PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت شهر کاشان

صفحه ها : 1 [2] 3

payam178
19-08-2012, 16:34
سرعت سرویس هاای بایت طی این تجربه بیش از یک ساله که از 128 تا 512 رو امتحان کردم این جوریه:
روزانه برای سرویس های 128 برابره با 2مگابیت یا 256 کیلوبایت که بیشتر هم می شه!
----------------------------512 و 256---4------------512-----------که دیگه کابل مسی بیش از این نمی کشه!
شبانه سرعت نامی رو تقسیم بر 8 بکنید همین حدوده!
128>>>15-16
256>>25-30
512>>50-70
`پینگ هم بین 200تا 300 متغیره!!البته الان نزدیک 230هست!
معمولا قبل از شروع طرح های تشویقی اینترنت سرعت بهتری نسبت به بعد از اون داشته!
از لحاظ پشتیبانی 24 ساعته و تمدید اعتبار و ... هم عالیه!
شاید پارسال سرویس ها قطعی زیادی داشت اما 7 یا 8 ماه که این مسئله از بین رفته.
راستی این ها تجربه من در استفاده در منطقه مخابراتی مهماندوست بود که از لحاظ تجهیزات مخابراتی عالیه(نسبت به سایر نقاط کاشون:31:)

سلام دستتون درد نکنه
حالا دیگه واقعا عید مبارک!:40: :11:
فکر کنم این مرکز مهماندوست یه تغییراتی ایجاد کرده
چون من 2 سال پیش که ADSL داشتم 512 یک ساله محدود گرفته بودم و سرعتم بیشتر اوقات بد میشد
زنگ زدم پشتیبانی از چهار مگ آوردن روی سه مگ (اگر اعداد را اشتباه نگفته باشم) سرعتم خوب شد
به اون خانم پشت خط گفتم چر باید کم کرد گفت کیفیت خطتون پایین است
حالا اصلا ربطی به مرکز مخابراتی داره ؟
واگر ربط داره مرکز مهماندوست مشکلشو حل کرده ؟

amirkhan_0o0
19-08-2012, 19:01
سلام دستتون درد نکنه
حالا دیگه واقعا عید مبارک!:40: :11:
فکر کنم این مرکز مهماندوست یه تغییراتی ایجاد کرده
چون من 2 سال پیش که ADSL داشتم 512 یک ساله محدود گرفته بودم و سرعتم بیشتر اوقات بد میشد
زنگ زدم پشتیبانی از چهار مگ آوردن روی سه مگ (اگر اعداد را اشتباه نگفته باشم) سرعتم خوب شد
به اون خانم پشت خط گفتم چر باید کم کرد گفت کیفیت خطتون پایین است
حالا اصلا ربطی به مرکز مخابراتی داره ؟
واگر ربط داره مرکز مهماندوست مشکلشو حل کرده ؟
ممنون از بابت تبریک
اما من 2 سال پیش دوره کاراموزی لیسانس رو در مرکز مهماندوست می گذروندم که تجهیزاتش کاملا نو سازی شده و اکثر مناطق کابل هاش نو و سالم بود.
به هر حال من ساکن میدان درب عطا(دروازه عطا!!) هستم و از این لحاظ مشکلی ندارم!

payam178
20-08-2012, 22:16
ممنون از بابت تبریک
اما من 2 سال پیش دوره کاراموزی لیسانس رو در مرکز مهماندوست می گذروندم که تجهیزاتش کاملا نو سازی شده و اکثر مناطق کابل هاش نو و سالم بود.
به هر حال من ساکن میدان درب عطا(دروازه عطا!!) هستم و از این لحاظ مشکلی ندارم!
ممنونم
انشاالله این دفعه که از بایت ADSL گرفتم مشکل نداشته باشم

mheidarian
14-09-2012, 17:24
ممنونم
انشاالله این دفعه که از بایت ADSL گرفتم مشکل نداشته باشم

دوست عزیز معمولا تجهیزات مراکز مخابراتی بصورت دوره ای بروزرسانی می شود و از این بابت خود مراکز در درون خود (تجهیزات داخلی) مشکلی ندارند... مشکل اصلی در ارتباط (دیتا) بین مراکز مخابراتی و مرکز اصلی (شهید قندی) می باشد که متاسفانه در برخی مراکز مانند شهید قاسمپور (راوند) این مسئله جدی تر هست... مشکل جانبی و قابل توجه دیگر مسیر خط تلفن مشترک از مخابرات تا محل سکونت (مغازه) هست که بستگی کامل به کیفیت کافو ها و پست های در مسیر داره...
حالا با این تفاسیر مشکل اول رو باید خود مخابرات با توجه به درخواست های شرکت های سرویس دهنده و نیازهای داخلی خود مرتفع کنه...
مشکل دوم هم خیلی از مواقع با گرفتن مامور خرابی توسط قسمت پشتیبانی شرکت سرویس دهنده قابل حل است مگر اینکه واقعا بدشانس باشید! یا سرویس دهنده با شما همکاری نکنه!...
* در مورد حل مشکل محیط فیزیکی (خط تلفن مشترک) مشترکین، طبق استعلامی که شاید با یکبار حضور در مرکز مخابراتی خود داشته باشید متوجه می شوید که شرکت بایت واقعا در حل تمام موارد خرابی، همکاری نزدیکی با پرسنل مخابرات اعم از MDF، دیتا و در نهایت مامورین خرابی دارد...
و درنهایت یک نکته ی بسایر مهم برای شما و سایر دوستان که : پیشرفته ترین سرویس های دیتای دنیا به مدد و کمک پیشرفت در محیط های انتقال (رسانه انتقال مانند فیبر نوری و ...) حاصل شده اند. حال اگر این کیفیت از رسانه ی انتقال گرفته شود (در مورد ADSL خط تلفن - زوج سیم مسی) واقعا سایر ترفندها و اقدامات فنی (نرم افزاری) هم تاثیر چندان مثبتی نخواهند داشت...

موفق باشید

payam178
15-09-2012, 15:42
دوست عزیز معمولا تجهیزات مراکز مخابراتی بصورت دوره ای بروزرسانی می شود و از این بابت خود مراکز در درون خود (تجهیزات داخلی) مشکلی ندارند... مشکل اصلی در ارتباط (دیتا) بین مراکز مخابراتی و مرکز اصلی (شهید قندی) می باشد که متاسفانه در برخی مراکز مانند شهید قاسمپور (راوند) این مسئله جدی تر هست... مشکل جانبی و قابل توجه دیگر مسیر خط تلفن مشترک از مخابرات تا محل سکونت (مغازه) هست که بستگی کامل به کیفیت کافو ها و پست های در مسیر داره... حالا با این تفاسیر مشکل اول رو باید خود مخابرات با توجه به درخواست های شرکت های سرویس دهنده و نیازهای داخلی خود مرتفع کنه... مشکل دوم هم خیلی از مواقع با گرفتن مامور خرابی توسط قسمت پشتیبانی شرکت سرویس دهنده قابل حل است مگر اینکه واقعا بدشانس باشید! یا سرویس دهنده با شما همکاری نکنه!... * در مورد حل مشکل محیط فیزیکی (خط تلفن مشترک) مشترکین، طبق استعلامی که شاید با یکبار حضور در مرکز مخابراتی خود داشته باشید متوجه می شوید که شرکت بایت واقعا در حل تمام موارد خرابی، همکاری نزدیکی با پرسنل مخابرات اعم از MDF، دیتا و در نهایت مامورین خرابی دارد... و درنهایت یک نکته ی بسایر مهم برای شما و سایر دوستان که : پیشرفته ترین سرویس های دیتای دنیا به مدد و کمک پیشرفت در محیط های انتقال (رسانه انتقال مانند فیبر نوری و ...) حاصل شده اند. حال اگر این کیفیت از رسانه ی انتقال گرفته شود (در مورد ADSL خط تلفن - زوج سیم مسی) واقعا سایر ترفندها و اقدامات فنی (نرم افزاری) هم تاثیر چندان مثبتی نخواهند داشت... موفق باشید سلام ممنون از پاسخ کامل شما خب یه سوال: دوستان آیا طرفای میدان دوازه عطا و تمام خیابان ایت الله یثربی ( راه آهن ) اعم از کوچه ها و ... کیفیت خط خوبی دارند یا نه ممنون از پاسختون ببخشید زیاد سوال میپرسم

amirkhan_0o0
15-09-2012, 17:23
سلام ممنون از پاسخ کامل شما خب یه سوال: دوستان آیا طرفای میدان دوازه عطا و تمام خیابان ایت الله یثربی ( راه آهن ) اعم از کوچه ها و ... کیفیت خط خوبی دارند یا نه ممنون از پاسختون ببخشید زیاد سوال میپرسم
بله من درب عطا هستم و کیفیت خطم خوبه! تجهیزات مهماندوست Huawei هست و خطوط تا کافو ها بدون مشکل هستند. دیگه از کافو به بعد دست تکنسین هاست. والله اعلم

esisuzuki
15-09-2012, 18:05
بله من درب عطا هستم و کیفیت خطم خوبه! تجهیزات مهماندوست Huawei هست و خطوط تا کافو ها بدون مشکل هستند. دیگه از کافو به بعد دست تکنسین هاست. والله اعلم

من هم از مرکز مخابراتی مهماندوست هستم و تقریبا میشه گفت هیچ مشکلی ندارم

mheidarian
20-09-2012, 11:59
سلام ممنون از پاسخ کامل شما خب یه سوال: دوستان آیا طرفای میدان دوازه عطا و تمام خیابان ایت الله یثربی ( راه آهن ) اعم از کوچه ها و ... کیفیت خط خوبی دارند یا نه ممنون از پاسختون ببخشید زیاد سوال میپرسم

معمولا کمترین حجم خرابی ها سرویس های DSL مشترکین مربوط به مراکز مهماندوست و علامه طباطبایی (ناجی آباد - فاز 1 و 2) می باشد و این بدلیل تازه تر بودن مراکز و مسیرهای تمیزتر کابل های مشترکین است... همین

CafeNet999
03-10-2012, 19:20
دوستان کاشانی،کسی از شبکیه سرویس گرفته یا نه؟؟
یه مصیبتی داریم با این شرکت.اصن یه وضی
موفق باشید

esisuzuki
03-10-2012, 21:22
دوستان کاشانی،کسی از شبکیه سرویس گرفته یا نه؟؟
یه مصیبتی داریم با این شرکت.اصن یه وضی
موفق باشید

من دارم سرعتش توی روز خوبه تا 240 میره ولی شبانه مزخرفی داره یه شب 3-4 گیگ دان داری بقیه شبها بزور 400-500 مگ بگیری کلا شبانه نوسان زیاد داره

CafeNet999
03-10-2012, 21:53
من دارم سرعتش توی روز خوبه تا 240 میره ولی شبانه مزخرفی داره یه شب 3-4 گیگ دان داری بقیه شبها بزور 400-500 مگ بگیری کلا شبانه نوسان زیاد داره

خـــیــــلـــــی خـــیــــلـــــی خـــیــــلـــــی ممنون که جواب دادید. 2تا سوال دارم:
1- وضعیت دانلود شبانه از شنبه تا حالا چطوری بوده؟؟ ( از من افتضاح بوده.دو شب وصل نمیشد وقتی هم دیشب وصل شد حداکثر سرعت دانلود 20کیلوبایت بود/1مگ دارم/از نظر نویز هم مشکلی ندارم)
2- از نظر کم کردن الکی حجم مشکل داشتید یا نه؟؟

موفق باشید.

mrmmnb
04-10-2012, 06:11
دوستان روی فیبر نوری (مثل مرکز امیرکبیر) کدوم شرکتا سرویس میدن؟
الان از خود مخابرات رو دارم که چون شبانه نداره فایده نداره ظاهرا شبکیه هست نمیدونم جای دیگه ای هم هست یا نه شبکیه هم که دیدم اینجا نوشتن جالب نیست کسی دیگه ای هم هست این شرکت رو داشته باشه؟ یا هر شرکتی که روی فیبر بده؟
بعد قبلا سرعت من از 200 هم رد میشد(از خود مخابرات رو دارم) ولی الان حدود 120 شده کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟

esisuzuki
04-10-2012, 12:13
خـــیــــلـــــی خـــیــــلـــــی خـــیــــلـــــی ممنون که جواب دادید. 2تا سوال دارم:
1- وضعیت دانلود شبانه از شنبه تا حالا چطوری بوده؟؟ ( از من افتضاح بوده.دو شب وصل نمیشد وقتی هم دیشب وصل شد حداکثر سرعت دانلود 20کیلوبایت بود/1مگ دارم/از نظر نویز هم مشکلی ندارم)
2- از نظر کم کردن الکی حجم مشکل داشتید یا نه؟؟

موفق باشید.

1-دانلود شبانه بااین وضع واسه من به صرفه نبوده واسه همین این هفته دانلود شبانه نداشتم . ولی هفته قبلش همین طور که توضیح دادم خیلی نوسان داشت
2-چنلش که همون چنل مخابرات هست . (فرت و فرت حجم کم میکنه )

esisuzuki
04-10-2012, 12:17
دوستان روی فیبر نوری (مثل مرکز امیرکبیر) کدوم شرکتا سرویس میدن؟
الان از خود مخابرات رو دارم که چون شبانه نداره فایده نداره ظاهرا شبکیه هست نمیدونم جای دیگه ای هم هست یا نه شبکیه هم که دیدم اینجا نوشتن جالب نیست کسی دیگه ای هم هست این شرکت رو داشته باشه؟ یا هر شرکتی که روی فیبر بده؟
بعد قبلا سرعت من از 200 هم رد میشد(از خود مخابرات رو دارم) ولی الان حدود 120 شده کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟

روی فیبر نوری فقط مخابرات میتونه سرویس بده . شبکیه هم زیر مجموعه از مخابرات هست .
بله قبلا مخابرات تا 230-240 میرفت .

CafeNet999
04-10-2012, 13:28
1-دانلود شبانه بااین وضع واسه من به صرفه نبوده واسه همین این هفته دانلود شبانه نداشتم . ولی هفته قبلش همین طور که توضیح دادم خیلی نوسان داشت
2-چنلش که همون چنل مخابرات هست . (فرت و فرت حجم کم میکنه )

خیلی ممنون
ما دلمون خوش بود گفتیم این شبکیه خلوته میایم دانلود شبانه حالشو میبریم الان مفت نمیارزه.
الکی الکی حجم کم میکنه.معلوم نیست چه سیستمی دارن.

mrmmnb
04-10-2012, 20:19
یعنی میگید شبکیه نگیریم؟ فعلا از خود مخابرات رو دارم ولی خوب شبانه نداره برا همین گفتم شبکیه بگیرم

CafeNet999
04-10-2012, 20:54
یعنی میگید شبکیه نگیریم؟ فعلا از خود مخابرات رو دارم ولی خوب شبانه نداره برا همین گفتم شبکیه بگیرم

من اصلا توصیه نمیکنم.فعلا همون مخابرات رو داشته باشید اعصابتون راحتتره.من هم بخاطر شبانه اومدم که این وعضمون!! رو میبینید :|
صبر کنید اوضاع که بهتر شد من میام همینجا اعلام میکنم :31:
این فقط نظر و توصیه ی منه.ممکنه یکی دیگه بدون مشکل از شبکیه سرویس گرفته باشه.
شاد باشید :-))

amirkhan_0o0
05-10-2012, 01:17
سلام دوستان برای خط های 531 فلکه فین چی بگیریم؟؟

mrmmnb
05-10-2012, 12:55
میتونی از مخابرات بگیری یا شبکیه ( که بچه ها میگن زیر مجوعه مخابرات هست و ظاهرا فعلا کیفیت خوبی نداره)
من خودمم 531 هستم دنبال جایی هست که شبانه داشته باشه شبکیه داره که به همون دلیل بالا فعلا منصرف شدم

CafeNet999
08-10-2012, 07:13
دوستان کاشانی یعنی هیچکی غیر از من این دوستمون از شبکیه سرویس نگرفته؟؟؟؟؟
آخه اگه کسی سرویس نگرفته پس چرا سرعتمون اینقدر پایینه.حالا اگه 4نفر سرویس داشتن میگفتیم شلوغه سرعت اومده پایین.این چه وعضشه!!!!

mrmmnb
08-10-2012, 21:58
خوب پشتیبانی نداره؟ اگه داره چی میگن؟
کجا هستید؟
منم بدم نمیاد یه ماهه بگیرم یه تست بزنم ظاهرا جا تا جا فرق میکنه
فقط نمیدونم اگه بگیرم خوینباشه میتونم دوباره سوییچ کنم رو همین که الان هستم یا دیگه بهم نمیدن؟ مثلا بگن ظرفیت پر شده! شما چطوری گرفتید؟ قبل من از خود مخابرات رو داشتید؟

mheidarian
12-10-2012, 08:55
دوستان جشنواره ی پائیزه بایت با شرایط فوق العاده ویژه آغاز شد...

سرویس 3 ماهه

با خريد / تمديد سرويس سه ماهه، 1 ماه زمان به همراه 2 گيگابايت ترافيک هديه به دوره اضافه خواهد شد

سرويس 6 ماهه

با خريد / تمديد سرويس شش ماهه، 2 ماه زمان به همراه 4 گيگابايت ترافيک هديه به دوره اضافه خواهد شد

سرويس 1 ساله

با خريد / تمديد سرويس يکساله، 3 ماه زمان به همراه 6 گيگابايت ترافيک هديه به دوره اضافه خواهد شد

3 گيگابايت ترافيک

با خريد يک پکيج 3 گيگ ترافيک از 3 گيگ ترافيک هديه برخوردار خواهيد شد

قابل توجه متقاضيان جديد

بايت جهت آشنايي شما با کيفيت سرويس هاي ADSL2+خود، در زمان برگزاري جشنواره پائيزه اقدام به فروش ويژه سرويس سه ماه رايگان به همراه يک گيگابايت ترافيک بدون اخذ هزينه ي نصب وراه اندازي براي 300 متقاضي اول مي نمايد.

برای مشاهده ی سایر شرایط به سایت شرکت بایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مراجعه کنید...

amirkhan_0o0
12-10-2012, 15:50
دوستان جشنواره ی پائیزه بایت با شرایط فوق العاده ویژه آغاز شد...

سرویس 3 ماهه

با خريد / تمديد سرويس سه ماهه، 1 ماه زمان به همراه 2 گيگابايت ترافيک هديه به دوره اضافه خواهد شد

سرويس 6 ماهه

با خريد / تمديد سرويس شش ماهه، 2 ماه زمان به همراه 4 گيگابايت ترافيک هديه به دوره اضافه خواهد شد

سرويس 1 ساله

با خريد / تمديد سرويس يکساله، 3 ماه زمان به همراه 6 گيگابايت ترافيک هديه به دوره اضافه خواهد شد

3 گيگابايت ترافيک

با خريد يک پکيج 3 گيگ ترافيک از 3 گيگ ترافيک هديه برخوردار خواهيد شد

قابل توجه متقاضيان جديد

بايت جهت آشنايي شما با کيفيت سرويس هاي ADSL2+خود، در زمان برگزاري جشنواره پائيزه اقدام به فروش ويژه سرويس سه ماه رايگان به همراه يک گيگابايت ترافيک بدون اخذ هزينه ي نصب وراه اندازي براي 300 متقاضي اول مي نمايد.

برای مشاهده ی سایر شرایط به سایت شرکت بایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مراجعه کنید...
معمولا بعد از این جشنواره ها بد جوری کیفیت دانلود شبانه پائین میاد!! امیدوارم این دفعه دیگه اینجوری نشه!

esisuzuki
12-10-2012, 23:13
بچه ها پارس نمایندگی زده توی کاشون برین حالشو ببرین کلکسیون همه ISP ها توی کاشون تکمیل شد
شماره تلفن:
447-0710
447-0720

آدرس:
خیابان شهید رجایی - مقابل بازار بزرگ صفویه - ساختمان اکبری - طبقه اول

mrmmnb
13-10-2012, 00:27
تو روح این مخابرات پیش شماره های 531 رو فقط خودشون سرویس میدن و چون شبانه نداره اصلا برام مناسب نیست هر جا هم سر زدم دیدم سرویس نمیدن
تازگیا پرسیدم گفتن شبکیه سرویس میده 5 شنبه زنگ زدم گفتن روی 531 رو ما نمیتونیم و فقط خود مخابرات سرویس میده اون از سرویس های مخابرات تهران این از اصفهان قابل مقایسه نیستن
دوستان کسی راهکاری برا پیش شماره های 531 نداره؟

CafeNet999
13-10-2012, 00:35
@ mrmmnb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نمیدونم ربط داره یا نه.حتی نمیدونم بدردت هم میخوره یا نه :دی
ولی یکی از دوستان توی پرشین تولز (تاپیک "وضعیت adsl در اصفهان") اینو نوشته:

مثل همیشه مخابرات ( بخونید رنگین کمان ) تو بعضی از مراکز dlc بهشون اخطار جمع آوری تجهیزات داده .
معمولا راهکار dlc اینه . اول میری یه سرویس ریزه میزه از 2030 یا رنگین کمان میگیری بعد که سرویس ته کشید میتونی از هرجا دیگه خواستی بگیری ( یعنی خطت از dlc خارج میشه )
این روش رو من به چندتا مشتری پیشنهاد دادم و عملی بود 100%

از پارس آنلاین هم یه سوالی بکن ببین چطوریه.

mheidarian
13-10-2012, 10:17
ارتباطی نداره دوست عزیز... این مورد برای مراکز مخابراتی و مشترکینی است که به تازگی وارد مرحله ی تغییر به فیبر نوری شده باشند، نه شماره هایی که از ابتدا به ساکن و همچنین مدت زمان طولانی به فیبر منتقل شده اند...
باید فقط به خود مخابرات مراجعه کنند...

mheidarian
13-10-2012, 10:24
پارس آنلاین فقط در مراکز مخابراتی مطهری، امیرکبیر و مهماندوست سرویس دهی را انجام می دهد... سرعت up مشترکین نهایتا روی 1 مگ خواهد بود در حالیکه شاتل و بایت به ترتیب دارای upstream به ترتیب 3072 (3مگ) و 4096 (4مگ) هستند... حال دایره ی انتخاب مشترکین زیاد شده اما توصیه میشه به شرکت هایی مراجعه کنید که به حالت پایداری در شهرستان رسیده باشند و مرحله ی خطا و آزمون تجهیزات را پشت سرگذاشته اند.

mrmmnb
13-10-2012, 19:47
اصلا تا میگم 531 هستم نمیشه
این مورد هم منطقی نیست مگر اینکه توی اون مرکز هم معمولی باشه و هم فیبر و البته خطوط فیبر تجهیزات اینترنت نداشته باشند یا پر شده باشه انوقت اگه کسی درخواست داد ببرنش روی خطوط معمولی بهش سرویس بدن
هیچ جور دیگه ای نمیشه متصور شد
حتی به شبکیه هم زنگ زدم گفتم 531 فقط در انحصار خود مخابرات هست

fastfind
15-10-2012, 16:46
سلام. از دوستان کسی هست تست سرعت شبانه از فرا ارتباط برامون بذاره؟

nanoloco
21-10-2012, 07:44
تو روح این مخابرات پیش شماره های 531 رو فقط خودشون سرویس میدن و چون شبانه نداره اصلا برام مناسب نیست هر جا هم سر زدم دیدم سرویس نمیدن
تازگیا پرسیدم گفتن شبکیه سرویس میده 5 شنبه زنگ زدم گفتن روی 531 رو ما نمیتونیم و فقط خود مخابرات سرویس میده اون از سرویس های مخابرات تهران این از اصفهان قابل مقایسه نیستن
دوستان کسی راهکاری برا پیش شماره های 531 نداره؟

من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم. زمانی که پیش شمارم 55 بود از بایت سرویس می گرفتم وقتی منزلم عوض شد و پیش شمارم 531 ، رفتم از سرویس وایرلس استفاده کردم. هزینه ماهیانش هم مشابه ADSL هست یعنی حداقل اون زمانی که من در کاشان بودم اینطوری بود!
البته وایمکس هم هست ولی ظاهرا تو اون منطقه کیفیت آنتن دهی مناسبی نداره.
بهترین گزینه ای که به نظرم رسید همین وایرلس( WiFi) بود.

amirkhan_0o0
21-10-2012, 12:48
من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم. زمانی که پیش شمارم 55 بود از بایت سرویس می گرفتم وقتی منزلم عوض شد و پیش شمارم 531 ، رفتم از سرویس وایرلس استفاده کردم. هزینه ماهیانش هم مشابه ADSL هست یعنی حداقل اون زمانی که من در کاشان بودم اینطوری بود!
از چه شرکتی؟
متاسفانه قیمت رادیو وایرلس بالاست!

mrmmnb
21-10-2012, 21:24
جدایی از تجهیزات گرونش یه ارتباط برتر نسبتا خوب هست که اونم شبانش رایگان نیست یه کلک زدن جای دیگه ای هم که وایرلس به درد بخور داشته باشه نمیشناسم
نمیدونم مبین نت و ایرانسل خونه ما چطوری هست و اصلا اگرم انتن بده از نظر کیفیت خط و سرعتش هم دوباره باید بررسی بشه ضمن اینکه اینا هم مودمشون گرون هست

nanoloco
21-10-2012, 21:38
از چه شرکتی؟
متاسفانه قیمت رادیو وایرلس بالاست!

از شرکت فرا ارتباط
من رادیوشو میدم با قیمت پایین!

nanoloco
21-10-2012, 21:44
جدایی از تجهیزات گرونش یه ارتباط برتر نسبتا خوب هست که اونم شبانش رایگان نیست یه کلک زدن جای دیگه ای هم که وایرلس به درد بخور داشته باشه نمیشناسم
نمیدونم مبین نت و ایرانسل خونه ما چطوری هست و اصلا اگرم انتن بده از نظر کیفیت خط و سرعتش هم دوباره باید بررسی بشه ضمن اینکه اینا هم مودمشون گرون هست

تا اونجایی که یادم هست زمانیکه سرویس می گرفتم شبانه رایگان بود ( از فرا ارتباط) فکر نمیکنم تغییری کرده باشه چون موضوع مربوط به یکی دو ماه پیشه
البته سرویس وایرلسی که عرض کردم وای فای هست نه وایمکس
در مورد قیمت صحیح می فرمایین با توجه به اینکه قیمت دلار بالا رفته قیمتها هم نجومی شده! البته اگه رادیو همون رادیو 2.4 باشه ، من با قیمت مناسب می تونم بدم.

amirkhan_0o0
21-10-2012, 21:45
از شرکت فرا ارتباط
من رادیوشو میدم با قیمت پایین!
تعرفه های فرا و قیمت مودمتون چنده؟؟
خودم درب عطا هستم برای یکی از اقوام می خوام

nanoloco
22-10-2012, 13:14
تعرفه های فرا و قیمت مودمتون چنده؟؟
خودم درب عطا هستم برای یکی از اقوام می خوام

حقیقتش قیمت دقیق رو الان یادم نیست ممکنه کم و زیاد بگم! ولی قیمتش زمانی که از ADSL بایت به وای فای فرا ارتباط سوییچ کردم تفاوتی آنچنانی نداشت.
در مورد رادیو(آنتن) ، حدود 9 ماه ازش استفاده کردم(آنتن بدون مورد هست و چون من در حال حاضر در رفت و آمد هستم سرویس رو جمع آوری کردم به همین خاطر هم قصد فروش دارم) در حال حاضر قیمت نو حدود 228 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])- 230 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تومن هست اگه گرونتر نشده باشه(خودتون هم یه جستجوی ساده بکنین در گوگل قیمتها رو خودتون ببینین)
من به احتمال زیاد!حدود 120-130 میدم. در ضمن با این روش شما نیازی به هزینه برای مودم ندارین چون عملا کار مودم رو داره انجام میده.

