PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کانکت شدن اینترنت گوشی نوکیا X2-00

Ship Storm
06-07-2011, 22:11
سلام
من یک سوال دارم در مورد اینترنت این گوشی دارم
نرم افزار Nimbuzz رو من از سایتش دانلود و نصب کردم و یوزر هم ساختم تو سایتش اما نمیدونم علت چیه که نتنها این نرم افزار بلکه ShMessenger هم کانکت نمیشه
قبلا Htc داشتم خیلی راحت کانکت میشد اما این نوکیا X2 نمیدونم علتش چیه که کانکت نمیشه و میزنه Concection Failed
سیم کارت ایرانسل هم روش هست و تنظمیات GPRS هم ذخیره شده اما باز هم این نرم افزارهای مسنجر کانکت نمیشن روش
ناگفته نمونه که وقتی به قسمت وب میری خود به خود به سایت ویترین وصل میشه و مشکلی نداره و یک علامت E بالای صفحه نمایش ظهر میشه که درون یک مستطیل مانند قرار گرفته ولی موقعی که میرم تو نرم افزارهای مسنجر و کانکت رو میزم این گزینه E نمیاد و میرم تو قسمت Conectivyty و اونجا قسمت packet Data رو وارد میشم و packet Data Conect رو میزارم رو حالت Always Online و در این جال علامت E بالا صفحه نمایش ظاهر میشه ولی دیگه مثل زمانی که میخواد وصل بشه به سات ویترین ایرانسل داخل یک مستطیل مانند قرار نگرفته
نمیدونم جریان چیه ولی فکر میکنم زمان اجرای نرم افزارهای مسنجر هیچ سند و رسیوی و به قولی کانکتی صورت نگرفته و همین باعث میشه که Conection Failed بده
کسی از دوستان اگر در این زمینه تجربه داره که چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد ممنون میشم
در ضمن اگر راه حلی برای استفاده از اینترنت روی کامیپوتر بر روی گوشی هست اون رو هم بگید
ADSL که وصله کاری کنیم که روی گوشی بتونیم ازش استفاده کنیم
ممنون :20:

golmohammadi
08-07-2011, 11:43
سلام
برنامه نمیتونه از اینترنت گوشی استفاده کنه
حقیقتش اینطوری نمیتونم بگم بایستی خود گوشی پیشم باشه تا تعریف کنم
اما جاوا های سونی اریکسون براحتی کانکت میشدند

میرم تو نرم افزارهای مسنجر و کانکت رو میزم این گزینه E نمیاد
اصولا وقتی برنامه را باز کردی و رفتی چت بایستی علامت e ظاهر بشه
در غیر اینصورت هنوز مشکلی وجود داره
این مشکل میتونه از تنظیمات گوشی و برنامه باشه
برنامه نیمبوز جاوا نمیدونم تنظیماتش چقدر با سیمبیان یا اندروئید فرق داره واسهه مین نمیتونم کمکی کنم
ولی بهتره تنظیمات اینترنت گوشی را پاک کرده و دوباره نصبش کنی
دقت کن فقط یک اکسس پوینت وجود داشته باشه اونم gprs ایرانسل
در ضمن از برنامه های دیگر نیز بهتره برای تست استفاده کنی

Ship Storm
08-07-2011, 11:51
ایول دمت گرم
حل شد مشکل
رفتم گذاشتم روی gprs irancell و wap + mms رو پاک کردم و یک اکسس پینت هم ساختم با gprs irancel و اومدم زدم خودش کانکت شد و علامت e اومد و مستطیل دورش هم ظاهر شد
مشکل چند هفته ای ما رو حل کردی
خدا خیرت بده
ممنون :11:

h i v a
09-07-2011, 07:57
ایول دمت گرم
حل شد مشکل
رفتم گذاشتم روی gprs irancell و wap + mms رو پاک کردم و یک اکسس پینت هم ساختم با gprs irancel و اومدم زدم خودش کانکت شد و علامت e اومد و مستطیل دورش هم ظاهر شد
مشکل چند هفته ای ما رو حل کردی
خدا خیرت بده
ممنون :11:
سلام میشه خواهش کنم بگین دقیقا چی کار کردین که مشکل گوشیتون حل شد؟؟
آخه منم چند وقته همین مشکل و با X2 دارم

steskan
08-08-2011, 20:14
سلام دوست عزیز منم همین مشکل رو با گوشی x2 دارم خواهش میکنم راهنماییم کنین من که نفهمیدم چجوری این آیدیمه اگه میشه اد کنین و باهم در اتباط باشیم steskan مهرداد

