست های میدانی خود موفق شده است تا سرویسی با سرعت 21 مگابیت را در مرکز قندی کاشان ارائه دهد که برای موارد وبگردی زیاد مناسب نبودند اما دانلود با سرعت فوق العاده ای را فراهم آورد.
با آرزوی بهبود زیرساخت مخابراتی در شهرستان :)

fastfind
06-03-2015, 21:27
در حال حاضر اکثرمراکز مخایراتی در کاشان به صورت عملی توان ارائه سرویس های بالاتر از 9 یا 10 مگابیت را ندارند.
بله در همه سرویس دهنده ها هستند افرادی که دائم کیفیت سرویس ها را بر اساس سرعت های مختلف در مراکز مختلف تست می کنند. برای مثال شرکت بایت در تست های میدانی خود موفق شده است تا سرویسی با سرعت 21 مگابیت را در مرکز قندی کاشان ارائه دهد که برای موارد وبگردی زیاد مناسب نبودند اما دانلود با سرعت فوق العاده ای را فراهم آورد.
با آرزوی بهبود زیرساخت مخابراتی در شهرستان :)

تشکر, پس اکثر مراکز همین مشکل زیرساخت رو دارند. متاسفانه به شخصه به دلیل دور بودن از مرکز مخابراتی توانایی دریافت سرویس با سرعت بالا رو ندارم. از چند وقت پیش فکر میکنم تجهیزات شرکتها در مخابرات ارتقا پیدا کرد و کشش خط بهتر شد ولی چندین مدت هست که کیفیت زیر ساخت افزایشی نداشته... همین مشکل زیرساخت adsl در مورد نسلهای جدید اینترنت همراه هم هست, البته زیاد اطلاعات ندارم ولی انگار 3g فقط رایتل و همراه اول در کاشان فعال شده, 4g هم که فکر نکنم اصلا به این زودی ها فعال بشه... یا شاید من اطلاع درستی ندارم ولی در کل یک مقدار ضریب حرکت به بهبود زیرساخت اینجا کند هست, امیدوارم ایشاال... سال بعد از نسلهای اینترنت همراه کیفیت و سرعت بالاتری پیدا کنه.

fastfind
01-04-2015, 23:29
دوستان شرکت بایت سرویسهای گیم رو غیر فعال کرده؟
برای من پینگ بالا رفته!!!
با پروفایل game پینگ به سرورهای ایرانی بالای 35 نمیرفت ولی الان پینگ 70 هست
و پینگهای خارج هم همه رفته حول و حوش 200 ...
حس میکنم حالت گیم رو غیر فعال کردند چون snr هم بالا اومده (در حالت فعال بودن گیم snr میاد پایین)
چند تماسی که با پشتیبانی داشتم گفتن حالت گیم فعاله رو سرویستون و مشکلی نیست.
ولی مشکل هست, پینگ سرور ایرانی از 25 رفته 70 ... این یعنی مشکل... حالا چرا پشتیبانی قبول نمیکرد اینو نمیدونم.
دوستان بایتی که گیم فعال دارند چک کنند ببینند از شماهم پینگ بالا رفته نسبت به هفته قبل یا نه؟

asiatechgil
24-05-2015, 22:06
آغاز ارایه سرویس اینترنت +ADSL2 پرسرعت آسیاتک "رتبه 1 اینترنت پرسرع کشور" در 4 مرکز مخابراتی کاشان

مهماندوست
مطهری
امیرکبیر
علامه طباطبایی

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، به اطلاع متقاضیان محترم اینترنت پرسرعت +ADSL2 آسیاتک در 4 مرکز مخابراتی "مهماندوست"، "مطهری"، "امیرکبیر" و "علامه طباطبایی" شهر کاشان در استان اصفهان می رساند، پس از راه اندازی مرکز فنی شرکت انتقال داده های آسیاتک در این مراکز مخابراتی ، آسیاتک آماده ارائه خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 به کاربران و متقاضیان در این مراکز می باشد.

ثبت نام و خرید آنلاین ویژه کاربران کاشان با 15 تا 84 % تخفیف ماه اول از طریق ثبت نام در وبسایت ما

دوستان سوالی در مورد سرویس ها یا نحوه خرید آنلاین دارند : از طریق پیام خصوصی ، یا از طریق شماره تماس های درج شده در سایت ، یا از طریق بخش تماس با ما در سایت مطرح کنند ، در اولین فرصت پاسخ داده میشه

asiatechgil
06-06-2015, 20:11
مرکز مخابراتی " قندی" شهر کاشان در استان اصفهان راه اندازی شد