فقط یه نکته: قبل از استفاده از سرویس وایرلس وای فای با فرا ارتباط تماس بگیرین که هم تعرفه ها رو داشته باشین هم ببینین برای اون منطقه چه آنتنی باید داشته باشین، توضیح اینکه در 2 تا باند سرویس میدن 2.4GHz و 5.8GHz که بسته به منطقه یکی از این آنتن ها باید تهیه بشه.
آنتنی که من دارم در فرکانس 2.4 هست مدل آنتن من هم Nano Station Loco M2 هست , معمولا شرکتها اگه خودشون آنتن بدن میگن Nano Station 2 بگیر که قیمتش حداقل 290 تومن هست که معمولا برای مصارف معمول نیازی به چنین آنتنی نیست. در ضمن قیمت های تجهیزات نویی که من گفتم در کاشان معمولا 25درصد گرونتر هست (بر اساس تجربه ای که از 2 تا از ISP های کاشان داشتم- البته در کل همه شهرستانها به همین شکله)
شماره فراارتباط ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : 4446997

fastfind
01-11-2012, 18:13
-------------

salar79
05-12-2012, 21:11
من اینترنت 2030 دارم سرعتش هم 128 ولی تا 180 هم دانلود کرد یه سوال دارم چجوی میتونم از دیگر تعرفه ها استفاده کنم خبلی تعریف ها شنیدم

fastfind
10-12-2012, 09:18
من اینترنت 2030 دارم سرعتش هم 128 ولی تا 180 هم دانلود کرد یه سوال دارم چجوی میتونم از دیگر تعرفه ها استفاده کنم خبلی تعریف ها شنیدم

سلام. مخابرات کاشون (2030) فقط یه سرویس داره اسما 128 هستش ولی روی 1 مگ میبندن و شبانه نداره و هرچی دانلود کنی 2500 میوفته.که شما داری و خوب خوبه که تا 180 هم سرعتت میره. فقط همین پلن رو هم داره! یعنی انتخاب دیگه ایی نداری.
بدبختی اینجاست که نامحدود نداره , شبانه رایگان نداره , ترافیک هدیه نداره , سرعتش از 1 مگابیت بالاتر نمیره و.... یعنی در کل
مخابرات شهرهای دیگه 512 نامحدود میدن ماهی 15 تومن (توجه: 15 تومن) و سرعت دانلود 60 تا 70 هستش ما هم میریم هی ترافیک میخریم
هی پول میدیم هی ترافیک میخریم هی پول میدیم... من دارم ماهی 40 تا 50 تومن پول نت میدم ولی ازش لذت نمیبرم!
و این است کاشـــــــــان , شهر من!

amirkhan_0o0
10-12-2012, 11:50
سلام. مخابرات کاشون (2030) فقط یه سرویس داره اسما 128 هستش ولی روی 1 مگ میبندن و شبانه نداره و هرچی دانلود کنی 2500 میوفته.که شما داری و خوب خوبه که تا 180 هم سرعتت میره. فقط همین پلن رو هم داره! یعنی انتخاب دیگه ایی نداری.
بدبختی اینجاست که نامحدود نداره , شبانه رایگان نداره , ترافیک هدیه نداره , سرعتش از 1 مگابیت بالاتر نمیره و.... یعنی در کل
مخابرات شهرهای دیگه 512 نامحدود میدن ماهی 15 تومن (توجه: 15 تومن) و سرعت دانلود 60 تا 70 هستش ما هم میریم هی ترافیک میخریم
هی پول میدیم هی ترافیک میخریم هی پول میدیم... من دارم ماهی 40 تا 50 تومن پول نت میدم ولی ازش لذت نمیبرم!
و این است کاشـــــــــان , شهر من!
اگه فلکه فین می شینی بد نیست یه وایمکس هم در کنارش داشته باشی ! البته اگه قبلش پرس و جو کنی که دی ال شبانش خوب باشه، باتوجه به پولی که داری شما می دی کم ارزش نیست!

amirkhan_0o0
14-12-2012, 13:44
دوستان جشنواره های بایت شروع شد. اما با این تفاوت که قیمت ها کمی افزایش پیدا کرده.
به گفته بایت این افزایش قیمت ها ناشی از افزایش ملی قیمت اینترنت هست.

amirkhan_0o0
15-12-2012, 19:20
بچه ها با توجه به این که گروه بررسی مسائل مرتبط با شهرستان کاشان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بیشتر شبیه به خانه ارواح هست، اینجا سوالم رو مطرح می کنم:
نمی دونید دکل های صدا و سیما برای فرستنده دیجیتال در کاشان کجاست؟؟
امشب که بارونی بود تتصاویر دیجیتال خیلی لگ داشت

mr_mobile
17-12-2012, 12:00
والا فهمیدی به ما هم بگو. من ایکس ویژن مخصوص کامپیوتر گرفتم با آنتن خودش همه رو میگیره با انتن هوایی فقط انالوگا رو . نمی دونم باید کله انتن کدوم طرفی کنیم!

amirkhan_0o0
17-12-2012, 12:35
والا فهمیدی به ما هم بگو. من ایکس ویژن مخصوص کامپیوتر گرفتم با آنتن خودش همه رو میگیره با انتن هوایی فقط انالوگا رو . نمی دونم باید کله انتن کدوم طرفی کنیم!
شما اگر آنتنون اتوبوسی هست این مشکل می تونه پیش بیاد! چون فرکانس های 1 تا 8 روی 778 مگاهرتزه و بقیه روی 826 مگاهرتز . اگر آنتن شما اتوبوسی هست بگید شاید مشکلتون حل شد.

mr_mobile
17-12-2012, 18:55
آره آفرین اتوبوسی آنتنم. راه حلی داره؟ راستی واسه اون تلویزیونم از کجا بفهمم ماله مالزیه یا ماله چای دیگه؟

amirkhan_0o0
17-12-2012, 19:19
آره آفرین اتوبوسی آنتنم. راه حلی داره؟ راستی واسه اون تلویزیونم از کجا بفهمم ماله مالزیه یا ماله چای دیگه؟
آنتن ها رو از پشت بام، یک کم به سمت داخل ببرید ببینید خوب می شه؟؟! اگر خوب شد که هیچ وگرنه:
آنتن های اتوبوسی فرکانس های بالاتر از یک حدی رو نویز تشخیص می دهند و فیلتر می کنند. در صورتی که مطمئن هستید منطقتون آنتن می ده اونوقت این سه کار رو بکنید:
1-بوستر(همون دستگاه پائین که مخصوص آنتن اتوبوسیه و سفید رنگه) رو قطع کنید و و فیش رو مستقیم به آنتن هوایی (و نه به بوستر)بزنید. در این صورت باید گزینه قدرت آنتن در گیرنده دیجیتال رو روشن کنید(فکر نمی کنم برای گیرنده لپتاپ وجود داشته باشه این گزینه، ولی عیبی نداره) البته در صورت این کار، داد خونه در میاد چون اونها گیرنده آنالوگشون قطع می شه! ببینید می گیره کانال ها رو؟
2-بوستر رو باز کنید و به فروشگاه دنیای آنتن سه راه میدون یا هر فروشگاهی که خودتون می دونین(من این یکی رو بلدم) مراجعه کنید تا براتون تست کنند. شاید سر در آوردند و فیلتر اون رو یک کمی بالاتر بردند.
3-درصورتی که دنیای آنتن نتونست فرکانسش رو بالا ببره. یه بوستر 5 تا 8 تومن بود (حالا نمی دونم چند شده) بخرید و به آنتن وصل کنید
البته این ها پیشنهاد های منه و باز به خودتون بستگی داره!
راستی منطقتون کجاست که آنتن ایکس ویژن جواب می ده؟
یه چیز دیگه! آنتن رو از آهنرباش به لوله آب وصل کردین؟؟
در مورد اروپا شما اون منوی مخفی رو باز کن اگه پیدا کرد که فبها اگه نکرد که هیچی! البته در حین کار احتیاطا زبان تی وی رو انگلیسی کن!
باز هم مشکلی داشتی اون تاپیک بهتر کمکت می کنند.

mr_mobile
18-12-2012, 12:51
عرضم به حضورت من سر چهارراه امام جوادم. دقیقا نبش چهارراه. آنتن ایکس ویژن رو هم روی همون کیس گذاشتم عالی جواب میده هیچ مشکلی نداشته. همه جا جواب نمید مگه؟ شاید ما نردیکای فرستنده ایم. داداش شما کجایی؟ چند سالته؟ چی کار می کنی؟ آشنا شیم.
واسه اطلاعاتم دمت گرم. ببینم میشه کاریش کرد یا نه

2000mehr
27-01-2013, 19:19
من از فرا ارتباط اس میکنم تا دو سه ماه پیش خوب بود ولی دیگه دان شبانه رایگان نداره . نیم بها هستش شبها.سرعتش خوبه

fastfind
03-02-2013, 09:20
-------------

mrmmnb
15-02-2013, 15:25
دوستان کسی پایه هست بریم مخابرات برا خطوط فیبر نوری که خودشون فقط سرویس میدن اعتراض کنیم؟
بگیم یا شرکت های دیگه رو هم دخیل کنن تا دست کاربرا برا انتخاب باز باشه یا طرح هاشون رو بیشتر کنن مثلا شبانه رایگان بزارن یا مثل مخابرات بقیه استانها نامحدود بدن
الان بیشتر استان ها مخابرات 512 نامحدود میده ماهی حدود 21 تومن که روی قبض دوماهی 42تومن میاد
اگه با بچه ها اصفهان هماهنگ کنیم اونا هم از اصفهان پیگیری کنن بهتر هست چون اصلش زیر سر اصفهان هست که زیر بار نمیره این کار رو بکنه

با تشکر

fastfind
23-02-2013, 09:39
بنده هم با شاتل هم با بایت هم با مخابرات تماس گرفتم
بایت گفت آخرین حد آپلود (upstream) روی 512 میبندیم
؛ شاتل هم گفت روی 590 کیلوبیت /
مخابرات هم نمیدونست upstream چیه هی میگفت طرح برنا و مهارت تا 3 مگ بازه!!
راستی کمپلت مخابرات گفت پورت خالی نداریم و اصلا معلوم نیست تا 10 سال آینده پورت خالی داشته باشیم!!
تست از فرا ارتباط وایرلس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kashaneh
25-02-2013, 20:15
قابل توجه پست دهنده بالایی

اینترنت بایت در حال حاضر ساعت 8 بعد از ظهر
اینم پینگ
----
سال 90 بنده از شاتل اینترنت داشتم به مدت 6 ماه ، اینترنت توی روز : 2 مگابیت بود
----
اینترنت بقیه شرکت ها رو هم وقتی میبینید سواد ندارند و جواب شما رو درست نمیدن توی سایتشون قیمت ها رو ببین !
رهیاب - روی 2 مگابیت
لینک کوتاه شده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرا ارتباط - روی 2 مگابیت
لینک کوتاه شده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
...
موفق باشید

mrmmnb
25-02-2013, 23:23
به نظر من بیشتر کار افراد با دانلود هسن اون اپلود بیشتر به درد اونایی میخوره که میخوان فایل رو اپلود کنن که نسبت به دانلود افراد خیلی کمی رو شامل میشه

pharm
06-03-2013, 15:48
من دیروز به بایت زنگ زدم گفتم 512 رو چند مگ بسته شده؟
گفت رو 6 مگ (طرح جدید دزدی بایت)
گفت سرعت تا 800 کیلو بایت بر ثانیه میاد.
دوستان پینگ شما بایت خوبه؟
من زنگ زدم یه کاری کرد پینگم اومد از 4.2.2.4
140!!!!
فرداش شد 290 اصلا کاشون یه وضعیه
یه چیزی می شنوید فقط

amirkhan_0o0
06-03-2013, 18:32
من دیروز به بایت زنگ زدم گفتم 512 رو چند مگ بسته شده؟
گفت رو 6 مگ (طرح جدید دزدی بایت)
گفت سرعت تا 800 کیلو بایت بر ثانیه میاد.
دوستان پینگ شما بایت خوبه؟
من زنگ زدم یه کاری کرد پینگم اومد از 4.2.2.4
140!!!!
فرداش شد 290 اصلا کاشون یه وضعیه
یه چیزی می شنوید فقط
برای من روی 6 مگ بسته شده.
پینگ برای 4.2.24 روی 140 و برای 4.2.2.1 روی 180 هست.
در حال حاضر البته
چند شب پیش روی اعصاب بود

Bahman.
20-03-2013, 01:13
مسکن مهر کاشان کی سرویس میده برا adsl

mrmmnb
20-03-2013, 18:00
دوستان یه سرویس 1 ساله 512 از بایت گرفته بودم تقریبا نصفش تموم شده قصد فروشش رو دارم اگه کسی میخواد اعلام کنه
قیمت هم باهاش راه میام و مناسب میدم
کسی خواست پ.خ کنه

kashaneh
30-03-2013, 11:37
دوستان یه سرویس 1 ساله 512 از بایت گرفته بودم تقریبا نصفش تموم شده قصد فروشش رو دارم اگه کسی میخواد اعلام کنه
قیمت هم باهاش راه میام و مناسب میدم
کسی خواست پ.خ کنه

سلام
دقیق چند ماه مونده ؟ چقدر پهنای باند داره ؟

mheidarian
07-04-2013, 07:09
به نظر من بیشتر کار افراد با دانلود هسن اون اپلود بیشتر به درد اونایی میخوره که میخوان فایل رو اپلود کنن که نسبت به دانلود افراد خیلی کمی رو شامل میشه

دوست عزیز در نظر داشته باشید که همیشه ابتدا این کاربر هست که درخواست خود را به طرف سرویس دهنده می فرستد و بعد پاسخ را از آنطرف دریافت می کند. بنابراین هرچه کانال قویتری برای ارسال وجود داشته باشد، پروسه درخواست-پاسخ شما نیز (عموما و نه الزاما) سریعتر خواهد بود.
در حال حاضر بایت برای مشترکین خود که اقدام به بازی های آنلاین می کنند، شرایط ویژه ای در نظر گرفته که با اجرای تغییرات فنی روی اکانت آنها، وضعیت پینگ تایم بین 30 تا 50 درصد بهبود خواهد داشت. فقط کافی هست دوستان یک تماس با پشتیبانی این شرکت بگیرند.

برای من روی 6 مگ بسته شده.
پینگ برای 4.2.24 روی 140 و برای 4.2.2.1 روی 180 هست.
در حال حاضر البته
چند شب پیش روی اعصاب بود

سرعت کلیه مشترکین با توجه به میزان کشش رسانه انتقال آنها (کابل مسی تلفن) تعریف می شود. الزاما به این معنی نیست که چون روی 6 مگابیت تعریف شده اید پس دارای این میزان دریافت هم بصورت ثابت خواهید بود.
در حال حاضر کلیه مشترکین بایت بصورت پیش فرض در طول روز حداکثر روی سرعت 4 مگابیت دریافت و 512 کیلوبیت ارسال ست می شوند.

fastfind
26-04-2013, 16:40
پینگ های اکثر isp های کاشون حدود 40 تا 50 تا رفته بالا... چرا آخه؟ :n03:

ping varzesh3.com

Pinging varzesh3.com [94.182.132.2] with 32 bytes of data:
Reply from 94.182.132.2: bytes=32 time=81ms TTL=116
Reply from 94.182.132.2: bytes=32 time=83ms TTL=116
Reply from 94.182.132.2: bytes=32 time=82ms TTL=116
Reply from 94.182.132.2: bytes=32 time=81ms TTL=116

Ping statistics for 94.182.132.2:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 81ms, Maximum = 83ms, Average = 81ms

دردمون رو به کی بگیم؟ آخه من برم 400 هزارتومن بدم
وایرلس بگیرم که پینگ داخلی بیاد رو 40 ؟ :n28:
شرکت بایت خدایی پینگ های خارجش خیلی خوب شده
دستشون هم دردنکنه ولی پینگهای داخلیشون چرا بالاست؟
کل استفاده من از اینترنت روی پینگ داخلیه, امیدوارم درستش کنن.

mheidarian
27-04-2013, 08:54
دوست عزیز پینگ به همین سرور 94.182.132.2 روی سرویس های 2030 مخابراتی، حدودا 70 الی 80 هست. از اونجایی که شبکه داخلی کشور در حال تغییر و تحولات اساسی از نظر زیرساختی هست، احتمالا تا مدتی این وضعیت ادامه داشته باشد.
البته اگه شما از مشترکین بایت باشید، بابت اتصال به سرورهای داخلی بازی، می توانید با پشتیبانی این شرکت تماس بگیرید و بهبود نسبی در میزان پینگ تایم مشاهده کنید.

mehdi.t.f
27-04-2013, 22:44
انتن نانو دارم. دست دوم ولی خوب. میخواید؟

fastfind
04-08-2013, 16:11
دوست عزیز در نظر داشته باشید که همیشه ابتدا این کاربر هست که درخواست خود را به طرف سرویس دهنده می فرستد و بعد پاسخ را از آنطرف دریافت می کند. بنابراین هرچه کانال قویتری برای ارسال وجود داشته باشد، پروسه درخواست-پاسخ شما نیز (عموما و نه الزاما) سریعتر خواهد بود.

حرف خوبی هستش عزیز. / در مورد سرویس های شرکت بایت پیشنهادی داشتم
امیدوارم یکی مسئولان این شرکت این پیشنهاد رو ببینند یا یکی از دوستان به اطلاعشون برسونن.
به هر حال؛ در حال حاضر از بایت استفاده میکنم و بسیار خرسندم از کیفیت پینگ های سرویس های این شرکت.
پینگ بسیار خوبی رو با سرورهای خارجی دارم و داخلی هم خیلی خوب هستش.به نظر من 3 مورد جای اون خالی هستش در شرکت بایت.

1. سرویس های حجمی برای 1 ماهه فقط 3 گیگ ترافیک دارند. و خوب قاعدتا باید ترافیک اضافه خریداری بشه.
(پیشنهاد و درخواست بنده این هستش که مشترکی مثل من که مصرف زیادی در طول روز داره براش سخت هستش که
مثلا 10 گیگ اضافه رو 40 تومن یا 20 گیگ اضافه رو 70 تومن بخره... اگر میشد مثل بعضی شرکتهای دیگه برای سرویس های
1 ماهه حجم های بالاتر و در عوض قیمت پایینتر در نظر گرفته بشه خیلی عالی میشد. به فرض شرکت
صبانت 1 ماهه 128 با برست 2 مگ و 10 گیگ ترافیک 30500 تومان و یا 1 ماهه 128 با 20 گیگ ترافیک 47000 تومان
ارائه میدهد... اگر بایت هم چنین سیاستی برای سرویس های خود اعمال کنه خیلی و واقعا خیلی خوب میشه
یعنی در اصل متنوع تر بشه سرویس ها و برای کسانی که از ابتدای دوره حجم زیاد خریداری میکنند ارزانتر تموم بشه) :n01:

2. سرویس های نامحدود که دارای قیمتی مشخص هست و مثل دیگر جاها هستش ولی خوب دقیقا همون سرعت
اسمی و قراردادی رو به مشترک ارائه میدهند و خوب این هیچ ایرادی نداره و قرارداد هست ولی
(پیشنهاد و درخواست بنده اینکه برای سرویسهای نامحدود هم برست brust قرار بدهند مثلا 128 نامحدود رو
برست 1 مگ بذارند که تا به فرض 15 گیگ مشترک با سرعت 1 مگ استفاده کنه و بعد از این مقدار سرعتش بیاد رو همون 16 تا 20 کیلوبایت).

3. سرعت آپلود upstream در حال حاضر روی 512 کیلوبیت هست برای کاربران بایت,
(پیشنهاد و درخواست بنده اینکه سرعت آپلود رو بیارند رو 1 مگابیت. البته مشخص هستش که احتمالا 3 چهارم
مشترکین اصلا نیازی به این مورد ندارند و همین مقدار براشون کافیه ولی خوب اگر آپلود سرویسها بیاد روی 1 مگابیت
فوق العاده عالی میشه و grade سرویسها در اسپید تست هم بالا میره)

به هر حال مواردی بود به عنوان پیشنهاد و تا حدودی خواهش از مسئولان این شرکت. امیدوارم به اطلاعشون برسه
و در مورد موارد بالا فکر کنند و مد نظرشون باشه. اگر موارد بالا اضافه بشه فکر نمیکنم isp ی بهتر از آن در ایران وجود داشته باشه.

راستی دوستان یه مدتی هست نمیشه از سایت بایت تمدید دوره یا خرید ترافیک کرد.
هر موقع مشکل پرداخت آنلاین از سایت بایت حل شد توی تاپیک اعلام کنید.

sarafara
04-08-2013, 16:47
512 بایت...چند ماهیه که سرعتش افتضاح شده...دوماه دیگه دیگه اشتراکم تموم میشه ...از کدوم شرکت بگیرم بهتره بچه ها ؟...:17:

amirkhan_0o0
04-08-2013, 18:27
من دو سه روز پیش خریدم!
اگه وصل نمی شه زنگ بزنید پشتیبانی، یه سری تنظیمات رو تغییر بدید اگه باز هم نشد گاهی 200 مگ یک ساعته بهتون می دن!

512 بایت...چند ماهیه که سرعتش افتضاح شده...دوماه دیگه دیگه اشتراکم تموم میشه ...از کدوم شرکت بگیرم بهتره بچه ها ؟...:17:
گویا تمام ملکت اینجوریه از بایت مشکلی نیست.
هم چنین سایت گوگل که بد باز می شه و باعث می شه هر از چند گاهی سراغی از bing بگیریم!:n26:

fastfind
04-08-2013, 19:57
من دو سه روز پیش خریدم!
اگه وصل نمی شه زنگ بزنید پشتیبانی، یه سری تنظیمات رو تغییر بدید اگه باز هم نشد گاهی 200 مگ یک ساعته بهتون می دن!

تا مراحل آخر خرید هم میره, وارد درگاه بانک هم میشه و حتی مبلغ هم از حساب کارت کم میشه
ولی بعد از اینکه برگرده به سایت بایت و بگه تمدید انجام شده پیغام قرمز رنگی میگه که مشکل هستش...
تمدید نمیشه و پولی هم که کم شده بعد از چند ساعت به حساب برمیگرده. به پشتیبانی گفتم میگه مشکل از
درگاه بانک هستش. نمیدونم, پس از شما خوبه :n01:

512 بایت...چند ماهیه که سرعتش افتضاح شده...دوماه دیگه دیگه اشتراکم تموم میشه ...از کدوم شرکت بگیرم بهتره بچه ها ؟...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز بگو سرعت دانلودتون چند هستش؟ نوسان سرعت دارید؟ مشکل snr و کیفیت خط ندارید؟ snr تون چنده؟
downstream توی مودم چند کیلوبیت نشون میده؟
اینا رو بگید تا براتون کامل توضیح بدم.
(یکی از دوستان من , 1 ماهی هست بایت گرفته بخاطر کیفیت خطش دانلودش روی 10 کیلوبایت بود!! مشکلش رو حل کردیم
سرعت دانلودش اومد روی 350 تا 450) ضمنا حق با امیر جان هستش... چند وقت هست سرعتها جالب نیست.

salar79
04-08-2013, 21:26
دوستان تعرفه های دیگه برای 2030 تو کاشان اومده!:n13:

fastfind
04-08-2013, 22:10
دوستان تعرفه های دیگه برای 2030 تو کاشان اومده!:n13:

من چیزی نشنیدم. توی سایت مخابرات هم چک کردم چیزی نبود که.
شما از کسی شنیدی؟

ali13reza
19-08-2013, 16:06
سلام
از بایت ADSL بگیر این آی پی رو با کمتر از 30 میلی ثانیه پینگ کن.
حالشو ببر
:n02:

amirkhan_0o0
20-08-2013, 00:18
دوستان توجه کرده اید دانلود شبانه بایت از ساعت حدود 1:5 تا 6:55 می شه! یعنی 10 دقیقه کمتر از اونی که شرکت گفته!
برای اینترنت 512 کیلوبایت، اگه مثل من از 1 تا 7 دانلود کنید در ماه می شه:

[CODE]
CODE512(Kb/s)*10(min)*60(s/min)*30=9216000Kb=1152000 KB = 1152 MB = 1 GB
]

البته امیدوارم اشتباه کرده باشم! ولی ولی اگه مثل من از دی ال رایگان استفاده می کنید (اونم تمام ماه!) یه چند دقیقه ای over design کنید!! و زمان بندی دانلود رو محدود کنید!

mheidarian
20-08-2013, 23:55
دوستان توجه کرده اید دانلود شبانه بایت از ساعت حدود 1:5 تا 6:55 می شه! یعنی 10 دقیقه کمتر از اونی که شرکت گفته!
برای اینترنت 512 کیلوبایت، اگه مثل من از 1 تا 7 دانلود کنید در ماه می شه:

[CODE]
CODE512(Kb/s)*10(min)*60(s/min)*30=9216000Kb=1152000 KB = 1152 MB = 1 GB
]

البته امیدوارم اشتباه کرده باشم! ولی ولی اگه مثل من از دی ال رایگان استفاده می کنید (اونم تمام ماه!) یه چند دقیقه ای over design کنید!! و زمان بندی دانلود رو محدود کنید!

دوست عزیز اگر شما با پشتیبانی بایت تماس گرفتید و این مورد به شما یا کاربران دیگه اعلام شده، به خاطر این هست که اکثر کاربران چون ساعت سیستمشون دقیق نیست و امکان داره ساعت 1 روی سیستم اونها با ساعت سرورهای مرکزی بایت اختلاف در این مورد داشته باشه، خودتون حساب کردین که به چه میزان از پهنای باند اونها بی دلیل مصرف میشه. برای همین این موارد به کاربران برای رفاه حال خودشان و جلوگیری از اتلاف پهنای باندشون انجام میشه وگرنه شما ساعت سیستمت رو از طریق سرورهای مطمئن SYNC کنید و مطمئن باشید بازه زمانی رایگان دقیقا همان 6 ساعت (1 الی 7 صبح) خواهد بود.

mheidarian
21-08-2013, 00:05
حرف خوبی هستش عزیز. / در مورد سرویس های شرکت بایت پیشنهادی داشتم
امیدوارم یکی مسئولان این شرکت این پیشنهاد رو ببینند یا یکی از دوستان به اطلاعشون برسونن.
به هر حال؛ در حال حاضر از بایت استفاده میکنم و بسیار خرسندم از کیفیت پینگ های سرویس های این شرکت.
پینگ بسیار خوبی رو با سرورهای خارجی دارم و داخلی هم خیلی خوب هستش.به نظر من 3 مورد جای اون خالی هستش در شرکت بایت.

1. سرویس های حجمی برای 1 ماهه فقط 3 گیگ ترافیک دارند. و خوب قاعدتا باید ترافیک اضافه خریداری بشه.
(پیشنهاد و درخواست بنده این هستش که مشترکی مثل من که مصرف زیادی در طول روز داره براش سخت هستش که
مثلا 10 گیگ اضافه رو 40 تومن یا 20 گیگ اضافه رو 70 تومن بخره... اگر میشد مثل بعضی شرکتهای دیگه برای سرویس های
1 ماهه حجم های بالاتر و در عوض قیمت پایینتر در نظر گرفته بشه خیلی عالی میشد. به فرض شرکت
صبانت 1 ماهه 128 با برست 2 مگ و 10 گیگ ترافیک 30500 تومان و یا 1 ماهه 128 با 20 گیگ ترافیک 47000 تومان
ارائه میدهد... اگر بایت هم چنین سیاستی برای سرویس های خود اعمال کنه خیلی و واقعا خیلی خوب میشه
یعنی در اصل متنوع تر بشه سرویس ها و برای کسانی که از ابتدای دوره حجم زیاد خریداری میکنند ارزانتر تموم بشه) :n01:

2. سرویس های نامحدود که دارای قیمتی مشخص هست و مثل دیگر جاها هستش ولی خوب دقیقا همون سرعت
اسمی و قراردادی رو به مشترک ارائه میدهند و خوب این هیچ ایرادی نداره و قرارداد هست ولی
(پیشنهاد و درخواست بنده اینکه برای سرویسهای نامحدود هم برست brust قرار بدهند مثلا 128 نامحدود رو
برست 1 مگ بذارند که تا به فرض 15 گیگ مشترک با سرعت 1 مگ استفاده کنه و بعد از این مقدار سرعتش بیاد رو همون 16 تا 20 کیلوبایت).

3. سرعت آپلود upstream در حال حاضر روی 512 کیلوبیت هست برای کاربران بایت,
(پیشنهاد و درخواست بنده اینکه سرعت آپلود رو بیارند رو 1 مگابیت. البته مشخص هستش که احتمالا 3 چهارم
مشترکین اصلا نیازی به این مورد ندارند و همین مقدار براشون کافیه ولی خوب اگر آپلود سرویسها بیاد روی 1 مگابیت
فوق العاده عالی میشه و grade سرویسها در اسپید تست هم بالا میره)

به هر حال مواردی بود به عنوان پیشنهاد و تا حدودی خواهش از مسئولان این شرکت. امیدوارم به اطلاعشون برسه
و در مورد موارد بالا فکر کنند و مد نظرشون باشه. اگر موارد بالا اضافه بشه فکر نمیکنم isp ی بهتر از آن در ایران وجود داشته باشه.

دوست عزیز صرفا در مورد بند 3 خدمتتون عرض شود که در سرویس های ADSL استاندارد بر روی کابل مسی، بیشترین سرعت Upstream واقعی، 768 کیلوبیت می تواند باشد که همونطور که خودتون هم اشاره کردین اکثر مشترکین نیازی به این سرعت ندارن ضمن اینکه این سرعت ناپایداری زیادی را برای خط سبب می شود.
چنانچه از استاندارد gdmt برای ارائه سرویس اینترنت روی کابل مسی استفاده گردد، سرعت های بالاتر از سرعتی که در بالا ذکر شد (768 کیلوبیت) و همچنین سرویس های متقارن (سرویسی که سرعت up و down یکسان است) قابل ارائه می باشند که نیاز به تجهیزات خاصی سمت سرویس دهنده و مشترک می باشد. ضمن اینکه برد سرویس دهی نیز پایین تر از سرویس های adsl استاندارد خواهد شد.

amirkhan_0o0
21-08-2013, 15:14
دوست عزیز اگر شما با پشتیبانی بایت تماس گرفتید و این مورد به شما یا کاربران دیگه اعلام شده، به خاطر این هست که اکثر کاربران چون ساعت سیستمشون دقیق نیست و امکان داره ساعت 1 روی سیستم اونها با ساعت سرورهای مرکزی بایت اختلاف در این مورد داشته باشه، خودتون حساب کردین که به چه میزان از پهنای باند اونها بی دلیل مصرف میشه. برای همین این موارد به کاربران برای رفاه حال خودشان و جلوگیری از اتلاف پهنای باندشون انجام میشه وگرنه شما ساعت سیستمت رو از طریق سرورهای مطمئن SYNC کنید و مطمئن باشید بازه زمانی رایگان دقیقا همان 6 ساعت (1 الی 7 صبح) خواهد بود.
جناب حیدریان عزیز من ساعت سیستمم دقیقا با مایکروسافت سینک می شه! و از این دقیق تر سراغ ندارم. اما من بار ها امتحان کرده ام. وقتی مثلا ساعت 1:1 میزان حجم باقیمانده رو از سامانه می گیرم و در ساعت 1:5 دقیقه ریفرش می کنم، می بینم که از حجمم کم شد!
خوب شاید بگین این برای اختلاف تنظیم ساعت بین سرور و پی سی من هست.
اما جالب اینه که وقتی صبح، مثلا ساعت 6:57 دوباره چک می کنم می بینم چند مگ کم شد. یعنی بازه زمانی شیفت پیدا نکرده (که بگیم به خاطر عدم تطابق زمانی هست)، و متأسفانه بازه زمانی محدود شده!!!
اما به هر حال اسب پیش کشی رو دندونش رو نمی شمرند! و خیلی از ارائه کنندگان سرویس، همین 6 ساعت (چند دقیقه کمتر رو ارائه نمی دن) اما بهتر بود در یه جایی از سایت ذکر می شد که ما هم حساب کار خودمون رو بکنیم. و بعد از یک سال متوجه این قضیه نشیم!
-------------------------
پ.ن امروز ساعت 1:1 و 1:5 باقیمانده گرفتم. تغییری نکرد! یعنی سیستم پیشگامان احتمالاً به سمت جلو شیفت پیدا کرده!
فردا انشالله بررسی می کنم و بهتون می گم که نسبت به مایکروسافت چقدر شیفت پیدا کرده!

mheidarian
22-08-2013, 17:57
جناب حیدریان عزیز من ساعت سیستمم دقیقا با مایکروسافت سینک می شه! و از این دقیق تر سراغ ندارم. اما من بار ها امتحان کرده ام. وقتی مثلا ساعت 1:1 میزان حجم باقیمانده رو از سامانه می گیرم و در ساعت 1:5 دقیقه ریفرش می کنم، می بینم که از حجمم کم شد!
خوب شاید بگین این برای اختلاف تنظیم ساعت بین سرور و پی سی من هست.
اما جالب اینه که وقتی صبح، مثلا ساعت 6:57 دوباره چک می کنم می بینم چند مگ کم شد.یعنی بازه زمانی شیفت پیدا نکرده (که بگیم به خاطر عدم تطابق زمانی هست)، و متأسفانه بازه زمانی محدود شده!!!
اما به هر حال اسب پیش کشی رو دندونش رو نمی شمرند! و خیلی از ارائه کنندگان سرویس، همین 6 ساعت (چند دقیقه کمتر رو ارائه نمی دن) اما بهتر بود در یه جایی از سایت ذکر می شد که ما هم حساب کار خودمون رو بکنیم. و بعد از یک سال متوجه این قضیه نشیم!
-------------------------
پ.ن امروز ساعت 1:1 و 1:5 باقیمانده گرفتم. تغییری نکرد! یعنی سیستم پیشگامان احتمالاً به سمت جلو شیفت پیدا کرده!
فردا انشالله بررسی می کنم و بهتون می گم که نسبت به مایکروسافت چقدر شیفت پیدا کرده!

دوست عزیز همانطور که خودتون فرمودید وقتی یک سرویس دهنده 6 ساعت، زمان استفاده رایگان برای مشترکین قرار می دهد و حداقل میزان دریافت طبق قرارداد سرویس درخواستی را نیز ارائه و گارانتی می کند، یقیناً کاهش 5 تا 10 دقیقه ای این بازه به منظور کسب سود از طریق مصرف پهنای باند مشترکین، نه با منطق انصاف و نه با اصول مشتری مداری سازگار نیست.
مطمئن باشید این مواردی که مطرح کردید علاوه بر نکته سنجی جنابعالی، پاشیدن گرد بی اعتمادی بین یک سرویس دهنده و مشترکین آن می باشد. شما بهتر است طی تماس با واحد پشتیبانی بایت و اعلام مورد خود اجازه دهید تا واحد فنی و کنترل کیفی این مورد را نه فقط برای شما بلکه کلیه مشترکین مورد ارزیابی قراردهند تا حقی از کسی (مشترک / سرویس دهنده) ضایع نشده باشد.
سیاست شرکت بایت (و سایر سرویس دهنگان محترم) جهت اختصاص ترافیک رایگان به مناسبت های مختلف به مشترکین، خود نشان دهنده ی این است که رضایت و رفاه مشترکین مافوق هر چیز است و این اصلی است که ما و همکاران باید به آن پایبند باشیم.

pharm
23-08-2013, 14:59
اینترنت تو کاشون مخصوصا خیلی وضعش خرابه این بایت هم دزده فقط نامحدود هاش خوبه که اونم سرعتش خیلی خیلی پایینه
کسی اینجا رنگین کمان نداره؟

amirkhan_0o0
23-08-2013, 17:14
اینترنت تو کاشون مخصوصا خیلی وضعش خرابه این بایت هم دزده فقط نامحدود هاش خوبه که اونم سرعتش خیلی خیلی پایینه
می شه بگین چرا دزده؟
ما تو این دو سال و خرده ای نفهمیدیدیم چجوری دزدی کرده؟
رهیاب فکر کنم نمایندگی رنگین کمان باشه

fastfind
25-08-2013, 22:52
ولی خدایی پینگ بایت خیلی ردیفه. دمشون گرم.
این واسه من پروفایل گیم:

Microsoft Windows [Version 6.1.7600]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. All rights reserved.

C:\Users\----->ping shatel.ir

Pinging shatel.ir [94.182.197.74] with 32 bytes of data:
Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=35ms TTL=107
Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=34ms TTL=107
Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=37ms TTL=107

Ping statistics for 94.182.197.74:
Minimum = 34ms, Maximum = 37ms, Average = 35ms

C:\Users\----->ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=120ms TTL=45
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=119ms TTL=45
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=117ms TTL=45
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=125ms TTL=45

Ping statistics for 4.2.2.4:
Minimum = 117ms, Maximum = 125ms, Average = 120ms

95 درصد وقتها هم ثابته , خیلی باحاله, فقط همون چندتا موردهای بالا رو اگه اضافه کنن خیلی دوست داشتنی تر میشه :دی

من چند بار تست کردم دقیق هرچی مصرف میکردم کم میشد و دزدی نمیشد, نمیدونم والا شاید هم اینجوری بوده
واسه من تقریبا دقیق بود.
من میخواستم برم رهیاب ولی خوب گفتند پورت ندارن. فک کنم خیلی ارزون باشه . آره؟
مثلا سرویس با 10 گیگ در ماه یا 20 گیگ در ماه هم میدن؟ قیمتهاش باید خوب باشه احتمالا

می شه بگین چرا دزده؟
ما تو این دو سال و خرده ای نفهمیدیدیم چجوری دزدی کرده؟
رهیاب فکر کنم نمایندگی رنگین کمان باشه

من بایت این ماه نامحدود گرفتم , درسته سرعت همون سرعت قراردادیه و سرعت پایینه ولی خوب
واقعا دیگه حریف خرید ترافیک اضافه نمیشدم :n01: تقصیر این سایتهاس از بس بنر تبلیغاتی میذارن.
از این سایتهای مو.زیک باز میکنیم بین 10 تا 15 مگ حجم میپره واسه صفحه اولش :n27: واسه کسی که اکثر توی نت
میچرخه مثل خودم و حدود 10 ساعت بازی آنلاین هم داره سرویسهای حجمی نمیصرفه واقعا. (حالا دانلود فایل بماند:دی)
به نظر من بایت مشکلی نداشت از لحاظ کم کردن حجم.
اگه واقعا شکی بهش هست باید از این نرم افزارهای کنترل ترافیک مصرفی رو نصب کرد
دقیق معلوم میشه دیگه.
در کل ما در حسرت یه اینترنت نامحدود با قیمت مناسب موووندیم... هیچ امیدی هم به اینترنت خود مخابرات نیست :n22:

fastfind
25-08-2013, 22:58
راستی کسی اگه از وایمکس توی کاشون اطلاعاتی داره بگه.
چطوره؟ جواب میده ؟ سرعت و ایناش خوبه؟ وایمکس مبین نت 1 نامحدود زده تو سایتش 55 تومن.
خوبه از اینا بگیریم؟

amirkhan_0o0
26-08-2013, 01:25
ولی خدایی پینگ بایت خیلی ردیفه. دمشون گرم.
این واسه من پروفایل گیم:

C:\Users\----->ping shatel.ir

Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=35ms TTL=107
Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=34ms TTL=107

Minimum = 34ms, Maximum = 37ms, Average = 35ms

C:\Users\----->ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=120ms TTL=45
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=119ms TTL=45
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=117ms TTL=45
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=125ms TTL=45

Minimum = 117ms, Maximum = 125ms, Average = 120ms

95 درصد وقتها هم ثابته , خیلی باحاله, فقط همون چندتا موردهای بالا رو اگه اضافه کنن خیلی دوست داشتنی تر میشه :دی

خدا رو شکر بالاخره کار شما هم ردیف شد

من چند بار تست کردم دقیق هرچی مصرف میکردم کم میشد و دزدی نمیشد, نمیدونم والا شاید هم اینجوری بوده
واسه من تقریبا دقیق بود.
دی ال شبانه رو هم ته و توش رو در اوردم ساعت سرورهای بایت چند دقیقه ای جلو هست و شیفت به جلو داره نسبت به ساعتی که دقیق با مایکروسافت تنظیم شده.
این که بیشتر کنتور بندازه بعید می دونم.
البته فری گیت هم گویا اینترنت رو قورت می ده!(نمی دونم ربطش چیه؟)

من میخواستم برم رهیاب ولی خوب گفتند پورت ندارن. فک کنم خیلی ارزون باشه . آره؟
مثلا سرویس با 10 گیگ در ماه یا 20 گیگ در ماه هم میدن؟ قیمتهاش باید خوب باشه احتمالا

ارزونیش به خاطر اینه که دی ال شبانه نداره
کیفیتش خوبه و فقط بدیش اینه که محیط کنترل کاربری نداره

من بایت این ماه نامحدود گرفتم , درسته سرعت همون سرعت قراردادیه و سرعت پایینه ولی خوب
واقعا دیگه حریف خرید ترافیک اضافه نمیشدم :n01: تقصیر این سایتهاس از بس بنر تبلیغاتی میذارن.
از این سایتهای مو.زیک باز میکنیم بین 10 تا 15 مگ حجم میپره واسه صفحه اولش :n27: واسه کسی که اکثر توی نت
میچرخه مثل خودم و حدود 10 ساعت بازی آنلاین هم داره سرویسهای حجمی نمیصرفه واقعا. (حالا دانلود فایل بماند:دی)
به نظر من بایت مشکلی نداشت از لحاظ کم کردن حجم.
اگه واقعا شکی بهش هست باید از این نرم افزارهای کنترل ترافیک مصرفی رو نصب کرد
دقیق معلوم میشه دیگه.
در کل ما در حسرت یه اینترنت نامحدود با قیمت مناسب موووندیم... هیچ امیدی هم به اینترنت خود مخابرات نیست :n22:

من یه سری از تبلیغات رو با ad block حذف کردم البته این فروم نمی گذاره ادبلاک کنیم چون می گه درامدمون از این راهه
همین طور نارنجی یه کاری کرده که نشه بلاک کرد!
و البته وسعم نمی رسه اینترنت نامحدود از بایت بگیرم
خواهر زادم اینترنت نامحدود 256 و 512 رو از مخابرات تهرون می گیه 18 و 25 تومن
البته پینگش متوسطه!
منم هر وقت می رم تهرون پدر اینترنتش رو در میارم!
واقعا ارائه اینترنت نامحدود ارزون توی استان اصفهان ریسکه!
شما احتمالا یه گیک اکس باکس هستین که حاضرین اینقدر برای اینترنت هزینه کنید (و البته خوره سیر1 :n19:)

fastfind
26-08-2013, 06:44
ty[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره خوبیه مخابرات بقیه استانها اینه که نامحدود هم دارن اونم با قیمت خیلی بهتر نسبت به بقیه ی isp ها.
الان همین 512 رو گفتین 25 تومن اینجا بخوایم 512 نامحدود بگیریم مثلا از بایت باید 90 تومن بدیم :n15:واقعا نمیصرفه
فرق قیمت رو خدایی :n27:
خوره سیر1 رو که بله بله زیااااد D:
ولی بیشتر از 40 تومن نمیصرفه واسه اینترنت بدیم اونم تازه با چه سرعتی مثلا تو شب.
من 128 نامحدودش رو گرفتم ماهی 30 تومن, دیگه به سرعتهای بالاترش زورم نمیرسه هزینه کنم D: (آخه 512, 90 تومن؟؟ :|||| )
ما که خودمون پیر شدیم رفت , اکثرا برادرم با نت بازی و اینا میکنه روزی 600 تا 700 مگ میپرونه در ماه میشه حدود 20 گیگ.
حساب کن محدود بگیرم باید ماهی چند پول ترافیک بدم .
به هر حال:
سرعت دانلود 16 تا 20 هست ولی چه کنیم دیگه با همین سر میکنیم.

sarafara
26-08-2013, 22:14
ty[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره خوبیه مخابرات بقیه استانها اینه که نامحدود هم دارن اونم با قیمت خیلی بهتر نسبت به بقیه ی isp ها.
الان همین 512 رو گفتین 25 تومن اینجا بخوایم 512 نامحدود بگیریم مثلا از بایت باید 90 تومن بدیم :n15:واقعا نمیصرفه
فرق قیمت رو خدایی :n27:
خوره سیر1 رو که بله بله زیااااد D:
ولی بیشتر از 40 تومن نمیصرفه واسه اینترنت بدیم اونم تازه با چه سرعتی مثلا تو شب.
من 128 نامحدودش رو گرفتم ماهی 30 تومن, دیگه به سرعتهای بالاترش زورم نمیرسه هزینه کنم D: (آخه 512, 90 تومن؟؟ :|||| )
ما که خودمون پیر شدیم رفت , اکثرا برادرم با نت بازی و اینا میکنه روزی 600 تا 700 مگ میپرونه در ماه میشه حدود 20 گیگ.
حساب کن محدود بگیرم باید ماهی چند پول ترافیک بدم .
به هر حال:
سرعت دانلود 16 تا 20 هست ولی چه کنیم دیگه با همین سر میکنیم.
منظورتون از این سرعت شبهاست یا روزها هم همین سرعت رو دارین ؟؟؟؟؟
من شبها 30 تا 40 گاهی اوقات هم تا 50 رو دارم تو روز هم کم کم 80 رو دارم ...اشتراکم هم 512 محدوده !
تا سه هفته دیگه هم اشتراکم تموم میشه ..به نظرتون چی بگیرم ..محدود یا نا محدود ؟

fastfind
26-08-2013, 22:46
منظورتون از این سرعت شبهاست یا روزها هم همین سرعت رو دارین ؟؟؟؟؟
من شبها 30 تا 40 گاهی اوقات هم تا 50 رو دارم تو روز هم کم کم 80 رو دارم ...اشتراکم هم 512 محدوده !

من 128 نامحدود دارم و سرعت دانلودم شب و روز فرقی نداره روی 16 تا 20 هستش و حجم هم که نامحدوده.
یه ماه پیش 512 داشتم سرعت شبانه 50 تا 60 بود و روزانه اگر سروری که ازش دانلود میکردم خوب بود سرعت
تا 450 و 500 هم میرفت. شما روزانه نباید اینقدر کم باشه. با پشتیبانی تماس بگیرید شاید مشکل نویز دارید
سرعت دانلودتون حداقل باید 200 به بالا باشه.
برای دوره ی بعدی چی مد نظرتون هست؟ اگر در طول روز مصرفتون بالاست نامحدود بگیرید. من خودم
مصرف روزانه م خیلی زیاده 128 نامحدود گرفتم 30 تومن؛ بر حسب قرارداد هم سرعت دانلود روی 16 هست. :|||
ولی خوب سر کردن با این سرعت خیلی حوصله میخواد. شما بگین حدودی در روز چقدر ترافیک مصرف میکنید؟ و آیا شبانه هم دانلود دارید؟
و اینکه پینگ براتون مهم هست یا نه؟ بعد بهترین انتخاب رو بهتون میگم

sarafara
26-08-2013, 22:52
من 128 نامحدود دارم و سرعت دانلودم شب و روز فرقی نداره روی 16 تا 20 هستش و حجم هم که نامحدوده.
یه ماه پیش 512 داشتم سرعت شبانه 50 تا 60 بود و روزانه اگر سروری که ازش دانلود میکردم خوب بود سرعت
تا 450 و 500 هم میرفت. شما روزانه نباید اینقدر کم باشه. با پشتیبانی تماس بگیرید شاید مشکل نویز دارید
سرعت دانلودتون حداقل باید 200 به بالا باشه.
برای دوره ی بعدی چی مد نظرتون هست؟ اگر در طول روز مصرفتون بالاست نامحدود بگیرید. من خودم
مصرف روزانه م خیلی زیاده 128 نامحدود گرفتم 30 تومن؛ بر حسب قرارداد هم سرعت دانلود روی 16 هست. :|||
ولی خوب سر کردن با این سرعت خیلی حوصله میخواد. شما بگین حدودی در روز چقدر ترافیک مصرف میکنید؟ و آیا شبانه هم دانلود دارید؟
و اینکه پینگ براتون مهم هست یا نه؟ بعد بهترین انتخاب رو بهتون میگم
در هفته که تا 2 گیگ رو حتما مصرف می کنم !...حدودا در ماه 6-7 گیگ که خدا میدونه چقدر برنامه های خوب رو فقط واسه هدر ندادن ترافیک از دست میدهم !:n28:

fastfind
26-08-2013, 23:14
در هفته که تا 2 گیگ رو حتما مصرف می کنم !...حدودا در ماه 6-7 گیگ که خدا میدونه چقدر برنامه های خوب رو فقط واسه هدر ندادن ترافیک از دست میدهم !:n28:

بله من خودم هم تقریبا چیزایی که میخوام رو نمیتونم دانلود کنم قیدش رو میزنم.چون نمیصرفه نامحدود با سرعت بالا بگیریم قیمتهاش زیاده نامحدود.
بیشتر شما وب گردی و دانلود دارید پس, ببنید اگر از بایت بخواید بگیرید
128 نامحدود 30 تومن سرعت دانلود حدودای 16 تا 20
256 نامحدود 45 تومن سرعت دانلود حدودای 32 تا 40
و...
اول که اگر چیزی بزنید دانلود بشه دیگه نمیشه سایت چک کرد از بس سرعت کم میشه و تازه اگر سیستم رو هم حدود 15 ساعت روش
بذارید به فرض چیزه زیادی نمیشه دانلود کرد. زیاد نامحدود رو توصیه نمیکنم برای دوستایی که میخوان دانلود کنن یا سایت باز کنن.
بیشتر به درد کسایی میخوره که بازی آنلاین میکنن و میخوان ارزونتر تموم بشه.
یه راه اینکه مشکل سرعت روزانه تون رو حل کنید بعد شبانه هم چک کنید سرعتتون با 512 اومد زیر 50 زنگ بزنید پشتیبانی بگید.
همون شبانه با 512 میشه 1 گیگ گرفت در ماه میشه 30 گیگ بد نیست./ من خودم در کل دانلودهای سنگین رو میدم
بچه های دانلود سایت پی تی انجام میدن. هر گیگ 500 تومن هزینه میگیرن. کارهای سنگین خیلی بصرفه است بدین دانلودر
دانلود کنن و با پست براتون میفرستند. اگر خواستین آدرس و مشخصاتش رو میذارم.
یه راه دیگه هم تعویض isp هست . صبانت بد نیست سرعت روزانه اش خوبه 200 به بالاست و حجم زیادتر میده در ماه
مثلا 1 مگ با 10 گیگ میدن 36 تومن و دانلود شبانه اش هم 100 به بالاست. این isp بد نیست توی کاشان.
پینگ داخلیش هم یا خیلی خوبه یا متوسط. من زمانی که داشتم پینگهای داخل روی 20 تا 30 بود. ولی پینگ خارجش زیاد
جالب نبود بین 200 تا 300 بود.
به هر حال اگر دنبال پشتیبانی خوب و سرعت روزانه عالی و پینگ عالی و سرعت شبانه متوسط هستی: 512 محدود بایت.
اگر دانلودتون واقعا زیاده و میتونید ساعتهای زیادی سیستم رو برای دانلود روشن بذارید 256 نامحدود بایت.
و اگر سرعت روزانه به نسبت خوب , شبانه بهتر نسبت به بایت و حجم روزانه بیشتر در هر ماه و پینگ متوسط و پشتیبانی متوسط رو به ضعیف هستی: 1 مگ صبانت.
پارس آنلاین هم از نظر من از بین رفت. باز اگر کمکی از دستم برمیاد در خدمتم عزیز.

fastfind
26-08-2013, 23:40
راستی شاتل هم شنیدم خیلی ها دارن میگن بد نیست.
در کل به نظرم اگر کسی در طول روز بیشتر از 200 مگ مصرفش نیست اونم برای چک کردن ایمیل و سایت
بهتره سرویس 128 محدود بگیره با ترافیک 3 تا 5 گیگ که ماهی 20 تومن حدودا و بعد هر چقدر دانلود داره
با گیگ 500 بده به دانلودر براش دانلود کنن. راحت و بی دردسر. ولی خوب بعضی ها هستند توی همین فروم تست شبانه
میذارن سرعت روی 300 به بالاست D: این آره محشره واسه دانلود شبانه. ولی خب چنین چیزایی تجربه نشده اینطرفها :|
یه چیز دیگه هم اینکه تعویض isp هم دردسر خاص خودشو داره. 4 تا 5 تا isp عوض کردم سر هر کدوم خدایی 2 تا 3 هفته نت نداشتم
تلفنمون هم خدایی سر هر تعویض isp , خط تلفن قطع میشد با همراه زنگ میزدیم خرابی برامون درست کنن. اصلا یه وضعی :n27:
تازه یه بار به 5شنبه جمعه خورد تا شنبه طول کشید. جالب میدونید چیه؟ اول که میرفتم درخواست تخلیه میدادم میگفتن باشه باشه
برو حله؛ همین امروز تخلیه میکنیم, 1 هفته میشد هیچ خبری نبود, باید خودم زنگ میزدم مخابرات پیگیری و ... بخدا یه وضعی.
حالا که خوب پیگیری میکردی میدیدی درخواست جمع آوری نداده isp قبلی. به جان خودم سر 2 تا isp میخواستم برم همینجور شد.

sarafara
26-08-2013, 23:44
بله من خودم هم تقریبا چیزایی که میخوام رو نمیتونم دانلود کنم قیدش رو میزنم.چون نمیصرفه نامحدود با سرعت بالا بگیریم قیمتهاش زیاده نامحدود.
بیشتر شما وب گردی و دانلود دارید پس, ببنید اگر از بایت بخواید بگیرید
128 نامحدود 30 تومن سرعت دانلود حدودای 16 تا 20
256 نامحدود 45 تومن سرعت دانلود حدودای 32 تا 40
و...
اول که اگر چیزی بزنید دانلود بشه دیگه نمیشه سایت چک کرد از بس سرعت کم میشه و تازه اگر سیستم رو هم حدود 15 ساعت روش
بذارید به فرض چیزه زیادی نمیشه دانلود کرد. زیاد نامحدود رو توصیه نمیکنم برای دوستایی که میخوان دانلود کنن یا سایت باز کنن.
بیشتر به درد کسایی میخوره که بازی آنلاین میکنن و میخوان ارزونتر تموم بشه.
یه راه اینکه مشکل سرعت روزانه تون رو حل کنید بعد شبانه هم چک کنید سرعتتون با 512 اومد زیر 50 زنگ بزنید پشتیبانی بگید.
همون شبانه با 512 میشه 1 گیگ گرفت در ماه میشه 30 گیگ بد نیست./ من خودم در کل دانلودهای سنگین رو میدم
بچه های دانلود سایت پی تی انجام میدن. هر گیگ 500 تومن هزینه میگیرن. کارهای سنگین خیلی بصرفه است بدین دانلودر
دانلود کنن و با پست براتون میفرستند. اگر خواستین آدرس و مشخصاتش رو میذارم.
یه راه دیگه هم تعویض isp هست . صبانت بد نیست سرعت روزانه اش خوبه 200 به بالاست و حجم زیادتر میده در ماه
مثلا 1 مگ با 10 گیگ میدن 36 تومن و دانلود شبانه اش هم 100 به بالاست. این isp بد نیست توی کاشان.
پینگ داخلیش هم یا خیلی خوبه یا متوسط. من زمانی که داشتم پینگهای داخل روی 20 تا 30 بود. ولی پینگ خارجش زیاد
جالب نبود بین 200 تا 300 بود.
به هر حال اگر دنبال پشتیبانی خوب و سرعت روزانه عالی و پینگ عالی و سرعت شبانه متوسط هستی: 512 محدود بایت.
اگر دانلودتون واقعا زیاده و میتونید ساعتهای زیادی سیستم رو برای دانلود روشن بذارید 256 نامحدود بایت.
و اگر سرعت روزانه به نسبت خوب , شبانه بهتر نسبت به بایت و حجم روزانه بیشتر در هر ماه و پینگ متوسط و پشتیبانی متوسط رو به ضعیف هستی: 1 مگ صبانت.
پارس آنلاین هم از نظر من از بین رفت. باز اگر کمکی از دستم برمیاد در خدمتم عزیز.

خیلی عالی توضیح دادین ...لطف بزرگی بود...راستش من الانم 512 محدود بایت رو دارم ..مسئله اینه که اونها به قرار دادشون اونجور که باید انگار پایبند نیستن و من پنج ماهیه که هیچ از سرعتم راضی نیستم ...با این شرایط اونطور که نتیجه گرفتم بهتره همین اشتراک رو تجدید کننم تا روزی که اینترنت این مملکت سروسامون بگیره !:n27:

fastfind
26-08-2013, 23:53
خیلی عالی توضیح دادین ...لطف بزرگی بود...راستش من الانم 512 محدود بایت رو دارم ..مسئله اینه که اونها به قرار دادشون اونجور که باید انگار پایبند نیستن و من پنج ماهیه که هیچ از سرعتم راضی نیستم ...با این شرایط اونطور که نتیجه گرفتم بهتره همین اشتراک رو تجدید کننم تا روزی که اینترنت این مملکت سروسامون بگیره !:n27:

خواهش میکنم. درسته, اگه این مخابرات اینترنت نامحدود ارائه میکرد خیلی عالی میشد. با قیمت ارزون سرعت دانلود قابل قبول میگرفتیم.
به نظر منم همین بایت باشید چون دردسرهای خاص خودش رو داره تعویض isp و خودم بعد از اینکه یه دور کاملisp ها رو تست کردم
برگشتم بایت. ولی عزیز شما حتما اون مشکل سرعت دانلودتون رو حل کنید. بایت حداقل از نظر سرعت روزانه مشکلی نداره.
اگر با snr و line att آشنایی دارید اینا رو از توی مودم ببنید به این صورت:
در فایرفاکس:
192.168.1.1 یوزر و پس : admin
توی صفحه زده Line Rate - Downstream (Kbps
این رو ببنید چد هستش؟ از من روی 4096 هستش. شما اگر کمتر از این مقداره پس خطتتون نویز داره
باید سیمکشی رو چک کنید. ولی حتما این مقدار Line Rate - Downstream (Kbps) رو ببنید بگید چند هستش تا مشکل کم بودن
سرعت دانلودتون رو پیدا کنیم. حیفه شما 512 داری سرعت خوب نباشه

mheidarian
27-08-2013, 07:48

[/SIZE]منظورتون از این سرعت شبهاست یا روزها هم همین سرعت رو دارین ؟؟؟؟؟

دوست عزیز شما در اولین فرصت با واحد پشتیبانی بایت تماس بگیرید تا مورد افت سرعت شما بررسی و مرتفع شود. در نظر داشته باشید که متاسفانه بخشی از مشترکین بدلیل عدم پیگیری برای حل مشکلات سرعت اینترنتشان، همواره تقصیر را به گردن ISP مورد نظر می اندازند در حالیکه تمام کاری که این دسته از افراد می بایست انجام می دادند، تماس با پشتیبانی شرکت مربوطه می باشد.
اگر هم امکان تماس وجود ندارد لطفا از طریق این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، بصورت دقیق مشکل خود را به همراه شناسه کاربری خود درج کنید تا در کوتاه ترین زمان، مورد شما به واحد فنی ارجاع داده شود.

sarafara
27-08-2013, 10:37
دوستان ....امروز از شانسم سرعتم خوبه !
منظورتون رو از(( اگر با snr و line att آشنایی دارید اینا رو از توی مودم ببنید به این صورت:
در فایرفاکس:
192.168.1.1 یوزر و پس : admin))
نفهمیدم ...:n13:

fastfind
27-08-2013, 10:47
صفحه ی موزیلا فایرفاکس رو باز کنید.
این عدد رو وارد کنید:
192.168.1.1 و بعد enter کنید
بعد از شما یوزرنیم و پسورد میخواد و شما در هر دو قسمت تایپ کنید admin و بعد ok کنید
بعد وارد قسمت مدیریت مودم میشید.
بعد توی همین صفحه وسط صفحه یه چیزایی نوشته شما دنبال کلمه ی downstream یا rate یا Kbps بگردید
پیدا کنید توی همین صفحه هست. ببینید جلوش چه عددی رو نوشته؟ اینجا بگید ببینیم کیفیت خط خوبه یا نه.
باز اگر پیدا نکردید بگید بیشتر توضیح بدم

sarafara
27-08-2013, 11:15
صفحه ی موزیلا فایرفاکس رو باز کنید.
این عدد رو وارد کنید:
192.168.1.1 و بعد enter کنید
بعد از شما یوزرنیم و پسورد میخواد و شما در هر دو قسمت تایپ کنید admin و بعد ok کنید
بعد وارد قسمت مدیریت مودم میشید.
بعد توی همین صفحه وسط صفحه یه چیزایی نوشته شما دنبال کلمه ی downstream یا rate یا Kbps بگردید
پیدا کنید توی همین صفحه هست. ببینید جلوش چه عددی رو نوشته؟ اینجا بگید ببینیم کیفیت خط خوبه یا نه.
باز اگر پیدا نکردید بگید بیشتر توضیح بدم

همین الان با پشتیبانی بایت در حال صحبت بودم ...همین روش رو با کمکشون انجام دادم که گفتن شما به شدت خطتون مشکل داره ...کشف شد که چون دوتا گوشی به یک خط وصل کرده ام و یکی از این گوشی ها نویزگیر نداشته باعث شده اینهمه سرعتم پایین بیاد ...بعد که اون گوشی رو قطع کردیم آدرس سایتی رو وارد کردیم که یه فایل رو از اونجا دانلود کنیم که سرعت اون دانلود 450 بود !!
انگار مشکل حل شده :n20:...حالا یه دوری تو نت بزنم ببینم چطوره !

fastfind
27-08-2013, 11:18
همین الان با پشتیبانی بایت در حال صحبت بودم ...همین روش رو با کمکشون انجام دادم که گفتن شما به شدت خطتون مشکل داره ...کشف شد که چون دوتا گوشی به یک خط وصل کرده ام و یکی از این گوشی ها نویزگیر نداشته باعث شده اینهمه سرعتم پایین بیاد ...بعد که اون گوشی رو قطع کردیم آدرس سایتی رو وارد کردیم که یه فایل رو از اونجا دانلود کنیم که سرعت اون دانلود 450 بود !!
انگار مشکل حل شده :n20:...حالا یه دوری تو نت بزنم ببینم چطوره !

:n01: خوب عالیه مشکلتون حل شد. بهترین کار همین تماس با پشتیبانی بود.

vetvat
27-08-2013, 12:34
دوستان من الان سرویس پارس آنلاین دارم ولی تا چند روز دیگه قراردادم به پایان میرسه. سرعت دانلودم توی روز حدود 100 هست و قطعی زیادی هم نداشتم. اما چون بیشتر اهل دانلود هستم خواستم ببینم شما دوستان توصیه می کنید از کدوم isp ها سرویس بگیرم بهتره؟

fastfind
27-08-2013, 12:48
دوستان من الان سرویس پارس آنلاین دارم ولی تا چند روز دیگه قراردادم به پایان میرسه. سرعت دانلودم توی روز حدود 100 هست و قطعی زیادی هم نداشتم. اما چون بیشتر اهل دانلود هستم خواستم ببینم شما دوستان توصیه می کنید از کدوم isp ها سرویس بگیرم بهتره؟

سلام. الان سرویس محدود دارید پارس آنلاین یا نامحدود؟ همون پارس آنلاین سرویس های نامحدودش هم خوبه به نظرم چون
مزیتی که نسبت به بقیه داره اینه که جایزه ی مصرف منصفانه داره. 128 نامحدود ماهی 30 تومن که در اصل باید سرعت روی 16 باشه
ولی خوب جایزه ی منصفانه داره تا 20 گیگ در ماه سرعت 100 به بالاست و بعد از اون 20 گیگ اگر بیشتر دانلود کنید میاد روی 16 سرعت.
256 نامحدودش هم تا 33 گیگ سرعت 150 به بالاست و بعد از این مقدار بیشتر دانلود کنید سرعت میاد روی 30.
به نظر من اگر فقط دانلود میکنید و پینگ زیاد براتون مهم نیست و از سرعت باز کردن سایتها راضی هستید 100 درصد همون پارس آنلاین
باشید.
شاتل هم تقریبا سیاستش توی سرویس های نامحدود مثل پارس آنلاینه و سرویس 128 نامحدودش تا 10 یا 15 گیگ بالاست و شاید 150 به بالا باشه.
صبانت هم چند تا پست قبل گفتم برای شبانه بهترین انتخابه... شما میتونی 2 مگ صبانت بگیری با سرعت 200 به بالا شب دانلود کنی.
شما بیشترمد نظرت نامحدود بودن هست یا بیشتر دانلود کردن؟ اگر در طول روز خیلی ترافیک مصرف میکنید 100 درصد نامحدود همون پارس آنلاین... ولی اگر بیشتر دنبال دانلود شبانه با قیمت ارزون هستید 100 درصد صبانت. باز اگه موردی بود در خدمتم:n01:

pharm
27-08-2013, 17:06
واقعا صبانت سرعتش شباش 200ه؟؟
ساعت چند تا چند؟

amirkhan_0o0
27-08-2013, 17:32
جهت اطلاع دوستانی که مشکل ترافیک دارند. من خودم در مقتصدانه ترین حالت و در صورتی که بعضی اوقات کاشان نیستم ماهیانه 3 تا 4 گیگ از ترافیکم کم می شود!
اما با اینترنت 512 محدود؛ هر شب بیش از یک گیگ دی ال می کنم!
و در واقع هر چیزی رو که بخواهم از اینترنت می گیرم. یه مدت بایاس رو طوری تنظیم کرده بودم که سرساعت 1 سیستم روشن شه (برای روزهایی که کاشان نیستم!!) و اسکجوال دانلود منجر رو تنظیم کرده بودم که ساعت 1:5 شروع به دی ال بکنه و سر ساعت مشخص دی ال آف شه و سیستم رو هایبرنت(و نه خاموش بکنم!) البته خیلی ها مثل من هستند! و آقای قنبری ما ها رو اگه از دور ببینه با اسنایپر می زنه.

البته اخیرا ادبلاک نصب کرده ام و تبلیغات(و نه عکس های) یک سری از سایت ها رو بسته ام (و فروم رو اکسکلود کرده ام چون بدون تبلیغات نمی شه!)
من دی ال شبانه برام خیلی مهمه اما نمی تونم از کیفیت و پینگ بایت بگذرم.
تنها مشکل بایت قیمت گرونشه که یه جورایی داریم با جیب بابا باهاش کنار میایم!:n02:

اگه سیستم سه گیگ رایگان رو دوباره راه بندازه خیلی خوب می شه!

amirkhan_0o0
27-08-2013, 17:33
راستی تا جایی که من می دونم صبا نت رو برای دی ال شبانه باید مجددا(حالا نمی دونم با اکانت جدا گانه یا نه؟) لاگین شیم
که زیاد کاربردی نیست!
تازه یک ساعت هم کمتر از بایت بود یعنی 2 تا 7

fastfind
27-08-2013, 17:39
واقعا صبانت سرعتش شباش 200ه؟؟
ساعت چند تا چند؟

بله عزیز. اگر کسی واقعا دانلود شبانه براش مهمه فقط و فقط صبانت براش خوبه. منچند ماه پیش داشتم.
اگر میخواستم 200 به بالا رو حتما داشته باشم 2 مگ میگرفتم و شب تا 240 هم میرفت سرعت. خیلی عالی بود خدایی
یه دو سه ماه واقعا لذت بردم از دانلود شبانه. در بدترین حالت 2.5 گیگ میگرفت و در حالت خوب هم 3.5 گیگ میگرفتم هر شب.
سر یه قضیه اونو تخلیه کردم. پینگ داخلش از صبح تا ساعتهای 6 بعداز ظهر وحشتناک خوب بود. زمانی که پینگ خوب تو کاشون نبود این پینگ 20 تا 40 بود داخلی. ولی اون زمان بعد از ساعت 6 بعد از ظهر به بعد پینگ داخلی میرفت روی 150 تا 200. سر همین قضیه تخلیه کردم.
الان از یکی پرسید پم کاشون از پینگش هم راضی بود انگار درست شده. خودم اگه پاش بیوفته یه خط دیگه برمیدارم و صبانت هم میارم واسه خونه. 2 مگ میده با دانلود شبانه 200 به بالا و 10 گیگ 46 تومن در ماه. به نظرم که عالیه. ولی اصلا پیشنهاد نمیکینم چیزی که الان دارید
رو تخلیه کنید و برید صبانت چون واقعا ریسکه. اگه یه خط اضافه دارید آره تستش کنید.
بقیه ی isp ها هم که فراارتباط و شاتل و مخابرات پارس آنلاین به هیچ عنوان چنین دانلود شبانه ایی ندارند. تنها امید دانلود شبانه کاشون صبانت هستش. ببین مثلا 2048 کخ بگیری خود به خود مجبورند 2048/8 = 256 ---- همین رو بهت بدن و ناموسا هم من اینو خودم تست کردم. 3 تا فیال شب همزمان میزدم تو دانلود روی هم 250 تا رو پر میکرد. حیف اوون زمان پینگش عصرا خراب میشد ولی به خدا مفت بود. بقیه سرویسهاش مثلا 128 محدود با 10 گیگ 30 تومن. به هر حال بازم میگم تا مطمئن نشدید تخلیه کنید سرویس فعلیتون رو :n02:
اینم سایتش و تعرفه هاش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fastfind
27-08-2013, 17:46
من دی ال شبانه برام خیلی مهمه اما نمی تونم از کیفیت و پینگ بایت بگذرم.
تنها مشکل بایت قیمت گرونشه ک

اگه سیستم سه گیگ رایگان رو دوباره راه بندازه خیلی خوب می شه!

بله امیر جان. همین کیفیت و پینگ بایت ما رو اسیر خودش کرده:n02: ولی دقیقا حرف شما , همین گرونههههه :n14:
یه تیک کوچولو به تهرون زدم برای قیمتهای نامحدود اونجا پیشگامان 1 مگ 85 تومنه و اینجا 240 تومن. نتیجه ش معلوم شد میام میگم.

راستی تا جایی که من می دونم صبا نت رو برای دی ال شبانه باید مجددا(حالا نمی دونم با اکانت جدا گانه یا نه؟) لاگین شیم
که زیاد کاربردی نیست!
تازه یک ساعت هم کمتر از بایت بود یعنی 2 تا 7

نه . اون برای خیلی قدیم بود. خیلی وقته اون اکانت شبانه رو برداشتن. روزی که من داشتم شبانه 128 روی 20 صد درصد تضمین بود
و 512 شبانه 60 تضیمن بود و همینطور رو به بالا تا شبانه 2 مگ که 200 به بالا تضمین بود. اونم قیمت مفت به نظر من. حیف که پینگ و پشتبانی صبا توی کاشون ریسکه خالصه D:

pharm
27-08-2013, 18:41
یکی از کاربرا نوشته سرویس 2 گیگ صبانت سرعت فیکس رو 440 تو کل شبانه روز شبی نوشته 7و8 گیگ دانلود میکنه خیلی خیلی خیلی زیاده و قیمتش هم ماهی 18 تومن

fastfind
27-08-2013, 18:55
oh Yesss خوب دیگه :n19:
بعدا حتما سری میزنم صبا دوباره :n02:
این تست پینگ بایت, نمیشه از این دل کند. خوبه جدی واقعا

باکوء یکم زیاده ولی :|| پکت لاست هم :||||

fastfind
01-09-2013, 14:55
یه تیک داده بودم برای فرق قیمت 512 نامحدود که اینجا 90 تومنه و بقیه نمایندگیهای پیشگامان 45 تومن. این اومد جوابش:

با سلام
مشترک گرامی به اطلاع می رسانم که هر یک از نمایندگان پیشگامان در سرتاسر کشور دارای تعرفه های مخصوص به خود می باشند که این تعرفه ها را بر اساس سیاستهای کاری شان در چارچوب قوانین سازمان تنظیم مقررات تعیین می نمایند .
با احترام

--- ( منظورش این بوده که همینیــــَ که هــــَ , میخوای بخوا , نمیخوای هم به فلکه چــــه کنم D: )

vetvat
01-09-2013, 21:17
از رهیاب یک پیام دریافت کردم که سرعت های مخابرات ظاهرا قراره 2 تا 3 برابر بشه و هزینه هم نگیرن... از دوستان کسی همچین پیامی گرفته؟
منظورشون اینه که با همین قیمت فعلی سرعت سرویس هاشونو زیاد می کنن؟
یعنی از بایت که از همه الان بیشتر هست میرسه سرعت هاشون؟
لطفا کمک کنید اگه درسته برم ازشون سرویس بگیرم

fastfind
05-09-2013, 19:44
از رهیاب یک پیام دریافت کردم که سرعت های مخابرات ظاهرا قراره 2 تا 3 برابر بشه و هزینه هم نگیرن... از دوستان کسی همچین پیامی گرفته؟
منظورشون اینه که با همین قیمت فعلی سرعت سرویس هاشونو زیاد می کنن؟
یعنی از بایت که از همه الان بیشتر هست میرسه سرعت هاشون؟
لطفا کمک کنید اگه درسته برم ازشون سرویس بگیرم

رنگین کمان اصفهان حدود 1 ماهی هست توی سایتش زده خبرش رو. انگار سرعت رو از 2 مگ به 3 مگ افزایش دادن, از شما هم حتما همینه.
معمولا هزینه اضافه نمیگیرند. مثلا بایت 4 مگ بود آورد روی 6 مگ هزینه اضافه نگرفتند. فقط اگه خط جواب میداد سرعت زیادتر میشد.
از شما هم همینه.
اگر همونی باشه که تو سایت اصلی رنگین کمان اصفهان زدند پهنا 3 مگ شده احتمالا دانلودت تا 350 و 400 بره.
اگر خیلی خوب بشه یه چیزی مثل بایت بشه ولی بعضی ها هستند تا 6 مگ هست سرویسشون و دانلودشون 500 تا 600 هم میره
که فکر نمیکنم رهیاب تا این حد بشه.
حال سرعتتون بیشتر شد؟ روزانه حدود چند میرسه سرعت دانلود؟ پینگ مینگ چطوره؟

salar79
06-09-2013, 09:17
یه سوال دوستان کسی هست از مخابرات استفاده کنه؟؟؟؟

نسبت به مخابرات و قیمتش و سرعتش (من در حد 256 یا 512 واقعی میخوام) چه سرویسی بهتره؟؟؟؟؟

چرا من فقط تعرفه ی 128 (طرح زرین) رو دارم؟؟؟؟

pharm
06-09-2013, 16:11
اینجا کسی صبانت داره؟

vetvat
06-09-2013, 19:52
رنگین کمان اصفهان حدود 1 ماهی هست توی سایتش زده خبرش رو. انگار سرعت رو از 2 مگ به 3 مگ افزایش دادن, از شما هم حتما همینه.
معمولا هزینه اضافه نمیگیرند. مثلا بایت 4 مگ بود آورد روی 6 مگ هزینه اضافه نگرفتند. فقط اگه خط جواب میداد سرعت زیادتر میشد.
از شما هم همینه.
اگر همونی باشه که تو سایت اصلی رنگین کمان اصفهان زدند پهنا 3 مگ شده احتمالا دانلودت تا 350 و 400 بره.
اگر خیلی خوب بشه یه چیزی مثل بایت بشه ولی بعضی ها هستند تا 6 مگ هست سرویسشون و دانلودشون 500 تا 600 هم میره
که فکر نمیکنم رهیاب تا این حد بشه.
حال سرعتتون بیشتر شد؟ روزانه حدود چند میرسه سرعت دانلود؟ پینگ مینگ چطوره؟

من که فعلا تغییری نکرده! منتظر میمونم ببینم اگه تغییری نکنه تا آخر ماه برم از بایت سرویس بگیرم. خداییش 4 تا 6 مگ خوب نیست عالی هست!
احتمالا فصل جدید هم شروع میشه باید طرحی جشنواره ای بزارند که اونوقت به صرفه تر هم میشه...

sara fara
09-09-2013, 09:40
دوستان ..این طرح جدید بایت چیه ؟...اینطر بکنه که همه اش ضرره !:n27:

payam178
09-09-2013, 12:00
دوستان سلام
من قصد استفاده از ساعات رایگان اینترنت را دارم
اگر من ساعاتی قبل از شروع زمان رایگان مودم را روشن کنم آیا نیاز به ریبوت هست یا خیر؟
یعنی اگر مودم روشن باشه باز هم رایگان دانلود میکنه یا نیاز به روشن خاموش کردن است؟
راستی مودم با pppoe کانفیگ شده است
سپاس

mheidarian
09-09-2013, 12:51
دوستان سلام
اگر من ساعاتی قبل از شروع زمان رایگان مودم را روشن کنم آیا نیاز به ریبوت هست یا خیر؟
یعنی اگر مودم روشن باشه باز هم رایگان دانلود میکنه یا نیاز به روشن خاموش کردن است؟
سپاس

در حال حاضر اکثر سرویس دهنده ها نیازی به تغییر یا تنظیم خاصی جهت استفاده از ساعت رایگان ندارند.

mheidarian
09-09-2013, 12:56

در طرح جدیدی که فعلا در مرحله نظرسنجی مشترکین بایت هست، قراره ساعات رایگان شبانه حذف شود و در ازای آن، مبلغ ترافیک اضافه تا سقف 20% کاهش یابد و همچنین سرعت کاربران در تمام بازه شبانه روز بصورت یکسان باشد. (اینکه این سرعت به چه میزان باشد نیز کاملا به کیفیت خط مشترکین و شرایط مرکز مخابراتی بر میگردد اما اگر همه مختصات فنی اوکی باشد، تا سقف 6 مگابیت سرعت وجود خواهد داشت)

fastfind
11-09-2013, 12:30
یه سوال دوستان کسی هست از مخابرات استفاده کنه؟؟؟؟

نسبت به مخابرات و قیمتش و سرعتش (من در حد 256 یا 512 واقعی میخوام) چه سرویسی بهتره؟؟؟؟؟

چرا من فقط تعرفه ی 128 (طرح زرین) رو دارم؟؟؟؟

یکی از دوستان من تا دو ماه پیش مخابرات داشت. طرح خاصی رو هم فعال نکرده بود. همون 128 محدود رو داشت
حدودای فروردین و اردیبهشت سرعت دانلودش تا 120 هم میرفت, بعد این مدت سرعتش فیکس 60 کیلوبایت شد.
نتونست تحمل کنه براش تخلیه کردیم رفتیم بایت گرفتیم. الان سرعت روزانه اش بین 350 تا 450 هستش.
در حد 256 واقعی که سرعت دانلود 32 و در حد 512 سرعت دانلود 64 خواهد بود. الان اکثر شرکتها روی 3 مگ و 4 مگ مبندن.
ببین عزیز الان مخابرات داری شما, من تست سرعتت رو تو تاپیک اسپید تست دیدم, سرعت دانلودت 150 به بالاست. درسته؟
طرح خاصی فعال کردی روی نت مخابراتت؟
چرا شما 128 فقط داری بخاطر اینکه کل استان اصفهان اینترنت مخابرات فقط همین طرح رو برای مشترکین گذاشته.
اگه یادت باشه فقط به مناسبت نوروز طرح های مختلف و سرعتهای مختلف گذاشته بودند که میتونستی پول بدی و فعال کنی.
الان به نظر من اگر همین مخابرات بد نیست برات همینجا بمون, احتمال داره تا چند وقت دیگه یه فکری به حال تعرفه ها و سرعتها بکنن.
سرویسهای سرعت بالاتر فعال کنن. قیمت هم 1 دهم شرکتهای دیگه. ببین نامحدود بایت برای 1 مگ ماهی 240 هزار تومن
ولی مخابرات نامحدود 1 مگ ماهی 50 هزار تومن. ببین تا چه حد. هر شرکتی دیگه ایی هم بری پینگ خارجش افتضاحه.. فقط مخابرات و بایت در حال حاضر پینگشون خوبه. سر تخلیه کردن سرویس فعلیت و وصل کردن شرکت جدید هم که دیگه .....
در کل اگه میخوای شرکت عوض کنی بگو, اگرم برای همین مخابرات میگی که همه همینه سرعتشون و مشکل از شما نیست
فقط 128 داری. کل استان فقط همین زرین فعاله :|||||||

اینجا کسی صبانت داره؟

دوتا بچه ها تو همین سایت هستند صبا دارند. چند وقتیه که آنلاین نشدند تو سایت, خواستی نام کاربری هاشون رو بدم.

من که فعلا تغییری نکرده! منتظر میمونم ببینم اگه تغییری نکنه تا آخر ماه برم از بایت سرویس بگیرم. خداییش 4 تا 6 مگ خوب نیست عالی هست!
احتمالا فصل جدید هم شروع میشه باید طرحی جشنواره ای بزارند که اونوقت به صرفه تر هم میشه...

اگر از بایت بگیری حداقلش 350 به بالاست سرعت. بد بختی سر ترافیک تموم کردن هستش.
جددیدا هم انگار میخوان شبانه رو بردارن و دیگه فاتحـــهـ.

بله دقیقا. فقط و فقط به درد کسی میخوره که اصلا دانلود خاصی نداشته باشه و بخواد وبگردی کنی.
شبانه ش در کل که خوب نبود. آخرین زورش رو میزد تا 70 سرعت میرفت و شبی 1 گیگ دانلود میشد کرد که واقعا
برای کسی که فایل زیاد برای دانلود داره یه چیزی مسخرت و در سطح خیلی پایینه ولی خوب
کار راه مینداخت و بهتر از هیچی بود, حالا که دیگه همینم میخوام بردارن (البته معلوم نیست) و هیچی دیگه.
بنده به شخصه زیر این طرح کتلت میشم. بقیه رو نمیدونم. به فرض ترافیک بشه گیگی 4 تومن.
یه شخصی که هر شب 1 گیگ دانلود میکرده و میشده سر جمع 30 گیگ که رایگان هم بوده براش
الان باید برای دانلود کردن همین مقدار مبلغ 120 هزار تومن بی زبون رو ماهانه پراخت کنه. جدای از مصرف روزانه ش.
دوووشواری؟؟ واقعا گل بود به سبزنه نیست آراسته شد. عوض اینکه طرح 1 مگ و 2 مگ بدن که شبانه با سرعت بیشتر
دانلود کنیم حال کنیم دارن ضد حال میزنن.
یه چیزی بگم, از همون اول بایت اینطوری بود, سر قیمت و ترافیک اصلا راه نمیاد, ماشاا. درآمد...
آره دیگه این همه دم و دستگاه و آقا و خانوم و بگیر و بنند هم خرج داره دیگه. OopsS.
بحث این شرکت هم نیستا. همشون همینن.
تو این چند روز قطعی هم که دیگه خدا برکت بده, دو سه روز بود کلا تا نزدیکهای ظهر هم نت و هم آب (!) قطع بود.

دوستان سلام
سپاس

همینطور که دوست عزیز اشاره کرد اکثرا لازم به روشن خاموش کردن نیست.
ولی حتما شما تست کن بعد. بعضی از isp ها اگر مودم رو روشن خاموش نکنی صبح میبینی حجم کم کرده.
شما یه فایل با حجم کم بذار دانلود بشه (بدون اینکه مودم رو خاموش روشن کنی) بعد ببین کم کرده یا نه. اگر کم نکرده بود
که هیچی, اگرم کم کرده بود بگو بگم چیکار کنی که مشکل حل بشه.

salar79
11-09-2013, 12:58
ببین عزیز الان مخابرات داری شما, من تست سرعتت رو تو تاپیک اسپید تست دیدم, سرعت دانلودت 150 به بالاست. درسته؟
طرح خاصی فعال کردی روی نت مخابراتت؟

نع:n02:

یعنی سرعتم عادیه و افت نداره:n27:

fastfind
11-09-2013, 13:05
نع:n02:

یعنی سرعتم عادیه و افت نداره:n27:

e, پس چرا اسپید تستی که گذاشته بودی نزدیک 200 بود سرعتت؟؟
به هر حال, احتمال خیلی زیاد دوباره مثل همون تعرفه های نوروزی رو فعال میکنن که از نظر هزینه خیلی بصرفه ست.

BursT
11-09-2013, 23:27
دوستان سرعت بایت در روز و شب چه قدر هست؟
یکی لطف می کنه یه پینگ از 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و 80.239.149.96بگیره اینجا بزاره؟
لطفا بزارید حیاتی هست. پیشاپیش ممنون:)
یه سوال دیگه...سرویس های 2 مگ به بالای بایت شبانه رایگان دارن یا نه؟
کسی اینجا هست با سرویس بایت DotA 2 بازی کنه که در مورد پینگش با سرور هاش اطلاعی داشته باشه؟

fastfind
12-09-2013, 12:49
دوستان سرعت بایت در روز و شب چه قدر هست؟
یکی لطف می کنه یه پینگ از 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و 80.239.149.96بگیره اینجا بزاره؟
لطفا بزارید حیاتی هست. پیشاپیش ممنون:)
یه سوال دیگه...سرویس های 2 مگ به بالای بایت شبانه رایگان دارن یا نه؟
کسی اینجا هست با سرویس بایت DotA 2 بازی کنه که در مورد پینگش با سرور هاش اطلاعی داشته باشه؟

در طول روز چه 128 و چه 512 دست کم روی 4 مگ هست و سرعت اگر سروری که ازش دانلود میکنی خوب باشه حدودای 400 و شایدم
بیشتر باشه. البته اگر کیفیت خطتون بالا باشه و اصلا مشکل نویز نداشته باشید حتی روزانه 6 مگ هم سرعت میرسه و دانلود
حدودای 600 به بالاست!! (بازم میگم اگر خط مشکل نویز نداشته باشه.)
شبانه, در حال حاضر شبانه همون سرعت واقعی سرویس هست که گرفتید. مثلا 128 محدود میگیرید شبانه سرعت بهترین حالت
20 کیلوبایت هست, 256 محدود شبانه حدود 30 تا 35 کیلوبایت و 512 محدود هم حدود 60 تا 65 کیلوبایت سرعت دانلودشون هست.
سرویس 1 مگ و 2 مگ هم که اصلا شبانه نداره!! روزانه هم اولا نمیدن 1 مگ و 2 مگ و میگفتن برای جشنواره های قبلی بوده
و به نظر من دلیل اصلی این هم که 1 و 2 مگ نمیدن اینه که مجبورن شبانه ش رو برای 1 مگ 120 کیلوبایت و 2 مگ رو 240 کیلوبایت سرعت
رایگان بدهند و بایت کاملا از این قضیه خوشش نمیاد که کسی زیاد دانلود کنه!! اوپس!
الان هم که نظرسنجی گذاشتند که شبانه رو کلا بردارند !]
dota هم راستش من بازی نمیکنم, اگر سروری هستش ip ــش رو بده برات پینگ بگیرم.
این تست پینگ:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو عکس کامل مشخصه ولی خوب
4.2.2.4 حدود 170 تا 175
8.8.8.8 حدود 155 تا 160
80.239.149.96 حدود 200 تا 210
(البته اینم بگم من گفتم برام پروفایل گیم گذاشتند و پینگ به نسبت بقیه ی مشترکین حدود 50 تا کمتر شد
و تا حدود 1 هفته پیش 4.2.2.4 من روی 120 تا 130 بود و همچنین بقیه ی سرورها ولی متاسفانه الان یک هفته هستش
که قطعی داریم کمی و بعد از این قضایا پینگ خارجی مثل قبل نیست و زیاد جالب نیست و امیدوارم درست بشه.)

amirkhan_0o0
12-09-2013, 14:59
البته من با سرعت 512 سرعت شبانه ام 80 تا 85 هست!:n05:

fastfind
13-09-2013, 08:44
ساعت 9:43 صبح. خوب شکر خدا انگار پینگ هم اوکی شد. دمشون هم گرم.

C:\Users\Sir-1>ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=117ms TTL=46
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=116ms TTL=46
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=121ms TTL=46
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=120ms TTL=46

Minimum = 116ms, Maximum = 121ms, Average = 118ms

C:\Users\Sir-1>ping 8.8.8.8

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=140ms TTL=37
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=123ms TTL=37
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=121ms TTL=37
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=124ms TTL=37

Ping statistics for 8.8.8.8:
Minimum = 121ms, Maximum = 140ms, Average = 127ms

C:\Users\Sir-1>ping shatel.ir

Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=29ms TTL=108
Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=28ms TTL=108
Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=28ms TTL=108
Reply from 94.182.197.74: bytes=32 time=27ms TTL=108

Minimum = 27ms, Maximum = 29ms, Average = 28ms

البته من با سرعت 512 سرعت شبانه ام 80 تا 85 هست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nice :n09:

pharm
13-09-2013, 15:51
ما که رفتیم صبانت :دی
شبی هم 2 گیگ بگیرم بسه ولی تا 8 گیگ هم میره ولی بعضی وقت ها میگن 500 مگ هم بزور دان میکنه خدا رحم کنه:)
یکی از تعرفه های انگلیس ماهی 5 پوند سرعت 16 مگابیت نامحدود شمل شبکه ی اسکایپ و خط تلفن اسکایپ اونوقت ایران خدا تومن برا یه انترنت اشغال باید پول داد :(
16 مگابیت فک کنم سرعتت 10 مگ بر ثانیه باشه اونم با پینگ رویایی

fastfind
13-09-2013, 19:10
ما که رفتیم صبانت :دی
شبی هم 2 گیگ بگیرم بسه ولی تا 8 گیگ هم میره ولی بعضی وقت ها میگن 500 مگ هم بزور دان میکنه خدا رحم کنه:)
یکی از تعرفه های انگلیس ماهی 5 پوند سرعت 16 مگابیت نامحدود شمل شبکه ی اسکایپ و خط تلفن اسکایپ اونوقت ایران خدا تومن برا یه انترنت اشغال باید پول داد :(
16 مگابیت فک کنم سرعتت 10 مگ بر ثانیه باشه اونم با پینگ رویایی

e, صبا :n02: عالیه به نظرم. وصل که شد یه تست سرعت سرور ایران و اروپا بذار برامون :n16::7:
از نظر شبانه خیالت راحت صبانت شبانه ش مشکلی
نداره و مخصوصا سرعتهای بالاش صددرصدی 2 گیگ به بالا رو برات داره بدون اینکه محدود کنن ;]
تعرفه های نت اروپا رو که نگووو, داغ دل آدم تازه میشه. اونجا اصلا نیازی به دانلود ندارن, میذن Full hd آنلاین میبینن D:
اصن یه وضی. اصلا سرعت زیر 15 تا 20 مگابیت برای اونا وجود نداره, همش هم نامحدود. صفا میکنن واسه خودشون.

amirkhan_0o0
13-09-2013, 22:17
e, صبا :n02: عالیه به نظرم. وصل که شد یه تست سرعت سرور ایران و اروپا بذار برامون :n16::7:
از نظر شبانه خیالت راحت صبانت شبانه ش مشکلی
نداره و مخصوصا سرعتهای بالاش صددرصدی 2 گیگ به بالا رو برات داره بدون اینکه محدود کنن ;]
تعرفه های نت اروپا رو که نگووو, داغ دل آدم تازه میشه. اونجا اصلا نیازی به دانلود ندارن, میذن Full hd آنلاین میبینن D:
اصن یه وضی. اصلا سرعت زیر 15 تا 20 مگابیت برای اونا وجود نداره, همش هم نامحدود. صفا میکنن واسه خودشون.
البته خارجی ها که نمی تونن دی ال کنن چون همه چی کپی رایت داره و مثل ما همه فیلم ها رو نمی گیرن مفتی مفتی!
البته اون ها سرعت 1 مگ هم دارن! اما به صورت وایرلس داخل شهر رایگان!!

fastfind
13-09-2013, 23:49
البته خارجی ها که نمی تونن دی ال کنن چون همه چی کپی رایت داره و مثل ما همه فیلم ها رو نمی گیرن مفتی مفتی!
البته اون ها سرعت 1 مگ هم دارن! اما به صورت وایرلس داخل شهر رایگان!!