Ship Storm
13-08-2011, 18:22
سلام میشه خواهش کنم بگین دقیقا چی کار کردین که مشکل گوشیتون حل شد؟؟
آخه منم چند وقته همین مشکل و با X2 دارم

سلام دوست عزیز منم همین مشکل رو با گوشی x2 دارم خواهش میکنم راهنماییم کنین من که نفهمیدم چجوری این آیدیمه اگه میشه اد کنین و باهم در اتباط باشیم steskan مهرداد

وارد منو بشید setting و بعدconfiguration و سپس default config و روی GPRS تنظیم کنید

vaah
19-11-2011, 17:05
سلام بچه ها من هر کاری میکنم مشکل کانت شدنتبا گوشیم حل نمیشه
گوشیم x2است و همه کارایی که گفتین کردم ولی کانت نمیشه
خواهش میکنم کمکم کنید

You & I
25-11-2011, 19:47
دوست عزیز یه بار تنظیمات جی پی ار اس رو روی دیفالت برگردون بعد دوباره اگه سیمت همراه اوله سریال گوشیتو به 8008 اس بده تا تنظیمات برات ارسال بشه !
اگه ایراسله گوشی رو ریست کن سیم رو درار دوباره بنداز تا تنظیمات رو اپراتور برات بفرسته !
موفق باشی

LORDAMIR73
17-02-2012, 10:33
سلام و درود ب همه
خدایی من این کارارو انجام دادم ولی هنو مشکلم حل نشد. درواقع با گوشیم یعنیX2 ‎‏ نمیتونم ‏UC B ‎رو باز کنم و مثلا برم فیس بوک.کانکشن فیلد میده.‏HELP ME PLZ

majideblis
15-10-2012, 11:59
سلام دوستان منم با گوشی x2 مشکل دارم هر روشی که تو اینترنت بچه ها گفتن رو انجام دادم ولی هیچ فایده ای نداره هر نرم افزاری رو امتحان کردم اپرا مینی نیم باز shمسنجر و یو سی براوز ولی هیچ کدوم کار نکرد خداییش کسی نیست که گوشی x2 دستش باشه این مشکلش حل شده باشه به نظر من یه کار غیر ممکنه.این گوشی با نرم اقزارهایی که به نت کانکت میشن مشکل داره خلاصه اگه کسی این مشکل رو حل کرد اینجا بزاره تا همه از جمله خودم استفاده کنیم البته یکی از دوستان نمیدونم تا چه حد درست باشه گفته که مشکلش حل شده که من فکر میکنم راست نمیگه رو کمک شما دوستان حساب باز کردم اگه کمکم کنید این مشکلم حل بشه ممنون میشم

malayer71
10-01-2013, 21:26
سلام دوستان منم با گوشی x2 مشکل دارم هر روشی که تو اینترنت بچه ها گفتن رو انجام دادم ولی هیچ فایده ای نداره هر نرم افزاری رو امتحان کردم اپرا مینی نیم باز shمسنجر و یو سی براوز ولی هیچ کدوم کار نکرد خداییش کسی نیست که گوشی x2 دستش باشه این مشکلش حل شده باشه به نظر من یه کار غیر ممکنه.این گوشی با نرم اقزارهایی که به نت کانکت میشن مشکل داره خلاصه اگه کسی این مشکل رو حل کرد اینجا بزاره تا همه از جمله خودم استفاده کنیم البته یکی از دوستان نمیدونم تا چه حد درست باشه گفته که مشکلش حل شده که من فکر میکنم راست نمیگه رو کمک شما دوستان حساب باز کردم اگه کمکم کنید این مشکلم حل بشه ممنون میشم

