PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرینت نگرفتن پرینتر hp deskjet 3820

naser_feb8646
06-07-2011, 18:18
سلام
دوستان من چند سال پیش یه پرینتر HP deskjet 3820 خریدم و ازش استفاده میکردم جوهر کاتریجش تموم شد و من دیگه براش کاتریج نگرفتم تا امروز حالا که کاتریج های نو رو گذاشتم توش و پرینتر رو روشن میکنم چراغهای پاور و تمام شدن کاغذ خاموش و روشن میشه و وقتی کاغذ میزارم و کلید تموم شدن کاغذ رو میزنم دستگاه یک کاغذ رو میکشه و همونطور به صورت سفید میده بیرون
میشه لطف کنید و کمکم کنید

mehran gorji
06-07-2011, 20:56
سلام
دوستان من چند سال پیش یه پرینتر HP deskjet 3820 خریدم و ازش استفاده میکردم جوهر کاتریجش تموم شد و من دیگه براش کاتریج نگرفتم تا امروز حالا که کاتریج های نو رو گذاشتم توش و پرینتر رو روشن میکنم چراغهای پاور و تمام شدن کاغذ خاموش و روشن میشه و وقتی کاغذ میزارم و کلید تموم شدن کاغذ رو میزنم دستگاه یک کاغذ رو میکشه و همونطور به صورت سفید میده بیرون
میشه لطف کنید و کمکم کنید
سلام
کارتریج رو در بیارید و هدش را روی دستمال بکشید ببینید جوهر روان روی دستمال میاید؟
از کارتریج رنگی هم روی دستمال تست بگیرید.
این مدل ها هد روی کارتریج اند و از بایت دستگاه نباید مشکلی داشته باشد.

EXTREME
06-07-2011, 21:26
سنسور ی که کاغذ ازش رد میشرو چک کنید ممکنه کثیف شده باشه یا شکسته باشه

naser_feb8646
06-07-2011, 21:40
سلام
کارتریج رو در بیارید و هدش را روی دستمال بکشید ببینید جوهر روان روی دستمال میاید؟
از کارتریج رنگی هم روی دستمال تست بگیرید.
این مدل ها هد روی کارتریج اند و از بایت دستگاه نباید مشکلی داشته باشد.

کاتریج رو نو گرفتم ولی باز هم تست کردم بله جوهر روان هست

سنسور ی که کاغذ ازش رد میشرو چک کنید ممکنه کثیف شده باشه یا شکسته باشه

میشه لطف بفرمایید بیشتر توضیح بدین

EXTREME
06-07-2011, 21:46
کاتریج رو نو گرفتم ولی باز هم تست کردم بله جوهر روان هست

میشه لطف بفرمایید بیشتر توضیح بدین
ببینید کاغذ بعد از اینکه توسط پیکاب گرفته شد بعد باید از یک سنسور بگذره که زیر قاب هد هست یک سنسور بعد از اون کاغذ از غلطک رد میشه
دستگاهتون رو کج بگیرید یا موقع پرینت تغییر زاویه بدینش ببینید بازم کاغذ سفید میده بیرون

mehran gorji
07-07-2011, 07:40
ببینید کاغذ بعد از اینکه توسط پیکاب گرفته شد بعد باید از یک سنسور بگذره که زیر قاب هد هست یک سنسور بعد از اون کاغذ از غلطک رد میشه
دستگاهتون رو کج بگیرید یا موقع پرینت تغییر زاویه بدینش ببینید بازم کاغذ سفید میده بیرون
یک سری از این مدلها توی تست مشکی رو نمیزنند و فقط رنگی را پرینت میکنند.
بهتر است تست از سیستم بگیرید