یعنی isp ــشون محدود میکنه یا لینک دانلود از فیلم گیر نمیاد؟ لینک فیلم که چند تا سایت خارجی هست سورس و مبع
اصلی دانلود فیلمه که همه فیلمهای جدید رو با لینک رایگان برای دانلود میذاره. معروف هم هست بین فیلم بازا. از این نظر
فکر نکنم مشکل لینک داشته باشن (ت.و.ر.نت که دیگه هیچی), حالا اگه خود isp ــشون محدود کنه دیگه نمیدونم.
اطلاعی نداشتم از این موضوع, عجباا.
خوش به حالشون, به ما همون 1 مگ رایگان هم بدهند کلاهمون رو میندازیم هوا :n02: چه کنم که...

pharm
13-09-2013, 23:59
یعنی isp ــشون محدود میکنه یا لینک دانلود از فیلم گیر نمیاد؟ لینک فیلم که چند تا سایت خارجی هست سورس و مبع
اصلی دانلود فیلمه که همه فیلمهای جدید رو با لینک رایگان برای دانلود میذاره. معروف هم هست بین فیلم بازا. از این نظر
فکر نکنم مشکل لینک داشته باشن (ت.و.ر.نت که دیگه هیچی), حالا اگه خود isp ــشون محدود کنه دیگه نمیدونم.
خوش به حالشون, به ما همون 1 مگ رایگان هم بدهند کلاهمون رو میندازیم هوا :n02: چه کنم که...

من یه جا شنیدم مثلا اگه بیان از یه سایت دانلود ایرانی یه بازی کپی دان کنن و کرک دار اجرا کنن درست یادم نیست فک کنم 50 یا 500 دلار خسارت با چند ماه زندان داره
خیلی رو کپی حساسن
به نظر من که میارزه بازی اصل بخریم واقعا قابلیت انلاین بازی های بزرگ لذت بخشه مثل gta V :XXXXX
البته با نت ایران نه اصلا

BursT
14-09-2013, 07:29
در طول روز چه 128 و چه 512 دست کم روی 4 مگ هست و سرعت اگر سروری که ازش دانلود میکنی خوب باشه حدودای 400 و شایدم
بیشتر باشه. البته اگر کیفیت خطتون بالا باشه و اصلا مشکل نویز نداشته باشید حتی روزانه 6 مگ هم سرعت میرسه و دانلود
حدودای 600 به بالاست!! (بازم میگم اگر خط مشکل نویز نداشته باشه.)
شبانه, در حال حاضر شبانه همون سرعت واقعی سرویس هست که گرفتید. مثلا 128 محدود میگیرید شبانه سرعت بهترین حالت
20 کیلوبایت هست, 256 محدود شبانه حدود 30 تا 35 کیلوبایت و 512 محدود هم حدود 60 تا 65 کیلوبایت سرعت دانلودشون هست.
سرویس 1 مگ و 2 مگ هم که اصلا شبانه نداره!! روزانه هم اولا نمیدن 1 مگ و 2 مگ و میگفتن برای جشنواره های قبلی بوده
و به نظر من دلیل اصلی این هم که 1 و 2 مگ نمیدن اینه که مجبورن شبانه ش رو برای 1 مگ 120 کیلوبایت و 2 مگ رو 240 کیلوبایت سرعت
رایگان بدهند و بایت کاملا از این قضیه خوشش نمیاد که کسی زیاد دانلود کنه!! اوپس!
الان هم که نظرسنجی گذاشتند که شبانه رو کلا بردارند !]
dota هم راستش من بازی نمیکنم, اگر سروری هستش ip ــش رو بده برات پینگ بگیرم.
این تست پینگ:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تو عکس کامل مشخصه ولی خوب
4.2.2.4 حدود 170 تا 175
8.8.8.8 حدود 155 تا 160
80.239.149.96 حدود 200 تا 210
(البته اینم بگم من گفتم برام پروفایل گیم گذاشتند و پینگ به نسبت بقیه ی مشترکین حدود 50 تا کمتر شد
و تا حدود 1 هفته پیش 4.2.2.4 من روی 120 تا 130 بود و همچنین بقیه ی سرورها ولی متاسفانه الان یک هفته هستش
که قطعی داریم کمی و بعد از این قضایا پینگ خارجی مثل قبل نیست و زیاد جالب نیست و امیدوارم درست بشه.)
دستت درد نکنه خیلی لطف کردی
دوتا دو هم پینگ سرور هاشو بسته و اگه پینگ کرد بهش بسته هارو دراپ می کنه به همین دلیل فقط در خود بازی میشه پینگ گرفت ولی پینگش در حد همون 80.239.149.96 هست...

payam178
15-09-2013, 12:07
سلام دوستان
من هم از مخابرات به شاتل کوچیدم
امشب ببینم تا چه قدر به ما میده

amirkhan_0o0
15-09-2013, 16:40
اون ها برای اروپای شرقی ها و یه سری از خفن هاست
وگرنه آدم عادی رو که داره از اون سایت ها یا تورنت ها دی ال می کنه می گیرن به قصد کُشت جریمه می کُنَنِش!!
شما اگه توجه کرده باشی وقتی اکانت چیز پی ان می خری بعضی از شرکت ها می گن با این اکانت ها اجازه دانلود از تورنت نداری!

Bahman.
16-09-2013, 19:09
بعد از ماهها انتظار adslمخابرات برا مسکن مهر راه افتاده .:n02:
بخاطر فیبر نوری از شرکت دیگه ای انگار نمیشه سرویس گرفت.
پینگش مثل رهیاب (قبلا داشتم) خوبه
یه طرح زرینم بیشتر ندارن:n13::n15: ولی خب بهتر هیچیه:n27:

fastfind
16-09-2013, 21:03
بعد از ماهها انتظار adslمخابرات برا مسکن مهر راه افتاده .:n02:
بخاطر فیبر نوری از شرکت دیگه ای انگار نمیشه سرویس گرفت.
پینگش مثل رهیاب (قبلا داشتم) خوبه
یه طرح زرینم بیشتر ندارن:n13::n15: ولی خب بهتر هیچیه:n27:

یکی از کاربران قدیمی و عزیز تاپیک :n12:خیلی عالی عزیز
آره دیگه فیبر نوری و این داستانهاش...
خوب باز بهتر از هیچی هست :n02: امکانش هست تعرفه های جدید اضافه کنن
چند ماه پیش برای نوروز طرح نامحدود و محدود سرعت بالا فعال کردند. الآن برداشتند متاسفانه.
ولی طرح هاش و تعرفه هاش که اضافه بشه مثل بقیه ی استانها خیلی ارزون تر درمیاد
الان با همین طرح زرین سرعت دانلود حدودای چند میرسه؟

Bahman.
17-09-2013, 16:30
مرسی حاجی :n11:
سرعت دانلود بسته به زمان و سرور دانلود 150 تا 200 هست
انشالله زودتر طرح جدیدم بیاد

سرور اصفهان
سرور تهران

fastfind
17-09-2013, 19:56
:n15:
.: اطلاعيه امور مشترکين بايت :.
به اطلاع مشترکين عزيز مي رساند از تاريخ 1 مهرماه 1392 تغييرات زير در خدمات بايت اعمال خواهند شد :
الف – هزينه ترافيک اضافه در حدود 25 درصد کاهش مي يابد.
اين کاهش در تمامي بسته ها بصورت اضافه شدن 25 درصد بيشتر از حجم خريداري شده به اکانت مشترک مي باشد.
به عنوان مثال مشترک با خريد يک بسته يک گيگ، بجاي 1024 مگابايت به اندازه 1280 مگابايت شارژ مي شود يعني 25 درصد بيشتر از حجم خريداري شده شارژ مي گردد يا با خريد بسته ترافيک 10 گيگ، مشترک 12 و نيم گيگ شارژ مي گردد.

ب - ساعت رايگان شبانه حذف نمي گردد و به ساعت 3 الي 7 صبح تغيير مي يابد.

اميد است اين تغييرات که با هدف افزايش رضايت و کيفيت سرويس مشترکين اعمال مي شود، مورد توجه شما عزيزان قرار گيرد.

سرويس هاي حجمي

سرويس برنزي

يك ماهه

سه ماهه

شش ماهه

يكساله

ميزان ترافيك پايه/گيگا بايت

3

6

10

15

هزينه اشتراك/تومان

15،500

36،500

66،500

114،800

متوسط هزينه براي هر ماه/تومان

15،500

12،100

11،100

9،500

سرويس نقره اي

يك ماهه

سه ماهه

شش ماهه

يكساله

3

6

10

15

هزينه اشتراك/تومان

19،500

43،500

76،500

129،800

19،500

14،500

12،750

10،800

سرويس طلايي

يك ماهه

سه ماهه

شش ماهه

يكساله

3

6

10

15

هزينه اشتراك/تومان

21،500

50،500

86،500

145،800

21،500

16،800

14،400

12،150

سرويس برليان

يک ماهه

سه ماهه

شش ماهه

يکساله

3

6

10

15

هزينه اشتراك/تومان

30،000

86،000

159،600

288،000

30،000

28،600

26،600

24،000

سرويس هاي نامحدود

نام سرويس

ارسال / دريافت

64

64 /64

128

128/128

256

256/256

512

512/512

1024

512/1024

2048

1024/2048

هزينه ماهانه/تومان

16،000

28،000

43.000

92.000

240.000

420,000

تعرفه ترافيک اضافه

بسته ترافيک

1 گيگ + 25% ترافيک اضافه

3 گيگ + 25% ترافيک اضافه

5 گيگ + 25% ترافيک اضافه

هزينه (تومان)

4،725

14،200

23،625

بسته ترافيک

10 گيگ+ 25% ترافيک اضافه

20 گيگ+ 25% ترافيک اضافه

50 گيگ+ 25% ترافيک اضافه

هزينه (تومان)

42،000

73،500

147،000

لطفا نکات زير را در مورد سرويس ها در نظر داشته باشيد:

کليه تعرفه ها بر اساس مصوبات جلسه 152 مورخ 14/08/1391 کميسيون تنظيم مقررات ارتباطاتِ سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي محاسبه گرديده است.
سرعت سرويس برنزي، 1 مگابيت در ثانيه مي باشد که در ساعات غير رايگان تا 2 مگابيت بر ثانيه افزايش مي يابد. سرعت سرويس در ساعت رايگان با ضريب اشتراک 1 به 8 ، معادل 128 کيلوبيت در ثانيه خواهد بود.
سرعت سرويس نقره اي، 2 مگابيت در ثانيه مي باشد که در ساعات غير رايگان تا 4 مگابيت بر ثانيه افزايش مي يابد. سرعت سرويس در ساعت رايگان با ضريب اشتراک 1 به 8 ، معادل 256 کيلوبيت در ثانيه خواهد بود.
سرعت سرويس طلايي، 3 مگابيت در ثانيه مي باشد که در ساعات غير رايگان تا 6 مگابيت بر ثانيه افزايش مي يابد. سرعت سرويس در ساعت رايگان با ضريب اشتراک 1 به 8 ، معادل 384 کيلوبيت در ثانيه خواهد بود که به شرط مهيا بودن شرايط مخابراتي و محيطي مشترک، سرعت تا 512 کيلوبيت در ثانيه افزايش خواهد داشت.
سرعت سرويس برليان، 4 مگابيت در ثانيه مي باشد که با ضريب اشتراک 1 به 8، در تمام ساعات شبانه روز معادل 512 کيلوبيت در ثانيه خواهد شد که به شرط مهيا بودن شرايط مخابراتي و محيطي مشترک، سرعت تا 1024 کيلوبيت در ثانيه افزايش خواهد داشت.
منظور از ترافيک هر دوره مجموع ارسال و دريافت اطلاعات آن دوره مي باشد. تا ۲۵ درصد اضافه ترافيک مربوط به حجم ترافيک ارسالي (موضوع مصوبه جلسه ۱۵۲ کميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات) براي کاربران رايگان خواهد بود.
بنابر سياست‌هاي تشويقي بايت، ترافيک مصرف شده کليه کاربران (بجز سرويس برليان) بين ساعت 3 تا 7 بامداد در تمامي روزهاي هفته، رايگان خواهد بود (به شرط تمام نشدن سقف ترافيک مجاز مصرفي و تا هنگامي که امکانات و بسترهاي مخابراتي مورد نياز در اختيار اين شرکت قرار مي گيرد). بي ترديد، اين سياست، يک سياست تشويقي براي فراهم آوردن رضايت هرچه بيشتر مشتريان است و تعهدي را براي بايت به همراه ندارد.
زمان استفاده از ترافيك پايه هر سرويس، در همان دوره سرويس مي باشد و ترافيك باقيمانده به دوره بعد انتفال نمي يابد.
هزينه نصب و راه اندازي سرويس ها، 9،500 تومان مي باشد و نيز هزينه دايري و تخليه خطوط مشترکين توسط شرکت مخابرات ايران، 5،000 تومان است که به قيمت هاي بالا افزوده خواهد شد. زمان تحويل سرويس حداكثر 7 روزاز زمان تکميل پرونده مي باشد.
عطف به قانون ماليات بر ارزش افزوده، ميزان 6% (شش درصد) ماليات بر ارزش افزوده به عنوان مبلغ تجميع عوارض به کليه مبالغ افزوده مي گردد.

:n15:

نظر شما چیه؟......

salar79
17-09-2013, 19:59
شاتل بنظرت بهتر نیست

fastfind
17-09-2013, 20:14
شاتل بنظرت بهتر نیست

اگه بحث پینگ خارجی رو بذاریم کنار
شاتل بهتره. سرویس 8 و 10 مگ هم اضافه کردند.
سرعت آپلود شاتل هم اومده 1 مگ. یکی از بچه ها یکی از کافی نت ها که شاتل 8 مگ بود تست کرده بود
میگفت سرعت دانلود 500 تا 600 بوده. البته زیاد فرقی نداره, بایت هم تقریبا همینه ولی بحث سر دانلود شبانست
که یکی از رفقا شاتل داره میگه 512 ش تا حدودای 3 صبح دانلود تا 65 کیلوبایت میره و بعد از 3 صبح تا 6 سرعت 250 کیلوبایت
هست و این مزیت هست نسبت به بایت. نامحدودهاش هم جایزه منصفانه داره 128ش تا 10 - 15 گیگ سرعت 200 به بالاست ولی تعرفه هاش مثل هم هستش و به نظرم بازم هیچکدوم نمیارزه!! (از لحاظ قیمتی ها)
در کل من بودم پینگ برام مهم نبود بین شاتل و بایت میرفتم ... لــ!

sara fara
17-09-2013, 20:43
:n13:....خب بایت سعی کرد که راضی نگهمون داره !..من که گیجم به خدا...هر سرویسی خوبه بریم بگیریم برادرها...دیگه خسته شدم از اما و اگر....:n27:

mheidarian
17-09-2013, 21:25
دوست عزیز سرویس های بایت نیز در ساعات رایگان شبانه دارای زمانبندی خاص خود است که برای مثال از این بازه رایگان، در بیش از نیمی از آن مشترکین خواهند توانست با سرعت هایی بالاتر از آنچه بطور رسمی برای سرویس ها اعلام شده است، دانلود کنند. برای مثال ابتدای سرعت دانلود ساعت شبانه برای سرویس برنزی با سرعت 16 کیلوبایت است اما در اواسط بازه، این سرعت تا 64 کیلوبایت نیز افزایش خواهد یافت.
بزودی برنامه های جدید امور مشترکین بایت برای فصل جدید به همراه سورپرایز ویژه بایت در راه است... امیدوار باشید ;-)

mheidarian
17-09-2013, 21:29
تغییر در سیاست ها برای سرویس دهنده ها اجتناب ناپذیر هست چون اونها یه بالاسری دارند به نام سازمان تنظیم مقررات که مترصد یک تبصره رعایت کردن هست تا جلوی سرویس دهنده رو سد کنه!
الان توی بایت همه چیز دقیقا ببر مبنای استاندارد مصوب تنظیم شده و بزودی خواهید دید که سایر سرویس دهنده ها هم باید اصلاح کنند مواردی رو!
مطمئن باشید بایت تا 10 روز آینده سورپرایز های ویژه و البته مثبتی برای مشترکین خواهد داشت...

fastfind
17-09-2013, 22:16
:n13:....خب بایت سعی کرد که راضی نگهمون داره !..من که گیجم به خدا...هر سرویسی خوبه بریم بگیریم برادرها...دیگه خسته شدم از اما و اگر....:n27:

اگر ناراضی هستید از سرعت و کیفیت شرکت رو عوض کنید ولی اگر بد نیست همین سرویس فعلی رو استفاده کنید.
شما بایت داشتید درسته؟ الان تعرفه های بایت مثل شاتل و پارس آنلاین هست و از نظر سرعت هم بهترین حالت رو برای
روزانه نسبت به بقیه داره. شما ببنید روزانه تا چه سرعتی نیاز دارید...
سرویس برنزی طبق گفته سایت روزانه روی 2 مگ هست و سرعت دانلود در حد 200 خواهد بود احتمالا
سرویس نقره ایی طبق گفته سایت روزانه روی 4 مگ هست و سرعت دانلود در حد 400 خواهد بود احتمالا
سرویس طلایی طبق گفته سایت روزانه روی 6 مگ هست و سرعت دانلود در حد 600 خواهد بود احتمالا
هر کدوم سرعت براتون کافیه همون رو در دوره های بعدی تمدید کنید.
من خودم هم دارم از نظر کیفیت راضی هستم. خوبی که داره پشتیبانیه خیلی خوبه و به نظرم توی مخابرات بٌرِش بیشتری داره!
اگر انتخاب بهتری پیدا شد صدرصد بحث میکنیم توی همین تاپیک و از اونجا سرویس میگیریم.

مطمئن باشید بایت تا 10 روز آینده سورپرایز های ویژه و البته مثبتی برای مشترکین خواهد داشت...

ممنونم از شما و تشکر برای حسن توجهتون به تاپیک. انشاال... که همینطور هم بشه و خبرهای خوبی در راه باشه,منتظریم.
مرسی از همه ی اونایی که تو تاپیک شرکت میکنن.

sara fara
17-09-2013, 22:25
مرسی از پاسختون ...مشکل اینه که همین وب گردی هم واسه من پرهزینه اس ..صبح یه گیگ خریدم ..امسب هم یه گیگ !:n28:

mheidarian
17-09-2013, 22:47
مرسی از پاسختون ...مشکل اینه که همین وب گردی هم واسه من پرهزینه اس ..صبح یه گیگ خریدم ..امسب هم یه گیگ !:n28:

پیشنهاد می شود که شما از بسته های ترافیک بالاتر از 3 گیگ برای خرید استفاده کنید. چون هم اینکه قیمت به مراتب پایین تری نسبت به مبلغ پایه هر گیگ 4750 ت دارند و هم اینکه با احتساب 25% افزایش روی ترافیک نهایی به شما، برنده واقعی شمائید...

fastfind
17-09-2013, 23:19

خواهش میکنم. خوب پس مصرف روزانه شما بالاست. اگر همیشه مثلا روزی 500 تا 600 مگ مصرف دارید (خود بنده هم همین مقدار تقریبا
روزی مصرف میکنم)
میشه ماهی حدود 15 تا 20 گیگ و یه چیزی در حدود 80 تومن به بالا فقط هزینه ترافیک اضافه میشه.
اگر واقعا همیشه همین مصرفتون هست از صبانت سرویس بگیرید. سرعت روزانه ش اینطور که جدیدا اعلام شده 4 مگ هست
و سرعت دانلود بالایی داره و بسته 1 ماه 128 ش که سرعت احتمالا 2 مگ به بالاست و حجم 20 گیگ در ماه 47 هزارتومن میشه, 30 گیگ هم 69 تومن میشه.
1 مگ هم با 20 گیگ ترافیک 58 ت میشه. به نظرم برای کسی که مصرف روزانه خیلی بالایی داره و دوست نداره سرویس نامحدود
با سرعت کم و قیمت بالا بخره بهتره از صبانت بگیره چون بسته های ماهانه با ترافیک بالا هم داره. مثلا 20 گیگ یه جا در ماه میخرید 47 تومن
یعنی گیگی 2350 که واقعا به نظرم بصرفه هست یا اگر 30 گیگ بخرید که بشه 69 تومن برای هر گیگ 2300 میشه. خیلی خیلی بصرفه ست.
من خودم به دلیل بالا پایین شدن پینگ برای بازی آنلاین از صبا نگرفتم وگرنه برای مصرف و دانلود اون خیلی به صرفه تره.

fastfind
17-09-2013, 23:40
در ادامه فراموش کردم بگم پارس آنلاین هم به نظرم سرویس های نامحدودش خوبه.
از این نظر که 128 نامحدود ماهی 30 تومن تا حجم 20 گیگ سرعت دانلود شما 1 مگ هست(یعنی سرعت دانلود 120 هست)
حدودی هر گیگ 1500 تومن میشه :n09: بیشتر از این مقدار در ماه مصرف کنید سرعتتون میاد پایین و میشه سرعت قراردادی یعنی 16
- باز 256 نامحدودش که ماهی 45 ت هست تا حجم 33 گیگ سرعت دانلود شما 1.5 مگ هست(یعنی سرعت دانلود 170 تا 180)
حدود هر گیگ 1300 میشه.
- و 512 نامحدودش ماهی 90 تومن که تا حجم 67 گیگ در ماه سرعت شما 2 مگ هست (یعنی سرعت دانلود 200 تا 250)
حدودی هر گیگ 1300 میشه.
این آیتم ها هم برای کسی که مصرف زیادی داره واقعا عالیه. من پیشنهاد میکنم اگر بیشتر از 50 تومن در ماه
برای اینترنت دارید خرج میکنید و تازه اونم برای وبگردی و دانلود هم نمیکنید باز اینقدر هزینه براتون داره یکی از دو شرکت بالا رو انتخاب کنید.

BursT
18-09-2013, 01:49
دوستان پشتیبانی رو فراموش نکنید...
من خودم در کاشان هم شاتل داشتم هم بایت...در سطح کشوری شاتل بهترین پشتیبانی و چارت کاری رو داره...تمام چیز ها رو اصول هست و حتی پاسخگویی پشتیبانی از روی متن های آمادس(انگار هر سوالی بپرسی یه متن آماده داره اونو تایپ می کنه برات:n02:)ولی در کاشان:
پشتیبانی بایت بی نهایت بهتر از شاتل هست ...برای مثال data rate سرویس دوستم رو به 512 محدود کرده بودن...تماس گرفتم در حد 2 دقیقه درستش کردن...
ولی امان از شاتل...یعنی شما یه روز سرعت دانلودت بیاد پایین این پشتیبانی اصلا قبول نمی کنه سرعت کاهش پیدا کرده که...به جای اینکه دلیلشو بگه ،میگه سرعت قراردادت 512 هست و ما حق داریم تا 1/8 سرعت بدیم و....خلاصه سرتو درد میاره...
از اون طرف بایت گیگ رایگان میده پشتیبانیش فوق العاده اس سرعتش عالیه و پینگش بی رقیبه...فقط 2 تا عیب داره قیمت هاش یه کم بالاس و سرویس های پر مصرف نداره
اگه سرویس هایی شبیه به سرویس های پر مصرف پارس آنلاین و شاتل(ART) داشت عالی میشد...
من 3 سال پیش بایت داشتم ولی به خاطر مصرف بالا (ماهی تقریبا 10-20 گیگ مصرف می کردیم:n02:)مجبور شدم از سرویس های آرت شاتل که سرعت شبانه اش افتضاحه بگیرم...
خلاصه از بایت خیلی راضی بودم(البته به غیر از اون مودمش)حالا امسال دودلم...اگه بتونم از بایت یه کم تخفیف بگیرم میرم سمت بایت در غیر این صورت مجبور به انتخاب شاتل میشم:(

از این نظر که 128 نامحدود ماهی 30 تومن تا حجم 20 گیگ سرعت دانلود شما 1 مگ هست(یعنی سرعت دانلود 120 هست)
حدودی هر گیگ 1500 تومن میشه :n09: بیشتر از این مقدار در ماه مصرف کنید سرعتتون میاد پایین و میشه سرعت قراردادی یعنی 16
- باز 256 نامحدودش که ماهی 45 ت هست تا حجم 33 گیگ سرعت دانلود شما 1.5 مگ هست(یعنی سرعت دانلود 170 تا 180)
حدود هر گیگ 1300 میشه.
- و 512 نامحدودش ماهی 90 تومن که تا حجم 67 گیگ در ماه سرعت شما 2 مگ هست (یعنی سرعت دانلود 200 تا 250)
حدودی هر گیگ 1300 میشه.
این آیتم ها هم برای کسی که مصرف زیادی داره واقعا عالیه. من پیشنهاد میکنم اگر بیشتر از 50 تومن در ماه
برای اینترنت دارید خرج میکنید و تازه اونم برای وبگردی و دانلود هم نمیکنید باز اینقدر هزینه براتون داره یکی از دو شرکت بالا رو انتخاب کنید.
پارس آنلاین قبلا برای کاشان سرویس نمی داد...جدیدا راه اندازی کرده؟
حٌسن سرویس های پرمصرف پارس آنلاین نسبت به شاتل پینگ بهتر و سرعت شبانه بهتر هست...سرویس ART شاتل از 1 تا 7 میشه سرعت قرارداد و خیلی رو مخه...تازه ترافیکش حساب و کسر میشه...
ولی عوضش سرعت روزانه سرویس های پر مصرف شاتل خیلی بهتر از پارس آنلاین هست
به دوستان توصیه می کنم اصلا سمت صبانت نرن...قیمت هاش بی نهایت ارزون هست ولی تا دلتون بخواد دزدی میشه...تقریبا پشتیبانی نداره:n02:...امنیتش صفره(در این حد که به صورت اتوماتیک حتی روی سرویس مک آدرس قفل نمی کنند و باید زنگ بزنی)...یه قسمت زیادی از مشترکینش دزدن و دنبال -- کردن بقیه کاربران هستند...مشکل دیگه اش پایدار نبودنشه...یه شب میبینی سرعت دانلود شبانت 300 کیلوبایته فردا شبش 10 کیلوبایت...یه روز پینگت 150 هست فرداش 650...داشتم که میگما

fastfind
18-09-2013, 08:07
خلاصه از بایت خیلی راضی بودم(البته به غیر از اون مودمش)حالا امسال دودلم...اگه بتونم از بایت یه کم تخفیف بگیرم میرم سمت بایت در غیر این صورت مجبور به انتخاب شاتل میشم:(

ممنون از توضیحات کامل عزیز. بایت اگه سرویس پر مصرف میذاشت ماهی 10 گیگ و 20 گیگ با قیمت معقول خیلی خیلی عالی میشد.
من که یکی دوبار همین اواخر رفته بودم برای تمدید ازشون خواستم چنین چیزی رو گفتن نمیشه و باایت ترافیک اضافه خریداری کنید
و منم که دیدم نمیارزه 128 نامحدود گرفتم سرعت دانلود 16 تا 20 . :)))))
حالا اگه بهت بدهند که عالی میشه.

پارس آنلاین قبلا برای کاشان سرویس نمی داد...جدیدا راه اندازی کرده؟
حٌسن سرویس های پرمصرف پارس آنلاین نسبت به شاتل پینگ بهتر و سرعت شبانه بهتر هست...سرویس ART شاتل از 1 تا 7 میشه سرعت قرارداد و خیلی رو مخه...تازه ترافیکش حساب و کسر میشه...
ولی عوضش سرعت روزانه سرویس های پر مصرف شاتل خیلی بهتر از پارس آنلاین هست
به دوستان توصیه می کنم اصلا سمت صبانت نرن...قیمت هاش بی نهایت ارزون هست ولی تا دلتون بخواد دزدی میشه...تقریبا پشتیبانی نداره:n02:...امنیتش صفره(در این حد که به صورت اتوماتیک حتی روی سرویس مک آدرس قفل نمی کنند و باید زنگ بزنی)...یه قسمت زیادی از مشترکینش دزدن و دنبال -- کردن بقیه کاربران هستند...مشکل دیگه اش پایدار نبودنشه...یه شب میبینی سرعت دانلود شبانت 300 کیلوبایته فردا شبش 10 کیلوبایت...یه روز پینگت 150 هست فرداش 650...داشتم که میگما

بله پارس آنلاین به نسبت تازه اومده. زیر 1 سال هستش. من داشتم. در بقیه استانها پارس آنلاین روزانه رو 4 مگ هست
و سرعتشون 400 به بالا ولی تا 3 ماه پیش که من داشتم روزانه بیشتر از 2 مگ نبود, downstream رو 4 مگ بوداا ولی تا 2 مگ
بیشتر باز نبود. خوبیش اینه که 512 با 10 ماهی 35 ت و 512 با 30 گیگ ماهی 70 تومن هست. به نسبت بد نیست.
صبا نت قبول دارم پشتیبانیش نزدیکه صفره. یه نفر هست اونجا هم مسئول فروشه هم مسئول پشتیبانی و ...
طرف آشنا هم هست به نسبت :n02: من خودم کار پشتیبانی برام پیش میومد میزنگیدم صبانت اصفهان اوکی میکرد.
والا من که حدود 1 سال پیش داشتم حجم دزدی حس نمیکردم. لاگ هم درست مینداخت. مصرف شبانه هم 2 مگ داشتم
سرعت زیر 150 نمیومد.
ولی خوب نمیدونستم تا این حد هر کی به هر کی شده که بزنن ..ک کنن اکانت ملت رو. :||| از مد نیوفتاده این چیزا؟؟
یادش بخیر یه زمانی ما هم دنبال این چیز میزا بودیم.

mheidarian
18-09-2013, 12:50
حدود هر گیگ 1300 میشه.
حدودی هر گیگ 1300 میشه.