تنظیمات اینترنت به صورت دستی
رای منوی انگلیسی (نوکیا x2)

ابتدا بروید به آدرس:

Menu > Settings > Configuration > Personal Settings

و همه آیتم هایی که تو این قسمت هستند رو Delete کنید.
سپسَ Add را انتخاب کنید:
حال ACCESS POINT را Select (انتخاب ) کنید.
Account Name: Irancell-GPRS
Access Point Settings
Bearer Settings
Packet Data acc. pt.: mtnirancell
Network Type: IPv6
Authentication Type: Normal

دکمه back را چند بار انتخاب کنید ، تا به بخش Personal accounts برید. حال گزینه options را انتخاب سپس Activate را انتخاب کنید.
Active The New ACCESS POINT
-------------
بروید به آدرس:

سپس Options > Add new>Web

Account Name: Irancell-WEB
Use Pref. Access Pt: Yes

دکمه back را چند بار انتخاب کنید ، تا به بخش Personal accounts برید. حال گزینه options را انتخاب سپس Activate را انتخاب کنید.
Active The New WEB

Menu > Settings > Configuration > Default Config. Sett > Personal Config> Default

Menu > Settings > Configuration> Default in All Apps: Yes

malayer71
10-01-2013, 21:27
دوستان عزیز این روش من اجرا کردم جواب داد مطمئن باشید برا شماهم ج میده :

ابتدا بروید به آدرس:

سپسَ Add را انتخاب کنید:
Access Point Settings
Bearer Settings

-------------
بروید به آدرس:

Active The New WEB

Menu > Settings > Configuration > Default Config. Sett > Personal Config> Default

با آرزوی موفقیت برا همگی

malayer71
10-01-2013, 21:31

ابتدا بروید به آدرس:

سپسَ Add را انتخاب کنید:
Access Point Settings
Bearer Settings

-------------
بروید به آدرس:

Active The New WEB

سلام
من یک سوال دارم در مورد اینترنت این گوشی دارم
نرم افزار Nimbuzz رو من از سایتش دانلود و نصب کردم و یوزر هم ساختم تو سایتش اما نمیدونم علت چیه که نتنها این نرم افزار بلکه ShMessenger هم کانکت نمیشه
قبلا Htc داشتم خیلی راحت کانکت میشد اما این نوکیا X2 نمیدونم علتش چیه که کانکت نمیشه و میزنه Concection Failed
سیم کارت ایرانسل هم روش هست و تنظمیات GPRS هم ذخیره شده اما باز هم این نرم افزارهای مسنجر کانکت نمیشن روش
ناگفته نمونه که وقتی به قسمت وب میری خود به خود به سایت ویترین وصل میشه و مشکلی نداره و یک علامت E بالای صفحه نمایش ظهر میشه که درون یک مستطیل مانند قرار گرفته ولی موقعی که میرم تو نرم افزارهای مسنجر و کانکت رو میزم این گزینه E نمیاد و میرم تو قسمت Conectivyty و اونجا قسمت packet Data رو وارد میشم و packet Data Conect رو میزارم رو حالت Always Online و در این جال علامت E بالا صفحه نمایش ظاهر میشه ولی دیگه مثل زمانی که میخواد وصل بشه به سات ویترین ایرانسل داخل یک مستطیل مانند قرار نگرفته
نمیدونم جریان چیه ولی فکر میکنم زمان اجرای نرم افزارهای مسنجر هیچ سند و رسیوی و به قولی کانکتی صورت نگرفته و همین باعث میشه که Conection Failed بده
کسی از دوستان اگر در این زمینه تجربه داره که چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد ممنون میشم
در ضمن اگر راه حلی برای استفاده از اینترنت روی کامیپوتر بر روی گوشی هست اون رو هم بگید
ADSL که وصله کاری کنیم که روی گوشی بتونیم ازش استفاده کنیم
ممنون :20: