PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریستارت مکرر HP Pavilion و رفتن به منوی System repair

Vahab60
06-07-2011, 18:13
سلام دوستان بنده یک لپ تاپ HP Pavilion dv3 دارم امروز وقتی روشنش کردم سیستم رفت توی یک منو که باید بین startup Repair یا Start win normally یکیو انتخاب کنم . وقتی استارت آپ ریپیر رو زدم میره تو ریپیر و پیغام داد سیستم شما از نظر سخت افزار یا نرم افزار دچار اشکال شده و سیستم ریپیر نمیتونه تعمیرش کنه ! اگرم برو تو win normaly که سیستم مدام ریستارت میشه . ضمنا سمت چپ لپتاپ به طور غیر عادی شروع به داغ شدن میکنه راهنمایی کنید چکار باید بکنم ؟!! و مشکلم چیه ؟!!:41:

Vahab60
06-07-2011, 23:22
دوستان کسی نیست کمکم کنه ؟

ShahrokH_rt
07-07-2011, 09:29
سلام دوستان بنده یک لپ تاپ HP Pavilion dv3 دارم امروز وقتی روشنش کردم سیستم رفت توی یک منو که باید بین startup Repair یا Start win normally یکیو انتخاب کنم . وقتی استارت آپ ریپیر رو زدم میره تو ریپیر و پیغام داد سیستم شما از نظر سخت افزار یا نرم افزار دچار اشکال شده و سیستم ریپیر نمیتونه تعمیرش کنه ! اگرم برو تو win normaly که سیستم مدام ریستارت میشه . ضمنا سمت چپ لپتاپ به طور غیر عادی شروع به داغ شدن میکنه راهنمایی کنید چکار باید بکنم ؟!! و مشکلم چیه ؟!!:41:

اتفاقا لپ تاپ منم (aspire 4741g) هر از چند گاهی این پیغامو میده منم repair میکنم بعد از حدود یه ربع تموم میشه و بالا میاد، تا حالا به مشکل خاصی بر نخورده!

Vahab60
07-07-2011, 10:27
نه سیستم من اصلا بالا نمیاد و لوگوی ویندوز 7 که ظاهر میشه سیستم ریستارت میشه تو ریپیر هم که میره میگه نمیتونم ریپیر کنم و منوی ریکاوری و system restore میاد

Vahab60
09-07-2011, 07:41
کسی نمیتونه راهنمایی کنه ؟ خواهش میکنم کمکم کنید.:41:

ShahrokH_rt
10-07-2011, 22:30
من پیشنهاد میکنم اگه اطلاعات مهمی تو دستکتاپ و my document نداری دوباره ویندوز نصب کنی، اینطور که معلومه مشکل نرم افزاریه

Vahab60
13-07-2011, 12:29
واقعا از راهنمایی های زیاد دوستان متشکرم ! اما اگه میشه این یکیو جواب بدین . با کلی ور رفتن بالاخره ویندوزم بالا اومد اما پائین سمت چپ لپ تاپ یعنی اونجایی که محل فیشهای هدفون و میکروفن هست به طور غیر عادی داغ میکنه ضمنا صدا هم ندارم و بلند گوها خش خش صدا میده . آیا ممکن است داغ کردن و بالا نیومدن لپ تاپ د رگذشته علتش کارت صدا باشد یا خیر ؟

roham_06
13-07-2011, 13:21
من حدود 5 سال پیش با لپ تاپ قبلیم این مشکل رو داشتم
ویندوزم اورجینال بود و بک آپش رو که زدم درست نشد و محبور شدم ویندوز کرک شده بریزم و درست شد!

Vahab60
18-07-2011, 09:20
کلا این فروم خیلی فعاله ماشالا ! پیشنهاد میکنم درشو تخته کنید !!

gorbesia
18-07-2011, 09:56
کلا این فروم خیلی فعاله ماشالا ! پیشنهاد میکنم درشو تخته کنید !!

سلام عزیز

خدمت شما عرض میکنم . اولا ناراحت نشوید که چرا پاسخ شما را نمیدهند . شاید یکی از دلایلش این باشد که

کسی با این مورد شما برخورد نکرده است تا صراحتا پاسختان را بدهد .

در ثانی شما اطلاعات کافی در اختیار نگذاشتید .

مثلا : اخرین برنامه ای که نصب کردید چه بوده است .

ایا سخت افزار جدید به لبتاب متصل و استفاده و بعد انرا جدا کردید ؟

ایا ابدیت جدیدی روی ویندوزتان نصب شده است ؟

ایا فن CPU درست کار میکنید و شما تغییرات دور کند و تند انرا احساس میکنید .

ایا این قسمتی که شما حس میکنید نسبت به قبل گرمتر میشود اگر پشت لبتاب را ببینید ایا محفظه رمها یا هارد است ؟

خوب ملاحظه میکنید صرف اینکه شما مبفرمائید .................................................. .

خودتان حق بدهید کسی نمیتواند نظری بدهد .

موارد فوق را چک کنید و نتیجه را اعلام فرمائید تا اساسی راهنمایی شوید .

بنده صرفا بنا به امر مدیریت سایت فعلا بصورت موقت درسایت حضور پیدا کردم . تا انشائ الله بتوانیم در کنار سایر

دوستان سایت را در نقاطی که احساس میشود نیاز به توجه بیشتری دارد پشتیبانی کنیم .

موفق باشید

Vahab60
18-07-2011, 14:25
با تشکر از توجه شما
مسائل زیادی در مورد لپتاپ مطرح است و بنده از ارتباط آنها با مشکل خود بی خبر هستم و فکر میکردم اگر کسی تمایل داشته باشد که به حل مشکل بنده کمک کند این سوالها را از من می پرسد دلیل اینکه من اطلاعاتی ندادم این است که اصلا کسی به این پست بنده توجهی نکرده و برای حل مشکل من راغب نبوده است . ضمنا شما میتونید به بخشهای دیگر این فروم در قسمت لپ تاپ نگاه کنید و ببینید بیشتر مشکلات دوستان بی جواب مانده است .

در هر صورت من غیر از موس و coolpad سخت افزار جدیدی نصب نکرده ام و نرم افزار جدیدی نصب نکرده ام تمام نرم افزار ها قبلا هم بدون مشکلی کار میکرده اند البته این مشکل در حین باز کردن فیلم توسط نرم افزار GOM player اتفاق افتاد اما همونطور که گفتم این برنامه قبلا بدون مشکل کار می کرده است . ویندوز7 و آنتی ویروس NOD من توسط اینترنت آپدیت شده است . فن cpu به درستی کار میکند و هوای گرم از دریچه بیرون می آید .
محلی که داغ میشود نزدیک هارد و رم نیست . بنده هارد را از روی لپ تاپ باز کردم و به پی سی وصل کردم هارد بدون هیچ مشکلی ( دما ی بالا یا صدای غیر عادی) کار کرد ضمنا ویروسی هم توسط NOD شناسایی نشد . محل داغ شدن درست روی فیشهای ورودی و و خروجی صداست . وقتی که هدفونم را وصل میکنم و در می اورم فیش هدفون داغ می شود .

بلو اسکرین بعضی اوقات دیده می شود ویندوز هم گاهی بالا می آید و گاهی دوباره در چرخه ریست شدن می افتد

متشکرم