در جریان باشید که پارس آنلاین از تاریخ 1 مهرماه در کاشان سرویس نمی دهد و دستگاههاش تماما خاموش خواهند شد. بخش زیادی از مشترکینش هم به یکی از شرکت های سرویس دهنده منتقل شده اند / خواهند شد.

mheidarian
18-09-2013, 13:25
طرف آشنا هم هست به نسبت :n02: من خودم کار پشتیبانی برام پیش میومد میزنگیدم صبانت اصفهان اوکی میکرد.

شما که اطلاعات خوبی داری میتونی خودت هم پشتیبان خودت باشی اما درصد زیادی از مشترکین هر سرویس دهنده توان ساده ترین کارها را هم ندارند. پس پشتیبانی فوق العاده اهمیت دارد

fastfind
18-09-2013, 13:41
در جریان باشید که پارس آنلاین از تاریخ 1 مهرماه در کاشان سرویس نمی دهد و دستگاههاش تماما خاموش خواهند شد. بخش زیادی از مشترکینش هم به یکی از شرکت های سرویس دهنده منتقل شده اند / خواهند شد.

ee. ای داد بی داد. فعالیتشون 1 سال هم فکر کنم نشد.

شما که اطلاعات خوبی داری میتونی خودت هم پشتیبان خودت باشی اما درصد زیادی از مشترکین هر سرویس دهنده توان ساده ترین کارها را هم ندارند. پس پشتیبانی فوق العاده اهمیت دارد

برای پشتیبانی ضعیف صبانت گفتم که چیزی به اسم پشتیبانی خود فردی که در نمایندگی کاشان هست کاری نمیتونست بکنه
و من برای قطعی و مشکلی برام پیش میومد مجبور بودم شخصا با اصفهان تماس بگیرم.///
نقل قولی هم که از من شد امر بر خود ستایی نباشه من کوچیک عزیزان هستم.
کاملا موافقم. از نظر پشتیبانی خوب درصد زیادی از عزیزان اطلاعات کافی ندارند, کما اینکه خود من هم در مقابل عزیزان شاگردی بیش نیستم.
بحث پشتیبانی که باشه فقط بایت :n01: :n09:

sara fara
18-09-2013, 14:14
خب در مورد مصرفم باید بگم که حداقل مصرفم هفته ای 3 گیگ هست ..اونم فقط وبگردی ...موقعهایی هم که دانلود دارم که نگو و نپرس ....:n03:....شما اول از معایب بایت میگین و بعد از محاسنش ...همینطوری مشه که واقعا گیج شده ام ...اگه حداقل همین فروش ویژه ترافیک بایت بود اینهمه دردسر نمی کشیدیم...

mheidarian
18-09-2013, 14:49
خب در مورد مصرفم باید بگم که حداقل مصرفم هفته ای 3 گیگ هست ..اونم فقط وبگردی ...موقعهایی هم که دانلود دارم که نگو و نپرس ....:n03:....شما اول از معایب بایت میگین و بعد از محاسنش ...همینطوری مشه که واقعا گیج شده ام ...اگه حداقل همین فروش ویژه ترافیک بایت بود اینهمه دردسر نمی کشیدیم...

طبق اطلاع بنده، بزودی در دهه اول مهرماه، جشنواره فروش ویژه ترافیک با تخفیف 50% ای آغاز خواهد شد و می توانید به اندازه مصرف چندماه آینده خود خرید کنید. در ضمن منتظر هدیه ترافیک بایت به مناسبت یک رویداد مهم پیش رو باشید!

Armin.Computer
18-09-2013, 17:45

از کجا متوجه شدید؟
خودشون اعلام کردن
فقط کاشان؟

دوستان به نظر شما اگر بحث های این تاپیک به تاپیک زیر منتقل بشه بهتر نیست؟!!!
و ادامه ی بحث رو از تاپیک زیر دنبال کنید!
اینترنت استان اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ADSL / مخابرات استان اصفهان

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بهتر نیست؟

amirkhan_0o0
18-09-2013, 17:52
اینترنت استان اصفهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بهتر نیست؟
خیر بهتر نیست!!!:n04:
باید عرض کنم لزومی نداره! چرا که عملکرد بسیاری از ارائه کنندگان در کاشان و سطح استان متفاوته!

payam178
18-09-2013, 17:54
از کجا متوجه شدید؟
خودشون اعلام کردن
فقط کاشان؟

سلام دوست من
من فقط میخاستم نظرم را درباره ی پیشنهاد شما بگم :
ببینید اینجا 99% افراد کاشانی هستند و بهتر میتونن جواب بدن
ولی اونجا کل افراد استان اصفهان هستند و کاشانی ها درصدشون نسبت به اینجا خیلی کم میشه

mheidarian
18-09-2013, 18:19
از کجا متوجه شدید؟
خودشون اعلام کردن
فقط کاشان؟

خیر اصلا مناسب نیست بدلیل اینکه اینجا بصورت دقیقتر و مرکز به مرکز میشه در مورد سرویس ها صحبت کرد.

mheidarian
18-09-2013, 18:24
در مورد پارس آنلاین فقط در کاشان بنده اطلاع دقیق دارم ولی سایر شهرهای دیگه استان خیر اطلاعی در دسترس نمی باشد.

البته با توجه به لغو تخفیف 20% پهنای باند STM1 و افزایش هزینه پورت که مخابرات از PAP ها خواهد گرفت طبق مصوبه 166 سازمان تنظیم مقررات، همه مشترکین در سرویس دهنده های مختلف باید شاهد افزایش نسبی قیمت سرویس یا کاهش برخی خدمات را داشته باشند.

fastfind
18-09-2013, 18:29

لطفا منتقل نکنید. اونجوری خیلی درهم بر هم میشه. اینطوری تاپیک خیلی بهتره.

salar79
18-09-2013, 18:37
از کجا متوجه شدید؟
خودشون اعلام کردن
فقط کاشان؟

منم مخالفم

اینجا بهتر میشه حرف زد

اینجوری یه حمایتی هم کردیم:n05:

BursT
18-09-2013, 19:35
از کجا متوجه شدید؟
خودشون اعلام کردن
فقط کاشان؟

آرمین عزیز در مورد پیشنهادتون برای انتقال مباحث این تاپیک به بقیه قسمت ها باید خدمتتون عرض کنم که:
یکی از تاپیک ها مربوط به اینترنت مخابرات اصفهان هست که باید به چشم بقیه ISP ها مثل شاتل یا پارس آنلاین و... دیده بشه و نیاز به تاپیک جداگانه داره و جامع نیست
تاپیک دیگری هم تقریبا هیچ استفاده ای نداره
همونطور که بقیه ی دوستان هم بیان کردند خدماتی که ISP های شهر کاشان ارائه می دن با بقیه استان کمی متفاوت هست(مثلا شرکت بایت فقط در شهر کاشان -و احتمالا حومه آن-خدمات ارائه می ده)
یا شرکت شاتل کاشان یکی از تنها نمایندگی های شاتل در ایران هست و نسبت به بقیه شهر ها که شاتل در آنها دفتر داره متفاوت هست
اینها رو از آنجایی که بنده خودم ساکن اصفهان هستم و دانشجوی شهر کاشان اطلاع دارم
بابت توجه تون به بخش ممنونم:n16:

والا من که حدود 1 سال پیش داشتم حجم دزدی حس نمیکردم. لاگ هم درست مینداخت. مصرف شبانه هم 2 مگ داشتم
سرعت زیر 150 نمیومد.
ولی خوب نمیدونستم تا این حد هر کی به هر کی شده که بزنن ..ک کنن اکانت ملت رو. :||| از مد نیوفتاده این چیزا؟؟
یادش بخیر یه زمانی ما هم دنبال این چیز میزا بودیم.
منظورم این نبود که خود صبانت حجم دزدی می کنه...بعضی از کاربران از امنیت پایین سوئ استفاده می کنند ...:n03:
شما یه سر به انجمن آشیانه بزن تا ببینی انسانیت ما ایرانی ها تا چه حد پایین اومده و حتی به اینترنت هموطن هامون هم رحم نمی کنیم:n03::n03:
توی پشتیبانی 2 تا مسئه مهم هست:یکی سواد پشتیبان دومی قدرت انجام کار و استقلال پشتیبان
در شاتل پشتیبان ها سواد خوبی دارند ولی مشکل نبود استقلال هست به طوری که برای کوچک ترین کاری باید از تهران اجازه صادر بشه و مشکلات بروکراسی اداری گریبان گیرشون هست:n03:
اما خوشبختانه در بایت هم پشتیبان ها سواد خوبی دارند و هم استقلال کاری کافی دارند و کارتون رو راه میندازن

طبق اطلاع بنده، بزودی در دهه اول مهرماه، جشنواره فروش ویژه ترافیک با تخفیف 50% ای آغاز خواهد شد و می توانید به اندازه مصرف چندماه آینده خود خرید کنید. در ضمن منتظر هدیه ترافیک بایت به مناسبت یک رویداد مهم پیش رو باشید!
با توجه به شروع دانشگاه ها و برگشتن دانشجویان شهر های دیگه،اگر امکانش باشه این جشنواره ها زودتر شروع بشه خیلی خوب میشه

sara fara
18-09-2013, 19:37
واقعااااا...اگه اینکارو بکنن که من یه جا 20 گیگ میخرم که بشه 40 تا !...:n19:

amirkhan_0o0
18-09-2013, 19:46
واقعااااا...اگه اینکارو بکنن که من یه جا 20 گیگ میخرم که بشه 40 تا !...:n19:
25 درصد هم به دلیل ارزون شدن، اشانتیون می دن پس می شه 50 گیگ!
20*5300=106000
یعنی می خواید 106 تومن پول بدین؟؟:n06:

sara fara
18-09-2013, 19:48
20*5300=106000

شما فقط دعا کن بدن پولش جور میشه ...خدایا آمین !:n09:

mheidarian
18-09-2013, 21:16
20*5300=106000

دوست عزیز قیمت ترافیک 1 گیگ دیگه 5300 نیست بلکه با احتساب 6% مالیات ارزش افزوده میشه 5000 تومان...

mheidarian
21-09-2013, 17:02
:. مژده به مشترکین گرامی بایت .:

به اطلاع شما عزیزان می رساند به مناسبت فرارسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، 2 گیگ ترافیک هدیه، به دوره جاری مشترکین اضافه گردید که صرفا قابل استفاده در همین دوره می باشد.

امور مشترکین بایت

** منتظر سایر سورپرایزهای بایت در مهرماه باشید **

vetvat
21-09-2013, 18:55
عالیه... من چند روزی هست اومدم روی بایت... از پارس آنلاین که جمع شد کلا توی کاشان مارو منتقل کردن به بایت... توفیق اجباری خوبی هست!
هنوز نیومده 2 گیگ دادن تازه در روز دارم با 550 تا دانلود می کنم

fastfind
22-09-2013, 09:07
:. مژده به مشترکین گرامی بایت .:

به اطلاع شما عزیزان می رساند به مناسبت فرارسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، 2 گیگ ترافیک هدیه، به دوره جاری مشترکین اضافه گردید که صرفا قابل استفاده در همین دوره می باشد.

امور مشترکین بایت

** منتظر سایر سورپرایزهای بایت در مهرماه باشید **

با تشکر. برای سرویسهای نامحدود هدیه نمیذارید؟ :( مثلا یک هفته هدیه به مدت دوره اضافه کنید
یا مثلا تا حجم مصرفه 1 گیگ یا 2 گیگ سرعت رو بالاتر ببرید به عنوان هدیه بعد کم کنیددر حد استاندارد.
به هر حال خواهشا به فکر نامحدودی ها هم باشید. 3>

mheidarian
22-09-2013, 13:14
با تشکر. برای سرویسهای نامحدود هدیه نمیذارید؟ :( مثلا یک هفته هدیه به مدت دوره اضافه کنید
یا مثلا تا حجم مصرفه 1 گیگ یا 2 گیگ سرعت رو بالاتر ببرید به عنوان هدیه بعد کم کنیددر حد استاندارد.
به هر حال خواهشا به فکر نامحدودی ها هم باشید. 3>

بزودی برای این مشترکین تسهیلاتی در زمینه افزایش سرعت دریافتی منظور خواهد شد. منتظر باشید

mheidarian
22-09-2013, 14:50
جشنواره فروش ویژه ترافیک بایت همزمان با جشنواره پاییزی از اواسط مهرماه شروع می شود...

mheidarian
22-09-2013, 15:05
بزودی سرویس های اینترنت مخابراتی با کاهش ضریب تقسیم 1 به 8 (جهت اطلاع اینکه اگثر سرویس دهنده های خصوصی، مدت های زیادی است که ضریب تقسیم هایی به مراتب پایین تر را ارائه می دهند) گران می شوند...

لینک خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

* ضریب تقسیم یا تسهیم سرویس یعنی اینکه سرویس دهنده حق دارد از لحاظ قانونی، یک سرویس برای مثال 128 کیلوبیت را بین 8 الی 10 نفر تقسیم کند که در این حالت سهم حداقلی هر کس به ترتیب حدود 16 و 12.8 کیلوبیت بر ثانیه می شود که اگر بر اساس سرعت دانلود بخواهیم بسنجیم به اعدادی حدود 2 و 1.6 کیلوبایت می رسیم!

fastfind
23-09-2013, 10:19
بزودی سرویس های اینترنت مخابراتی با کاهش ضریب تقسیم 1 به 8 (جهت اطلاع اینکه اگثر سرویس دهنده های خصوصی، مدت های زیادی است که ضریب تقسیم هایی به مراتب پایین تر را ارائه می دهند) گران می شوند...

لینک خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

* ضریب تقسیم یا تسهیم سرویس یعنی اینکه سرویس دهنده حق دارد از لحاظ قانونی، یک سرویس برای مثال 128 کیلوبیت را بین 8 الی 10 نفر تقسیم کند که در این حالت سهم حداقلی هر کس به ترتیب حدود 16 و 12.8 کیلوبیت بر ثانیه می شود که اگر بر اساس سرعت دانلود بخواهیم بسنجیم به اعدادی حدود 2 و 1.6 کیلوبایت می رسیم!

این ضریب تقسیم ها واقعا چیز غیر معقولی هستش. محدودیت بالاتر از این؟ 1.6 کیلوبایت؟ gg...

mheidarian
24-09-2013, 17:14
قرعه کشی شهریور ماه بایت نیز انجام پذیرفت... 30 برنده هر کدام 5 گیگ ترافیک رایگان ... اسامی در CRM.ByteISP.Com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BursT
29-09-2013, 21:52
دوستان کسی از طرح یک گیگ ترافیک رایگان به ازای خرید هر گیگ ترافیک خبری نداره؟؟؟:n13:

mheidarian
30-09-2013, 08:12
به احتمال زیاد در دهه پایانی مهر ماه باید منتظر این طرح و سایر طرح های ویژه باشید

fastfind
03-10-2013, 09:56
دوستان شبانه بایت چقدر دانلود میکنید جدیدا بعد از اون طرح؟ سرعت شب رو بیشترش نکردن؟

BursT
03-10-2013, 15:02
سرعت شبانه روی 80-90 هست برای من :n01: سرویسم هم 512 هست...
پینگ هم عالیه:n02:خلاصه خیلی راضی ام:n12:

mheidarian
03-10-2013, 15:30
دوستان شبانه بایت چقدر دانلود میکنید جدیدا بعد از اون طرح؟ سرعت شب رو بیشترش نکردن؟

در حال حاضر سرویس های بایت در ساعات رایگان بدون افت سرعت و بالاتر از سرعت های قبل در حال سرویس دهی می باشند و محدودیتی نیز برای مشترکین اعمال نمی شود.

amirkhan_0o0
03-10-2013, 20:00
اگه طرح باز پس گیری کابل مسی از مخابرات و تحویل این بخش به زیرساخت اجرا بشه isp ها قوی تر می شن.
یه مقدار پینگ با سایت های خارجی برای من ضعیف شده که البته فکر نکنم مربوط به isp باشه

M1450M
07-10-2013, 20:38
سلام.
یه مشکلی
پیدا کردم به تازگی
از مصرف اینترنتم که گزارش می گیرم مثلا از اول ماه تا الان 2600 مگابایت بازگذاری واسه من زده و 2700 مگابایت بارگیری
بارگیری رو قبول دارم ولی قضیه بارگذاری چیه؟؟
زنگ زدم 2020 میگه به خاطر آنتی ویروسته!!

fastfind
08-10-2013, 21:55
سلام.
یه مشکلی
پیدا کردم به تازگی
از مصرف اینترنتم که گزارش می گیرم مثلا از اول ماه تا الان 2600 مگابایت بازگذاری واسه من زده و 2700 مگابایت بارگیری
بارگیری رو قبول دارم ولی قضیه بارگذاری چیه؟؟
زنگ زدم 2020 میگه به خاطر آنتی ویروسته!!

سلام
با نرم افزارهای کنترل پهنای باند چک کن از این به بعد.
من میگم نرم افزار NetLimiter رو نصبش کن , تمام تبادل ترافیکی که از هر برنامه یا مرورگری در حال انجام باشه
رو هم دانلود و هم آپلود رو جدا جدا برات نمایش میده. بعد راحت میتونی چک کنی که از آنتی ویروست هست که داره چیزی
آپلود میکنه یا برنامه ی دیگه ست.
از این لینک دانلودش کن, حجمش هم زیاد نیست.

vetvat
09-10-2013, 15:01
دوستان کسی از شاتل اینجا سرویس داره!؟

شبانه رایگان شاتل حذف شده انگار... دوست من توی پنل کاربریش پیغام اومده که یا باید ماهانه حدود 4000 تومان بده یا اینکه از 20 مهر شبانه رایگانش حذف میشه... کسی هم این پیغام رو دیده!؟ چرا خب پیامک نفرستادن؟ توی سایتشون هم هیچی نزدن برای این خبر... لطفا کسی اطلاعی داره خبر بده

mheidarian
09-10-2013, 15:44
شبانه رایگان شاتل حذف شد...

اطلاعیه جدید شاتل :

، از تاریخ 20 مهر ماه 1392، برای کلیه­ ی مشتریان دارنده سرویس­ های Eco256, Eco128 و Eco512مبلغ 3،500 تومان ماهانه به عنوان هزینه ترافیک شبانه رایگان در نظر گرفته خواهد شد. با پرداخت این مبلغ این مشتریان می­توانند همچنان از امکان ترافیک شبانه رایگان در تمامی روزهای هفته بهره گیرند

mheidarian
09-10-2013, 18:53
جشنواره فروش ویژه بایت از 20 مهرماه آغاز می شود ... متن خبر + شرایط جشنواره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farzin07
09-10-2013, 22:42
شبانه شاتل حذف نشده فقط کسانی که از این تاریخ به بعد پیش فاکتورشون بدن مبلغ 3500 تومان برای دانلود شبانه باید بپردازند یعنی اگه قرداد فعلی شما تا 6 ماه دیگه اس مشکلی تا اونموقع ندارید

من اینترنت بایت داشتم که هفته پیش بخاطر عدم احترام به نظر کاربران و تغییرات مسخره و قیمت های سرسام آور، قراردادم رو فسخ کردم و کاربر شاتل شدم

mheidarian
10-10-2013, 01:12
شبانه شاتل حذف نشده فقط کسانی که از این تاریخ به بعد پیش فاکتورشون بدن مبلغ 3500 تومان برای دانلود شبانه باید بپردازند یعنی اگه قرداد فعلی شما تا 6 ماه دیگه اس مشکلی تا اونموقع ندارید
دوست عزیز اطلاعات خود را طی تماس با امور مشترکین شاتل بروز فرمائید...

من اینترنت بایت داشتم که هفته پیش بخاطر عدم احترام به نظر کاربران و تغییرات مسخره و قیمت های سرسام آور، قراردادم رو فسخ کردم و کاربر شاتل شدم

این انجمن جای اهانت کردن به سایر سرویس دهندگان و همکاران نمی باشد. انتخاب هر سرویس دهنده حق طبیعی و اولیه هر مشترک هست. اما آیا شما می دانید که :

الف) با احتساب 3500 تومان ماهانه، کلیه سرویس های شاتل از سایر سرویس دهندگان اینترنت کاشان بیشتر می شود! این مورد از طریق مقایسه قیمت ها در سایت سرویس دهندگان مختلف قابل اثبات است
ب) آیا شاتل با اطلاع و رضایت 100% ای مشترکین خود در اقصا نقاط کشور نسبت به حذف شبانه رایگان اقدام کرده است!؟
ج) آیا شاتل با اطلاع و رضایت 100% ای مشترکین خود در اقصا نقاط کشور نسبت به افزایش هزینه های سرویس ها اقدام کرده است!؟
د) ج) آیا شاتل با اطلاع و رضایت 100% ای مشترکین خود در اقصا نقاط کشور نسبت به اعمال تغییرات ناگهانی در سیاست ها اقدام کرده است!؟

سیاست های هر سرویس دهنده برای خود انها و سایر رقبا باید قابل احترام باشد و ما به تفکر پشت صحنه تغییر سیاست های شرکت های سرویس دهنده احترام می گذاریم و با دقت آنها را رصد و تحلیل می کنیم.

BursT
10-10-2013, 11:08

شما از محدودیت دانلود شبانه شاتل خبر داری؟!
از پینگ وحشتناک شاتل خبر داری؟!
از اینکه خیلی راحت سرعتت رو روی 20-30 کیلوبایت محدود می کنند خبر داری؟!
من 2 ساله مشترک شاتل در اصفهان هستم...انواع و اقسام سرویس هاشم گرفتم.مشکلی که شاتل داره اینه که خیلی راحت روی سرویس هاش تغییر می ده و به خاطر قرارداد ترکمن چایی که امضا می کنی حق این تغییرات رو به شاتل می دی:n11:
خیلی جالبه....یکی مثل من از خداش هست که بایت در اصفهان هم سرویس بده تا در اصفهان سرویس بگیرم...یکی هم مثل شما شرکت به این خوبی در کاشان داری و استفاده نمی کنی
شما می دونی خود شاتل تا چند وقت پیش به محدود کردن سرعت کاربرانی که بیش از حد دانلود داشتند اعتراف نمی کرد و میگفت ما فقط شما را با کاربران پر مصرف share می کنیم؟!
من الان در خونه دانشجوییم از بایت اینترنت کرفتم...شبانه رایگانش تقریبا روی 85-80فیکس هست تقریبا روزانه 1.2 گیگ به راحتی میشه گرفت...در ماه میشه 36 گیگ...شما برای 36 گیگ دانلود شبانه رایگان شاتل باید ماهی 42000 تومن بدی(سرویس 8 مگابیت) تا محدود نشی

farzin07
10-10-2013, 22:04
شما از محدوديت دانلود شبانه شاتل خبر داري؟!
از پينگ وحشتناک شاتل خبر داري؟!
از اينکه خيلي راحت سرعتت رو روي 20-30 کيلوبايت محدود مي کنند خبر داري؟!
من 2 ساله مشترک شاتل در اصفهان هستم...انواع و اقسام سرويس هاشم گرفتم.مشکلي که شاتل داره اينه که خيلي راحت روي سرويس هاش تغيير مي ده و به خاطر قرارداد ترکمن چايي که امضا مي کني حق اين تغييرات رو به شاتل مي دي
خيلي جالبه....يکي مثل من از خداش هست که بايت در اصفهان هم سرويس بده تا در اصفهان سرويس بگيرم...يکي هم مثل شما شرکت به اين خوبي در کاشان داري و استفاده نمي کني
شما مي دوني خود شاتل تا چند وقت پيش به محدود کردن سرعت کاربراني که بيش از حد دانلود داشتند اعتراف نمي کرد و ميگفت ما فقط شما را با کاربران پر مصرف share مي کنيم؟!
من الان در خونه دانشجوييم از بايت اينترنت کرفتم...شبانه رايگانش تقريبا روي 85-80فيکس هست تقريبا روزانه 1.2 گيگ به راحتي ميشه گرفت...در ماه ميشه 36 گيگ...شما براي 36 گيگ دانلود شبانه رايگان شاتل بايد ماهي 42000 تومن بدي(سرويس 8 مگابيت) تا محدود نشي
دوست عزيز من ساکن شهرستان آران و بيدگل هستم و تاکنون به جز مخابرات تمام ISP هاي اين شهرستان که بيشترشان از کاشان هستند رو امتحان کردم و قبلا شاتل بودم و بدليل همين محدود کردن از شاتل خارج شدم و به بايت رفتم و حدود 2 سال اينترنت بايت رو داشتم و با توجه به هزينه زيادي که ميدادم از بايت نسبتا راضي بودم. براي اينترنت سه ماه ـه چيزي در حدود 60 تومان بابت اينترنت 512 من ميپرداختم(3 الي 4 تومان کمتر) که در بيشتر مواقع بيشتر از 1.2 گيگ شبانه دانلود رايگان نداشتم با اجراي اين طرح جديد بايت ميزان دانلود من شد زير 1000 مگابايت (بگذريم از اينکه بايد کامپيوتر رو الکي ميذاشتم روشن بمونه تا ساعت 3 شب) خلاصه هرجور حساب کرديم ديديم همه زورمون رو که بزنيم تا آخر ماه 30 گيگ بيشتر نميشه گرفت رفتيم شاتل با سرعت 256 از اين پس بابت اینترنت سه ماهه 38 تومن ميدم شارژ ميکنم ، شبي 1.4 گيگ هم دانلود دارم نهايتش ماهي 5 شب محدود بشم ماهانه 34 گيگ حداقل دانلودم ميشه جداي از اينکه ترافيک هديه شاتل قابل مقايسه با بايت نيست. حالا بنظرت حق با من نيست. حالا سري بعد اون 10 تومن اضافه رو هم اگه شاتل بگيره باز من راضي ام.

اين نکته رو هم بگم که تعرفه قيمت هاي اينترنت بايت در کاشان بسيار پايين تر از آران و بيدگل است که اين بزرگترين بي احترامي به کاربران شهرستان آران و بيدگل محسوب ميشود در صورتي که قيمت هاي تعرفه اينترنت شاتل در کاشان و آران و بيدگل يکسان است.

و نکته اي که از همه مهمتره :
شما با ماهيانه 33 هزارتومان اينترنت شاتل با سرعت 128 کيلوبيت بر ثانيه ميتونيد بگيريد که هرشب بالاي 1 گيگ دانلود داره اما با همين مقدار پول از اينترنت بايت در حدود 400 مگابايت ميتونيد دانلود کنيد

حالا باز بيا سنگ بایت رو به سينه بزن من نميگم شاتل عاليه ولي از خيلي جهات از بايت الان بهتره

BursT
11-10-2013, 10:29
دوست عزيز من ساکن شهرستان آران و بيدگل هستم و تاکنون به جز مخابرات تمام ISP هاي اين شهرستان که بيشترشان از کاشان هستند رو امتحان کردم و قبلا شاتل بودم و بدليل همين محدود کردن از شاتل خارج شدم و به بايت رفتم و حدود 2 سال اينترنت بايت رو داشتم و با توجه به هزينه زيادي که ميدادم از بايت نسبتا راضي بودم. براي اينترنت سه ماه ـه چيزي در حدود 60 تومان بابت اينترنت 512 من ميپرداختم(3 الي 4 تومان کمتر) که در بيشتر مواقع بيشتر از 1.2 گيگ شبانه دانلود رايگان نداشتم با اجراي اين طرح جديد بايت ميزان دانلود من شد زير 1000 مگابايت (بگذريم از اينکه بايد کامپيوتر رو الکي ميذاشتم روشن بمونه تا ساعت 3 شب) خلاصه هرجور حساب کرديم ديديم همه زورمون رو که بزنيم تا آخر ماه 30 گيگ بيشتر نميشه گرفت رفتيم شاتل با سرعت 256 از اين پس بابت اینترنت سه ماهه 38 تومن ميدم شارژ ميکنم ، شبي 1.4 گيگ هم دانلود دارم نهايتش ماهي 5 شب محدود بشم ماهانه 34 گيگ حداقل دانلودم ميشه جداي از اينکه ترافيک هديه شاتل قابل مقايسه با بايت نيست. حالا بنظرت حق با من نيست. حالا سري بعد اون 10 تومن اضافه رو هم اگه شاتل بگيره باز من راضي ام.

اين نکته رو هم بگم که تعرفه قيمت هاي اينترنت بايت در کاشان بسيار پايين تر از آران و بيدگل است که اين بزرگترين بي احترامي به کاربران شهرستان آران و بيدگل محسوب ميشود در صورتي که قيمت هاي تعرفه اينترنت شاتل در کاشان و آران و بيدگل يکسان است.

شما با ماهيانه 33 هزارتومان اينترنت شاتل با سرعت 128 کيلوبيت بر ثانيه ميتونيد بگيريد که هرشب بالاي 1 گيگ دانلود داره اما با همين مقدار پول از اينترنت بايت در حدود 400 مگابايت ميتونيد دانلود کنيد

حالا باز بيا سنگ بایت رو به سينه بزن من نميگم شاتل عاليه ولي از خيلي جهات از بايت الان بهتره

برادر من در شهر های بزرگ از این خبر ها نیست که بتونی با شاتل اینقدر دانلود کنی:n02:
خواستی رفتم اصفهان سرعت دانلود شبانشو نشونت میدم بفهمی چی میگم:n06:
به نظر منم هزینه زیادی نمی دادی...بنده به شخصه چندین ماه بیش از 100 هزارتومن در ماه پول برای اینترنت پرداخت می کردم ولی باز هم کیفیتی که مورد نظرم بود بهم داده نمیشد
در ضمن با اینترنت 512 شاتل در حالت عادی(مثلا در جاهایی که ترافیک مرکز مخابراتیشون بالاست) امکان نداره بتونید بیشتر از 25 گیگ دانلود داشته باشید

farzin07
11-10-2013, 11:07
برادر من در شهر های بزرگ از این خبر ها نیست که بتونی با شاتل اینقدر دانلود کنی:n02:
خواستی رفتم اصفهان سرعت دانلود شبانشو نشونت میدم بفهمی چی میگم:n06:
به نظر منم هزینه زیادی نمی دادی...بنده به شخصه چندین ماه بیش از 100 هزارتومن در ماه پول برای اینترنت پرداخت می کردم ولی باز هم کیفیتی که مورد نظرم بود بهم داده نمیشد
در ضمن با اینترنت 512 شاتل در حالت عادی(مثلا در جاهایی که ترافیک مرکز مخابراتیشون بالاست) امکان نداره بتونید بیشتر از 25 گیگ دانلود داشته باشید
صحبت شما بصورت کلی در شهرهای بزرگ ـه اما من دارم در مورد خودم و وضعیت اینترنت شهرستان خودم نظرمو میگم

در ضمن شما بی جهت 100 هزار تومان بابت اینترنت در طول یک ماه دادی، بنده به شخصه حاضر نیستم این مبلغ رو به جیب یک ISP در طول یک ماه بریزم!!

salar79
11-10-2013, 11:13
یه سوال کسی رایتل نداره

؟؟؟؟

سرعتش چجوریه ؟؟؟؟؟

mheidarian
11-10-2013, 14:51

دوست عزیز شما مطمئن هستید از بایت سرویس داشتید!؟ واقعا اطلاعات ضعیف و بعضا اشتباهی دارید! قیمت سرویس های بایت با توجه به راه اندازی سامانه الکترونیک یکپارچه در 3 سال گذشته همواره با شهرستان کاشان یکسان بوده است و در عمل هیچ تفاوتی در حد یک ریال هم ندارند!

در حال حاضر سرویس های برنزی بایت در ساعات رایگان شبانه بیش از 1 گیگ بطور متوسط دانلود شبانه رایگان دارند نه 400 مگابایت که البته این نیز ناشی از بی اطلاعی شما می باشد.

انتخاب سرویس دهنده حق مسلم و اولیه شما است اما انتقال و اشاعه اطلاعات ضعبف و کاملا اشتباه در مورد یک سرویس دهنده کاملا غیر منصفانه است.

در ضمن به اطلاع دوستان می رساند که بایت از ابتدای سال 1392، در 3 نوبت، مجموعا 6 گیگ ترافیک رایگان به دوره مشترکین خود افزوده است و با برگزاری 6 دوره قرعه کشی، به 180 نفر از مشترکین خود هر کدام 5 گیگ ترافیک هدیه نیز داده است (اسناد و اسامی در سایت byteisp.com موجوداست). بنابراین این میزان هدیه و مقادیر بیشتر از آن که بزودی به مشترکین تعلق خواهد گرفت را لطفا به صورت مستند ومستدل با دیگر سرویس دهندگان محترم مقایسه فرمائید...

farzin07
11-10-2013, 16:12
دوست عزیز شما مطمئن هستید از بایت سرویس داشتید!؟ واقعا اطلاعات ضعیف و بعضا اشتباهی دارید! قیمت سرویس های بایت با توجه به راه اندازی سامانه الکترونیک یکپارچه در 3 سال گذشته همواره با شهرستان کاشان یکسان بوده است و در عمل هیچ تفاوتی در حد یک ریال هم ندارند!

در حال حاضر سرویس های برنزی بایت در ساعات رایگان شبانه بیش از 1 گیگ بطور متوسط دانلود شبانه رایگان دارند نه 400 مگابایت که البته این نیز ناشی از بی اطلاعی شما می باشد.

انتخاب سرویس دهنده حق مسلم و اولیه شما است اما انتقال و اشاعه اطلاعات ضعبف و کاملا اشتباه در مورد یک سرویس دهنده کاملا غیر منصفانه است.

در ضمن به اطلاع دوستان می رساند که بایت از ابتدای سال 1392، در 3 نوبت، مجموعا 6 گیگ ترافیک رایگان به دوره مشترکین خود افزوده است و با برگزاری 6 دوره قرعه کشی، به 180 نفر از مشترکین خود هر کدام 5 گیگ ترافیک هدیه نیز داده است (اسناد و اسامی در سایت byteisp.com موجوداست). بنابراین این میزان هدیه و مقادیر بیشتر از آن که بزودی به مشترکین تعلق خواهد گرفت را لطفا به صورت مستند ومستدل با دیگر سرویس دهندگان محترم مقایسه فرمائید...

دوست عزیز من خودم به شخصه یادمه که پارسال برای تمدید قراردادم به مرکز آران و بیدگل رفته بودم و تعرفه قیمت ها رو در سایتتون دیده بودم و وقتی تناقص قیمت رو دیدم علت رو پرسیدم که خود خانم قنبری گفتند که اون قیمت ها مربوط به کاشان هستند و بی احترامی بزرگی بود که به من شد اما اون موقع هیچی نگفتم
سرویس برنزی شما همون 128 سابق محسوب میشه که دوستم که به سفارش خودم مشترک بایت شده بود (که کاش بهش پیشنهاد نمیکردم) میگفت به زور 500 مگابایت شبانه اگه بگیره پس شما هم به اشتباه اطلاع رسانی نکنید، اون سرویس طلایی شماست که الان ممکنه بالای یک گیگ بگیره (البته بعید میدونم، چون اگه میگرفت کاربر دو ساله شما که خودم باشه 2 هفته پیش قراردادش رو تمدید میکرد)

در مورد 6 گیگ ترافیک رایگان بایت که 4 گیگ اون در ماه آخری بود که من اینترنت بایت رو داشتم فکر میکنم بیشتر بدلیل بستن دهان مشترکان ناراضی بود و به قولی با یه تیر چند نشون زدن بود تا بتونید طرح جدید رو پیاده سازی کنید

بهتره شما هم درست اطلاع رسانی کنید ، بایت عاشق چشم سیاه کاربران نیست که هر ماه قرعه کشی کنه و 5 گیگ ترافیک رایگان ،الکی به شخص برنده هدیه بده، در واقع کسانی در قرعه کشی بایت برنده میشدند که در اون ماه ترافیک اضافه خریداری میکردند که این طرح هم بیشتر منفعتش برای بایت بود تا بدین طریق کاربران رو گول بزنه که بیشتر ترافیک بخرند البته انتقادی به این طرح بایت ندارم ولی واقعیت امر همینه

vetvat
11-10-2013, 18:54
وضعیت شبانه رایگان در کاشان :

نداگستر : 2 تا 7 صبح (بدون محدودیت)
شاتل : 1 الی 8 صبح (از تاریخ 20 مهرماه 1392 بشرط پرداخت ماهانه 3500 تومن برای سرویس های 128 و 256 و 512) (دارای محدودیت بر اساس قانون استفاده جوانمردانه)
مخابرات : ندارد
بایت : 3 تا 7 صبح (بدون محدودیت)
پارس آنلاین : رفت!

amirkhan_0o0
11-10-2013, 20:58
وضعیت شبانه رایگان در کاشان :

نداگستر : 2 تا 7 صبح (بدون محدودیت)
شاتل : 1 الی 8 صبح (از تاریخ 20 مهرماه 1392 بشرط پرداخت ماهانه 3500 تومن برای سرویس های 128 و 256 و 512) (دارای محدودیت بر اساس قانون استفاده جوانمردانه)
مخابرات : ندارد
بایت : 3 تا 7 صبح (بدون محدودیت)
پارس آنلاین : رفت!
اضافه کنید: رهیاب که کلا جمع شد

BursT
12-10-2013, 00:38
دوست عزیز من خودم به شخصه یادمه که پارسال برای تمدید قراردادم به مرکز آران و بیدگل رفته بودم و تعرفه قیمت ها رو در سایتتون دیده بودم و وقتی تناقص قیمت رو دیدم علت رو پرسیدم که خود خانم قنبری گفتند که اون قیمت ها مربوط به کاشان هستند و بی احترامی بزرگی بود که به من شد اما اون موقع هیچی نگفتم
سرویس برنزی شما همون 128 سابق محسوب میشه که دوستم که به سفارش خودم مشترک بایت شده بود (که کاش بهش پیشنهاد نمیکردم) میگفت به زور 500 مگابایت شبانه اگه بگیره پس شما هم به اشتباه اطلاع رسانی نکنید، اون سرویس طلایی شماست که الان ممکنه بالای یک گیگ بگیره (البته بعید میدونم، چون اگه میگرفت کاربر دو ساله شما که خودم باشه 2 هفته پیش قراردادش رو تمدید میکرد)

در مورد 6 گیگ ترافیک رایگان بایت که 4 گیگ اون در ماه آخری بود که من اینترنت بایت رو داشتم فکر میکنم بیشتر بدلیل بستن دهان مشترکان ناراضی بود و به قولی با یه تیر چند نشون زدن بود تا بتونید طرح جدید رو پیاده سازی کنید

بهتره شما هم درست اطلاع رسانی کنید ، بایت عاشق چشم سیاه کاربران نیست که هر ماه قرعه کشی کنه و 5 گیگ ترافیک رایگان ،الکی به شخص برنده هدیه بده، در واقع کسانی در قرعه کشی بایت برنده میشدند که در اون ماه ترافیک اضافه خریداری میکردند که این طرح هم بیشتر منفعتش برای بایت بود تا بدین طریق کاربران رو گول بزنه که بیشتر ترافیک بخرند البته انتقادی به این طرح بایت ندارم ولی واقعیت امر همینه
این منطقی هست که اینترنت 128 بایت رو با اینترنت مثلا 8 مگابیتی شاتل مقایسه کنی؟!

این عکس رو ultrasahand ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در تاپیک شاتل گذاشته :

اگر دقت کنی می بینی که با دانلود 30 گیگ اون هم با اینترنت 8 مگابیتی و پرداخت 44 هزارتومن بابتش بعد از 30 گیگ دانلود رایگان محدود شده!!!
حالا شما می شه برای من توضیح بدی چه شکلی ماهیانه بیشتر از 18 گیگ مجاز دانلود می کنی و محدود نمیشی؟!
اگه الان می بینی شاتل محدودیت هاشو کم کرده دلیلش به خاطر اینه که صدای کاربران معترض به افزایش قیمت 3500 تومنی بابت شبانه رو کم کنه.یه مقدار زمان که بگذره همچین سفت و سخت کاربر هارو محدود کنه که نگو(که البته من به تمام ISP ها حق می دم که به فکر گران کردن سرویس هاشون باشن)
در مورد سرویس طلایی هم بالای 1 گیگ دانلود می تونه بکنه (هفته پیش کردم که میگم:n01:)
در مورد اینکه گفتین "بایت عاشق چشم و ابرو کاربران نیست"با شما موافقم...تمام شرکت ها اول از همه به فکر درآمد خودشون هستند شرکت بایت هم با افزایش کیفیت خودش و این قرعه کشی ها کاربر بیشتری جذب می کنه.و به وسیله افزایش کاربر سود بیشتری به دست میاره...ولی این به معنای ضرر کردن کاربر نیست...با این روش ها هم کاربر سود می کنه و هم ISP درآمد هاش افزایش پیدا می کنه:n01:

خلاصه اگر من ِ کوچیک رو قابل بدونید بعد از 8-9 سال ADSL داشتن خدمتتون عرض می کنم که بایت خیلی بهتر از شاتله...به مرور زمان با مشکلات شاتل برخورد می کنید و به حرفم میرسید(مثلا برای تخلیه خط باید حضوری برید دفتر شاتل تا براتون تخلیه انجام بدن-اون هم بعد از 1-2 هفته :n02:)

mheidarian
17-10-2013, 00:31
در جشنواره فروش ویژه بایت (از 20 مهر الی 9 آبان)، امکان دریافت مودم بی سیم رایگان با شرایط ویژه اضافه شد... اطلاعات بیشتر تماس با امور مشترکین بایت

yalda01
31-10-2013, 14:17
من قبلا فرا ارتباط و بایت رو داشتم که ایراداتی داشت الان مدت زیادیه که با شاتل کار می کنم که خیلی راضی ام

fastfind
07-11-2013, 20:39
دوستانی که بایت دارید, برای شما هم قطع و وصل میشه نت؟
امشب ساعتهای 7 و نیم به بعد هر چند دقیقه قطع وصل میشه برای من :|

amirkhan_0o0
07-11-2013, 20:58
دوستانی که بایت دارید, برای شما هم قطع و وصل میشه نت؟
امشب ساعتهای 7 و نیم به بعد هر چند دقیقه قطع وصل میشه برای من :|
فعلا که وصلیم.
البته من یه نیم ساعت پیش حموم بودم. توی اون مدت رو نمی دونم !!

fastfind
07-11-2013, 21:25
از 7و نیم تا حدود 1 ساعت و نیم بعدش اینطوری بود واسه من. هر چند دقیقه قطع میشد دوباره وصل میشد.
الان تست کردم خوب شده مثل اینکه.

mheidarian
08-11-2013, 11:02
از 7و نیم تا حدود 1 ساعت و نیم بعدش اینطوری بود واسه من. هر چند دقیقه قطع میشد دوباره وصل میشد.
الان تست کردم خوب شده مثل اینکه.

بهترین کار در این مواقع این است که با پشتیبانی تماس بگیرید... مواردی از این دست اغلب مربوط به خط مشترک است که دارای نویز بیش از اندازه می شود... در این موارد مودم و سایر دیوایس ها را جدا کنید و چند دقیقه بعد مجددا دیوایس ها را به خط تلفن متصل کنید

amirkhan_0o0
08-11-2013, 14:38
بهترین کار در این مواقع این است که با پشتیبانی تماس بگیرید... مواردی از این دست اغلب مربوط به خط مشترک است که دارای نویز بیش از اندازه می شود... در این موارد مودم و سایر دیوایس ها را جدا کنید و چند دقیقه بعد مجددا دیوایس ها را به خط تلفن متصل کنید
آقای حیدریان یک من با توجه به این که در محدوده مهماندوست و snr خوبی دارم. چند مرتبه به صورت محدود دچار این مشکل شده ام.
مرتبه اول و آخری که (برای این گونه قطعی ها) با پشتیبانی تماس گرفتم. پشتیبانی گفت: خطتون که سالمه. و من بد شانس دیدم که اوکی شد.
بعد پشتیبانی به صورتی عاقل اندر سفیه بهم گفت دفعه بعد چند دقیقه صبر کنید و بعد تماس بگیرید!
ا

R15043
14-11-2013, 16:24
سلام
من اینترنت 512 نامحدود بایت دارم. چند سالی میشه. چند جا رو امتحان کردم اما برای من که دانلودم زیاده فقط همین گزینه موند.
اما به نسبت شهرهای دیگه واقعا کاشان هم قیمت ها بالاست هم سرعت ها کم. می خواستم ببینم شرکت خاصی، طرح خاصی نیست که اینترنت نامحدود با سرعت بالاتر و قیمت مناسب تری ارائه بده.

الان این 512 ـه من سرعت دانلودش تا 70 ـه و ماهیانه 97 تومن میدم.
ممنون

amirkhan_0o0
14-11-2013, 18:51
سلام
من اینترنت 512 نامحدود بایت دارم. چند سالی میشه. چند جا رو امتحان کردم اما برای من که دانلودم زیاده فقط همین گزینه موند.
اما به نسبت شهرهای دیگه واقعا کاشان هم قیمت ها بالاست هم سرعت ها کم. می خواستم ببینم شرکت خاصی، طرح خاصی نیست که اینترنت نامحدود با سرعت بالاتر و قیمت مناسب تری ارائه بده.

ممنون
مخابرات 2020 هم یه جشنواره راه انداخته که دی ال رایگان داره و پینگش با 4.2.2.1 و 4.2.2.4 حدود 150 هست. و شب و روز روی 2 مگ هست.

fastfind
14-11-2013, 19:24
سلام

ممنون

من 128 نامحدود بایت رو دارم. سرعت dl حدود 20. کاملا حق با شماست.
جایگزینش تنها گزینه همین مخابرات 2020 هست که امیر جان گفت.
متاسفانه من دیر خبردار شدم. یعنی تازه دیروز این خبر رو دیدم که انگار دیر شده
" مجتبی علم الهدی " زمان اجرای این طرح را تا 25 آبان ماه امسال اعلام نمود
این بایت رو خالی نمیکنم چون خیلی اذیت شدم چند سری سر تخلیه و وصل کردن جاهای دیگه,
اگر ببینم این طرح نامحدود مخابرات ادامه پیدا کنه
یه خط دیگه میارم و مخابرات روش فعال میکنم. خعععلی ارزونتر در میاد با چه پینگی تازه. داخلی 20 تا 30 ,اروپا زیر 200 بدون نوسان.
کاش تمدید بشه برای 1 ماه دیگه بریم اوکی کنیم.

R15043
14-11-2013, 22:35
مخابرات 2020 هم یه جشنواره راه انداخته که دی ال رایگان داره و پینگش با 4.2.2.1 و 4.2.2.4 حدود 150 هست. و شب و روز روی 2 مگ هست.

ممنونم از راهنمایی ـتون
فقط اطلاع دارین می ذاره تو طول روز آزاد دانلود بکنیم؟
و اینکه 8 بر 1 و سرعت دانلود 256 میده؟

BursT
15-11-2013, 12:57
دوستان گول طرح های مخابرات رو نخورید...
مخابرات تهران هم از این طرح های نامحدود و با کیفیت تقریبا خوب ارائه می داد ولی بدهی زیادی بالا اورد طوری که دیگه حق فروش به مشتریان جدید رو نداره(پهنای باند اضافی بهش نمی دن)
پس بعید هست که مخابرات بقیه شهر ها بعد از تجربه تهران دوباره اینکارو بکنند...پس یا کیفیتشون باید پایین باشه یا اینا هم ورشکست میشن:n02:
پ.ن:کی میگه پینگ مخابرات خوبه؟!دوست من از مخابرات شهر اصفهان سرویس گرفته پینگش +250 هست با DNS ها
پ.ن2:یه سوال:من کاملا تایم اوت میگیرم وقتی به 4.2.2.4 پینگ می کنم...از اونطرف پینگم در بازی های آنلاین(دوتا2)هم خیلی بالا رفته..کس دیگه ای هست که این مشکلات گریبان گیرش بشه؟

fastfind
15-11-2013, 14:07
دوستان گول طرح های مخابرات رو نخورید...
مخابرات تهران هم از این طرح های نامحدود و با کیفیت تقریبا خوب ارائه می داد ولی بدهی زیادی بالا اورد طوری که دیگه حق فروش به مشتریان جدید رو نداره(پهنای باند اضافی بهش نمی دن)
پس بعید هست که مخابرات بقیه شهر ها بعد از تجربه تهران دوباره اینکارو بکنند...پس یا کیفیتشون باید پایین باشه یا اینا هم ورشکست میشن:n02:
پ.ن:کی میگه پینگ مخابرات خوبه؟!دوست من از مخابرات شهر اصفهان سرویس گرفته پینگش +250 هست با DNS ها
پ.ن2:یه سوال:من کاملا تایم اوت میگیرم وقتی به 4.2.2.4 پینگ می کنم...از اونطرف پینگم در بازی های آنلاین(دوتا2)هم خیلی بالا رفته..کس دیگه ای هست که این مشکلات گریبان گیرش بشه؟

تهرون بله نامحدود هستش مخابراتش. با وجود اینکه خیلی بر ضد مخابرات تهرون میگن ولی من اکثرا دیدم تست 1 مگ نامحدودش
سرعت دانلود حدود 100 تا 120 بوده, کاملا قابل قبوله با ماهی 43ت. اینکه به مشترک جدید سرویس نمیدهند رو از شما میشنوم, واقعا؟
نا گفته نماند که یکی از بچه های کاشون طرح نوروزی مخابرات رو گرفته بووده و سرعت مثلا 512 نامحدودش خیلی کمتر از 64 بوده. ولی بازم باید تست کرد تا مطمئن شد, به نظر خودم نامحدودهاش جواب بده. فقط مشکل اینکه که استان اصفهان 1 ماه این طرح ها رو میذاره سریع هم برمیدارند. تا آدم میره به خودش بجنبه طرح رو برداشتند :n28:
قسمت اول :برای پینگ عزییز من خودم تا 3 ماه پیش یکی از دوستام مخابرات داشت پینگش 24 ساعت شبانه روز 4.2.2.4 از 160 بالاتر نمیرفت.
یه چند وقت پیش هم یکی از بچه های سایت برام تست داخلی گرفت از speedtest.net پینگ داخلی 34 نشون میداد. یعنی مستقیم
اگر پینگ میکردی سرور داخلی حتما زیر 30 بود. دیگه بهتر از این؟ :n01:
قسمت دوم هم بله دقیقا. امروز که کاملااا تایم اوته. برای من یه هفته ایی هست بازی آنلاین با سرورهای اروپایی تعطیل شده.
آخ آخ قبلا پینگم 4.2.2.4 حدود 130 بوووود, امروز صبح 280 بود. الان ظهر هم که تایم اوت.. چراا اینطورری شدههه آخه؟؟

BursT
15-11-2013, 14:49
تهرون بله نامحدود هستش مخابراتش. با وجود اینکه خیلی بر ضد مخابرات تهرون میگن ولی من اکثرا دیدم تست 1 مگ نامحدودش
سرعت دانلود حدود 100 تا 120 بوده, کاملا قابل قبوله با ماهی 43ت. اینکه به مشترک جدید سرویس نمیدهند رو از شما میشنوم, واقعا؟
بله چند وقت پیش به دلیل بدهی مخابرات زیرساخت اعلام کرد که بهش پهنای باند اضافه تعلق نمیگیره...در اخبار دنبال کنید خبرش رو میبینید
مخابرات تهران بد نبود..دوست من باهاش دوتا 2 بازی می کرد و پینگش غالبا زیر 150 بود...ولی خوب دانلود تک لینکش خیلی سرعت پایینی داره...به عبارت دیگه برای بازی هایی که حجم زیادی مصرف می کنند(مثل wow) به درد نمی خورد...ولی از نظر سرعت و برای کسی که می خواست بزاره دانلود واقعا مناسب بود

نا گفته نماند که یکی از بچه های کاشون طرح نوروزی مخابرات رو گرفته بووده و سرعت مثلا 512 نامحدودش خیلی کمتر از 64 بوده. ولی بازم باید تست کرد تا مطمئن شد, به نظر خودم نامحدودهاش جواب بده. فقط مشکل اینکه که استان اصفهان 1 ماه این طرح ها رو میذاره سریع هم برمیدارند. تا آدم میره به خودش بجنبه طرح رو برداشتند :n28:
قسمت اول :برای پینگ عزییز من خودم تا 3 ماه پیش یکی از دوستام مخابرات داشت پینگش 24 ساعت شبانه روز 4.2.2.4 از 160 بالاتر نمیرفت.
یه چند وقت پیش هم یکی از بچه های سایت برام تست داخلی گرفت از speedtest.net پینگ داخلی 34 نشون میداد. یعنی مستقیم
پینگ بیشتر شهر های مخابرات عالی هست ولی من نمی دونم چرا پینگ مخابرات شهر اصفهان خوب نیست(با یه نگاه به تاپیک مخابرات اصفهان هم میشه اینو متوجه شد)

قسمت دوم هم بله دقیقا. امروز که کاملااا تایم اوته. برای من یه هفته ایی هست بازی آنلاین با سرورهای اروپایی تعطیل شده.
آخ آخ قبلا پینگم 4.2.2.4 حدود 130 بوووود, امروز صبح 280 بود. الان ظهر هم که تایم اوت.. چراا اینطورری شدههه آخه؟؟
منم نمی دونم امیدوارم آقای حیدری بیان برامون توضیح بدن:n16:

fastfind
15-11-2013, 17:10
پینگ بیشتر شهر های مخابرات عالی هست ولی من نمی دونم چرا پینگ مخابرات شهر اصفهان خوب نیست(با یه نگاه به تاپیک مخابرات اصفهان هم میشه اینو متوجه شد)

پینگ داخلی یا خارجی؟
این تست 2 تا از دوستان کاشونی توی همین فروم با سرور داخلی:
(128 محدود)

پینگ داخلی کاملا قابل قبوله. پینگ اروپا هم بعید میدونم بالای 200 باشه.

BursT
15-11-2013, 17:37
خارجی...الان از یکی از دوستام که شهرضا هست و مخابرات داره خواستم با 4.2.2.4 پینگ بگیره تایمش 312 بود و ttl هم 42 :|:|
پینگ داخلی که حتی از شاتل هم خوبه :n02:

fastfind
15-11-2013, 17:57
خارجی...الان از یکی از دوستام که شهرضا هست و مخابرات داره خواستم با 4.2.2.4 پینگ بگیره تایمش 312 بود و ttl هم 42 :|:|
پینگ داخلی که حتی از شاتل هم خوبه :n02:

تو اونجایی که من تست شاتل کاشون رو دیدم پینگ داخلی شاتل 70 تا 80 هستش
و خوب به نظرم خوب نیست و زیاده برای سرور داخلی. لطفا اگر تست کردید شاتل کاشون میدونید پینگ داخلیش کمتر از 50 هست بگید.
--- شهرضا؟ :| عزیز جا تا جا فرق داره. حالا به یکی از بچه ها میگم تست 4.2.2.4 مخابرات کاشون بگیره میذارم ببینیم چطوره. ;)

amirkhan_0o0
15-11-2013, 21:17
من خودم به شخصه با یکی از سیستم ها با اینترنت مخابرات پینگ گرفتم نزدیک به 150 بود.
خواهرزاده من تهران نامحدود از مخابرات داره طرح 512کیلوبیت و سرعت 60 تا 65 کیلوبایت اما پینگ 250
حالا خود اصفهان چرا زیاده رو نمی دونم.
البته به هیچ وجه پشتیبانی بایت توی سایر ارائه دهنده ها ارائه نمی شه!
ما که فعلا یه چند ماهی از بایتمون باقیث مونده و انشا الله توی این چند نماه پینگ بهتر بشه.(البته نه این که الان بد باشه!!)

BursT
16-11-2013, 17:15
آقا حیدری عزیز لطف می کنید در مورد دلیل بد بودن پینگ ها با سرورهای اروپایی کمی توضیح بدید؟!
الان با 4.2.2.4 پینگم 190 هست ولی با سرور های valve پینگم بیشتر از 400 هست:n03:

salar79
16-11-2013, 17:52
خدمت شما fastfind ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

C:\Users\flower>ping4.2.2.4
'ping4.2.2.4' is not recognized as an internal or external command,
operable program or batch file.

C:\Users\flower>ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=156ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=165ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=160ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=156ms TTL=49

Minimum = 156ms, Maximum = 165ms, Average = 159ms

C:\Users\flower>

و

C:\Users\flower>ping 8.8.8.8

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=148ms TTL=38
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=153ms TTL=38
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=153ms TTL=38
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=152ms TTL=38

Minimum = 148ms, Maximum = 153ms, Average = 151ms

C:\Users\flower>

fastfind
16-11-2013, 19:32
مرسی salar79 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان. خیلی لطف کردی :n12:
دوستان پست بالایی من رو که دوست عزیزمون زحمتش رو کشید پینگ مخابرات کاشون هستش :n19:

---------------------

آقا حیدری عزیز لطف می کنید در مورد دلیل بد بودن پینگ ها با سرورهای اروپایی کمی توضیح بدید؟!
الان با 4.2.2.4 پینگم 190 هست ولی با سرور های valve پینگم بیشتر از 400 هست:n03:

بله منم پینگ 190 هستش ولی لگ دارم. شما فکر کنید فیفا آنلاین من میرم بازی رو شروع کنم طرف رفته گل هم زده :n02:
یعنی درست میشه؟

mheidarian
18-11-2013, 08:42
دوستان در حال حاضر ping به سرورهای خارجی بدلیل برخی تغییرات در مسیرهای انتقال دیتا با نوسان همراه هست...

دوستان نظرتون در مورد سرویس های ارزش افزوده ADSL مثل Game server، IP TV , Voip و ... چی هست!؟ کدومشون رو ترجیح می دید تا سرویس دهنده ها راه اندازیش کنند؟

fastfind
18-11-2013, 09:02
دوستان در حال حاضر ping به سرورهای خارجی بدلیل برخی تغییرات در مسیرهای انتقال دیتا با نوسان همراه هست...

دوستان نظرتون در مورد سرویس های ارزش افزوده ADSL مثل Game server، IP TV , Voip و ... چی هست!؟ کدومشون رو ترجیح می دید تا سرویس دهنده ها راه اندازیش کنند؟

سلام. تشکر میکنم برای توضیحی که دادید برای پینگ.
خوب نمیشه پینگ به حالت قبلی برگرده؟ قبلا خیلی خوب بود بدون لگ بازی میکردیم.
در مورد اون سرویسها میشه توضیح مختصری بدید؟ آیا شرکت شما هم قادر به چنین خدماتی هست؟
IP TV شامل چه شبکه هایی میشه. پخش تلویزیونی از طریق اینترنت هستش؟
game server زیاد هستش. حالا بایت هم سرور گیم داشته باشه خوبه ولی به نظرم زیاد واجب نیست.
آقای حیدریان امکانش نیست بایت سرویسهای کاهش پینگ رو ارائه بده؟
بعضی از شرکتها هستند سرویسهایی با حجم ترافیک خاصی ارائه میدهند که ما به یک پهنای باند زیاد متصل میشیم
که پینگش با سرورهای خارجی خیلی خوبه و پینگ رو تا حد زیر 100 میلی ثانیه کاهش میده.
اگر قرار باشه پینگ همینطوری باشه ما نمیتونیم بدون مشکل بازی کنیم.
بایت میتونه چنین سرویس رو ارائه بده؟
* جدا از این بحث ,در کل در مورد مواردی که اشاره کردید توضیح مختصری بدید شاید بقیه هم مثل من اطلاعی از این سرویسها نداشته باشند.

mheidarian
18-11-2013, 10:42
سلام. تشکر میکنم برای توضیحی که دادید برای پینگ.
خوب نمیشه پینگ به حالت قبلی برگرده؟ قبلا خیلی خوب بود بدون لگ بازی میکردیم.
در مورد اون سرویسها میشه توضیح مختصری بدید؟ آیا شرکت شما هم قادر به چنین خدماتی هست؟
IP TV شامل چه شبکه هایی میشه. پخش تلویزیونی از طریق اینترنت هستش؟
game server زیاد هستش. حالا بایت هم سرور گیم داشته باشه خوبه ولی به نظرم زیاد واجب نیست.
آقای حیدریان امکانش نیست بایت سرویسهای کاهش پینگ رو ارائه بده؟
بعضی از شرکتها هستند سرویسهایی با حجم ترافیک خاصی ارائه میدهند که ما به یک پهنای باند زیاد متصل میشیم
که پینگش با سرورهای خارجی خیلی خوبه و پینگ رو تا حد زیر 100 میلی ثانیه کاهش میده.
اگر قرار باشه پینگ همینطوری باشه ما نمیتونیم بدون مشکل بازی کنیم.
بایت میتونه چنین سرویس رو ارائه بده؟
* جدا از این بحث ,در کل در مورد مواردی که اشاره کردید توضیح مختصری بدید شاید بقیه هم مثل من اطلاعی از این سرویسها نداشته باشند.

تمام تلاش ما روی این موضوع هست که پینگ های خارج از کشور رو به حالت قبل نزدیک کنیم اما این رو هم در نظر داشته باشید که مسیرهای انتقال دیتا از سرویس دهندگان به سمت دروازه های بین المللی در اختیار شرکت زیرساخت به عنوان متولی اصلی (انحصاری!) است و نقش ما کمرنگ!
سرویس های ارزش افزوده مانند IP tv تنها پخش آنلاین شبکه های ملی و بین المللی نیست بلکه دستیابی به آرشیوی غنی از برنامه های روزهای قبل و سایر محتوای چند رسانه ای با کیفیت بالا نیز مد نظر می باشد. در حال حاضر پایلوت آن راه اندازی شده است و امیدواریم بزودی بتوانیم ارائه آن بصورت عمومی را آغاز کنیم.

BursT
18-11-2013, 13:54

سلام استفاده از سرویس game server بسیار مفید هست ولی به افراد خبره در این زمینه داره...اگر بتوانید با شرکت های بزرگ خارجی قرار داد امضا کنید تا نسبت به ایجاد گیم سرور های آنها اقدام کنید کار جدید و نو هست و بسیار بازخورد خوبی داره

BursT
20-11-2013, 15:56
آقای حیدری یک زمان تقریبی از درست شدن مشکل پینگ ها لطف می کنید ارائه بدید؟

mheidarian
20-11-2013, 19:24
در حال حاضر تنها پینگ به آی پی 8.8.8.8 در وضعیت مناسب قرار دارد و سایر دی ان اس های خارجی، در وضعیت پایدار نیستند... این وضعیت کم و بیش برای سایر سرویس دهندگان نیز به همین منوال است.

mheidarian
26-11-2013, 11:06
وضعیت ping به سرورهای خارجی به حالت نرمال خود بازگشته است...

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=179ms TTL=39
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=174ms TTL=39
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=173ms TTL=39
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=187ms TTL=39

Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss
Minimum = 173ms, Maximum = 187ms, Average = 178ms

.................................................. .................................................. .................

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=128ms TTL=38
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=115ms TTL=38
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=126ms TTL=38
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=119ms TTL=38

Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss
Minimum = 115ms, Maximum = 128ms, Average = 122ms

fastfind
28-11-2013, 00:06

C:\Users\Sir-1>ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=269ms TTL=39
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=267ms TTL=39
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=266ms TTL=39
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=266ms TTL=39

Minimum = 266ms, Maximum = 269ms, Average = 267ms

C:\Users\Sir-1>ping 8.8.8.8

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=122ms TTL=38
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=123ms TTL=38

Minimum = 122ms, Maximum = 123ms, Average = 122ms

C:\Users\Sir-1>ping 4.2.2.6

Pinging 4.2.2.6 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=167ms TTL=38
Reply from 4.2.2.6: bytes=32 time=170ms TTL=38

Ping statistics for 4.2.2.6:
Minimum = 167ms, Maximum = 170ms, Average = 167ms

تعداد سرورهایی که بدون لگ پلی میکردم به یک سوم کاهش پیدا کرده. پینگ درست و خوب شده ولی خدا کنه درست تر بشه.
نشد هم خیالی نیست دیگه, باید واقع بین بود. همین هم خیلی خوبه, والا.

esisuzuki
28-11-2013, 18:15
fastfind پینگت با 4.2.2.4 خیلی داغونه من که isp ایم مضخرف ترین isp ایرانه (مخابرات) میانگین پینگ 4.2.24 160 هست
بهت پیشنهات میکنم ای اس پیت رو عوض کنی البته اگه بازی انلاین انجام میدی
این شرکت ها واسه بازی های انلاین خوبن
صبانت (ندا گستر)
ارتباط برتر کاشان (وایرلس)

fastfind
28-11-2013, 20:39
آره پینگم خراب شده. تا یه ماه پیش خیلی خوب بود 4.2.2.4 بالاتر از 130 نمیومد, الان روی 270 تا 310 ــه.
زیاد بازی آنلاین میکنم ولی تو این مدت نمیشه اصلا بازی کرد.
پینگ داخلی بیشتر برام مهمه تا پینگ خارجی. صبانت کاشون رو میگن پینگ خارجش زیر 150 ست ولی داخلی حدود 100 ــه
این داخلی زیاده. نمیدونم اگر ببینم پینگ داخلی صبانت خوب باشه حتما عوضش میکنم. این بایت پینگ داخلی بالاتر از 70 نمیره
خوبه حداقل, صبانت 100 تا 120 میگن هستش.
اون وایرلس اولش گرون در میاد وگرنه خیلی خوبه فکر کنم از نظر پینگ. موندم چیکار کنم.

BursT
30-11-2013, 01:10
آقای حیدری عزیز مشکل پینگ من هنوز هم متاسفانه پابرجاست :n03:

mheidarian
30-11-2013, 09:15

لطفا جهت بررسی کیفیت خط با واحد فنی تماس حاصل فرمائید.

fastfind
09-12-2013, 15:41

BursT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان شما مشکلت حل شد؟ با پشتیبانی تماس گرفتی؟
من که همچنان پینگ خرابه برام.
تستش:

C:\Users\ >ping 4.2.2.4

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=259ms TTL=38
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=267ms TTL=38
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=268ms TTL=38
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=273ms TTL=38

Minimum = 259ms, Maximum = 273ms, Average = 266ms

C:\Users\ >ping 8.8.8.8

Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=248ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=240ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=230ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=229ms TTL=39

Minimum = 229ms, Maximum = 248ms, Average = 236ms

BursT
12-12-2013, 00:33
ای بابا من پست گذاشتم نیومده که...
والله با چند تا سرور اروپای شرقی مشکل دارم و پینگ رو 300 هست ولی با اروپای غربی بهتره و 200 هست پینگم...در کل یه روز خوبه یه روز بد...ولی راضیم:n16:
مسئولین شرکت بایت،واقعا حیف هست که خدماتتون رو در شهر های بزرگ اطراف مثل اصفهان و قم گسترش نمی دید...با کیفیتی که خدمات بایت داره به راحتی می تونه بازار رو پر کنه

mheidarian
12-12-2013, 08:01
ای بابا من پست گذاشتم نیومده که...
والله با چند تا سرور اروپای شرقی مشکل دارم و پینگ رو 300 هست ولی با اروپای غربی بهتره و 200 هست پینگم...در کل یه روز خوبه یه روز بد...ولی راضیم:n16:
مسئولین شرکت بایت،واقعا حیف هست که خدماتتون رو در شهر های بزرگ اطراف مثل اصفهان و قم گسترش نمی دید...با کیفیتی که خدمات بایت داره به راحتی می تونه بازار رو پر کنه

دوستانی که در مورد پینگ تایم خود با مشکلاتی - البته تنها در برخی ساعات شبانه روز - مواجه هستند، ان شاءالله از اوایل هفته آینده، شرایط پایدارتری را برای شما عزیزان فراهم خواهیم کرد.

BursT
15-12-2013, 15:12
ساعت 3:11 بعدازظهر ...وضعیت بازی انلاین خیلی خرابه:n02:

salar79
15-12-2013, 16:02
سلام دوستان از بین شما کسی رایتل نداره؟
وضعییتش چجوریه؟

Sent from my Xperia L using Tapatalk 4 Beta

BursT
23-12-2013, 19:28
گویا بایت یه سرویس 5 گیگ بخر 10 گیگ ببر به مناسبت شب یلدا قرار داده...گفتم خبررسانی کنم

LOVEFORLOVE
23-12-2013, 19:40
ای ولا به کاشان:n26:

pharm
23-12-2013, 20:28
چیزی بنام ثبات انترنت اصلا تو ایران وجود نداره

mheidarian
23-12-2013, 23:57
گویا بایت یه سرویس 5 گیگ بخر 10 گیگ ببر به مناسبت شب یلدا قرار داده...گفتم خبررسانی کنم

جشنواره فروش ویژه بایت تا 7 دی ماه ادامه دارد...

* تمدید سرویس های 3 و 6 و 12 ماهه به ترتیب دارای 1 و 2 و 3 ، ترافبک و زمان هدیه می باشند.
* خرید بسته ترافیک 5 گیگ ==> 5 گیگ ترافیک هدیه
* کسانی که قبلا از بایت سرویس داشتند، رانژه رایگان برای ثبت نام مجدد شامل حال ایشان خواهد شد.

BursT
24-12-2013, 03:07
جشنواره فروش ویژه بایت تا 7 دی ماه ادامه دارد...

* تمدید سرویس های 3 و 6 و 12 ماهه به ترتیب دارای 1 و 2 و 3 ، ترافبک و زمان هدیه می باشند.
* خرید بسته ترافیک 5 گیگ ==> 5 گیگ ترافیک هدیه
* کسانی که قبلا از بایت سرویس داشتند، رانژه رایگان برای ثبت نام مجدد شامل حال ایشان خواهد شد.
مدیریت بایت برنامه ای برای گسترش فعالیت و ارائه خدمات در شهر اصفهان ندارن؟به خدا حیف همچین ISP با کیفیتی هست که کارشو گسترش نده:n03:

BursT
29-12-2013, 04:32
اقای حیدریان عزیز، مشکلی که چند وقته باهاش گریبان گیر هستم این هست که در ساعات رایگان سیستم به هیچ وجه اجازه استفاده از فیلتر شکن هارو نمی ده.از طرفی متاسفانه steam community فیل-تر هست و من نمی تونم به steam وارد بشم...
آیا راهی هست که این مشکل رفع بشه؟پیشاپیش بابت زحمات ممنونم:n16:

mheidarian
29-12-2013, 08:14
اقای حیدریان عزیز، مشکلی که چند وقته باهاش گریبان گیر هستم این هست که در ساعات رایگان سیستم به هیچ وجه اجازه استفاده از فیلتر شکن هارو نمی ده.از طرفی متاسفانه steam community فیل-تر هست و من نمی تونم به steam وارد بشم...
آیا راهی هست که این مشکل رفع بشه؟پیشاپیش بابت زحمات ممنونم:n16:

متاسفانه بدلیل اینکه منبع فیلترشکن یا پراکسی ها مشخص نمی باشد نمی توان در این مورد اقدام خاصی صورت پذیرد. چنانچه تنها در بازه رایگان شبانه در اتصال فیلترشکن خود مشکل دارید می توانید از دقایقی قبل از آن نسبت به اتصال اقدام فرمائید اما اگر منظور کارکرد فیلترشکن می باشد، توصیه می شود به جای استفاده از برنامه های رایگان، از پراکسی اختصاصی استفاده فرمائید.

BursT
29-12-2013, 12:34
متاسفانه بدلیل اینکه منبع فیلترشکن یا پراکسی ها مشخص نمی باشد نمی توان در این مورد اقدام خاصی صورت پذیرد. چنانچه تنها در بازه رایگان شبانه در اتصال فیلترشکن خود مشکل دارید می توانید از دقایقی قبل از آن نسبت به اتصال اقدام فرمائید اما اگر منظور کارکرد فیلترشکن می باشد، توصیه می شود به جای استفاده از برنامه های رایگان، از پراکسی اختصاصی استفاده فرمائید.
از منابع اختصاصی استفاده می کنم و حتی اگه قبل از بازه رایگان هم متصل بشم بازهم با انتقال کوچکترین ترافیکی دی سی میشم

mheidarian
29-12-2013, 20:23
به اطلاع کلیه مشترکین بایت و سایر عزیزان می رساند که سرویس تلویزیون اینترنتی IPTV بایت راه اندازی شد.
افتخار داریم به عنوان اولین سرویس دهنده اینترنت پرسرعت در شهرستان کاشان توانسته ایم سرویس ارزش افزوده IPTV را برای مشترکین ADSL خود ارائه دهیم.
با این سرویس کلیه مشترکین می توانند با پرداخت مبلغ جزئی آبونمان، از آرشیو غنی محتوای چندرسانه ای صدا و سیما و دیگر مراکز تولید محتوا بصورت آنلاین و با قابلیت جستجو در محتوای قدیمی و دلخواه بهره مند شوند. این سرویس با پیاده سازی آخرین متدهای فشرده سازی و stream محتوا می تواند کیفیت پخش محتوای خود را بر اساس سرعت لحظه ای یا سرویس مشترک وفق داده و بدون قطعی نسبت به پخش با کیفیت محتوا اقدام کند.
آرشیو غنی فیلم ها و سریال ها با کیفیت HD از دیگر محتوای فعلی این تلویزیون می باشد.
نرم افزار تهیه شده قابلیت نصب روی انواع سیستم عامل های دسکتاپ و پلتفرم های موبایل (وینفون (بزودی)، آندروید، ios) و حتی تلویزیون های هوشمند (در آینده نزدیک) را دارد.
امیدواریم این خدمت مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد، اطلاعات بیشتر را در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مشاهده فرمائید... با آرزوی موفقیت برای همه شما

BursT
30-12-2013, 05:58
به اطلاع کلیه مشترکین بایت و سایر عزیزان می رساند که سرویس تلویزیون اینترنتی IPTV بایت راه اندازی شد.
افتخار داریم به عنوان اولین سرویس دهنده اینترنت پرسرعت در شهرستان کاشان توانسته ایم سرویس ارزش افزوده IPTV را برای مشترکین ADSL خود ارائه دهیم.
با این سرویس کلیه مشترکین می توانند با پرداخت مبلغ جزئی آبونمان، از آرشیو غنی محتوای چندرسانه ای صدا و سیما و دیگر مراکز تولید محتوا بصورت آنلاین و با قابلیت جستجو در محتوای قدیمی و دلخواه بهره مند شوند. این سرویس با پیاده سازی آخرین متدهای فشرده سازی و stream محتوا می تواند کیفیت پخش محتوای خود را بر اساس سرعت لحظه ای یا سرویس مشترک وفق داده و بدون قطعی نسبت به پخش با کیفیت محتوا اقدام کند.
آرشیو غنی فیلم ها و سریال ها با کیفیت HD از دیگر محتوای فعلی این تلویزیون می باشد.
نرم افزار تهیه شده قابلیت نصب روی انواع سیستم عامل های دسکتاپ و پلتفرم های موبایل (وینفون (بزودی)، آندروید، ios) و حتی تلویزیون های هوشمند (در آینده نزدیک) را دارد.
امیدواریم این خدمت مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد، اطلاعات بیشتر را در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مشاهده فرمائید... با آرزوی موفقیت برای همه شما
هزینه ترافیک مصرف شده جداگانه محاسبه میشه؟
برای مثال اگر حجم یک برنامه تلویزیونی 1 گیگ باشه،و مشتری اون برنامه رو کامل ببینه،یک گیگ از ترافیک مشتری مصرف میشه؟
یا فقط با پرداخت هزینه اشتراک و بدون پرداخت هزینه ی اضافی و بدون کم شدن حجم ترافیکش می تونه هر چه قدر که بخواد از ترافیکش استفاده کنه؟

mheidarian
30-12-2013, 09:27
هزینه ترافیک مصرف شده جداگانه محاسبه میشه؟
برای مثال اگر حجم یک برنامه تلویزیونی 1 گیگ باشه،و مشتری اون برنامه رو کامل ببینه،یک گیگ از ترافیک مشتری مصرف میشه؟
یا فقط با پرداخت هزینه اشتراک و بدون پرداخت هزینه ی اضافی و بدون کم شدن حجم ترافیکش می تونه هر چه قدر که بخواد از ترافیکش استفاده کنه؟

حجم مصرفی از ترافیک مشترک کاسته خواهد شد. حجم مصرفی به دلیل استفاده از تکنیک های فشرده سازی پیشرفته، بسیار کم می باشد.

mheidarian
04-01-2014, 10:27
طرح تعویض مودم های فرسوده مشترکین بایت آغاز شد

با هدف یکپارچه سازی زیرساخت های اتصال به شبکه و افزایش کیفیت و پایداری سرویس اینترنت مشترکین و رضایت هرچه بیشتر از خدمات بایت و بهبود فرآیند پشتیبانی مشتریان، طرح تعویض مودم های فرسوده معمولی با مودم بی سیم زایکسل، از تاریخ 14 دی 1392 به مدت یک ماه انجام می پذیرد... اطلاعات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

سه سرویس جدید به لیست سرویس های اینترنت پرسرعت بایت افزوده شد

سرویس های 3 ماهه بایت از هم اینک برای همه سرعت ها دارای تنوع بیشتری شده اند.... اطلاعات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

آشنایی بیشتر با رسانه اینترنتی را در سایت های یک پزشک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، ----------- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطالعه کنید...

fastfind
06-01-2014, 21:05
جدا از هر بحثی, حتی با اینکه نامحدود دارم و هدیه شامل من نشد
ولی واقعا 1 گیگ هدیه به مناسبت برف زمستانی کار قشنگی بود. ایولا. حتی پیامکش هم قابل تقدیر بود.
gL

fastfind
11-01-2014, 23:14
دوستانی که بایت دارید, در حال حاضر بالاترین سرعت دانلودتون در روز چقدره؟
من که نامحدود دارم و سرعت دانلودم حداکثر 20 هست و خوب قاعده ش هم همینه.
سرویس های حجمی آخرین سرعتش چنده برای شماها؟

BursT
12-01-2014, 02:08

تا 450 و 500 میره مال من...
سرویس طلایی هم دارم
به نظر من شما یه تماس با آقای حیدری یا خود آقای قنبری بگیر و در خواست سرویس هایی مشابه با ART شاتل بکن.با توجه به روحیه مشتری مداری که من در بایت می بینم فکر می کنم روی پیشنهادت فکر میشه و همچین سرویس هایی هم اضافه خواهد شد:n16:

mheidarian
12-01-2014, 09:07

دوست عزیز ان شاءالله در آینده ای نزدیک بتوانیم شرایط مناسب تری را برای مشترکین دارای سرویس های نامحدود فراهم اوریم. البته ناگفته نبماند در حال حاضر مشترکین نامحدود به صورت Dedicate (اختصاصی) در تمام ساعات دوره خود، از سرویس بهره مند هستند اما نظر و برنامه آینده ما حرکت به سمتی است که افزایش سرعت با توجه به سقف های مصرف مشخص،برای این سرویس ها فراهم آوریم...

fastfind
12-01-2014, 22:36
ممنون. واقعا عالی میشه. تشکر.
--
---
دوستان کسی هست اینجا شاتل داشته باشه؟ من از نمایندگی شاتل اینجا سوال کردم برای سرویسهای سرعت بالای 6 و 8
گفتند در حال حاضر تنها بالاترین سرعتی که ارائه میشه 2 مگ هستش!
میخوام ببینم میخواسته منو بپیچونه یا واقعا شاتل تو کاشون خط ها رو نهایت تا 2 مگ میبنده؟ (البته من پارس آنلاین رو هم داشتم
قبلنا نهایت تا 2 مگ بود)
پس این تبلیغات پر زرق و برق فقط برای شهر خاصی هستش.
پس شاید دلیل اینکه های وب و آسیاتک و ... اینجا نمایندگی ندارند همین میتونه باشه؟
چطوریه؟ یعنی زیر ساخت و مخابرات کاشان اینقدر وضعش خرابه که شرکتها
نمیتونن سرویس بالاتر از 4 مگ روی بستر خطوط ارائه نمیدهند؟ بحث اصلیم رو شاتله. اینکه میگه 2 مگ بیشتر نمیدیم حتی توی روز
واقعیته یا زنه همینطور یه چیزی از دهنش دراومد گفت و سرعت بالاتر میدن و به من اینطوری گفت؟

vetvat
13-01-2014, 10:25
--
---
دوستان کسی هست اینجا شاتل داشته باشه؟ من از نمایندگی شاتل اینجا سوال کردم برای سرویسهای سرعت بالای 6 و 8
میخوام ببینم میخواسته منو بپیچونه یا واقعا شاتل تو کاشون خط ها رو نهایت تا 2 مگ میبنده؟ (البته من پارس آنلاین رو هم داشتم
قبلنا نهایت تا 2 مگ بود)
پس شاید دلیل اینکه های وب و آسیاتک و ... اینجا نمایندگی ندارند همین میتونه باشه؟
نمیتونن سرویس بالاتر از 4 مگ روی بستر خطوط ارائه نمیدهند؟ بحث اصلیم رو شاتله. اینکه میگه 2 مگ بیشتر نمیدیم حتی توی روز
واقعیته یا زنه همینطور یه چیزی از دهنش دراومد گفت و سرعت بالاتر میدن و به من اینطوری گفت؟

من 1 ماه پیش سرویس برلیان از بایت گرفتم که سرعت دانلودم تا 750 هم بالا میرفت اما یه مدتی هست که وقتی دانلود میزنم با کمال تعجب دانلود منیجرم سرعت 1 مگابیت و بیشتر رو نشون میده که کاملا شوکه شدم...
از سر کنجکاوی رفتم داخل محیط مودم دیدم سرعت آپ شدن مودم رو برای دانلود زده 9216 و برای آپلود زده 768 ! با پشتیبانی تماس گرفتم متوجه شدم سرویس های برلیان تا سقف 9 مگابیت در حال حاضر باز شده. بگذریم از اینکه سرعت بالا اول از همه به نفع خودشون هست ولی خداوکیلی لذت داره با 1 مگابیت دانلود کنی! یعنی 700 مگ در 700 ثانیه!
پس زیرساخت احتمالا مشکلی نداره و این شاتل هست که در حال حاضر سرعت بالاتر تو کاشون ارائه نمی ده...
دوستان دیگه ای هم هستن که از این نوع سرویس رو داشته باشن؟ امیدوارم موقتی نباشه فقط.

mheidarian
13-01-2014, 10:36
--
---
قبلنا نهایت تا 2 مگ بود)

دوست عزیز در اینکه زیرساخت مخابراتی در همه نقاط شهر و مراکز مخابراتی یکسان نیست، شکی نیست اما ارائه سرویس در مناطقی که امکان واگذاری سرویس بالاتر وجود دارد، بستگی به آمادگی سرویس دهنده و پهنای باند آنها دارد.
در حال حاضر بایت، به صورت عملی و واقعی، نسبت به ارائه سرعت های بالاتر از حدود 2سال پیش اقدام کرده است و برنامه های ویژه ای هم برای آینده نزدیک دارد.
فقط در جریان باشید ارئه این سرویس ها تنها در مناطق مخابراتی خاص و برای فاصله های مشخص سرویس گیرنده (مشترک) تا مرکز مخابراتی مهیا است. حتما می دانید که کیفیت خط ADSL با فاصله از مرکز مخابراتی، رابطه معکوس دارد یعنی فاصله زیاد، کیفیت را کم می کند و بلعکس فاصله کمتر کیفیت و پایداری بیشتر و ارائه سرعت بالاتر را فراهم می کند.
پیشنهاد می کنم اگر به دنبال سرعت های بالا هستید، با واحد پشتیبانی بایت تماس بگیرید یا شناسه خود را برای بنده پیام خصوصی کنید تا امکان ارائه سرعت بالاتر (در سرویس های حجمی) بررسی شود.

fastfind
13-01-2014, 12:52
من 1 ماه پیش سرویس برلیان از بایت گرفتم که سرعت دانلودم تا 750 هم بالا میرفت اما یه مدتی هست که وقتی دانلود میزنم با کمال تعجب دانلود منیجرم سرعت 1 مگابیت و بیشتر رو نشون میده که کاملا شوکه شدم...
از سر کنجکاوی رفتم داخل محیط مودم دیدم سرعت آپ شدن مودم رو برای دانلود زده 9216 و برای آپلود زده 768 ! با پشتیبانی تماس گرفتم متوجه شدم سرویس های برلیان تا سقف 9 مگابیت در حال حاضر باز شده. بگذریم از اینکه سرعت بالا اول از همه به نفع خودشون هست ولی خداوکیلی لذت داره با 1 مگابیت دانلود کنی! یعنی 700 مگ در 700 ثانیه!
پس زیرساخت احتمالا مشکلی نداره و این شاتل هست که در حال حاضر سرعت بالاتر تو کاشون ارائه نمی ده...
دوستان دیگه ای هم هستن که از این نوع سرویس رو داشته باشن؟ امیدوارم موقتی نباشه فقط.

WoooooW... واقعا ؟ خیلی عالیه اینطوری. به قول شما یه لذت خاصی داره نت با سرعت 8 و 9 مگ.
عزیز خیلی تشکر که این موضوع رو گفتی. پس واقعا زیرساخت توان ارائه چنین سرعتی رو داره.
حالا شاتل چه از روی عمد و چه از روی غیر عمد نمیتونه و یا نمیخواد سرعتهای بالاتر بده.
سر قضیه شاتل من خیلی تاسف خوردم. خوب یکی نیست بگه خوب ما که قراره برجی 40 ت بدیم برای 8 مگ, خوب دیگه چه مشکلیه؟
باز پیگیری میکنم طی هفته های بعد ببینیم طبق گفته شون امکان داره ارائه بشه یا نه.
همین بیشتر میخواستم بدونم کسی سرعت دانلود بالای 800 تا 1 مگ داشته در کاشون یا یا نه که شما گفتی, تشکر.
ماشاال... بایت D: خیلی خوبه.

دوست عزیز در اینکه زیرساخت مخابراتی در همه نقاط شهر و مراکز مخابراتی یکسان نیست، شکی نیست اما ارائه سرویس در مناطقی که امکان واگذاری سرویس بالاتر وجود دارد، بستگی به آمادگی سرویس دهنده و پهنای باند آنها دارد.
در حال حاضر بایت، به صورت عملی و واقعی، نسبت به ارائه سرعت های بالاتر از حدود 2سال پیش اقدام کرده است و برنامه های ویژه ای هم برای آینده نزدیک دارد.
فقط در جریان باشید ارئه این سرویس ها تنها در مناطق مخابراتی خاص و برای فاصله های مشخص سرویس گیرنده (مشترک) تا مرکز مخابراتی مهیا است. حتما می دانید که کیفیت خط ADSL با فاصله از مرکز مخابراتی، رابطه معکوس دارد یعنی فاصله زیاد، کیفیت را کم می کند و بلعکس فاصله کمتر کیفیت و پایداری بیشتر و ارائه سرعت بالاتر را فراهم می کند.
پیشنهاد می کنم اگر به دنبال سرعت های بالا هستید، با واحد پشتیبانی بایت تماس بگیرید یا شناسه خود را برای بنده پیام خصوصی کنید تا امکان ارائه سرعت بالاتر (در سرویس های حجمی) بررسی شود.

ممنونم برای ارائه ی اطلاعات.
راستش از شانس بد من در بدترین حالت ممکن از مرکز مخابراتی محل قرار دارم.
پیش شماره ی 533 هستم و مرکز مخابراتی امیرکبیر. محل سکونت هم حدود خیابان سلمان(حدود پیتزا پیتزا)
هستش. دست کم حدودا بین 3 تا 4 کیلومتر فاصله ی ما با مرکز امیرکبیر هستش. اصلا کیفیت خط و نویز جالب نیست.
این اطلاعات خط از ورودی سیم مخابرات به منزل:
---
این هم اطلاعات داخل منزل پشت مودم:
---
با اطلاعات کمی که دارم فکر نمیکنم اصلا خط من توان کشش سرویسهای 8 و یا 9 مگ رو داشته باشه.
آقای حیدریان نظر شما چی هستش؟ بیشترین توان خطم چقدره که مشکل دار نشه؟
و اینم بگم یه خط و سرویس از بایت دارم و به خاطر کیفیت و پینگ دست بهش نزدم.
یه خط دیگه هست میخواستم روی اون شاتل رو تست کنم که نمایندگیش اینطوری گفت به من.
در کل اینطور که دیدم بدترین مرکز مخابراتی امیرکبیر هستش :|
یکی از دوستان بنده هم بایت دارند و بلوار ساحلی تقریبا نزدیک
ورزشگاه پوریا ولی منزلشون هست ولی با اینکه فاصله شون تا مرکز مهماندوست بالای 3 کیلومتر هست ولی
وضعیت خطش خیلی بهتر از منه و توی مودم خطش روی 6 مگ هستش. نمیدونم چرا از اول تا حالا امیرکبیر کیفیت نداره.

mheidarian
13-01-2014, 15:06

بله سرویس های برلیان در مراکز خاص و برای مشترکینی که از نظر کیفیت خط در وضعیت مناسبی بوده باشند، بر روی 9216 کیلوبیت در ثانیه برای دریافت و 768 کیلوبیت برای ارسال تنطیم شده است.
این تغیییرات موقتی نخواهد بود و تا مادامی که امکان فنی مخابرات و شرایط کیفیت خط مشترک وجود داشته باشد، پابرجاست.
بله واقعا دانلود یک فیلم با کیفیت HD در عرض 10 تا 15 دقیقه حتی گاهی خیلی سریعتر از لباس پوشیدن و رفتن به خانه یک دوست و آشنا و گرفتن دی وی دی آن است! ;)